Page 251 of 709 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... LastLast
Results 6,251 to 6,275 of 17725

Thread: Rukomet

  1. #6251
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Jes je*ote, za 6 mjeseci se mijenja sve shto si cijeli zhivot uchio... Kako su svi na svijetu glupi, samo ti znash... Mozhe li se kako urgirati da postanesh pre$ednik buducnosti...?
    #fakenews

  2. #6252
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jes je*ote, za 6 mjeseci se mijenja sve shto si cijeli zhivot uchio... Kako su svi na svijetu glupi, samo ti znash... Mozhe li se kako urgirati da postanesh pre$ednik buducnosti...?

    Može itekako, jer Budućnost ima igračice čiji su potencijali ogromni...mnogo veći nego od ,,strašnog" Larvika!
    Da li si ti ili bilo ko primjetio napredak u igri od kada ih trenira Aždić?
    Zar nije žalosno da ove velike igračice ne osvoje ništa zbog hirova uprave i lokalnog trenera?
    Vjeruj mi , nikakav problem nije ubrzati igru, rotacije,utrčavanja, kontre, polukontre..
    Samo mora da se radi, radi, radi i da se stručno pristupi svakom segmentu igre.
    Lako je odrađivati utakmice i oslanjati se na suvi kvalitet !
    Evo vidjećeš..Crna Gora i Budućnost neće nikada ništa osvojiti dok ljudi ne shvate da ovo što mi igramo NIKO VIŠE U SVIJETU NE IGRA!
    ...jedino nas je spašavao SUVI KVALITET koji nije mogao vječno da kompezuje neznanje stručnog tima koji priprema i vodi utakmice.
    Zar neko misli da igračice Budućnosti nikada nebi mogle istrčati onakve polukontre i kontre kao Larvik da ih na treningu uz stručni nadzor relevantnih ljudi, ponove stotine i stotine puta.
    Naravno da bi-itekako!
    Koliko imamo sada opcija u napadu?
    Jednu, Bojanu a ako ne prođe njen šut ili asistencija na Anu Đokić smotamo se kao sajle.Čija je to ,,zasluga"?
    Ne može biti trener Crne Gore i Budućnosti koji na početku utakmice signalizira( poslije oduzete lopte) da naše uspore napad i da ne žure!!!???
    Nikada neće biti napretka u našem rukometu dok se forsira ovaj prevazidjeni, staromodni rukomet!
    Još jednom ću istaći.
    Da sve igračice Budućnosti, preuzme da trenira sadašnji stručni štab Larvika narednih 6 mjeseci a da igračice Larvika preuzme Adžić...Budućnost bi pobjedila Larvika istim rezultatom kao one nas i to laganice!

  3. #6253
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije bas tako i ne cudi uopste ova njegova recenica na kraju: ''Kada sam čuo da će Adžić nastaviti da trenira tim, a da sada vraćaju Kaću ne mogu a da ne pomislim da nas neko dobro zajebava iz uprave.''
    Takodje ne cudi ni sto su igracice Larvika pomislile da ce Kaca igrati,da je to samo nasa taktika...Pa ko bi normalan povjerovao
    u ovo sto se kod nas desavalo i ima li toga kod njih mozda? Prvo se pojavila vijest da je suspendovana,da nece igrati polufinale,
    a onda se ona pojavljuje i daje izjavu koja je prvo izgledala kao da je ona mozda zrtva nasilja.Inace je izjava bila u siframa,nista konkretno da kaze u cemu je problem,nego-rekla sam vam ali vam ipak nisam rekla.Zatim se odredilo da sjednica UO na kojoj bi trebali odluciti sto ce s njom,bude tek dan nakon druge utakmice polufinala.U medjuvremenu Adzic daje izjavu u smislu ''ili ona ili ja''? Dobra izjava,taman da se pomisli kako je ipak tu neko pretjerao s necim...Onda se odjednom ona pojavljuje na protestu,pa na utakmici (gdje je vec mirisalo da ce sve biti ok) i konacno,dan nakon cuvenog polufinala u Podgorici,rijesio se mirno taj njen slucaj (i to uz njeno izvinjenje) ali ostadose i ona i Adzic.Jos cu da pomislim kako nama mozda ni sa njom nije bilo sanse,pa je neko malo sklonio da bi imali neko opravdanje za poraz. Nesto jeste bilo,odnosno neki razlog je imala,a je li bio dovoljan ili ne,stvarno vise ne znam niti me zanima posto je sad vec sve zavrseno.To sto je igrala,dobro je odigrala i svaka cast.
    Zao mi sto mi se ne ispuni san,ali evo prave ponovo dobru ekipu nego nakon ovoga ne znam vise sta da ocekujem tako da...
    Zdravo bili i puno srece sledece godine...

  4. #6254
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    [QUOTE=ChocolateMne;2179246]U pravu si da se protiv Larvika tesko moglo postici nesto vise.Dobro je da si se zapitao odakle ih je izvukla necemo li se mi vise zapitati kad ce neki nas golman izvuci koju dobru odbranu

    pa onakvog golmana nikad necemo imati ni za sto godina odmah da ti kazem, onakav se radja rijetko. kao sto ni oni nece imati jednu bojanu popovic ni za 200 godina. sto se nasih golmana tice ona je imala 8 odbrana na mec ali isto mislim da je nije trebao stavljati u ovom momentu na gol. premlada je i mislim da je izgorila malo. za to isto treba iskustva a primila je par golova sa 9 metera sto je takve suteve leganger zive hvatala. po meni je pogrijesio sto nije sa sanelom odmah probao , posle je na 5 razlike kasno bilo jer tu vec i odbrana puca i teso je odbraiti otvorene suteve. mozda grijesim ali ne sjecam se da je i jedna kontra bila posle odbrane marine a imamo dva extra brza krila i pivota koji istrcavaju konte, sad je bas ne pratim a i ne brani tako cesto da bi znao mozda joj je mana to, ali npr vec pomenuta leganger izbacila je par puta u kontru igracice i tu se rezultat prelomio. sto se krila tice nisu ni imali nesto dobrih lopti ali da bi se napravio visak dobar treba od krila da dobro zabadanej krene i brz protok lopte sto mi nemamo. a to je ono sto sam prije rekao da nema ko da prenese loptu , da napravi visak , jer naprave polu flaster na bojanu i ove ne znaju sta sa loptom pa daju mari ova sut sa 9 metara. a u pravu si puca uvijek gore desno pa joj je u 2 poluvrijeme leganger 2 -3 puta zivu loptu hvatala.
    nije sramota izgubiti od onakve ekipe, ali je sramota to oko kace sto se izdesavalo u najgore vrijeme i sve ce se to pod tepih zavuci.

  5. #6255
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prperovic0 View Post
    lepetanac,
    Samo ću reći jedno!
    Kada bi sve igračice Budućnosti( sa Kaćom) prešle da igraju za Larvik a sve igračice Larvika prešle da igraju za Budućnost i kada bi igračice Larvika trenirao Adžić i njegovi ljudi a igračice Budućnosti sadašnji stručni štab Norvežanki , i kada bi treneri radili sa jednima i drugima narednih 6 mjeseci a nakon toga bila odigrana utakmica, znate li kako bi se završila utakmica?
    Dobio bi Larvik istim rezultatom kao i sada a igračice Larvika( a sve su u stvari igračice Budućnosti) proglašavali bi najboljim na svijetu!
    Vjerujete mi to vam je cijela filozofija.
    Nestručan rad, nemanje igre, nemanje kontri, zbunjenost u polukontrama, spora rotacija, spor prenos lopte...e ja sam ubjeđen da bi za 6 mjeseci ili manje visoko stručnog rada i treninga naše igračice dobijale taj ,,strašni" Larvik sa lakoćom.
    Kada sam čuo da će Adžić nastaviti da trenira tim, a da sada vraćaju Kaću ne mogu a da ne pomislim da nas neko dobro zajebava iz uprave.
    NE MOGU POSLIJE SVEGA DA OSTANU I ADŽIĆ I KAĆA I KOMLETNA UPRAVA..TO JE NEOZBILJNO!!
    malo sam se pogubio ko bi tu trenirao a ko igrao al na kraju znam da bi lavrik opet prosaa dalje))
    mislim da ova ekipa isto nije toliko prejaka koliko je svi velicaju. imaju prvih 7 dosta dobrih ali to je sve. a opet mislim da si u pravu oko nemanja igre , losim polukontrama i nemanja u opste kontrama. pa jel se primjecuje koliko je rukomet kao sport napredovao. do prije par godina 5-6 do 10 prosjecni rezultati su biili do 40 golova po utakmici i to je bio gornji prosjek a sad do 60. pa nama je trener govorio , odbrana je sve primite do 16 golova na utakmici vi ste je dobili a sad bi to bilo za 1 poluvrijeme. sta hocu da kazem, igra se brze sa brzim centrom( kojeg mi nemamo) odbrana brza i pokretna 321 sa dosta golova. a mi i dalje igramo spori pozicioni napad. krilo do bojane, ona uradi fintu polako zabode do mare pa mara uradi fintu pa vrati do bojane jer ne zna dje ce sa loptom onda pojana izmisli nesto. da pivotu sutne i sl. sporo je to sve previse

  6. #6256
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sanela katastrofalno bacha lopte za kontru zj uopste to i ne radi, tako da nemas sto ti sad Marinu tu da prozivas, 3 puta je dala loptu u kontru i od toga je Majda 2 zeznula... A one suteve s 9 m bi Sanela primila jer su nisko isli (osim onog zadnjeg gola preko bloka, to bi odbranila)... A inace je Sanela kao "spomenik" kako stane prije shuta ne mrda, pa ako je lopta pogodi odlicnoooo

  7. #6257
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Sanela katastrofalno bacha lopte za kontru zj uopste to i ne radi, tako da nemas sto ti sad Marinu tu da prozivas, 3 puta je dala loptu u kontru i od toga je Majda 2 zeznula... A one suteve s 9 m bi Sanela primila jer su nisko isli (osim onog zadnjeg gola preko bloka, to bi odbranila)... A inace je Sanela kao "spomenik" kako stane prije shuta ne mrda, pa ako je lopta pogodi odlicnoooo
    a nema potrebe marinu od mene da branis zaista. ja sam naglasio da je nisam gledao da i ne znam kakva je sa tom stranom. a meni je drago sto ce mala da uspije jer je do prije 2-3 godine igrala beka i slucajno stala na gol pa su vidjeli da je tu bolji talenat. a sto se tice sanele i u opste golmana u buducnost veci dugi niz godina tu nema kvaliteta. cak i ne pamtim da su ikada imali solidnog a ne dobrog golmana. sjeca mse one niske male , zaboravio sam kako se zove sto je braanila prije 5-6 gpdina. alergiju sam od nje dobijao

  8. #6258
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Katarina Bulatović najbolji strijalac protiv Turske!

  9. #6259
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    @lepetanac Sanela prije 2 3 godine svasta je cinjela na go,a ta druga je bila ona isto Hrvatica zaboravio sam njeno ime

  10. #6260
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda Ana Vojcic ?

  11. #6261
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Jes !

  12. #6262
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    @lepetanac Sanela prije 2 3 godine svasta je cinjela na go,a ta druga je bila ona isto Hrvatica zaboravio sam njeno ime
    ja sam mislio prije 5-6 godina, ako ne i vise. tada je jos igrala maja. sad cu vidjeti mogu li naci dje kako se zvala

  13. #6263
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Evo ja pogledah istoriju LŠ i to nema ko bit bez ona Ruskinja Nigina Saidova? A što je najjače, ona je poslije par godina osvojila pehar sa Zvezdom Zvenigorod.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #6264
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A secate li se one sto je onda branila kad su bila ona polufinala,ka nesto s plavim pramenovima a oko ociju crno ka narkomance a pogled ka iz Dobrote.Ruskinja ili sto li je vec.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #6265
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se jedino sjecam one Zlate P. A za poredjenja nemam komentara... Ona ti je branila kad je igrala Maja Uh,ono je bila dobra generacija....
    Usput cu citirati ovo: ,,Katarina Bulatović najbolji strijalac protiv Turske!''.Dobila je jos jednu sansu pa je bas dobro sto je dala dosta golova odnosno sto je tako lijepo pocela.Vazda ih davala dabogda! Mada,i ta Turska je inace rukometna sila..:8 Prvo cu da napomenem da je ovdje igrala Crna Gora,a ne Kaca Bulatovic,kao i to da je u polufinalu LS igrala Buducnost iako su mnogi opet vise pricali o tome igra li Kaca ili ne.Nakon one prve izjave je zaista izgledalo kao da je ona zrtva nasilja,da je neko maltretira i da joj je potrebna neka pomoc ili zastita.Zbog toga mi je bilo zao i pomislila sam da ce,ukoliko je to zaista tako,sacekati da prodje polufinale i konacno reci konkretno o cemu se radi.Bojim se da su mi se neke sumnje obistinile.,,U medjuvremenu Adzic daje izjavu u smislu ''ili ona ili ja''? Dobra izjava,taman da se pomisli kako je ipak tu neko pretjerao s necim...'' Kako u medjuvremenu takodje nije bilo nikakvog dodatnog pojasnjenja one izjave,(vec setnje na protest,dolaska na utakmicu i plus njenog izvinjenja) onda nije tesko shvatiti da ona ipak nije mala neki toliko jak razlog da bi propustila polufinale-toliko cekanu priliku i ujedno najvazniji trenutak za Buducnost, sve nas i za nju samu.Moguce je,da je nju kao vjerovatno emotivnu osobu nesto i pogodilo, zbog toga mi je zao svakako,ali zar nisu tolike igracice prosle kroz tu Buducnost i jos ne cuh da je ijedna od njih (pored sigurno vecih problema) tako olako odustajala od igre i to kad je najvise trebalo ? Opet,ne znam je,nemam nista licno protiv nje,a ne bi nikako ni mogla imati bar zbog boje dresa koji nosi.:9 Nisam ja sigurno neki faktor koji treba sve da zna...Ali mi je (bar zbog omiljenog kluba i tog dresa) po malo ruzno da vecina nas ''padne'' na onu prvu pricu tj.izjavu,zatim da donosimo pogresan sud o ko zna kome (upravi,treneru,saigracicama,pa i o njoj samoj) i da kao navijaci ostanemo uskraceni za bar neku,malo vecu nadu u nesto vise, koju bi sigurno imali da je ona igrala ove dvije zadnje utakmice.Ne kazem da bi ona sama bukvalno sve rjesila,(jer ne mogu poistovjecivati nju sa cijelim klubom a Larvik je bio suvise jak da je cak pitanje bismo li i sa njom prosli dalje) ali bi s onakvom igrom kao do sada,sigurno bila od neke pomoci.Meni je takodje zao sto se sve to dogodilo u trenutku kad je i njena karijera bila u usponu.Samo hocu da kazem da nije ispalo bas lijepo zbog ovog gore navedenog.Ovo moje sagledavanje situacije nije uopste licno niti moze biti,vec nekako navijacki gledano,sa jos uvijek svjezom ranom zbog poraza...:9
    Za njenu igru do sada ponovo cu reci-scaka cast i samo neka tako nastavi.
    Last edited by ChocolateMne; 25-04-11 at 10:39.

  16. #6266
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    paplacko zlata, da bas ona. uzas od golmana i jel ono bila gecko nina mada cu pogrijesiti. uz zlatu bila je tu jos jedna niska crnka, uzasavao sam se tada od njih. ja sam tada vec uveliko trenirao rukomet i znao sam po nesto o tom sportu a one su mi bile toliko lose da sam ludio. a ekipa buducnosti nikad bolja. damjanac, djurovic sa onim repom itd.

  17. #6267
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ja sam se vazda boja ove sto sam je opisa jer je vazda imala neku zblenutu facu pa sam se sve boja da ce primit gol,tj da nece nista odbranit jer je na sve licila sem na golmana.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #6268
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zlata paplacko i marina gricenko, njih se dobro sjecam. I ana vojcic je branila jedno vrijeme... U sustini nismo nikad imali odlicnog golmana, osim one generacije koja je osvojila kup...

  19. #6269
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''A secate li se one sto je onda branila kad su bila ona polufinala,ka nesto s plavim pramenovima a oko ociju crno ka narkomance a pogled ka iz Dobrote.Ruskinja ili sto li je vec.'' ...''ja sam se vazda boja ove sto sam je opisa jer je vazda imala neku zblenutu facu pa sam se sve boja da ce primit gol,tj da nece nista odbranit jer je na sve licila sem na golmana.'' Oprosti,da je nije mozda Interpol trazio ? )))* Salim se
    Last edited by ChocolateMne; 23-04-11 at 22:14.

  20. #6270
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Zlata paplacko i marina gricenko, njih se dobro sjecam. I ana vojcic je branila jedno vrijeme... U sustini nismo nikad imali odlicnog golmana, osim one generacije koja je osvojila kup...
    bas to, zato sam i poceo pricu o golmanima jer nikada nisu bilu na nivou ostalih igracica. po meni bar za klasu ako ne i dvije ispod. sto se muskog rukometa ticce to je uvijek bilo na nivou a kod zena uvijek uzas. ja iskreno ne znam za reprezentaciju sto da radimo. cak i u razgovoru sa igracicama repke su mi spomenule da im je to slaba tacka . da ne kazem izraz koji su rekle. ova marina jeste talenat ali je premlada jos

  21. #6271
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    ''A secate li se one sto je onda branila kad su bila ona polufinala,ka nesto s plavim pramenovima a oko ociju crno ka narkomance a pogled ka iz Dobrote.Ruskinja ili sto li je vec.'' ...''ja sam se vazda boja ove sto sam je opisa jer je vazda imala neku zblenutu facu pa sam se sve boja da ce primit gol,tj da nece nista odbranit jer je na sve licila sem na golmana.'' Oprosti,da je nije mozda Interpol trazio ? )))* Salim se
    Ne znam,nisu me jos kontaktirali,samo mi je vazda strah unosila svojom (ne)pouzdanoscu,i meni i familiji okolo.Oni je vazda psovali a ja se nada da ce proradit.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #6272
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #6273
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rusija nam je sudjena tj mi njoj
    Ima li dje da se kupi dres zenske reprezentacije?
    A sto su nam pojacanja strasnaaaaa. Aj ova Cvijicka na poziciji pivota je dobra. Al Trifunovic iz Vrnjacke Banje(lijevi bek) i Shtevin iz Zajechara(lijevi bek)
    Xaxaxaxaxa samo neka je uprava zdravo!!!
    Last edited by NemanjaCG; 05-05-11 at 15:21.

  24. #6274
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zoran Kastratović pred promocijom

    Ukoliko bude izabran, Kastratović će ostati da živi u Skoplju, gdje vodi školu rukometa sa svojom suprugom, proslavljenom rukometašicom Indirom Kastratović. U Crnu Goru bi dolazio tokom akcija seniorske reprezentacije




    Ako ne bude neočekivanog obrta, Zoran Kastratović će postati peti selektor rukometne reprezentacije Crne Gore.
    Naime, na sjednici Upravnog odbora RSCG, koja će se održati večeras, predsjednik Saveza Miodrag Ivanović predložiće bivšeg trenera Berana za nasljednika Miodraga-Miška Popovića.



    Kako nezvanično saznajemo, čovjek koji je sa timom sa sjevera Crne Gore bio prvak 2008. godine ima podršku većine članova UO...
    Prvi selektor Crne Gore bio je Pero Milošević, koji je sa „crvenima” izborio istorijski nastup na Evropskom prvenstvu u Norveškoj.
    Naslijedio ga je Ranko-Bana Popović, potom je ekipu kratko predvodio Kasim Kamenica, dok je era Miška Popovića trajala nešto manje od godinu.
    Ukoliko bude izabran, Kastratović će ostati da živi u Skoplju, gdje vodi školu rukometa sa svojom suprugom, proslavljenom rukometašicom Indirom Kastratović. U Crnu Goru bi dolazio tokom akcija seniorske reprezentacije, ali bi bio uključen i u rad sa mlađim kategorijama.
    U svakom slučaju, bilo je krajnje vrijeme da se selektor izabere, jer Crna Gora 8. juna igra sa Švedskom, a četiri dana kasnije i sa Slovačkom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

  25. #6275
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ima li prenosa baraža na RTCG 2?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 251 of 709 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 17:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 10:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 08-03-05, 00:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 19:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 17:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •