Page 521 of 711 FirstFirst ... 21421471511517518519520521522523524525531571621 ... LastLast
Results 13,001 to 13,025 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #13001
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,497
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Zasluzeno dobile,nema šta. Nismo iskoristili svoje sanse imali smo ih dva sedmerca toliko igraca manje,igrale u grcu al dobro ne mozemo i mi da ocekujemo svaki put medalju. Ipak su nase lavice,zlatne lavice

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  2. #13002
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Jbg twister najjaci lobi imaju norvezanke i madjarke,a i najvise ljudi uz dance prati taj zenski rukomet rako bi ima tu i rumuna.
    Milo bi mi bilo ili holandjanke ili rumunke da uzmu.
    Na kraj smo mi dobili tj razbili madjarke koje ispadose glat i dankinje koje isto ispadose prerano
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #13003
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam im sto zamjerit. Svaka im cast na igri ! Po meni nismo imali srece. Sudjenje je bilo ok, ja na te korake stvarno nisam obracao paznju, al sto se iskljucenja tice prijatno sam iznenadjen, mislim da su oni duplo vise imali iskljucenja no mi, nisam gledao statistiku. Tu smo ekstra prosli. Gledam 10 minut, vodimo 3 razlike, bez iskljucenja i krvave odbrane. Suza gatuzo prestrogo iskljucena, na neiskustvo i losu reputaciju. Odmah sam posmislio- dobro je, jer ce dobjat 3 x 2 min pa ce nam pravit razliku tu. Mara fantasticna nocas, iznad mojih ocekivanja. Kaca, onako.. igrala je kolko je mogla, dobro su je drzali. Mozda je mogla Djurdjina malo vise da igra, al razumijem Adza mozda je razmisljao da ce da pregori. Milena je meni igrala ok, al ispod svog prosjeka. Ona je prije individualno forsirala da se zaleti ka june, al sad vidim da forsira ulaz pa da vrati nazad loptu. One neke suteve je sutirala zato sto nemamo izradjenu akciju, pa bolje da proba sut pa da se vratimo nego da nam uzmu loptu sudije pa kontra. Inace dobro smo branili kontre, bar u prvom dijelu, posebno ono ko je zadnji nazad, da se okrene i gleda dje lopta leti i da je skine. Na kraju nismo imali srece a imali smo prilika, ne znam. Ova utakmica je ona prava pata-pata, al su one bile za nijansu bolje. Pogadjale su lagano u drugo poluvrijeme, a mi nismo imali izradjene akcije. Nadam se da cemo imati vise srece naredni put.
    sent from tabure

  4. #13004
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kad smo onoliko šuteva i zicera promašili, kad smo vodili i imali napad za +3 i sve uprskali, znao sam da ćemo izgubiti.
    Ne može se protiv Norveške tako igrati. Adžić je najveći krivac za ovaj poraz. Ne treba očajavati jer svakako eliminacione utakmice su klackalica, pa i mi smo izbacili u Londonu silnu Francusku a očajni smo bili u grupi!

    Adžić je pogriješio jer je previše prostora dao lijevom i srednjem beku i od njih napravio nestvarno dobre igrače. Kvalitet Oftedal je samo njemu nepoznat izgleda, ali zato Kristiansen koja je zamjena u svom klubu protiv CG ispada vrhunski bek. Bezidejnost u napadu, igrač više probijanje i ispucavanje, očekivanje i pritisak da Jauković završava napade, zakazao je skroz. Ne znam koju je to egal utakmicu okrenuo u našu korist??? Ne ispada da ga kritikujem, ali Adžić je skroz pogubljen u derbi utakmicama. Dobili smo to finale u Beogradu kako smo dobili, ali tada je i Sonja odlučila ishod. Ali zato Španija 2011., Danska 2013., Španija i Švedska 2014.godine... Sad i Norveška...
    Norveška je nikad slabija po imenima. Mřrk i Lřke su je jedine prave igračice. Dok naše skoro sve igraju LŠ toliko godina! Malo li je...
    Last edited by aigokeros; 16-12-15 at 22:10.

  5. #13005
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Kakvih trenera noćas po FB-u. Kad se shvati kakvu je odbranu Norveška igrala, niko neće kriviti Kaću ni za šta. Imali som dvije akcije na prvenstvu, na beka i na Joku kad uđe na pivota. Zatvorili su akciju na Kaću 60 minuta i šta je mogla đevojka da uradi? Ali vidim da je krive što je nestala. Norveška je noćas igrala bolju rukomet i to je to.

    Igrali smo spor i bezidejno. U ključnim momentima ne umijemo da prelomimo i igramo opet loše sa igračem više. Ali ništa neću zamjeriti Adžiću. Promašili par sedmeraca, neke zicere sa linije...a Mari upadale neke krtole, sve joj je golman kačio. Naš golman nije postojao. Đina se uplašila, ipak je zelena.

    Nemamo rezervu za desnog i srednjeg beka i nemamo pivota. Imamo Lazovićku koja je psiho. Ulazi i u svom prvom NAPADU, dakle u napadu pravi crveni karton. Mala je neuravnotežena.

    Biće bolje. Sledeće prvenstvo imamo jaču Đinu, i stiže nam Malovićka. Imaćemo i desno krilo još jedno, ni to nijesmo imali zbilja...kad se pogleda koliko nam igrača fali, odlično je ovo. Rotaciju nemamo, realno.

    edit: I da, mi nemamo šut sa zemlje. Taj nas je šut dobio noćas.
    Last edited by Albatros; 16-12-15 at 22:15.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #13006
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    sta da napisem sto vec neko od vas nije napisao. nista,idemo dalje.vise nego dostojno su predstavile nasu drzavu,imali smo tu nesrecu da naidjemo na (vjerovatno) buduceg osvajaca ovog prvenstva,mada je opet bilo tijesno,kao sto se i ocekivalo.stvarno im se ne moze nista zamjerit,uz malo srece mogli smo proci,ali bice prilike za revans i to brzo,samo naprijed lavicee

  7. #13007
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Proće godina i godina ali nikad neću shvatiti mentalni sklop osobe koja napiše na fb - neka su izgubile kad snimaju reklame za NATO i koje slave neuspjeh sportista iz svoje zemlje.
    Nešto mislim da će sad Holandija uzeti zlato, jer igraju vrhunski rukomet. Jedino ako ih pritisak ne pojede.
    Koliko skapirah onog malera od Šofranca ako budemo medju 5 na SP, možemo da budemo domaćini kvalifikacionog turnira za OI?

    Sent from ajfon
    żPlata o Plomo?

  8. #13008
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by parisien View Post
    Koliko skapirah onog malera od Šofranca ako budemo medju 5 na SP, možemo da budemo domaćini kvalifikacionog turnira za OI?
    Samo ako Norveška ne osvoji.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #13009
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Lavice su suvo zlato, ma koje mjesto da zauzmu...

  10. #13010
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kad su onako zapjevale himnu dignute glave, zategnutih glasnih žica i dok im se lice pumpalo krvlju od ponosa ja nemam zaista nijednoj reprezentaciji šta da zamjerim jer nema greške sa takvim sportistima što se tiče borbe i odnosa prema reprezentaciji.

    Ima ona gadna, danas svako igra rukomet. Vidite kakva je konkurencija, sve vrhunske ekipe. Problem je što mi uvijek naletimo na ovu Norvešku koja je jedina od svih reprezentacija koja igra bez oscilacija. One su uvijek jake. Prosto, taj nivo igre je za njih specifičan. Vi ne možete za njih reći da su imale loš dan možete samo reći da je protivnik imao odličan dan.

    Nijesmo imali ni sreće jer promašili smo toliko zicera, povrijedili smo onog golmana pa je ušao 10 puta bolji. Primali smo golove iz šosea kroz noge golmanu nekoliko puta itd. Crveni karton za Lazović preoštar.

    Dovoljno je viđeti kako su plakale na kraju da uopšte ne želim da komentarišem ko je đe griješio jer njima je najteže i same će viđet što je bio problem.
    Potpis i pečat.

  11. #13011
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne kapiram taj fenomen ako se pjeva himna, ne treba komentarisati ništa... One jesu najborbenija naša reprezentacija, to stoji, ali...
    Kako to naletimo uvijek na Norvešku kad smo posljednji put igrali u finalu 2012.???
    Pogledaj samo 2013. pa i 2014. s kim smo igrali. Uvijek je izgovor kratka klupa i umor.
    Ne mogu da svarim Jovićevića da mlati kako ćemo im naplatiti na OI. Isto tako Majda priča da će im se revanširati u Riju? A kako ako se još uvijek nijesmo kvalifikovali? Gotovo pa sigurno nećemo biti domaćini tog turnira, a kakve smo sreće sigurno ćemo biti u nekoj grupi gdje su 3 europske ekipe... Očigledno ne znaju šta pričaju.
    Adžić je svaki derbi uprskao i svaki trener ga je nadigrao...
    Zašto za sve ove godine nije oformio rezervne igrače a imao je materijala. Nego se lako odricao svakog ko mu nije po volji za Budućnost. Nego treba da trpimo Suzanu Lazović da svako prvenstvo dobije direktni crveni karton i da joj se prašta sve jer se zaplače??? Prošle godine suze zbog faula nad Polman, sad opet suze. Ili da trpimo Milenu Knežević toliko godina jer i dalje tripuju da će biti nova Maja Bulatović? A ona sa 24 godine headbutt na Gorbicz... Pa poslije pišu pisma i statuse kako nisu namjerno... :mad:
    Od njih dvije nikad igrača neće biti...

    Dok Adžić se lako odrekao Ivane Božović, Jelene Marković, Jasne Tošković, Bobane Klikovac, Katarine Perović, Sare Vukčević, sad već i Jelene Despotović...

    A pogledajte koje su godište Holanđanke i koliko godina tek ima da igraju... Norveška promijenila 7 igrača i opet će osvojiti zlato izgleda. Sad će neko pričati a kolika nam je baza itd. Koji to bek iz ove Norveške bi mogao igrati u Budućnost? Nora Mřrk i nijedna druga...

  12. #13012
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Svaka cast na borbenosti, to niko ne moze osporit. Medjutim I dalje je ovo tanko obzirom koliki kvalitet imamo, mora se uzet u obzir da je zenski rukomet nacionalni sport broj jedan I da je sve sem medalje na svako takmicenje neuspjeh. Ne zamjeram ali treba malo pobjednickog mentaliteta imat.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  13. #13013
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Dobro je, sad na miru mozemo da pratimo fudbal.

  14. #13014
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,523
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ovo svjetsko što predstoji biće prvo takmičenje poslije ko zna koliko gdje mislim da nema šanse da uzmemo medalju. Volio bih da griješim , ali sve nam se složilo kako ne treba. Neće igrati Anđela Bulatović i Radmila Petrović , ove mlađe što bi trebalo da rasterete startere imaju malu minutažu u Budućnosti i skoro nikakav doprinos igri. Sinoć protiv Lublina od 29 golova Neagu , Kaća i Radmila dali 25. Lazovićka bez ikakvog doprinosa u napadu , ponekad zaigra u odbranu i to je to. Opet ćemo imati dobru rotaciju na krilima , ali će biti porođajne muke sa pivotima i naročito bekovima. Sve će svoditi na to šta će uradit Kaća , Milena i Mara Jovanović. Mislim da to neće biti dovoljno za medalju. I opet kažem , nadam se da griješim i da će me Adžić i djevojke demantovati.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока



    To bi bilo to. Nažalost. Biće bolje drgi put.



    Послато са SM-G355H

  15. #13015
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Znaci ni adzic ne valja? O pa napredujemo. Sto kazes, odrekao se takvih rukometasica olako, sto napravise te djevojke u klubovima pa demantovase adzica da nijesu za buducnost?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  16. #13016
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Adzic je fantastican trener. Ne spori niko njega pumba. Ali valjalo bi I buducnost zarad reprezentacije da se malo zrtvuje.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  17. #13017
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Znaci ni adzic ne valja? O pa napredujemo. Sto kazes, odrekao se takvih rukometasica olako, sto napravise te djevojke u klubovima pa demantovase adzica da nijesu za buducnost?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Niko nije rekao da ne valja. Koliko je dobar toliko je i štetan reprezentaciji...
    Naveo sam ti samo derbi utakmice koja je ova repr. izgubila i datume.
    Mislim da kad bi imali stranog selektora da bi na svakom prvenstvu bili u top5. A ne bismo bili poznati po crvenim kartonima Lazović koja je uspjela sa 23 godine da bude najomraženija igračica!!!
    Svaka jača reprezentacija nam pokaže koliko smo ograničeni i bezidejni u napadu. Svaki napad je da krila ulaze na pivota... Pa Majda-Jovanka su za klasu ispred 4 norveška krila što su igrala juče. Glupo se vaditi i pričati da Norveška je boljeg sastava... I ona je igrala sa 3 beka od kojih je samo Nora vrhunskog kvaliteta.

    Naravno da ništa nisu napravile jer ovo je sredina gdje nemaš klubova, niti lige. Ne može se talenat razvijati u raspalim ekipama. Problem je u tome jer ako nisi u njegovoj viziji, da ne kažem još nečijoj, otpadaš zauvijek i iz kluba i iz reprezentacije. Božović i Marković su poslali na pozajmice, a zašto ih nijesu vratili nakon titule 2012, isto tako Premović ili Tošković, nego su dovodile kante od igračica kao što su Trifunović, Živković, Gjorgjievska, itd...
    Šta se dešava sa Despotović? Jedina koja se istakla u toj generaciji, godinama stagnira i na kraju je poslali u mađarsku ligu.

    Lako je biti najbolji kad imaš Neagu i Bulatović u timu. Eto imaće šansu da pokaže da je odličan trener ove sezone u LŠ, kad je dosta kandidata u trci, ali Budućnost bi trebala da osvoji opet...

  18. #13018
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ja ne znam jesi li procitao ovaj ep u kom pise da je adzica svaki trener nadigrao i da je on olako se odrekao ovih djeovjaka i tu ima jedno sest sedam imena...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  19. #13019
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ja ne znam jesi li procitao ovaj ep u kom pise da je adzica svaki trener nadigrao i da je on olako se odrekao ovih djeovjaka i tu ima jedno sest sedam imena...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Pa formuliši onda ti, ako izgubiš svaku bitnu utakmicu skoro na isti način... Kako se to zove? Dueńas x2, Pytlick, Thomsen sad i Heigersson

  20. #13020
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I sad parafraziraš moj post na način kako ti odgovara... Poenta je da je do sada mogao da stvori još dosta rezervnih igrača, da ne igramo sa 3 beka svako prvenstvo.

  21. #13021
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    U pravu si...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  22. #13022
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Adzic je fantastican trener. Ne spori niko njega pumba. Ali valjalo bi I buducnost zarad reprezentacije da se malo zrtvuje.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    to ces sanjati...
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #13023
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Dok Adžić se lako odrekao Ivane Božović, Jelene Marković, Jasne Tošković, Bobane Klikovac, Katarine Perović, Sare Vukčević, sad već i Jelene Despotović..
    Aj sve ali prve dvije koje si naveo, a bogami i Perovićka. Niti su bile niti će biti za reprezentaciju.
    Adzića pljuvati mislim da nema veze s mozgom ali dobro čudan smo mi narod.
    Falila nam je Bulatovićka. Ona nam je ipak ključni igrač odbrane. Posle isključenja Suzane niko nije izlazio na bekove protivnika sto je Merk koristila. Tu se vidjelo koliko nam je trebala Andjela. Što reče Albatros previše golova smo sa zemlje primili.
    Opet je i malo sreće trebalo. Ne pamtim kad je Jovanka onoliko zicera mašila (izvodi onaj sedmerac i pogadja golmanku u stajnu nogu, a to se dešava jednom u nikad) ali opet ona je igrala u oba pravca po čitavu utakmicu. Kaća u onom momentu promašuje prvi sedmerac na prvenstvu. Ostalo je safra sve rekao, u centar je pogodio.
    Uvjeren sam da će biti bolje, već na OI i da ćemo uzeti ono što nam ukradoše prije 4 godine.

    ps. A što ćemo za polufinale OI, finale EP, za dva finala LŠ? Prošle godine u 1/2 EP protiv Španije, umor nas je dobio više no što je protivnik bio bolji.

    Sent from ajfon
    Last edited by parisien; 17-12-15 at 11:29.
    żPlata o Plomo?

  24. #13024
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    I sad parafraziraš moj post na način kako ti odgovara... Poenta je da je do sada mogao da stvori još dosta rezervnih igrača, da ne igramo sa 3 beka svako prvenstvo.
    Djina Malovic i Djurdjina jaukovic su najbolji bekovi za njihovo godiste,ne znam dje ces vise da stvoris takvih svjetskih bekova iz baze od 30 igracica????
    Druga stvar ne stvara ih adzic
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #13025
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba jos jedna ekipa da se formira u cg, ugasili su rk pljevlja da bi pare isle u pg. Sto ne bi mogao taj tim da igra ehf kup ? Sigurno bi bili dobri a i stekli bi iskustvo i eto rpilike za ove koje ne mogu da je dobiju u buducnosti.
    sent from tabure

Page 521 of 711 FirstFirst ... 21421471511517518519520521522523524525531571621 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •