Page 263 of 711 FirstFirst ... 163213253259260261262263264265266267273313363 ... LastLast
Results 6,551 to 6,575 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #6551
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramotno. Ne znam sto se nerviram oko ovih govana,ali bar cu igrati na kladionicu protiv bilo koga protiv spanije,ove pojma nemaju .
    1908.

  2. #6552
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neshto nije shtimalo u timu. Trener kao da se bio predao i prije utakmice. Kao da je bio izgubio kontrolu nad igrachicama pogotovo starijima. Bojana jako blijeda i beskrvna. Kaca Bulatovic - dje se ona izgubila? Maja Savic - je li ona uopshte ulazila da igra nocas? Cak ni uvijek pouzdana Jovanka nocas nishta. Mlade igrachice su najbolje odigrale. Majda i Knezevicka koje se po ovom forumu redovno pljuju su po meni bile jedine svijetle tachke. Ni Andjela nije bila losha.

    I ka i obichno kod nas, pojeo vuk magarca, mala smo zemlja, nemamo drugih trenera, neko je dao rijech da ce Adzic da vodi ovaj tim najmanje do 2030 a poznato je da taj ne mijenja lako svoje mishljenje itd. its.

    Ponovljeni neuspjeh radja onda malodushnost. Ne zna se uzrok poraza jer mi smo vec upisali medalju, imamo najboljeg lijevog beka svijeta, tu nedje je i desni bek. Imamo kvalitet daleko bolji od jedne Spanije..trta vrta...mlati se po papiru jer papir trpi sve - a i tastatura...bitno je da se pare vrte, da se putuje dzabe po svijetu o nashem troshku, poneshto mlado sa strane povali...

    Ja tebe serdare ti mene vojvodo!

    Gade mi se...
    Last edited by frnjok; 11-12-11 at 21:07.

  3. #6553
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Nije bila spremna za danas, rekao je Adzic danas da je pod znakom pitanja.
    Šteta, da je bila spremna čudo bi napravila

    Opraše ih Dedić i Miličkovićka sad kvalitetno s pričom. Bruka & sramota. Viđeste li Adžića poslije meča ljudi?? Ekonom, eventualno doktor, trener nikako

  4. #6554
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svidja mi se sto ova u studiju nagrdi ove rukometaasice ovako treba odmah kritike

  5. #6555
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ..ovu utakmicu su samo himnu pjevale da valja sve ostalo je bruka bručna..jedino ove sa klupe su se borile a ove ostale osim jedne ili dvije su igrale bez imalo želje i kraj priče. Očigledno nekima nije isto igrati za grb i za pare što da se reče drugo (čast izuzecima)..

  6. #6556
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iako ne volim ovoga Adzica nimalo on ovu utakmicu utakmicu nije nista kriv,i Australija da ima 70% odbrana na utakmicu bi dobila.Cisto sumnjam da ce otic na olimpijadu tako da ostaju opet samo vaterpolisti kao i prosle,osim ako i oni ne useru

  7. #6557
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakvo razocarenje...

  8. #6558
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    Svidja mi se sto ova u studiju nagrdi ove rukometaasice ovako treba odmah kritike
    Dragica ih je oprala dobro a mogle je još više nego nije htjela

  9. #6559
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nidje veze, nije ovo samo do Adzica no do vecina strucnjaka koji su radili u Buducnosti, preko krila se igralo nikad, sve se kroz sredinu aveta, mislim da smo jedina reprezentacija na prvenstvu bez neke normalne akcije koja ukljucuje josh nekog pored 3 beka.
    Majda Mehmedovic promashila sport, igrachica manje chitavu utakmicu, sramna igra, sramno zalaganje pojedinih, SRAMNO SUTIRANJE onako da "PROFESIONALNE" igrachice shutiraju i budze statistiku protivnichkog golmana je presmijeshno, naravno da ona nije onoliko dobra nego samo shto joj nisu govorile dje ce joj shutirat...

    Koliko god imali talenta, potencijala u pojedinim ekipnim sportovima, toliko cemo se usrat u njih sa ljudima koji nisu struchni niti u savezu niti u shtabu reprezentacije.
    Jedina smo reprezentacija od ovih "jachih" ako to josh mogu da kazhem (makar po imenima) koja nema golmana, mala Marina tek treba da postane dobar golman, do tad se na srecu samo mozemo oslonit.

    Ako znam vishe, oko kojeg sporta cu se sledeceg nervirat, samo sebi skracujem zivot, no eto, shto cu jache je od mene...

  10. #6560
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    iako ne volim ovoga Adzica nimalo on ovu utakmicu utakmicu nije nista kriv,i Australija da ima 70% odbrana na utakmicu bi dobila.Cisto sumnjam da ce otic na olimpijadu tako da ostaju opet samo vaterpolisti kao i prosle,osim ako i oni ne useru
    Adzic nije kriv sto igramo ocajan rukomet, bez upotrebe krila i ne daj Boze kontri ?

  11. #6561
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Šteta, da je bila spremna čudo bi napravila

    Opraše ih Dedić i Miličkovićka sad kvalitetno s pričom. Bruka & sramota. Viđeste li Adžića poslije meča ljudi?? Ekonom, eventualno doktor, trener nikako
    Iako je prije 10 godina bila najbolje lijevo krilo planete, i sad bi u takvim godinama pruzhila 10x bolju partiju nego Mehmedovic koja se ne pita sa glavom i rukama.

  12. #6562
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Kvalitet? Tu je. Srce? Tu je! Treneeer? Dje treeeneeeer?
    Pa on njih zadrzi na tajm autu po 10 sekundi najvise da kaze: 'Glava, samo glava..' I onda Lazovicka skonta da treba da sutne golmanku u glavu.
    E pu!

  13. #6563
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Spanija veze nema.

    Mi veze nemamo,ne samo danas nego od pocetka prvenstva se raspadamo.

    Bojana Popovic veze nema,posebno me ona iznervirala jer joj je mali posa',uopste se ne bori.

    Ne mogu da shvatim kako mogu ovako da odigraju,ka' da prvi put loptu u ruke uzimaju.Svaki cas im ispada,ne mogu dobacit do gola,sutiraju 2 na sat,po sred golmana.
    E milo mi je kad ovako igraju,pa neka se nauce malo,nemaju nikakvu ideju.Dijelom je Adzic kriv ali sto on moze da uradi kad djevojka sa 7 metara ne moze 10 puta go da da?Nista.

  14. #6564
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    brate sve im mozemo prebacati , ali ne mozemo da se ne bore. Pogledaj samo pjevanje himne pa ostalo
    Himna se pjeva prije utakmice, borba treba da pochne sa zvizdukom sudije, ista svih 60 minuta, isti pristup, isto angazovanje, isti odnos sve isto od pocetka do kraja, a kako su ushle u pochetak prvog i pochetak drugog vidjelo se.
    Uostalom sve mi je jasno bilo tokom prvih utakmica dje izgubismo od Islanda (koji nema nijednu igrachicu u Ligi Sampiona), pa nas zamalo dobishe ove antilope iz Afrike i onda se dozvoljava drastichno oslabljenoj Norveshkoj da pravi neke nebulozne prednosti po 6+ golova.

    Da se dao gol vishe protiv Islanda , igrali bi protiv J.Koreje...koja je isto ispala od Angole danas... ne mogu da believe.

  15. #6565
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    Kvalitet? Tu je. Srce? Tu je! Treneeer? Dje treeeneeeer?
    Pa on njih zadrzi na tajm autu po 10 sekundi najvise da kaze: 'Glava, samo glava..' I onda Lazovicka skonta da treba da sutne golmanku u glavu.
    E pu!
    Hahahahahahaha.

  16. #6566
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razmazheno je to narode moj dobri, pogotovo igrachice nam iz Buducnosti, Bojana kad joj se radi fizicki trening radi ga, kad joj se ne radi ladi pizzu + u tim godinama ne smijesh propushtat treninge inache si zavrshio shto se spreme tiche.

    Koliko god da je ona dobra a ja je stvarno smatram najboljom na svijetu (ne sad naravno) cekam da se penzionishe i chekam da vidim oce li bit kakvih promjena u ovoj reprezentaciji, treba tu krvi mlade koja ce da trchi i da se bori, da trenira, da pristupa tome profesionalno, ne rekreativno na zalasku karijere.

  17. #6567
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    Pa on njih zadrzi na tajm autu po 10 sekundi najvise da kaze: 'Glava, samo glava..' I onda Lazovicka skonta da treba da sutne golmanku u glavu.
    E pu!
    ovaj post je pobijedio,ko zna nek napise kakvi rezultati bi nam trebali da eventualno budemo na taj kvalifikacioni turnir pa da se polako razilazimo

  18. #6568
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ajde neka čujem nekoga da ih brani slučajno,od trenera pa do prve postave i naših zvijezda. Ajd neka samo proba svašta ima da mu se napričam. Kako to da igraju moderan rukomet u Budućnost a u reprezentaciji pojma nemaju? Isti trener,iste igračice. SRam ih bilo sve od reda sa sve trenerom na ovako lošim igrama od početka takmičenja (čast izuzecima koji ih je bilo malo). Pozvati sve jednu i trenera i pitati da li oćete vi gospođe i gospođice da se borite za Crnu Goru ili ste ođe da se sprdate sa državom. ..u pm...

  19. #6569
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne no je moja baba kriva nemojte se zajebavat ljudi.da nema nikoga sa 2g mozga da kaze da se zeni od 165 sutira visoko ne po zemlji i pravo u nju mislim stvarno.Adzic sa filozofskim tajm-outima smirenim oce neku dublju poruku da posalje.Covjek na pocetku drugog poluvremena stavlja miljanicku,mehmedovic i lazovic koje zicer ne mogu da pogode ocigledno mentalno zaostale djevojke zajedno sa odredjenim individuama kojima puca ***** za reprezentaciju.
    a eo.

  20. #6570
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa i da smo imali srece sa Islandom pa danas dobili Koreju to bi bio krajnji domet ovog tima. Bolji je bio tim sa evropskog barem duplo od ovoga. Djokicka sad igra za nas, i to vrlo dobro ali neko novi ko je doshao izgleda da opasno rushi taj reprezentativni duh. Moj glas ide Kaci Bulatovic.

    A o onom blavoru od trenera necu ni da troshim rijechi...

  21. #6571
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    ovaj post je pobijedio,ko zna nek napise kakvi rezultati bi nam trebali da eventualno budemo na taj kvalifikacioni turnir pa da se polako razilazimo
    Mislim da nam odgovara da prodju Brazil, Danska, Hrvatska i Francuska

  22. #6572
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Iako je prije 10 godina bila najbolje lijevo krilo planete, i sad bi u takvim godinama pruzhila 10x bolju partiju nego Mehmedovic koja se ne pita sa glavom i rukama.
    Bila prije 10 godina, znam. Bio je i Šćepo prije 10 godina jedan od najboljih košarkaša Evrope, pa smo viđeli kako je izgledao ljetos na EP. Ne donosi rezultat stara slava i prijateljski odnosi. No to je već posebna priča, ka naša rabota. Mehmedovićka mrčila se ne umije bolje, no što će kad je forsiraju da igra.

    Ono što je jasno, makar meni, za ovako lošu igru na cijelom prvenstvu, a pogotovo noćas, jer je ono bilo skoro pa amatersko izdanje s obzirom na pojedince koje imamo u ekipi, kriv je trener tj. ekonom Adžić.

    Toliko od mene na ovoj temi, čuš ženski rukomet. A mrrrrršššš

  23. #6573
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Bila prije 10 godina, znam. Bio je i Šćepo prije 10 godina jedan od najboljih košarkaša Evrope, pa smo viđeli kako je izgledao ljetos na EP. Ne donosi rezultat stara slava i prijateljski odnosi. No to je već posebna priča, ka naša rabota. Mehmedovićka mrčila se ne umije bolje, no što će kad je forsiraju da igra.

    Ono što je jasno, makar meni, za ovako lošu igru na cijelom prvenstvu, a pogotovo noćas, jer je ono bilo skoro pa amatersko izdanje s obzirom na pojedince koje imamo u ekipi, kriv je trener tj. ekonom Adžić.

    Toliko od mene na ovoj temi, čuš ženski rukomet. A mrrrrršššš

    A dje ne pustise Scepa ljetos da igra malo duze od 5 minuta po utakmici,bolje bi prosli.
    Sto se tice ovih danas,kad smo vec kupili pola Srbije da nam igra za reprezentaciju,mogli smo se vala otvorit i za nekog trenera boljeg.

  24. #6574
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    porobic, radonjic, brnovic, adzic - cilj - unistiti generaciju

  25. #6575
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ma ovdje se samo Bojana Popovic pita brate, onaj adzic kao posmatrac je jedino dobar
    Podgorica Podgoricanima!

Page 263 of 711 FirstFirst ... 163213253259260261262263264265266267273313363 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •