Page 297 of 711 FirstFirst ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... LastLast
Results 7,401 to 7,425 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #7401
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Sinoć komentator reče da je počeo da trenira tek prije 20 dana, posle povrede ruke (i to loma čini mi se)...
    to je igor markovic,a ovo sto nije igrao zarko
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  2. #7402
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    zarko nije igrao jer se zenio ja mislim
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #7403
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    zarko nije igrao jer se zenio ja mislim
    možda onda i on doda još jedno prezime kolko znam on se davno oženio, a sad je informacija bila da je otkazao zbog neke operacije

  4. #7404
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    i jos nesto jer ne znam jeli pominjano ovdje, svaka cast svima ali Fahrudn Melic je za RESPECT. kako je pjevao himnu, kako se bori za grb, koliko se bori za svaku loptu kao da mu je poslijednja. momak me kupio za sva vremena
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #7405
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Melic je dolicno krilo, steta sto se ispromasivao sinoc u napadu. Odbranu je odlicno igrao. Al je onaj golman Svedske ubica, njegova noga koliko ja cijeli

  6. #7406
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Žarko Marković nije igrao zbog operacije ligamenata koje je povrijedio u martu mjesecu. Svi kvalitetni igrači, a pogotovo Ž. Marković, su dobrodošli u reprezentaciju, jer mi nemamo luksuz da se odričemo igrača samo zbog toga što se nisu odazvali pozivu selektora iz raznoraznih razloga. Šuter kao što je on nam je prijeko potreban.

    Btw_Žarko Pejović je dobio slobodno jer se ženio, a Rudović je otkazao zbog selidbe u Portugal - mada nisam siguran da ovi igrači imaju kvalitet za Svjetsko prvenstvo.
    Last edited by Viscount; 17-06-12 at 22:06.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #7407
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi odlicno kad bi Stojanovic mogao da pomogne reprezentaciji na SP, Rakcevic i Zarko Markovic. Mislim da je to to.

  8. #7408
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Bilo bi odlicno kad bi Stojanovic mogao da pomogne reprezentaciji na SP, Rakcevic i Zarko Markovic. Mislim da je to to.
    Rakcevic je legenda,bas sam ne nasmijao nekim njegovim komentarima,a Markovic je vjerovatno nas najbolji igrac...inace ne pratim rukomet ali mi se cini da ova ekipa plus ova 2 igraca i onakva borba i zalaganje mogu daleko da nas odvedu
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  9. #7409
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni bi Rade branio do kraja, odlican je trenutno!
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  10. #7410
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje da nam je golmanski par Stojanovic-Mijatovic, nego Mijatovic-Rajkovic.

  11. #7411
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Btw_Žarko Pejović je dobio slobodno jer se ženio, a Rudović je otkazao zbog selidbe u Portugal - mada nisam siguran da ovi igrači imaju kvalitet za Svjetsko prvenstvo.
    Mislim da ovaj prvi moze , za drug nisam nesto precerano siguran ali neka ih fala bogu , nikad se ne zna sa povredama i zajebancijama...

    Prvog sam gledao jos prije 10 godina na kampu na Koritima i tad je odskakao od ostalih ucesnika kampa iz Cepelina itd.

  12. #7412
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo potvrda i u danasnjim Vijestima, gdje kazu da Markovic nije igrao zbog KOREKTIVNE operacije, a Zarko Pejovic zbog svadbe.

    Uz to i vrlo jasnu izjavu selektora Kastratovica.

    Uostalom, vidjecete i sami, pa se poslije necete istrcavati sa pisanjem i pametovanjem.
    " To sa sela ne umije da se ponaša, a momčine samo takve! "

  13. #7413
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Ko je bio povrijeđen u redu, to mogu da prihvatim ima ljekarska dokumentacija koja se prilaže da se čovjek nije mogao odazavati i tu nema problema.A ovi što su izabrali u vrijeme kvalifikacija da se sele, podmlađuju itd za ovo Svjetsko prvenstvo mogli bi da idu ali samo kao navijači.Za neka naredna takmičenja u redu ali za ovo takmičenje primat bi trebalo da imaju momci koji su se izborili za njega a ne oni koji nisu vjerovali u uspjeh.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #7414
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/kastrato...a-clanak-78615

    Do najvećeg uspjeha u istoriji muškog rukometa na ovim prostorima, Crna Gora je došla bez pomoći nekoliko veoma važnih igrača - Mladena Rakčevića nije bilo zbog teške povrede koljena, Goran Stojanović i Aleksandar Svitlica su se oprostili od reprezentacije, a nisu se odazvali Žarko Marković (korektivna operacija), Žarko Pejović (svadba) i Novica Rudović, koji se po ko zna koji put nije pojavio na okupljanju reprezentacije.

    Da li ste promijenili mišljenje o igračima koji su preskočili ovaj baraž?
    "Sigurno je da naš odnos ne može da bude isti kao prije ove akcije. Doduše, stvar je ličnog izbora kada će neko da rješava lične probleme, da li kada reprezentacija igra utakmice ili nakon toga".
    " To sa sela ne umije da se ponaša, a momčine samo takve! "

  15. #7415
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj Milorade iladi malo, niko odje na pametuje. Nego se olako trwba sad odrec najboljeg desnog beka reprezentacije!? Ako cemo da budemo sujetni i opet da se pravimo pametni odlicno, jer imamo vidji igraca na pretek! Kastratovic je to izjavio ali je i rekao da ce sa svima popricat i na osnovu forme igrace birat za prvenstvo, a ne na osnovu toga sto je neko igrao u barazu, tako da ne izvlaci iz konteksta. Izjavio je i da ko nece da igra, a opet mislim da je na Rudovica mislio, da pismenim putem obavijesti savez.

  16. #7416
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I pored toga sto nismo imali igraca, uspjeli smo da u dvomecu budemo bolji od Svedjana. Hocu makar jednu reprezentaciju dje ce se igrati srcem i emocijama, a ne licnim interesima. Zato za Markovica ne smije da bude mjesta, pa neka cini od sebe sto god oce, ljepotan.
    " To sa sela ne umije da se ponaša, a momčine samo takve! "

  17. #7417
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svidjelo se to nekome ili ne, nama je Zarko Markovic neophodan igrac jer osim Roganovica koji je vec zasao u pozne igracke godine mi kvalitetnog desnog beka nemamo. A Zarko ima strasnu ljevicu, kada bi sredio neke stvari sam sa sobom bio bi medju top desnim bekovima Evrope. Svitlica mi se nikada nije dopadao, Melic je po meni mnogo bolji a pametnije je kao rezervu gurati mladog Lasicu ili Radovica/Kaludjerovica iz Lovcena. Rudovic po meni takodje nije neki igrac, uopste mi nije jasno kako je on uspijevao da bude nekoliko sezona u vrhu strijelaca u Spaniji, jer on u dresu reprezentacije bukvalno nista nije pokazao. Vjerovatno je uvrijedjen jer mu je ispod casti da sjedi na klupu. Kad bi reaktivirali Stojanovica, to bi bila sjajna stvar. Za njega je poznato da ima velikih problema sa ledjima, a potpuno je suvisno pricati koliko bi on bio pojacanje da se vrati. Da se razumijemo, Mijatovic je dobar golman i odlicno je branio obije utakmice protiv Svedjana, ali je realno za dvije klase ispod Gorana.
    Last edited by Socrates; 18-06-12 at 13:26.

  18. #7418
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem Socrates.

  19. #7419
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    upravo sto je rekao selektor, neka se svi pismenim putem izjasne ko nece da igra i to je rjeseno. mada bi to za svaku reprezentaciju uveo kao pravilo, da se narod ne misli i ne prepucava ok toga. neces kazi jasno i glasno i zavrsena prica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #7420
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evropsko u Srbiji.Ovo je odlicno jer kad budemo igrali cetvrtfinale pa na dalje bice masu nasih ljudi.

  21. #7421
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidji sve mi je jasno , povreda Mladena , svadba Zarka Pejovica , ali ovaj "kozmeticki tretman" operacija ovoga Markovica mi ne ide u glavu nikako, znam da mu je zena zvizna seljanka iz Mojkovca ali jel moguce da je ovo tip radio , kad su mu drugovi krv pishali za ovaj baraz i odlazak na svjetsko , pa sve da je najjachi igrach na svijet, stavio bi mu do znanja par stvari, pa neka se mentalno sredi da vidi oce li onoj muchenici da udovoljava ili ce da igra za reprezentaciju.

  22. #7422
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Vidji sve mi je jasno , povreda Mladena , svadba Zarka Pejovica , ali ovaj "kozmeticki tretman" operacija ovoga Markovica mi ne ide u glavu nikako, znam da mu je zena zvizna seljanka iz Mojkovca ali jel moguce da je ovo tip radio , kad su mu drugovi krv pishali za ovaj baraz i odlazak na svjetsko , pa sve da je najjachi igrach na svijet, stavio bi mu do znanja par stvari, pa neka se mentalno sredi da vidi oce li onoj muchenici da udovoljava ili ce da igra za reprezentaciju.
    selektor je lijepo rekao , nesto u stilu
    do osobe je hoce li taj hiruski zahvat raditi prije ili poslijeutakmica baraza o tu ne moze da utice.
    a sa ovim je dokazao koliko je vjerovao u sebe i te momke da ce proci i koliko mu je stalo do reprezentacije.
    ne bi ga otpisao ali izvizdao na jednu utakmicu bi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #7423
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ali zatezati kapke haha, ovo jos nisam cuo. haha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #7424
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znalo se za to jos prije nego sto se okupila reprezntacija,covjek iz naseg strucnog staba mi je rekao...Ogorceni su na njega svi iz tima,sto se mene tice a i svih navijaca srecan mu put bio.....pih
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  25. #7425
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Svidjelo se to nekome ili ne, nama je Zarko Markovic neophodan igrac jer osim Roganovica koji je vec zasao u pozne igracke godine mi kvalitetnog desnog beka nemamo. A Zarko ima strasnu ljevicu, kada bi sredio neke stvari sam sa sobom bio bi medju top desnim bekovima Evrope . Svitlica mi se nikada nije dopadao, Melic je po meni mnogo bolji a pametnije je kao rezervu gurati mladog Lasicu ili Radovica/Kaludjerovica iz Lovcena. Rudovic po meni takodje nije neki igrac, uopste mi nije jasno kako je on uspijevao da bude nekoliko sezona u vrhu strijelaca u Spaniji, jer on u dresu reprezentacije bukvalno nista nije pokazao. Vjerovatno je uvrijedjen jer mu je ispod casti da sjedi na klupu. Kad bi reaktivirali Stojanovica, to bi bila sjajna stvar. Za njega je poznato da ima velikih problema sa ledjima, a potpuno je suvisno pricati koliko bi on bio pojacanje da se vrati. Da se razumijemo, Mijatovic je dobar golman i odlicno je branio obije utakmice protiv Svedjana, ali je realno za dvije klase ispod Gorana.
    Sad sa novim kapcima će razbijat sve

    A što se tiče ovih igrača, kakva je situacija sa Igorom Bakićem? To pitam kao apsolutni laik za rukomet, ali pratim medije i vijesti o crnogorskim reprezentacijama u svim sportovima.
    Dick Laurent is dead!

Page 297 of 711 FirstFirst ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •