Page 247 of 711 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347 ... LastLast
Results 6,151 to 6,175 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #6151
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne bi valjala ova razlika nikako za revanš,nadam se da spuštiti makar na tri-cetri gola razlike..

  2. #6152
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ao,nista napad ne valja ,odbrana solidna

  3. #6153
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako fali Kaca...

  4. #6154
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    25:20 lose,zamalo ga dade Bojana,ali nista

  5. #6155
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nije da je nedostižno,previse promašenih zicera,sve u svemu kako je moglo biti i ovo je dobro..

  6. #6156
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znači glatko prolazimo dalje , ako bude igrala Kaća!Prognoza 8-10 razlike!
    Bez nje ...teško jer u pozicionom napadu nemamo jedno važno rešenje a to je Kaćin šut(kada nema igre) ili snažni ulaz i asistencija Jovanki.
    I ova utakmica me ubjedila da reprezentacija Crne Gore sa Katarinom Bulatović i vrhunskim novim stručnim štabom( kojeg moramo angažovati ako hoćemo rezultate),,osvaja glatko, ali pazite glatko zlatnu medalju u Brazilu.
    Još jednom molba klubu da riješe slučaj Bulatovićke da bude u ekipi i onda naravno da se radujemo finalu jer bi tada glavu stavio na panj da Budućnost ide dalje.Ponavlja najjači smo ubedljivo, naravno kompletni, tako da se nadam da će ljevoruki bek igrati u refanšu a to znači da ćemo biti 100% jači!

  7. #6157
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Je**la te kaca vise,cujes li da ne igra,tek ce se pozabaviti njenim slucajem posle revans meca tamo u onaj ponedeljak 18 je sjednica mislim

  8. #6158
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bojana Popovic je katastrofalno odigrala!!!

  9. #6159
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo cu kasnije opshirnije pisat o utakmici a sad moram samo dodat (iako nisu bas previse uticale) kome se cefnu da stavi ove dvije da sude polufinale LS...

  10. #6160
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    djevojke igraju super odbranu ( izuzev nedostatka golmana ) kroz citavu sezonu, ali im je pozicioni napad raspad... samo se ide na idividualni kvalilet bojane i kace, i konstantno siljenje... nevjerovatno da su danas za citavu utakmicu odigrali samo dva fina poziciona napada, cak je i sa igracicom vise bila muka oslobodit krilo... mnogo sporo lopta tece, i imam osjecaj da bojana ni ne zeli nista tu da ubrza... ta igra u modernom rukometu jako tesko moze da prodje, norvezankama su samo jednom digli ruku, i to zbog fenomenalne odbrane buducnosti u tom napadu, dok su nase igracice 20 puta morale da sutnu iz potpuno neizgradjene situacije zbog preduge akcije...ja se iskreno nadam da ce proci, ali igra u napadu je vec duze katastrofa... danas se to najbolje osjetilo kad nije bilo kace, jer je sve islo samo na bojanu, ostale igracice kao da su tu samo da joj donose loptu...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  11. #6161
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi,nemojte traziti krivce u pojedinim igracicama jer u ovakvim utakmicama treba da igra cijeli tim,a ne samo jedna ili dvije igracice.Mozda smo mi navikli da neko
    od najboljih nosi igru ali to ne mogu uvijek da rade.Izgleda da su nase vise bile fokusirane na odbranu nego na napad...Larvik je strasan tim,kome funkcionisu dobro i odbrana i napad,plus sto posjeduje onako sjajnog golmana.Nase su zaista igrale timski ali jesu prokockale dosta lijepih prilika.Opet je to mozda zbog neiskustva i prevelike zelje za pobjedom.S druge strane,nama zaista fali jedan dobar golman jer je u ovakvim utakmicama on potreban.Nemam nista licno protiv nje,ni najmanje,nego dobar golman treba valjda u svakoj vaznoj utakmici da odradi mnogo, a narocito kad je to najpotrebnije.I kad pogledate samo stav one Leganger,onda vam je sve jasno.Kad neko njoj puca,veca je sansa da ona odbrani,dok mi nemamo tu sigurnost kod naseg golmana.(nego joj odbranu slavimo kao Novu godinu) Zatim,ja rauzmijem da je profesionalnom timu potreban profesionalan rad i disciplina,ali mi nije nikako jasno kako profesionalnom treneru tokom skoro cijelog meca ( do nedje pred kraj,na 20 sekundi prije kraja ) nije potreban tajm aut ? Kako ne osjeti potrebu za njim i trenutak kada ga treba zatraziti ?
    Pred kraj meca se kod nasih jasno vidio umor i pad koncetracije i desilo se da nase i takve skidaju lopte,prekidaju njihov napad ali kad je trebalo da postignu gol,
    to im nije polazilo za rukom.Nego ove nase prokockaju priliku pa se onda u kontinuitetu pruzala sansa Larviku da povecava prednost ? To je ono sto se u ovakvim utakmicama prekida.
    Sreca nasa sto nam je odbrana tako dobra,pa je i pored loseg golmana doprinijela razlici od samo 5 golova,i to protiv ekipe poput Larvika,(na njegovom terenu) u kojoj su skoro sve reprezentativke Norveske-aktuelnog prvaka Evrope.Inace smo mogli proci mnogo gore od ovoga...Nasim igracicama je pred kraj falilo daha,osvjezenja,strpljenja i koncetracije.
    Last edited by ChocolateMne; 09-04-11 at 19:38.

  12. #6162
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Itxaco-Gyori 26:21!
    Šta je danas do sjutrašnje juče!

  13. #6163
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Ljudi,nemojte traziti krivce u pojedinim igracicama jer u ovakvim utakmicama treba da igra cijeli tim,a ne samo jedna ili dvije igracice.Mozda smo mi navikli da neko
    od najboljih nosi igru ali to ne mogu uvijek da rade.Izgleda da su nase vise bile fokusirane na odbranu nego na napad...Larvik je strasan tim,kome funkcionisu dobro i odbrana i napad,plus sto posjeduje onako sjajnog golmana.Nase su zaista igrale timski ali jesu prokockale dosta lijepih prilika.Opet je to mozda zbog neiskustva i prevelike zelje za pobjedom.S druge strane,nama zaista fali jedan dobar golman jer je u ovakvim utakmicama on potreban.Nemam nista licno protiv nje,ni najmanje,nego dobar golman treba valjda u svakoj vaznoj utakmici da odradi mnogo, a narocito kad je to najpotrebnije.I kad pogledate samo stav one Leganger,onda vam je sve jasno.Kad neko njoj puca,veca je sansa da ona odbrani,dok mi nemamo tu sigurnost kod naseg golmana.(nego joj odbranu slavimo kao Novu godinu) Zatim,ja rauzmijem da je profesionalnom timu potreban profesionalan rad i disciplina,ali mi nije nikako jasno kako profesionalnom treneru tokom skoro cijelog meca ( do nedje pred kraj,na 20 sekundi prije kraja ) nije potreban tajm aut ? Kako ne osjeti potrebu za njim i trenutak kada ga treba zatraziti ?
    Pred kraj meca se kod nasih jasno vidio umor i pad koncetracije i desilo se da nase i takve skidaju lopte,prekidaju njihov napad ali kad je trebalo da postignu gol,
    to im nije polazilo za rukom.Nego ove nase prokockaju priliku pa se onda u kontinuitetu pruzala sansa Larviku da povecava prednost ? To je ono sto se u ovakvim utakmicama prekida.
    Sreca nasa sto nam je odbrana tako dobra,pa je i pored loseg golmana doprinijela razlici od samo 5 golova,i to protiv ekipe poput Larvika,(na njegovom terenu) u kojoj su skoro sve reprezentativke Norveske-aktuelnog prvaka Evrope.Inace smo mogli proci mnogo gore od ovoga...Nasim igracicama je pred kraj falilo daha,osvjezenja,strpljenja i koncetracije.
    U rukometu trener ima pravo da zatraži jedan tajm aut po poluvremenu,zato ga obično svi čuvaju za pred kraj poluvremena!
    Šta je danas do sjutrašnje juče!

  14. #6164
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volio bih da neko, ko vise prati rukomet, objasni onaj nas pozicioni napad:ono umrtvljanje igre,lijeno dodavanje pa opet takvo vracanje,protivnicka odbrana stoji, gleda i kao da misli:ovi se *ajebavaju.E, kad se to ponovi dvadeset puta na jednoj utakmici,onda je sve samo ne *zajebancija.
    Tako igramo i u reprezentaciji. Ono mi kida zivce.Svake sekunde ocekujem sudiju da nam oduzme loptu zbog pasivne igre!!!

  15. #6165
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by saatkula View Post
    Volio bih da neko, ko vise prati rukomet, objasni onaj nas pozicioni napad:ono umrtvljanje igre,lijeno dodavanje pa opet takvo vracanje,protivnicka odbrana stoji, gleda i kao da misli:ovi se *ajebavaju.E, kad se to ponovi dvadeset puta na jednoj utakmici,onda je sve samo ne *zajebancija.
    Tako igramo i u reprezentaciji. Ono mi kida zivce.Svake sekunde ocekujem sudiju da nam oduzme loptu zbog pasivne igre!!!
    o tome i ja pricam, a trenirao sam i igrao dovoljno dugo da znam da ono nista ne valja...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #6166
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo nemam ni sad vremena za detaljnije pisanje ali ne mogu da vjerujem da i dalje prichate o nashem golmanu kao nekom nedostatku?
    Sanela je danas branila koliko je mogla imala dosta dobrih intervencija i odbranjenih shuteva 1v1 sa igrachicama Larvika...
    Nije ona sad svetska klasa ali ni 1% ovaj poraz ne ide na nju niti bilo shto ove sezone, jer jednostavno nocas su bekovi Larvika u prvo poluvrijeme shutirale kako su htjele i odakle su htjele jer su se ove fokusirale na Loke a ove punile sa distance i shto treba sad Sanela da spashava svaki shut a ni bloka nema podignutog na ove bekove?Ne sprdajte se.

  17. #6167
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Eo nemam ni sad vremena za detaljnije pisanje ali ne mogu da vjerujem da i dalje prichate o nashem golmanu kao nekom nedostatku?
    Sanela je danas branila koliko je mogla imala dosta dobrih intervencija i odbranjenih shuteva 1v1 sa igrachicama Larvika...
    Nije ona sad svetska klasa ali ni 1% ovaj poraz ne ide na nju niti bilo shto ove sezone, jer jednostavno nocas su bekovi Larvika u prvo poluvrijeme shutirale kako su htjele i odakle su htjele jer su se ove fokusirale na Loke a ove punile sa distance i shto treba sad Sanela da spashava svaki shut a ni bloka nema podignutog na ove bekove?Ne sprdajte se.
    prika ona je dobar golman, nishta iznad toga... liga sampiona se ne osvaja sa prosjecnim igracima, vec nadprosjecnim i koji imaju kontinuitet... jesi vidio kako je cecilia pogurala svoju ekipu kad god je bila frka? ne ocekujem ja da sanela bude na njenom nivou jer je to prosto nemoguce, ali u nekim situacijama izgleda kao da je jedini nacin da neshto odbrani da je pogode... od onoliko udaraca sa 9 metara morala je barem neshto da skine, jer kad se raspucaju aj ti kuci...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #6168
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    loše, ali kako je moglo bit, pet razlike je prihvatljivo..
    bojana noćas, nikad lošija, nije bila njena noć..
    ne shvatam zašto nije adžić pokušao bar na koji minut sa drugim golmanom, jer sanela nije bila nivou, mada nijesu joj ni drugarice puno "smetale" blokovima..
    ali ona leganger, ne može je ni stativa slomit!!

    možemo do +6 u krcatoj morači.. idemo đevojke!!!

  19. #6169
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pivljanin View Post
    U rukometu trener ima pravo da zatraži jedan tajm aut po poluvremenu,zato ga obično svi čuvaju za pred kraj poluvremena!
    Cuvaju ga za pred kraj drugog poluvremena,ustvari utakmice,kad nas vec napune
    golovima...?

  20. #6170
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sanela je nocas bila nas najbolji igrac. Bojana najgori. A to sto nemamo akciju izradjenu i sve na silu je kriv trener. Sto je radio 10 dana u Danskoj, vjezbao kako ce Loke da cuva!!!

  21. #6171
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    prika ona je dobar golman, nishta iznad toga... liga sampiona se ne osvaja sa prosjecnim igracima, vec nadprosjecnim i koji imaju kontinuitet... jesi vidio kako je cecilia pogurala svoju ekipu kad god je bila frka? ne ocekujem ja da sanela bude na njenom nivou jer je to prosto nemoguce, ali u nekim situacijama izgleda kao da je jedini nacin da neshto odbrani da je pogode... od onoliko udaraca sa 9 metara morala je barem neshto da skine, jer kad se raspucaju aj ti kuci...
    Ja to i pricham da je dobar golman a ne svetska klasa ali uvijek pokushavate da golmana kritikujete, ne znam koja ce to od ovih prejakih golmanki doc u Buducnost, nece njima odje bit takve pare isplacene kao u Madjarskoj, Norveshkoj, Danskoj, Austriji...Eo Larvik ima prejak golmanski par, Djer isto tako chini mi se, Krim ima Grubeshicku ima tu dobrih golmana ali ove najbolje odje necemo gledat...
    Eto svakako ce trgovat golmana sad kad se zavrsi sezona pa cemo vidjet koga ce dovest, Sanela ide, Marina je jos mlada ima kad 17 godina ima, Sonja nikad nishta nazhalost nece uradit.

    Znachi Larvik je nocas odigrao LOSHE a mi PRELOSHE drugo poluvrijeme pogotovo, ovo drugo poluvrijeme me podsjeti na mech sa Ixtakom u Spaniji...
    Igrachice Larvika ne realizuju po par napada zaredom ali nashe ne mogu opepelit u napad, pokazatelj koliko je pametno bilo suspendovat najefikasniju igrachicu tima i vjerovatno najbolju poslije Bojane...

    A to shto pominjesh da je Sanela mogla skinut par ovih shuteva sa devet metara, shto Sesilija nije skinula one topovske shuteve Marije Jovanovic?Ne mozhe ne vidish loptu od siline.
    Da su nocas shto veli nesrecni celonja Vlado Jovicevic iskoristile svaki drugi napad Larvika shto propadne dobili bi lagano utakmicu jer su one previshe grijeshile a ove umjesto to da iskoriste uspjele su da grijeshe duplo vishe od njih.
    Realno Larvik teshko da ce odigrat ovako loshe drugu utakmicu ali prednost nije nedostizhna i vjerujem da mogu do tih +6 vazda!
    Josh kad bi vratili Kacu u tim za drugi mech potpisao bih odma sad da cemo ih dobit tih 6 razlike...

    Josh jedna stvar Sesilija Leganger je za mene broj 1 svih vremena! (nevezano sa nocashnjim odbranama nego uopshte do sad njena karijera chitava)
    Last edited by Tz-ObeLiX; 09-04-11 at 20:57.

  22. #6172
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih josh ovo, sad kad Jovanka podje u Djer iduce sezone, zanima me shta ce radit po pitanju desnog krila.
    Mislim da ce trgovat svakako jednu igrachicu tj desno krilo ali vjerovatno ce Radmila igrat u prvi tim kao shto Jovanka sad igra a ta shto je trguju ce bit zamjena kao shto je Rada bila Jovanki do sad.

  23. #6173
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Zaboravih josh ovo, sad kad Jovanka podje u Djer iduce sezone, zanima me shta ce radit po pitanju desnog krila.
    Mislim da ce trgovat svakako jednu igrachicu tj desno krilo ali vjerovatno ce Radmila igrat u prvi tim kao shto Jovanka sad igra a ta shto je trguju ce bit zamjena kao shto je Rada bila Jovanki do sad.
    miljanićka je solidna, ali za vrh lige šampiona, moraju nać adekvatnu zamjenu za joku..mada ne vidim koja bi to mogla bit!!

  24. #6174
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by saatkula View Post
    Volio bih da neko, ko vise prati rukomet, objasni onaj nas pozicioni napad:ono umrtvljanje igre,lijeno dodavanje pa opet takvo vracanje,protivnicka odbrana stoji, gleda i kao da misli:ovi se *ajebavaju.E, kad se to ponovi dvadeset puta na jednoj utakmici,onda je sve samo ne *zajebancija.
    Tako igramo i u reprezentaciji. Ono mi kida zivce.Svake sekunde ocekujem sudiju da nam oduzme loptu zbog pasivne igre!!!
    O tome ja pričam cijelu vječnost!
    Budućnost MORA da igra sa brzim prenosom lopte, stalnim rotacijama, utrčavanjima, da konstantno(kao igračice Larvika ili gotovo sve druge ekipe) snažno traže kontakt igru sa odbrambenim igračem jer se onda često otvara prostor asistenciji.Uvijek igračica koja ima loptu treba da gleda prema golu a ne prema Bojani ...
    to jednostavno mora da se uči na treningu..kao i brze kontre i polukontre.Kada se ide u te brze kontra akcije nema usporavanja već se ide do kraja...nema da trener usled potencijalne kontre šalje signale da se uspori napad...to je prevazidjeni rukomet.Medjutim i pored toga i pored nedostatka najboljeg ljevorukog beka svijeta izgubili smo podnošljivih 5 razlike.meni je najviše žao što zbog nesporazuma u klubu možda prokockama šansu koja se više neće ukazati.Nadam se da ste vidjeli da taj Larvik nije ništa posebno i da bi ga u kompletnom sastvau rasturili ko beba zvečku.Ovako uz Budućnost bez Kaće , koja je bez nje duplo slabiji tim, molimo se u boga za prolaz.
    Ne znam kako će se ovo završiti ali za svjetsko prvenstvo MORA se riješiti slučaj KATARINA BULATOVIĆ.Zbog našeg sporta MORAMO znati ko je za ovo odgovoran .Definitivno da najbolji igrač odustane od polufinala lige šampiona gdje se dobrim igrama cijena na tržištu povećava a o sportskom motivu da i ne pričam...Crna Gora MORA da zna ko je odgovoran za moguće neosvajanje lige šampiona..Kaća ili dio uprave???

  25. #6175
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Josh jedna stvar Sesilija Leganger je za mene broj 1 svih vremena! (nevezano sa nocashnjim odbranama nego uopshte do sad njena karijera chitava)
    Ne samo za tebe, nego vjerovatno za većinu koji aktivno prate rukomet. Brani već dvadeset godina (sa 17 godina je bila najbolji golman SP 1993.) i svaka partija joj je na ovom nivou, tako da tu nema što da se išćuđavamo kad smo znali kako će bit. Sanela je večeras imala par bitnih odbrana u posljednjih deset minuta, ali to je bilo to.

    Bojana je katasrofalno odigrala večeras sa gomilom brzopletih i neizrađenih šuteva i nepreciznih dodavanja. Jovanka i Marija su večeras iznijele najveći teret ove utakmice, a za revanš će nam bit potrebno mnogo više od dvije raspoložene igračice.

    I slažem se, one jesu možda uspjele da zaustave Loke i kontre, ali na Larsen i pogotov Hamerseng nije bilo bloka ni za lijek. Napad je bio dosta trom, prije svega zbog večeras indisponirane Bojane, ali ipak Norvežanke igraju najbolju odbranu na svijetu i ne može se niko naigrati protiv njihove pokretljive zone sa jednim raspoloženim raspoloženim bekom.

    I još nešto, uz svo dužno poštovanje, ja mislim da Radmila nije adekvatna zamjena za Jovanku. Ona ima odličan šut, ali je spora za krilo i često nespretna s loptom, a ekipama koje se bore za vrh trebaju prije svega brza krila.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 247 of 711 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •