Page 245 of 711 FirstFirst ... 145195235241242243244245246247248249255295345 ... LastLast
Results 6,101 to 6,125 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #6101
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A sto je ovo neko baci "spicu" da ima seksualnog zlostavljanja u klub i sad svi 'mora da je seksualno zlostavljao' hahahahah

  2. #6102
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako imam info... vec je otisla za Srbiju ... sta mora da se desi , da neko ovako postupi pred mech zivota... ?
    F.C.F.

  3. #6103
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Мојковац добио Ловћена у гостима 21:22, гази према титули!

  4. #6104
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Kako imam info... vec je otisla za Srbiju ... sta mora da se desi , da neko ovako postupi pred mech zivota... ?
    Pravo pitanje je da li je svojom voljom otišla u Kragujevac?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #6105
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ako tu ima nesto... ovim su zatvorili vrata od kluba odmah da ti kazem...
    I mrzim ove postupke "Sad je najvazniji mech pa cemo onda..." Ne kazem da nije... al ako ima tu neka istina o kojoj Kaca prica... e onda ga mene ZRK vishe nece gledat u halu...
    Ne znam tacno koji post da citiram, poenta je mislim ista. Sto god da je - iznesi svoj problem i obrati se nadleznima. Ona je u ugovornom odnosu. Ovo sto ona radi krsi taj ugovor. Budimo objektivni samo. Trenutno se nista ne zna pouzdano, a ne znam zasto bih bas na rijec njoj vjerovao. Mada, sto je najjace, meni nije skroz jasno ni sto nam govori zena. Sve u svemu, ona je u krivu ovdje. Ne ostavlja se svoj klub na cjedilu tako.

    Kosarkasi se bore kao lavovi a dinara ne primaju. Sad kad je najvaznije odradjeno, civilizovano se stupilo u strajk. Tako se rjesavaju problemi. Zamislimo da je jedan od njih jednostavno prestao da dolazi na treninge?

  6. #6106
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekla je da problem nema veze sa treninzima, rukometom, ekipom vec da je problem privatne prirode, koji je trebao da rijesi Boskovic. Znaci, po meni su odje radi ili o ljubavnoj vezi izmedju Bulatovicke i Boskovica ili se o tome pocelo pricat, a on nije nista uradio da te price nestanu. Eto tako A velika ce steta bit ako ne bude igrala jer je kao ljevak mnogo bitna za ekipu ...

  7. #6107
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam ja, ali kakve to veze ima sa odlaskom na trening i ispunjenjem svojih obaveza?

  8. #6108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Znam ja, ali kakve to veze ima sa odlaskom na trening i ispunjenjem svojih obaveza?
    Kako kakve veze ima...? Pa vidish li koliko propada vrhunskih fudbalera i ostalih sportista zbog privatnih problema...? Obaveza kluba je da joj omoguci neometan trening i rad, ako oni to ne ispunjavaju zashto bi ona morala da ispunjava svoj dio ugovora...? Bolje da na vrijeme prekine to i ode odavde nego da upropasti cijelu karijeru... Chim je rekla da je trazhila od boshkovica zashtitu, znachi da je povezano sa klubom... Mozhda ne sa sportkom stranom, ali sa onom drugom da...
    #fakenews

  9. #6109
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kako kakve veze ima...? Pa vidish li koliko propada vrhunskih fudbalera i ostalih sportista zbog privatnih problema...? Obaveza kluba je da joj omoguci neometan trening i rad, ako oni to ne ispunjavaju zashto bi ona morala da ispunjava svoj dio ugovora...? Bolje da na vrijeme prekine to i ode odavde nego da upropasti cijelu karijeru... Chim je rekla da je trazhila od boshkovica zashtitu, znachi da je povezano sa klubom... Mozhda ne sa sportkom stranom, ali sa onom drugom da...
    Uslovi za rad i trening? Sala je tu, lopte su tu, treneri takodje, fizioterapeut, doktor... uslovi za rad su, koliko znamo, tu. Vidi, ZRK Buducnost je profesionalni sportski kolektiv. Zadrzimo se na rijeci 'profesionalni'. Ljudi su placeni da u okviru tog kolektiva ispunjavaju odredjene obaveze. Ako je neko prekrsio svoju obavezu iz tog ugovora, ili na drugi nacin onemogucio drugog da ispunjava svoje obaveze - siguran sam da postoji nacin bolji od ovog. Trazi raskid ugovora u skladu sa njegovim odredbama, trazi da se on sprovede na drugi nacin... Ali ne ovako.

    Vracam se na kosarkase. Zamislimo da se oni jednostavno nijesu pojavili na trening pred mec sa Nymburkom? Dio javnosti bi ih podrzao. Mnogi bi rekli nesto u stilu: "Pih kakva je uprava, ne daju zaradjene pare...". Ali to bi bio klasicni neprofesionalizam, i sretan sam sto su kosarkasi to znali. Kad se postigao najveci uspjeh u prosloj deceniji (slobodno mozemo reci), onda su krenuli da guraju svoju stvar.

  10. #6110
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Uslovi za rad i trening? Sala je tu, lopte su tu, treneri takodje, fizioterapeut, doktor... uslovi za rad su, koliko znamo, tu. Vidi, ZRK Buducnost je profesionalni sportski kolektiv. Zadrzimo se na rijeci 'profesionalni'. Ljudi su placeni da u okviru tog kolektiva ispunjavaju odredjene obaveze. Ako je neko prekrsio svoju obavezu iz tog ugovora, ili na drugi nacin onemogucio drugog da ispunjava svoje obaveze - siguran sam da postoji nacin bolji od ovog. Trazi raskid ugovora u skladu sa njegovim odredbama, trazi da se on sprovede na drugi nacin... Ali ne ovako.

    Vracam se na kosarkase. Zamislimo da se oni jednostavno nijesu pojavili na trening pred mec sa Nymburkom? Dio javnosti bi ih podrzao. Mnogi bi rekli nesto u stilu: "Pih kakva je uprava, ne daju zaradjene pare...". Ali to bi bio klasicni neprofesionalizam, i sretan sam sto su kosarkasi to znali. Kad se postigao najveci uspjeh u prosloj deceniji (slobodno mozemo reci), onda su krenuli da guraju svoju stvar.
    Uh najveci problem odje je shto se nishta ne razjashnjava na vrijeme... Kad se kazhe "profesionalni" onda se ne misli samo na igrache i njihove obaveze... Ako ne obezbjedish igrachima psihichku sigurnost, nema shta dalje da prichamo... Iz ovoga shto je do sad izashlo u javnost se mozhe zakljuchiti da su joj neki ljudi iz kluba stvarali probleme, ona se shto je i normalno obratila pre$edniku kluba koji nije reagovao na to... I shta dalje da radi...? Prekinula je sa treninzima i vjerovatno ce trazhiti sudskim putem ponishtenje ugovora ako ne mogne da se dogovori sa upravom... Odradila je sve normalnim putem, kao shto bi i vecina od nas... Npr da tebe neko maltretira na poslu, prvo bi se obratio direktoru, ako on nema sluha za to prekinuo bi sa radom i obratio se nekoj od nadlezhnih institucija...

    Moramo imati u vidu da je kod nas svaki sportski kolektiv direktno vezan sa ljudima na vlasti... Kaca nije odavde + je zhensko, mislish da se mozhe sama suprotstaviti nekom jachem "igrachu", kad smo i sami svjedoci "nezavisnosti" i "objektivnosti" nashih sudova... Ako je ovo istina shto je rekla vjeruj mi da joj nije uopshte lako...

    Ne mozhesh u cg prichati prichu o ozbiljnim i profesionalnim sportskim kolektivima, kad kod nas toga nema... Odje ima par ljudi koji mogu da rade shta pozhele i ona je u bilo kakvom sukobu sa njima potpuno nemocna...

    P.S. Da nije u pravu, mislish da bi ovoliko chekali iz uprave da sve iznesu u javnost...? Mislish da njima odgovara shto ih 90% navijacha trenutno pljuje, i shto ce samo njih kriviti ako se ispane iz LS...

    P.P.S. Shto se mene tiche, sa zhenskim rukometom sam zavrshio ako se ovo ne rashchisti do kraja...
    #fakenews

  11. #6111
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Uslovi za rad i trening? Sala je tu, lopte su tu, treneri takodje, fizioterapeut, doktor... uslovi za rad su, koliko znamo, tu. Vidi, ZRK Buducnost je profesionalni sportski kolektiv. Zadrzimo se na rijeci 'profesionalni'. Ljudi su placeni da u okviru tog kolektiva ispunjavaju odredjene obaveze. Ako je neko prekrsio svoju obavezu iz tog ugovora, ili na drugi nacin onemogucio drugog da ispunjava svoje obaveze - siguran sam da postoji nacin bolji od ovog. Trazi raskid ugovora u skladu sa njegovim odredbama, trazi da se on sprovede na drugi nacin... Ali ne ovako.

    Vracam se na kosarkase. Zamislimo da se oni jednostavno nijesu pojavili na trening pred mec sa Nymburkom? Dio javnosti bi ih podrzao. Mnogi bi rekli nesto u stilu: "Pih kakva je uprava, ne daju zaradjene pare...". Ali to bi bio klasicni neprofesionalizam, i sretan sam sto su kosarkasi to znali. Kad se postigao najveci uspjeh u prosloj deceniji (slobodno mozemo reci), onda su krenuli da guraju svoju stvar.
    iskreno , ja se moram sloziti sa dijelom tvoje prche... i jesi u pravu "AKO JE " to sve tako kao sto ti mislis....
    Ali je problem sto mislim da ni ja , a ni ti ne znas sta se tu tacno deshava?
    Ali mi se cini , da bi ti iz nekih razloga podrzao upravu , pa da znas da je ne znam sto bilo ... Pa je onda pricha vjerovatno beskorisna...
    NE branim ja nju , NE napadam upravu , ona je cak sta vishe odradila odlican posao , kako u prelaznom roku , tako u odnosu sa Varvarima , i sve je to za veliku pohvalu , ali ... samo da nema nekog ALI , kao sto je sve u nashem okruzenju
    Zivio...
    F.C.F.

  12. #6112
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego zna li ko jel Pedja ljevoruk mozhda ce on da je mijenja u polufinalu?
    E pa shto se chini druga najbolja igrachica ekipe poslije Bojane, najbolji strijelac ekipe i ovo se deshava pred istorijski dvomech...
    Samo u CRNU Goru.
    Ovi iz Larvika vec mogu da rachunaju to finale ako Kaca Bulatovic ne bude igrala ovamo, da nece Markovicka da je zamijeni?Oce kako ne...

  13. #6113
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bruka uzas... mislim da se ne racuna ni u revansu za Kacu , otisla je (ili primorana) u Kragujevac...
    F.C.F.

  14. #6114
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdravicemo se sto cemo je i za reprezentaciju gledat. Ona sad nema nikakve prepreke da igra za Srbiju, jer nije zvanicno odigrala mec za Crnu Goru

  15. #6115
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Bruka uzas... mislim da se ne racuna ni u revansu za Kacu , otisla je (ili primorana) u Kragujevac...
    U subotu veče bila je u Baru na košarkaškom meču Mornar - Lovćen!

  16. #6116
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I taj saobracaj se danas osavremenio
    F.C.F.

  17. #6117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    otisla je svojom voljom, niko je nije ocerao, niti je kriva uprava za razloge njenog odlaska, niti uprava moze da rjesava njene privatne probleme koje veze nemaju sa rukometom
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #6118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    otisla je svojom voljom, niko je nije ocerao, niti je kriva uprava za razloge njenog odlaska, niti uprava moze da rjesava njene privatne probleme koje veze nemaju sa rukometom
    ja ne bih rekao da uprava (ukljucujuci i sponzora ali ne bih o tome) nema veze sa njenim odlaskom....
    Jeste da je mogla to drugacije da rijesi, jer na svaku javnu licnost postoje pritisci, price, glasine, lazi i istine... Ipak nije trebala ovako to da zavrsi. Poslije ovoga je i vise nego evidentno da politicarima nije mjesto u sportu, a njoj zelim svaku srecu u nekom drugom klubu, mozda i reprezentaciji, jer Katarinu Bulatovic nije samo izgubila Buducnost, vec i Crna Gora.
    Who let the dogs out

  19. #6119
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    ja ne bih rekao da uprava (ukljucujuci i sponzora ali ne bih o tome) nema veze sa njenim odlaskom....
    Jeste da je mogla to drugacije da rijesi, jer na svaku javnu licnost postoje pritisci, price, glasine, lazi i istine... Ipak nije trebala ovako to da zavrsi. Poslije ovoga je i vise nego evidentno da politicarima nije mjesto u sportu, a njoj zelim svaku srecu u nekom drugom klubu, mozda i reprezentaciji, jer Katarinu Bulatovic nije samo izgubila Buducnost, vec i Crna Gora.
    ne mogu vjerovat da neko prospe karijeru na ovaj način, tri godine čeka na reprezentaciju za koju više neće igrat, a ovamo će da bači polufinale ili finale lige šampiona koje se ne igra više puta u karijeri!!! toliko je radila i odricala se i kad treba da pokupi trofeje, ovo se dešava...

  20. #6120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    ja ne bih rekao da uprava (ukljucujuci i sponzora ali ne bih o tome) nema veze sa njenim odlaskom....
    Jeste da je mogla to drugacije da rijesi, jer na svaku javnu licnost postoje pritisci, price, glasine, lazi i istine... Ipak nije trebala ovako to da zavrsi. Poslije ovoga je i vise nego evidentno da politicarima nije mjesto u sportu, a njoj zelim svaku srecu u nekom drugom klubu, mozda i reprezentaciji, jer Katarinu Bulatovic nije samo izgubila Buducnost, vec i Crna Gora.
    zasto ne bi rekao da uprava nema nista, ako ti nije tesko da mi objasnis a i drugima

    po cemu je to kriv predsjednik kluba (koji je eto politicar)???? sto nece da resava necije privatne probleme koje veze nemaju sa rukometom???
    oni su njoj stvorili uslove za nesmetan rad i razvoj da se bavi rukometom,
    mene nervira jedna cinjenica, taj problem katarina ima vec duzi period vremenski, a igrala je vrhunski, niko po njoj nije mogao da vidi da ima problema tj nije joj se odrazavalo na igru, neko ce reci profesionalac a ja cu reci naprotiv, jer ako je mogla da igrra prethodne utakmice kao da nema pritiska mogla je i ostale, zar ne?
    ona je kaznjena jer nije dolazila na treninge tj odbila je da trenira, zbog niceg drugog, a ona u onom saopstenju nije nista rekla sta je i kakav je problem, vec da ga moze predsjednik kluba rijesti,
    i sto je je po meni najsmjesnije da buducnost nema priliku da igra u finale ls u rukometu, tj da ne igra ls, ovome se i ne bi dao neki veliki publicitet, al posto je finale na dohvat ruke toliki i publicitet
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #6121
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ona je kaznjena jer nije dolazila na treninge tj odbila je da trenira, zbog niceg drugog, a ona u onom saopstenju nije nista rekla sta je i kakav je problem, vec da ga moze predsjednik kluba rijesti,
    i sto je je po meni najsmjesnije da buducnost nema priliku da igra u finale ls u rukometu, tj da ne igra ls, ovome se i ne bi dao neki veliki publicitet, al posto je finale na dohvat ruke toliki i publicitet
    pa upravo je ovo najčudnije u priči.. ako je ovo tačno što pričaš, da niko nije imao iz kluba veze sa ovim, onda je njen postupak, pred odlučujućim utakmicama za klub, utakmicama koje se čekaju odavno, katastrofalan i đevojka ima žestokih problema u glavu..

  22. #6122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nemojte biti smijesni, DIDI, kimi i ostali.... kojoj je djevojci stalo da zbog bilo cega minornog odluci da ode iz kluba iz cista mira? Ja ne branim nju, naprotiv, kazem da je mogla da istrpi to sto god da je, ali izgleda da je to nesto malo vece nego sto se nama cini, jer od polufinale lige sampiona se ne odustaje bas tako lako.
    I nemojmo branit politicare molim vas, je*u nas dje prije stignu i kako stignu, i predsjednik je kriv bas zbog toga DIDI sto je politicar ! O ostalim stvarima necu ni da pisem.
    Kakva je to uprava i kakav je to predsjednik da ne zadrze jednu od najboljih igracica u ovako vaznom trenutku za crnogorski rukomet?! Ocigledno je da se stiti necija druga gu*ica, naravno to samo znaju Katarina, Boskovic i jos poneko iz kluba vjerovatno, ali o tome se ne smije pricati kako se ne bi kompromitovao neki bitan faktor, necovjek vjerovatno...
    Who let the dogs out

  23. #6123
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Nemojte biti smijesni, DIDI, kimi i ostali.... kojoj je djevojci stalo da zbog bilo cega minornog odluci da ode iz kluba iz cista mira? ...
    nijesi me razumio, ja kažem da ako je do nje i ako klub nema krivice onda je đevojka totalno nerazumljivo postupila i bačila karijeru.. ZATO mi je i ovo čudno, jer takva do sad nije bila, nego veliki profesionalac..

  24. #6124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Shvatio sam te ja ok je to. Bice Katarina i dalje profesionalac ali u nekom drugom klubu
    Who let the dogs out

  25. #6125
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Shvatio sam te ja ok je to. Bice Katarina i dalje profesionalac ali u nekom drugom klubu
    samo ovo treba da se raščisti do kraja, da se zna ko je doveo klub u ovakvu situaciju pred mečeve za koje živi i klub i država, čisto da mi, kao navijači, znamo kako se postavit ili prema njoj ili nekom drugom, jer ona nije bilo ko, nego jedan od ključnih igrača koji su nam trebali za ligu šampiona!!

Page 245 of 711 FirstFirst ... 145195235241242243244245246247248249255295345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •