Page 242 of 711 FirstFirst ... 142192232238239240241242243244245246252292342 ... LastLast
Results 6,026 to 6,050 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #6026
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,543
    Thanks Thanks Given 
    5,463
    Thanks Thanks Received 
    3,903
    Thanked in
    1,542 Posts

    Default

    koji je to pajac od kluba takodje. ovakvu sansu nikad viseimat nece i one se rasuse potpuno, prvo ova objavi da ide u djer i sad ova se pokla sa onom budalom pih...

  2. #6027
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ako je ovo normalno ja se pomamio!!!

  3. #6028
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    E ako je ovo normalno ja se pomamio!!!
    ja vam kažem - ovo je situacija da se uprava, ako je kriva, ne smijeni, nego polomi!!!!!!!!! u ovom trenutnu, u ovakvoj šansi za titulom lš, ovo napravit!!! to nije slučajno!!!!!!:mad::mad:

  4. #6029
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, ja vam fino govorim, nema leba tu. Zhao mi je djevojke, ali jednostavno je tako. Idite, gledajte fudbal i ne nervirajte se oko beznadezhnih situacija.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #6030
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro si rekao - to nije slucajno ! Nekome je vaznija fotelja,povrijedjena sujeta,osveta,pare,sta li vec jos...Samo naprijed junacino,pokazi svoju silu i moc,
    i to prema djevojci koja je ipak dobrim dijelom zasluzna sto smo dosli do poufinala...
    Nije vazno vise ni polufinale ...

  6. #6031
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Dobro si rekao - to nije slucajno ! Nekome je vaznija fotelja,povrijedjena sujeta,osveta,pare,sta li vec jos...Samo naprijed junacino,pokazi svoju silu i moc,
    i to prema djevojci koja je ipak dobrim dijelom zasluzna sto smo dosli do poufinala...
    Nije vazno vise ni polufinale ...

    evo viđećemo što je u pitanju, a bude li on kriv, mislim da mu je bolje da ne ulazi u dvoranu na revanš polufinala, bar što se tiče publike!!
    sad me još interesuje reakcija navijača, jer napraviti ovakav skandal i uništiti atmosferu pred najveći meč ove generacije, je prosto neshvatljivo..

  7. #6032
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,552
    Thanks Thanks Received 
    4,635
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    E pa fino ce se provest onaj retard u morachu, ako je on kriv naravno...
    #fakenews

  8. #6033
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    evo viđećemo što je u pitanju, a bude li on kriv, mislim da mu je bolje da ne ulazi u dvoranu na revanš polufinala, bar što se tiče publike!!
    sad me još interesuje reakcija navijača, jer napraviti ovakav skandal i uništiti atmosferu pred najveći meč ove generacije, je prosto neshvatljivo..
    Odakle uopste politicari ulaze u uprave sportskih klubova ??
    Neka se time bave bivsi sportisti a ne politicari...Ili mozda i bivsi
    sportisti moraju da se uvale u politiku da bi se bavili svojim poslom
    A i da nije kriv,za dobro kluba se mogao suzdrati jos ovo malo ,
    ,jer napraviti ovakav skandal i uništiti atmosferu pred najveći meč ove generacije, je prosto neshvatljivo''
    Zbilja,mozda krije nedje neku medalju,igrao covjek rukomet nekad a mi nismo znali :P
    Last edited by ChocolateMne; 25-03-11 at 10:51.

  9. #6034
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suspendovana Katarina Bulatović
    Rukometašica Budućnosti Katarina Bulatović suspendovana je i neće biti u sastavu za prvi polufinalni duel Lige šampiona u Norveškoj (9. aprila) protiv Larvika. Kako je ARENI kasno sinoć potvrdio šef stručnog štaba rukometašica Budućnosti Dragan Adžić, Bulatović nije trenirala posljednja dva dana.
    Upravni odbor kluba odlučiće o daljm mjerama koje će biti preduzete protiv beka ''plavih''.
    Katarina Bulatović ima još godinu ugovora sa podgoričkim timom.

  10. #6035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto ako djevojka nije htjela da trenira, a sto ako se sprdala a sto ako napravila neku zescu zajebanciju?
    kako volite da pljujete po ljudima samo na osnovu sturog novinarskog saznanja,
    niti ste culi njenu pricu niti pricu kluba, pa da imate neki stav, nego nesto sto je novinar saznao nacuo i sl
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #6036
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znao sam,niko ne moze da nas nagrdi koliko mi mozemo sami sebe!
    Sad kad se vidjelo koliko smo jaki,da nam protivnici ne mogu nista,zasto nebi sami sebe malo opstruirali u borbi za titulu LS.
    Ooo zemljo indijo...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  12. #6037
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a sto ako djevojka nije htjela da trenira, a sto ako se sprdala a sto ako napravila neku zescu zajebanciju?
    kako volite da pljujete po ljudima samo na osnovu sturog novinarskog saznanja,
    niti ste culi njenu pricu niti pricu kluba, pa da imate neki stav, nego nesto sto je novinar saznao nacuo i sl
    može bit i da je ona kriva, zato nas i interesuje da se čuje priča.. ali kako ona, bar do sada, nije imala problematičan imidž, ako 3 godine čeka da nastupi za CG, logičnije je pomislit da je neko drugi njoj napravio problem..
    jer ako bude ona kriva i ostavi klub u ovom trenutku na cjedilu, mislim da je svjesna da je završila i sa rk budućnost, a i sa reprezentacijom..

  13. #6038
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a sto ako djevojka nije htjela da trenira, a sto ako se sprdala a sto ako napravila neku zescu zajebanciju?
    kako volite da pljujete po ljudima samo na osnovu sturog novinarskog saznanja,
    niti ste culi njenu pricu niti pricu kluba, pa da imate neki stav, nego nesto sto je novinar saznao nacuo i sl
    Evo DIDI odmah u odbranu Pedje Boskovica. To je navijacki stav - ko jbe igrace, uprava je bitna
    Vecina ljudi je zla

  14. #6039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a ne no ce ka i svi POJMA NEMAMO O CEMU SE RADI ALI CEMO PRAVO NA UPRAVU...

  15. #6040
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije se pojavljivala par dana na treninzima!!!Ako je kod nje postojao neki razlog za "bojkot" onda ga nije trebala ovako sprovodit i to pred polufinale!!Ni ja ne volim doticnog gospodina i prvi bi ga napao ali sacekajmo malo da vidimo zasto je "mala" odsustvovala!!

  16. #6041
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovdje navijaci treba da reaguju, da se vidi u čemu je problem da neko izadje pred javnost i kaže šta se desilo jer bez jednog od ključnih igrača teško se može nadati nekom uspjehu protiv Larvika

  17. #6042
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Jel imate dokaze i cinjenice sta se zapravo desilo? Nemate.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  18. #6043
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    ako kažete da je možda ona kriva, mene samo zanima što može jednog sportistu da naćera da ne igra polufinale i eventualno finale lige šampiona?

  19. #6044
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    592
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nepotrebno skroz ,na stranu jel zasluzila ili ne ,ovako se samo stvara losa atmosfera

  20. #6045
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Povodom raznih pogresnih interpetacija “slucaja Katarina Bulatovic” odnosno cinjenice da konkretno, slucaja nema, obracam se cjelokupnoj crnogorskoj javnosti:


    Problem koji imam sa upravom ZRK Buducnost (ne sa saigracicam, trenerom ili navijacima) nije nastao juce. Konstantno sikaniranje i “bocni vjetrovi” koje trpim vec neko vrijeme a proizvod su raznih zakulisanih radnji koje sa sportom nemaju veze doveli su do toga da zatrazim zastitu od Predsjednika kluba, Pedje Boskovica, i da ona IZOSTANE. Naime, o meni, i u moje ime van terena govore mnogi iz njegovog okruzenja, zadiru u privatnost i bave se mojim zivotom – praveci pritisak koji, prosto, nijesam mogla da izdrzim. Prava adresa, na koju vec neko vrijeme bezuspjesno stizu moje molbe, bio je menadzment kluba tj. Predsjednik Boskovic. Posto nijesam naisla na zastitu i razumijevanje, odlucila sam se na najradikalniji vid protesta, kako bih zastitila sebe, svoju licnost i u krajnjem sve u sta vjerujem i sto sam licno predstavljala sve ove godine. A tu, neposredno spadaju i moj klub, i moji navijaci i grad i Crna Gora

    Moja odluka nema veze sa sportom, kao sto sa sportom nema veze ono sto me je do nje dovelo. Zelim da igram rastercena, ciste glave, a ne da trpim sikaniranja. Jednostavno: nijesam vise mogla trpjeti zakulisane radnje. Molim javnost, navijace i moje saborce na terenu da me razumiju, kao i cinjenicu da ne mogu biti konkretnija jer se radi o privatnim stvarima sa kojima su itekako upoznati u Upravi ZRK Buducnost.

    Ponavljam: NIJESAM IZDALA saigracice, klub, vjerne navijace, grad, Crnu Goru,!!!

    Nijesu u pitanju pare ili neispunjene stavke iz Ugovora vec sam primorana da biram izmedju obraza i spustanja glave i ultimativnog ponizenja. Spremna sam ODMAH da se vratim kada Predsjednik kluba ispuni dato obecanje da ce me zastiti a ne da ignorise moje vapaje, direktno stvorivsi ovu situaciju.

    Ovo je, shvatite, ocajnicki potez zene koja je trazila da je zastite oni koju su u obavezi da to urade. Molim da me svi navijaci razumiju, jer se moram zastiti kako bih na terenu dala sve od sebe, kao sto su i navikli od mene.


    P.S. Takodje, zamolit cu predstavnike pojedinih stampanih medija da od ovog slucaja ne stvaraju senzacionalisticke, polu tabloidne vijesti. Prosto ako me neko zeli kontaktirati, osnovna stvar je da to radi u pristojno vrijeme i na pristojan nacin



    Podgorica, 25.03.2011. Katarina Bulatovic,
    rukometasica, ZRK Buducnost

  21. #6046
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Naime, o meni, i u moje ime van terena govore mnogi iz njegovog okruzenja, zadiru u privatnost i bave se mojim zivotom – praveci pritisak koji, prosto, nijesam mogla da izdrzim.

    Nijesu u pitanju pare ili neispunjene stavke iz Ugovora vec sam primorana da biram izmedju obraza i spustanja glave i ultimativnog ponizenja.

    ocajnicki potez zene koja je trazila da je zastite oni koju su u obavezi da to urade.

    je li ovo moguće da se radi?


    e sram i stid bilo upravu kluba..

    da vidimo sad vjerne navijače, koji zbog toma koji se ne pita u fkb bolje no mi sa foruma, rade dobro poznato, kako će se postavit!
    jesu li važnija putovanja i sponzorstva od igračica, kluba i lige šampiona!!
    Last edited by kimi pg; 25-03-11 at 14:24.

  22. #6047
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Phhhh sad mi tek nista nije jasno

  23. #6048
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    a ne no ce ka i svi POJMA NEMAMO O CEMU SE RADI ALI CEMO PRAVO NA UPRAVU...
    Ako se radi o vrhunskom sportisti, koji godinama daje sve od sebe za klub, koji konacno dolazi do istorijske prilike da preskoci polu-finale, i koja nikad svojim ponasanjem na terenu nije dala povoda za kritiku - onda je zaista cudno da neko ko se predstavlja navijacem ultra profila - na prvu loptu ne podrzi tu igracicu.

    A evo i njeno obracanje:
    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Povodom raznih pogresnih interpetacija “slucaja Katarina Bulatovic” odnosno cinjenice da konkretno, slucaja nema, obracam se cjelokupnoj crnogorskoj javnosti:

    Problem koji imam sa upravom ZRK Buducnost (ne sa saigracicam, trenerom ili navijacima) nije nastao juce. Konstantno sikaniranje i “bocni vjetrovi” koje trpim vec neko vrijeme a proizvod su raznih zakulisanih radnji koje sa sportom nemaju veze doveli su do toga da zatrazim zastitu od Predsjednika kluba, Pedje Boskovica, i da ona IZOSTANE. Naime, o meni, i u moje ime van terena govore mnogi iz njegovog okruzenja, zadiru u privatnost i bave se mojim zivotom – praveci pritisak koji, prosto, nijesam mogla da izdrzim. Prava adresa, na koju vec neko vrijeme bezuspjesno stizu moje molbe, bio je menadzment kluba tj. Predsjednik Boskovic. Posto nijesam naisla na zastitu i razumijevanje, odlucila sam se na najradikalniji vid protesta, kako bih zastitila sebe, svoju licnost i u krajnjem sve u sta vjerujem i sto sam licno predstavljala sve ove godine. A tu, neposredno spadaju i moj klub, i moji navijaci i grad i Crna Gora
    Moja odluka nema veze sa sportom, kao sto sa sportom nema veze ono sto me je do nje dovelo. Zelim da igram rastercena, ciste glave, a ne da trpim sikaniranja. Jednostavno: nijesam vise mogla trpjeti zakulisane radnje. Molim javnost, navijace i moje saborce na terenu da me razumiju, kao i cinjenicu da ne mogu biti konkretnija jer se radi o privatnim stvarima sa kojima su itekako upoznati u Upravi ZRK Buducnost.
    Ponavljam: NIJESAM IZDALA saigracice, klub, vjerne navijace, grad, Crnu Goru,!!!
    Nijesu u pitanju pare ili neispunjene stavke iz Ugovora vec sam primorana da biram izmedju obraza i spustanja glave i ultimativnog ponizenja. Spremna sam ODMAH da se vratim kada Predsjednik kluba ispuni dato obecanje da ce me zastiti a ne da ignorise moje vapaje, direktno stvorivsi ovu situaciju.
    Ovo je, shvatite, ocajnicki potez zene koja je trazila da je zastite oni koju su u obavezi da to urade. Molim da me svi navijaci razumiju, jer se moram zastiti kako bih na terenu dala sve od sebe, kao sto su i navikli od mene.

    P.S. Takodje, zamolit cu predstavnike pojedinih stampanih medija da od ovog slucaja ne stvaraju senzacionalisticke, polu tabloidne vijesti. Prosto ako me neko zeli kontaktirati, osnovna stvar je da to radi u pristojno vrijeme i na pristojan nacin
    jasno pokazuje da je problem u odnosu (dijela) uprave.

    Ono sto bih zelio da naglasim - igraci do svoje reputacije dolaze licnim talentom i zalaganjem, dok nam nasi menadzeri (a ovdje me zaista ne zanima politicka/partijska pozadina, vec mentalitetska) preko licnih veza dolaze do mogucnosti da kroje sudbinu takvih sportista.
    Zar treba podsjecati na slucajeve Matije Jaukovica i slicnih ljudi, koje su ocerali nasi vrijedni menadzeri? Naravno da nema.

    E sad - ako vec neko zeli da se predstavlja kao ultras, onda ili neka se ponasa tako - ili da se manemo te socijalne mimikrije.
    Vecina ljudi je zla

  24. #6049
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nesto je ne mogu shvatiti, iako nije konkretno iznijela o cemu se radi.
    O svakome se danas kuju zakulisne radnje, izmisljene price, istinite i neistinite, pogotvo o javnim licnostima kakve je ona, sportistima, politicarima i zato ne mogu da shvatim ovo sto radi...
    Moguce da ima neki bas jak razlog
    Who let the dogs out

  25. #6050
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Nesto je ne mogu shvatiti, iako nije konkretno iznijela o cemu se radi.
    O svakome se danas kuju zakulisne radnje, izmisljene price, istinite i neistinite, pogotvo o javnim licnostima kakve je ona, sportistima, politicarima i zato ne mogu da shvatim ovo sto radi...
    Moguce da ima neki bas jak razlog
    vjerovatno nešto vezano za intimu, čim pominje vapaje, obraz i slično..
    zaisto interesantno..

Page 242 of 711 FirstFirst ... 142192232238239240241242243244245246252292342 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •