Page 246 of 711 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast
Results 6,126 to 6,150 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #6126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Nemojte biti smijesni, DIDI, kimi i ostali.... kojoj je djevojci stalo da zbog bilo cega minornog odluci da ode iz kluba iz cista mira? Ja ne branim nju, naprotiv, kazem da je mogla da istrpi to sto god da je, ali izgleda da je to nesto malo vece nego sto se nama cini, jer od polufinale lige sampiona se ne odustaje bas tako lako.
    I nemojmo branit politicare molim vas, je*u nas dje prije stignu i kako stignu, i predsjednik je kriv bas zbog toga DIDI sto je politicar ! O ostalim stvarima necu ni da pisem.
    Kakva je to uprava i kakav je to predsjednik da ne zadrze jednu od najboljih igracica u ovako vaznom trenutku za crnogorski rukomet?! Ocigledno je da se stiti necija druga gu*ica, naravno to samo znaju Katarina, Boskovic i jos poneko iz kluba vjerovatno, ali o tome se ne smije pricati kako se ne bi kompromitovao neki bitan faktor, necovjek vjerovatno...
    ja ne branim politicare, ti gledas upravu kroz politiku, ja ne, do sad vam uprava nije valjala???? jel uprava okupila ove igracice na celu sa bojanom? ili ih je katarina dovela?
    sto bi ta uprava sama sebi skakala u usta i najboljoj igracici da zabrani da igra pred tako vazne meceve??? ako se ne varam ona je suspendovana jer nije dolazila na treninge a ne sto je nekome iz kluba dunulo tako
    druga stvar oko toga ko kome stiti dupe
    katarina nije rekla ko je krivac za situaciju nego je rekla ko nece da joj pomogne, zasto nije rekla ko je glavni krivac? koga ima ona da stiti?
    ako se neka nepravda napravila nad njom neka otvoreno i javno kaze, tako i tako, a ne kroz saopstenje od kojeg si jos zbunjeniji
    ona koja zna ko je krivac nece da kaze a nece ni zrk buducnost, jesam li ja odje jedini lud? ako se odje ko stiti, stiti se ista katarina, da se ne kazu pravi razlozi zbog cega ne moze da trenira
    a sve u prilog ovome ide to da su njene saigracice ogorcene na nju, da je uprava nesto pogrijesila prema njoj pa prvo bi se saigraci zauzeli za nju a ne je krivili
    Last edited by DIDI; 29-03-11 at 10:39.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #6127
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li iko ovo da ispita? Dje su nase novine da dalje ispitaju sta se odje radi? Ko? Sto? Zbog cega???
    Ne mogu da vjerujem da u ovakvom trenutku niko nista ne prica...sta se ceka?? Bez nje se mozemo odma pozdravit sa svime...nadam se da ce krenut neka akcija da se ovo zavrsi i da se ona vrati do revansa (iako znam da je ovo u domenu naucne fantastike)

  3. #6128
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja ne branim politicare, ti gledas upravu kroz politiku, ja ne, do sad vam uprava nije valjala???? jel uprava okupila ove igracice na celu sa bojanom? ili ih je katarina dovela?
    sto bi ta uprava sama sebi skakala u usta i najboljoj igracici da zabrani da igra pred tako vazne meceve??? ako se ne varam ona je suspendovana jer nije dolazila na treninge a ne sto je nekome iz kluba dunulo tako
    druga stvar oko toga ko kome stiti dupe
    katarina nije rekla ko je krivac za situaciju nego je rekla ko nece da joj pomogne, zasto nije rekla ko je glavni krivac? koga ima ona da stiti?
    ako se neka nepravda napravila nad njom neka otvoreno i javno kaze, tako i tako, a ne kroz saopstenje od kojeg si jos zbunjeniji
    ona koja zna ko je krivac nece da kaze a nece ni zrk buducnost, jesam li ja odje jedini lud? ako se odje ko stiti, stiti se ista katarina, da se ne kazu pravi razlozi zbog cega ne moze da trenira
    a sve u prilog ovome ide to da su njene saigracice ogorcene na nju, da je uprava nesto pogrijesila prema njoj pa prvo bi se saigraci zauzeli za nju a ne je krivili



    Valjda znash da ima u ovoj drzhavi ljudi protiv kojih ne smijesh da se pobunish... Ako se zakachila sa nekim takvim, puno bolje je po nju lichno da ode u miru i bez frke, jer taj neko svejedno nece biti osudjen, a mozhe joj napraviti samo probleme...

    Znash li ti neshto vishe o ovome od nas ili chisto zakljuchujesh iz date situacije...? Ako nije za javnost mozhe i na pm, chasna pionirska da necu nikom reci...

    P.S. Uh ovo ce sad da ispane kao charshijska pricha, a mozhda nema nikakve veze sa ovim, ali znam da je obavila jednu trgovinicu od vishe desetina hiljada (il je mozhda bio poklon), par dana prije svega...
    #fakenews

  4. #6129
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ima priča da je u vezi sa oženjenim sportskim novinarom,što isto smatram da je laprdanje,i da je sve što ona radi laprdanje,ako misli nek se vrati u klub,ako neće,sretan put! Što bi rekao Ađžić,mora svaka igračica da rješava svoje emotivne probleme,a ne da klub o tome misli.Tražila je od Boškovića da se obrati igračicama i cijelom klubu da zaustavi"priče koje kruže o njoj"???? Cura je munjena u glavu nekim svojim kompleksima koji su izgleda "veći" no što je normalno!!
    Last edited by minjo; 29-03-11 at 16:15.

  5. #6130
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo me jos vise zbunjuje...Istina,ne pitam se ja nista niti sam neki strucnjak,ali nisam
    ni debil da ne mogu osjetiti kako u tom klubu odjednom postoje i neke druge ''radnje''
    koje imaju sve samo nemaju sportski karakter.Ima mnogo klubova, ali prvi put vidim i cujem da neko iz nekog kluba nastupi ovako javno,kaze da ima problem u klubu (u kome po njenom ,,konstantno vladaju sikaniranje,bocni vjetrovi,neke prljave radnje,...) i na kraju odjednom ode iz njega...''o meni, i u moje ime van terena govore mnogi iz njegovog okruzenja, '' Zanimljivo,da se cak i u njeno ime negdje govori...A ako su iz njegovog okruzenja,onda vjerovatno spadaju u te, sto ih je neko nazvao – ''jace igrace'' kojima ona sigurno ne moze nista.
    '' zadiru u privatnost i bave se mojim zivotom – praveci pritisak koji, prosto, nijesam mogla da izdrzim.'' Zadire se i u privatnost nevaznih ljudi,a jos manje je cudno kako neko zadire u privatnost poznate osobe, jer im je ona kao takva i interesantnija.Jedino je cudno sto po njenoj prici to izgleda rade neki koji i nisu bas besposleni cim su ''iz njegovog okruzenja,'' bilo da se radi o obavezama u klubu ili mozda van njega.E sad,sta je bilo i u kolikoj mjeri,niko izgleda ne zna...Kazu koliko je neka osoba jaka vidi se po tome koliko je u stanju da pregrmi tezak trenutak,a ovdje se izgleda nakupilo svega i naisao trenutak slabosti i nemoci..Jer,nijedna od tih igracica nije bas bez nekih briga... Opet, ako se ne dolazi na treninge i ne ispunjavaju obaveze vjerovatno da slijedi neka kazna poput ove...Samo ne znamo da li je bas mogla da bira...
    ''vec sam primorana da biram izmedju obraza i spustanja glave i ultimativnog ponizenja'' Po ovome bi se reklo da ipak nije imala neki veliki,a narocito ne povoljan izbor .
    I opet, rijetkost je da se neko javno obrati i kaze,bar i u siframa,da ima neki problem zbog koga je ustvari trazila zastitu a ne pare.
    U prvom mahu ovo sve moze da lici na salu,ali nazalost izleda da nije.
    Sve i da je ona kriva,(a ovdje ne bi da napadam nikoga samo malo ''analiziram situaciju''),
    ipak,mislim da se nije nikad desilo ili bar vrlo rijetko da neko ode iz Podgorice s ovakvim ogorcenjem,narocito ne iz kluba kao sto je ZRK Buducnost u kome su ponikle izvrsne i poznate rukometasice,a koji je poznat po svojoj tradiciji.A ako je to klub koji volim i za
    koga navijam,koji redovno pratim,koji nas predstavlja po Evropi,onda mi sigurno nije milo da se u njemu desavaju ovakve stvari i da na ovakav nacin igracice odlaze iz njega.Jedino zbog toga mogu ovdje da mi zasmjetaju bilo kakve radnje,narocito one nepostene,koje nemaju veze sa sportom i da zbog toga,(sto je
    ono najgore) ispasta cijeli tim tj.dovodi se u pitanje njegov dalji uspjeh...
    Last edited by ChocolateMne; 29-03-11 at 17:01.

  6. #6131
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan novinar mi je rekao da je ona zalupila vrata kluba nakon svađe sa tri "najjače"igračice u klubu,da ih je optužila za sve i svašta ,i onda otišla kod Boškovića da im on"održi"slovo,na šta je rekao da mu ne pada na pamet...I tako je počelo.....

  7. #6132
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Jedan novinar mi je rekao da je ona zalupila vrata kluba nakon svađe sa tri "najjače"igračice u klubu,da ih je optužila za sve i svašta ,i onda otišla kod Boškovića da im on"održi"slovo,na šta je rekao da mu ne pada na pamet...I tako je počelo.....
    :o :o
    E pa vidis,ne znam,stvarno ne znam nista a zivo me zanima jer ne volim,odnosno,
    najvise mrzim da o nekome sudim pogresno.:o
    Ne zna samo ima li ovo '' sve i svašta '' ima veze sa rukometom...Sve i da ima i da nema veze,valjda bi ona kao odrasla osoba prije svega,
    pa kao i profesionalka trebala da rjesi taj problem na neki normalan nacin...:o
    Svejedno,nije joj onda bio povoljan momenat za tako nesto...Ne,zasigurno nije,jer se na ovo cekalo godinama...
    Ima sad jos jedna stvar...Ako je to sve tako,(da je ona tako postupila...) dobro pitanje je: KAKO to da je onda ona jedina
    u pravu ? :o
    Samo jos ovo:
    Neki su navalili pisati kako je sad sve gotovo,kako nemamo sanse i sl.
    i to tako kao da nama niko vise ne igra,kao da su ostale sakate ili mozda oduzete (ne daj Boze)
    pa ne mogu nista...:o Ono jes hendikep sto ova ne igra,jer je dobro igrala do sad,ali i druge umiju da igraju
    i to dobro.
    Last edited by ChocolateMne; 29-03-11 at 17:00.

  8. #6133
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    ipak,mislim da se nije nikad desilo ili bar vrlo rijetko da neko ode iz Podgorice s ovakvim ogorcenjem,narocito ne iz kluba kao sto je ZRK Buducnost u kome su ponikle izvrsne i poznate rukometasice,a koji je poznat po svojoj tradiciji...
    Bješe li ono Cigankova pošla nazad za Rusiju sa samo ruksakom na leđima? Poslije više od deset godina.

    Za ovu situaciju ne znam. Može i žensko zlobno da bude, ali je prilično nerealno da očekuje da neko drži bukvicu starosjediocima. Pa od Maje Bulatović je svaku drugu igračicu jad nalazio. Trebalo je da se strpi još tih par utakmica, pa put pod noge.

    Ako je ovako ko taj neki novinar kaže.

  9. #6134
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

  10. #6135
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra je mech protiv Larvika. Njihov trener izjavio da je bio ubijedjen da je vijest o Bulatovickoj trik upravu axaxaxxaaxax eeee da je tako.
    I jos je izjavio da ocekuje laku pobjedu, jer je igra Buducnosti predvidljiva

  11. #6136
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovatno da malo podstice ekipu jer je su oni domacini ali sumnjam da ocekuje LAKU pobjedu...Ili su to zaista neke njegove procjene.
    Kako mi se svidja kad je neko tako ubjedjen u nesto pa ga na kraju iznenadimo...

  12. #6137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Gdje se prenosi rukomet Larvik - Buducnost od 17:15, koja televizija?
    Who let the dogs out

  13. #6138
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo na arenu valjda...
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #6139
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Gdje se prenosi rukomet Larvik - Buducnost od 17:15, koja televizija?

    arenasport 1 prenosi utakmicu od 17.15h

  15. #6140
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Gdje se prenosi rukomet Larvik - Buducnost od 17:15, koja televizija?
    Arena sport 1
    Digi Sport17:10
    ehfTV.com17:15
    TV 2 Zebra17:15

  16. #6141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    A na neki satelitski kanal, ima li gdje zna li neko ?

    edit: hvala Montenegrino-CT
    Last edited by BlackVelvet; 09-04-11 at 15:23.
    Who let the dogs out

  17. #6142
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li neko neki online stream?
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #6143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Who let the dogs out

  19. #6144
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    this video is not allowed in your country
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #6145
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  21. #6146
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Treba da nabavis iphide program za te slucajeve,postavis da si iz neke druge zemlje i radice ti,javi mi se kasnije da ti posaljem taj program..
    Evo imas ovdje stream za rukomet,klikni na other sport i imas tamo pod handball:
    http://www.soccertvlive.net/watch/59...buducnost.html
    http://www.jedan-nula.com/uzivo-prenosi

  22. #6147
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bududućnost , koja je valjda sada svi vide duplo slabija neigranjem Kaće, gubi 3 razlike od Larvika koji me nije uopšte oduševio.ta priča o strašnoj ekipi, o Norvežankama zlatnim itd.. i nekom strašnom kvalitetu se vidio u I poluvremenu.
    Lično teško posmatram ovu utakmicu zbog dešavanja u našem klubu.Ubjeđen sam da bi ih Budućnost sa Kaćom i vrhunskim trenerom ODRALA!
    Ako Kaća bude igrala na svjetskom prvenstvu u Brazilu i ako se dovode ozbiljan tim stručnjaka da vodi reprezentaciju, glatko osvajamo zlato.
    Gubimo 3 razlike od Larvika u gostima bez Kaće i sa Adćićem na klupi!!
    Ogromni je potencijal i evo molim i kumim upravu i Kaću da se dogovore i da Bulatovićka igra u revanšu.Da izgubimo i sa 8 razlike , sa Kaćom u refanšu i sa prepunom Moračom PROLAZIMO DALJE!
    Molim klub još jednom da uradi sve da vrati Kaću jer OVAKVA PRILKA I OVAKVE IGRAČICE PITANJE JE KADA ĆE VIŠE IGRATI ZA NAŠ KLUB!
    MORAMO BITI ŠAMPIONI, BILA BI PRAVA ŠTETA DA NE BUDEMO!

  23. #6148
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5 razlike... loseee... kad ne bi izgubili preko 4 odlicno bi biloo
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #6149
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaaaaaaa 1 razlikee xaaa bravo bravo
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #6150
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Iha 7 razlika,cao finale

Page 246 of 711 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •