Page 250 of 709 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast
Results 6,226 to 6,250 of 17725

Thread: Rukomet

  1. #6226
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Relano da je Kace bilo vjerujem da bi cak mogli i da osvojimo, ovako...
    Ja tvrdim da bi ih tamo dobili u Norveshkoj da je igrala, jer je Larvik preloshe odigrao utakmicu a da je ona bila tu dala bi barem 5-6 golova...
    A da ne zaboravimo i njen stravichan doprinos u odbrani, podjednako dobar kao u napadu!
    No dobro to samo odje ima da se suspenduje druga najbolja igrachica u tim, prvi strijelac tima, drugi strijelac LS 15 dana prije istorijskog mecha i za tih 15 dana se po tom pitanju ne uradi ama bash nishta.
    Show.

  2. #6227
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Za mene je to najveće iznenađenje ovogodišnje Lige šampiona, mada sam imao neki predosjećaj da im Đer neće moć ništa kući. A Itxaca su svi izreda otpisivali, čak i iz grupne faze.

    Larvik je bolji od nas i zasluženo idu u finale. Ja čisto sumnjam da bi ishod bio drugačiji i da je Kaća igrala, ali eto možda bi bilo neizvjesnije.
    Ja sam iskreno ochekivao da ih ovaj Djer istrese doma ali eto...

    A mislim da bi Kaca u onoj prvoj utakmici itekako doprinijela trijumfu jer zbog njene visine u odbrani ne bi ni oni bekovi Larvika onako cijepali Sanelu (kad je Loke vec bila neutralisana) a naravno tek koliko bi im znachila u napadu to je nerealno...

  3. #6228
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li mi neko reci,koji je problem sa Katarinom,pa se ovolika frka dize evo duze vrijeme... Nesto nisam pratio to previse,pa ne znam?

  4. #6229
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    golman treba da im bude prioritet.
    Bez vrhunskog golmana se ne može računat na titulu Lige šampiona. Inače, Grubišić je odlučila da ostane još godinu u Krim, tako da ništa od te varijante. Evo da vidimo koga će sad probat da dovedu, a što se tiče krila - nešto mi se čini da tu neće ništa trgovat.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #6230
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    A mislim da bi Kaca u onoj prvoj utakmici itekako doprinijela trijumfu jer zbog njene visine u odbrani ne bi ni oni bekovi Larvika onako cijepali Sanelu (kad je Loke vec bila neutralisana) a naravno tek koliko bi im znachila u napadu to je nerealno...
    U prvoj svakako, a noćas nismo imali šanse. :neutral:
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. #6231
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    U prvoj svakako, a noćas nismo imali šanse. :neutral:
    Ja sam poslije prve utakmice reka da se Larviku ne mozhe desit da odigra ovako loshe i napravi ovoliko greshaka pa nebitno shto igraju u punoj Morachi i vidjeli smo nocas kako su odigrale.

  7. #6232
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Bez vrhunskog golmana se ne može računat na titulu Lige šampiona. Inače, Grubišić je odlučila da ostane još godinu u Krim, tako da ništa od te varijante. Evo da vidimo koga će sad probat da dovedu, a što se tiče krila - nešto mi se čini da tu neće ništa trgovat.
    Po novina su pominjali i neku golmanku iz Francuske zaboravih kako se zove, a shto se tiche krila ako misle da im Majda igra i dogodine, ne moraju pravit nikakve planove za LS.

  8. #6233
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    usrana drzavna televizija nije prenosila utakmicu
    this is pointless

  9. #6234
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    usrana drzavna televizija nije prenosila utakmicu
    možda zato što je arena uloženim milionima kupila prava?? kao i za skoro sve najgledanije sportske događaje..

  10. #6235
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    možda zato što je arena uloženim milionima kupila prava?? kao i za skoro sve najgledanije sportske događaje..
    za neke druge stvari bi nasli koji milion tako da se ne brinem za njih, ostaju usrani
    this is pointless

  11. #6236
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arena nije prenosila na 1, nego Arena2, a nemaju svi u CG taj dodadtni paket od 5 eura (mada mene briga ja sam bio u dvorani).
    A drugi pik upravi je golman Francuske reprezentacije Lejno. Ona brani za Metz.

  12. #6237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lejno je jos prije 2-3 mjeseca produzila ugovor sa metz-om tako da je ona otpala jos prije Grubisic, a i mijenjati Sanelu sa Lejno je u najmanju ruku cudno, valjda kad mijenjas nekoga trazis boljega a ne isti nivo igraca... to onda nije rjesavanje problema nega zamazivanje oci... Mada ja mislim da je Buducnost vec dogovorila to sa nekim jer mi je van pameti zafaljivat se Saneli, a da se nema vec dogovrena sigurna saradnja sa nekim, samo sto to jos ne objavljuju!

  13. #6238
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Saneli nista ne hvali,ma Adzic je sinoc lose postavio ekipu.Price su prije utakmice bile pune euforije

  14. #6239
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma Sanela je solidan golman, nista specijalno. A i mislim da ce da ide u penziju
    A ne znam sa kim su dogovorili saradnju jer su jedino Leganger, Haraldsen i Palinger vrhunski golmani koji imaju angazmane u odlicnim klubovima (Larvik i Djer). Tako da ne vidim kojeg bi to golmana mogli dovesti...

  15. #6240
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cuh Leganger sledece godine odje. Samo cuh, price pricine.
    Намјерно Другачији...

  16. #6241
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Jes najbolje bi bilo vratiti Maju Savić, dovesti Loke i onu rumunku iz Olčima ali sve su to puste zelje, Budućnost će rasprodati i to kvalitetnih igrača što ima.Meni je lično trener najveći problem mislim da za neke jače utakmice đe treba taktiku napraviti on jednostavno ne umije.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #6242
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa vidjelo se da ne umije u ovim dvomechu. Akcija jedna izradjena nije bila. Sve na suvi kvalitet pojedinih igracica.

  18. #6243
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uprava je vratila Kacu u tim, ali bez saopstenja ko je kriv zbog nesporazuma(sumnjam da ce i reci uopste).

  19. #6244
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo,da smo odmah jasni ove Norvezanke su bolje igrale i bolje su igracice ukljucujuci i njihovog golmana.Zato ovaj poraz nije nikakva sramota nego naprotiv,svaka cast nasim igracicama (koje su se trudile koliko su mogle) jer je za nas i ovo veliki uspjeh.Iako smo navijacki svi zeljeli da konacno prodjemo dalje,ali sta je tu je...

    Drugo, ,,Sada treba raščistiti sve ! Treba javno reći tašto je Kaća suspendovana.Mora neko nama koji pratimo i živimo za rukomet od vremena Durkovićke,Ganićke,Sekulićke,sestara Mugoša...da objasni ..ZAŠTO SE DOZVOLILO DA SE PROKOCKA ŠANSA ŽIVOTA!''
    Potpuno se slazem s ovim.I dalje mi nije nista jasno.Mada bi i ona sama mogla navesti konkretne razloge,ako joj nije tesko,pa da znamo tacno o cemu se radi.Da li se ona osjetila toliko mocnom i nezamjenjivom u jednom trenutku ili je neko zaista tamo maltretirao i nije joj pruzio uslove za normalan rad ? I od kad to traje ? I nije mi jasno kako to da uprava jendog normalnog kluba i jedna profesionalna igracica ne mogu da sjednu i da rjese problem,koji god da je ?

    *Trece: ,,i ako treba debelo platiti npr. skandinavski stručni štab( sigurno se mogu naći pare ako se zna kakav rezultat može da se očekuje)i onda da se svi radujemo. '' U ovim nasim uslovima se,mislim,tesko mogu mijenjati uprave i strucni stabovi.Ali svakako jeste vazna dobra organizacija,dobar osjecaj za igracice (po pitanju komunikacije i odnosa s njima,posto se radi o zenama),da taj neko ima osjecaj za problem i da umije da ga rijesi na pravi nacin.Dobro je sto su sada tu nekadasnje odlicne igracice Buducnosti i neka ih bude jos vise.Po prici skoro svih ovdje,ispada da bi trebali dovesti i cijelu norvesku reprezentaciju u Buducnost kako bi nesto postigli.Ne treba nam toliko Norvezana,imamo mi dobrih igracica ali je istina da nam fali par pojacanja.Ako ode ta Kaca,(zdravo bila) taman neka dovedu neku dobru igracicu na toj poziciji.

    Cetvrto: ,,Ne znam sto bi treneru ba izbaci malu Marinu iz igre...'' Mala je dobro pocela da brani,ali ono golova sto je primila ona nije mogla odbraniti jer su to sutevi(vecinom ziceri) koje igracice ove klase sigurno tesko mogu da promase.Ali dobro bi bilo da se dovede jedan dobar golman,a Marinu da cuvaju i da neko posebno vodi racuna o njoj jer bi dobro bilo da je ponikla u Buducnost a da nam onda izraste u vrhunskog golmana.,,Ma Sanela je solidan golman, nista specijalno.'' Svakoj ekipi koja ima za cilj sami vrh ne treba golman koji nije nista specijalno.Znala je ona da odradi u nekim momentima dobro na golu,ali to nije dovoljno u klubu koji se bori za Ligu sampiona.

    Peto:,,Onda imala me kap strefit kad sam vidio Majdu kao startera,...'' Ne znam ni ja po cemu je ona bolja od one Pecevske,mada se ludacki borila.Pecevska je,koliko smo mi vidjeli ranije,davala dosta golova i iz teskih pozicija,pa mi nije jasno kako sad ova (sto fula zicere) umjesto nje? Ali dobro,trener je imao neku kombinaciju :9 Krilo mozda i ne bi bio problem,pa i kad podje Jovanka jer mi se cini da ona druga mala (kako li se zove?:9) moze bas dobro da odigra na toj poziciji pa neka je mladja.

    Sesto: ,,Relano da je Kace bilo vjerujem da bi cak mogli i da osvojimo, ovako...'' Ma znas sto,meni se cini da su Norvezanke sinoc toliko dobro igrale da je pitanje bismo li i sa tom Kacom prosli dalje.Istina je da je falila,bila bi bolja igra ali ne znam bas bi li to bilo toliko dovoljno.A ovako,veliki teret je pao na ove druge igracice,narocito dobre suterke,a ne mogu one nikako bas sve da odradjuju.Da je igrala,bila bi sigurno bar zdravija i normalnija atmosfera nego sto je bila sinoc.
    ''Oce li mi neko reci,koji je problem sa Katarinom,pa se ovolika frka dize evo duze vrijeme... Nesto nisam pratio to previse,pa ne znam?'' I ja bi da znam samo je ne pitah sinoc jer je bila u daljini.Cisto me vuce neka radoznalost u vezi toga iako nisam nikakav faktor,niti nju znam,niti sam rukometni strucnjak,ali zbog toga sto pratim utakmice Buducnosti (zato sto mi je jos odavno zelja da prodjemo vise u to finale) i srdacno navijam, smatram da bi mogla pitat' tako nesto.Ali je glavni razlog taj da ne bi vise nagadjala,a mozda i donosila pogresan sud o nekome jer to nikako ne volim.

    Sedmo: ,,Meni je lično trener najveći problem mislim da za neke jače utakmice đe treba taktiku napraviti on jednostavno ne umije.''.I meni se cini da je tako, (iako,ponavljam,nisam strucnjak niti se sto pitam nego samo imam pravo na koji komentar pa neka se ljuti ko hoce:9),
    mada je i on ipak postigao prolaz u polufinale,sto nam je i do sada bio maksimum uspjeha.
    Last edited by ChocolateMne; 18-04-11 at 18:38.

  20. #6245
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budućnost će sljedeće sezone biti sigurno jača za jednu igračicu.
    „Dogovoren je dolazak Dragane Cvijić iz Krima. U pregovorima smo sa još nekim igračicama na pozicijama na kojima smo deficitarni. Nije lako napraviti dobar tim, koji će se boriti za vrh Evrope. Pogledajte samo Đer, Viborg, Krim, Larvik... Sve te ekipe imaju puno veće budžete od nas."

  21. #6246
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    18 Apr 2011. 18:44
    Adžić objavio spisak seniorki za turnir u Makedoniji
    Pošalji vijest
    Proslijedi




    Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić saopštio je spisak igračica koje će učestvovati na turniru u Makedoniji od 20-22. aprila.

    GOLMANI
    - Sonja Barjaktarović - Budućnost
    - Mirjana Milenković - Biseri

    KRILA
    - Majda Mehmedović - Budućnost
    - Radmila Miljanić - Budućnost
    - Biljana Pavićević - Biseri

    PIVOTI
    - Ana Đokić - Budućnost
    - Ana Stojanović - Biseri

    BEKOVI
    - Sandra Nikčević - Podravka (Hrvatska)
    - Jovana Jovović - Alikante (Španija)
    - Milena Knežević - Budućnost
    - Anđela Bulatović - Budućnost
    - Ivana Božović - Biseri
    - Andrea Klikovac - Biseri
    - Katarina Bulatović - Budućnost

    Na međunarodnom turniru u Makedoniji igraju još i selekcija domaćina, Bugarska i Turska. Naša reprezentacija prvu utakmicu igra protiv Turske u srijedu od 18 sati.

    Seniorke će na ovom turniru voditi Vlatko Đonović, pored koga su u stručnom štabu pomoćni trener Milenka Šćepanović i fizioterapeut Alen Pepić.

    Selektor Dragan Adžić će sa dijelom reprezentacije raditi u Podgorici, a sve u sklopu priprema za baraž mečeve sa Češkom Republikom u junu.

    Igračice koje ostaju u Podgorici su:

    - Maja Savić - Viborg (Danska)
    - Bojana Popović - Budućnost
    - Marija Jovanović - Budućnost
    - Ana Radović - Budućnost
    - Jovanka Radičević - Budućnost
    - Gabriella Kindl - Budućnost
    Šta je danas do sjutrašnje juče!

  22. #6247
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pivljanin View Post
    18 Apr 2011. 18:44
    Adžić objavio spisak seniorki za turnir u Makedoniji
    Pošalji vijest
    Proslijedi




    Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić saopštio je spisak igračica koje će učestvovati na turniru u Makedoniji od 20-22. aprila.

    GOLMANI
    - Sonja Barjaktarović - Budućnost
    - Mirjana Milenković - Biseri

    KRILA
    - Majda Mehmedović - Budućnost
    - Radmila Miljanić - Budućnost
    - Biljana Pavićević - Biseri

    PIVOTI
    - Ana Đokić - Budućnost
    - Ana Stojanović - Biseri

    BEKOVI
    - Sandra Nikčević - Podravka (Hrvatska)
    - Jovana Jovović - Alikante (Španija)
    - Milena Knežević - Budućnost
    - Anđela Bulatović - Budućnost
    - Ivana Božović - Biseri
    - Andrea Klikovac - Biseri
    - Katarina Bulatović - Budućnost

    Na međunarodnom turniru u Makedoniji igraju još i selekcija domaćina, Bugarska i Turska. Naša reprezentacija prvu utakmicu igra protiv Turske u srijedu od 18 sati.

    Seniorke će na ovom turniru voditi Vlatko Đonović, pored koga su u stručnom štabu pomoćni trener Milenka Šćepanović i fizioterapeut Alen Pepić.

    Selektor Dragan Adžić će sa dijelom reprezentacije raditi u Podgorici, a sve u sklopu priprema za baraž mečeve sa Češkom Republikom u junu.

    Igračice koje ostaju u Podgorici su:

    - Maja Savić - Viborg (Danska)
    - Bojana Popović - Budućnost
    - Marija Jovanović - Budućnost
    - Ana Radović - Budućnost
    - Jovanka Radičević - Budućnost
    - Gabriella Kindl - Budućnost
    Ladno nam zaboravishe Marinu da ture na oba spiska :P

    Neka proba Nikchevicku i Jovovicku malo duzhe u igri i banja.

  23. #6248
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    evo da i ja kazem nesto, uspjeh sa 6 juniorki u timu a 4tvrte u evropi je i vise nego odlican. mislim da se protiv onakvog lavrika tesko vise moglo posebno bez kace i protiv onakvog golmana. par puta sam se pitao odakle je izvukla par odbrana. da repliciram chocolatmne oko golmanke zasto je zamjenio. primivsi gol preko bloka u njen ugao iz deveterca u prvi ugao je direktan krivac. mislim da je pokusao da razbrani sanelu jer nije islo sa marinom mada je mala odlicno branila. po meni su krila zakazala , u prvo poluvrijeme ne sjecam se da je bio i jedan gol sa krila. mara me odusevila opet al je par puta pretjerala sa sutem, najrealnija situacija je tanka klupa. koad izadje bojana i mara a nije bilo kace nije imao ko da preuzme odgovornost daprenese loptu, da zabode kako treba a ne da sutne. mada najbolje je rekao trener lavrika, hvala adzicu na promjeni odbrane to nam je pomoglo

  24. #6249
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    evo da i ja kazem nesto, uspjeh sa 6 juniorki u timu a 4tvrte u evropi je i vise nego odlican. mislim da se protiv onakvog lavrika tesko vise moglo posebno bez kace i protiv onakvog golmana. par puta sam se pitao odakle je izvukla par odbrana. da repliciram chocolatmne oko golmanke zasto je zamjenio. primivsi gol preko bloka u njen ugao iz deveterca u prvi ugao je direktan krivac. mislim da je pokusao da razbrani sanelu jer nije islo sa marinom mada je mala odlicno branila. po meni su krila zakazala , u prvo poluvrijeme ne sjecam se da je bio i jedan gol sa krila. mara me odusevila opet al je par puta pretjerala sa sutem, najrealnija situacija je tanka klupa. koad izadje bojana i mara a nije bilo kace nije imao ko da preuzme odgovornost daprenese loptu, da zabode kako treba a ne da sutne. mada najbolje je rekao trener lavrika, hvala adzicu na promjeni odbrane to nam je pomoglo
    U pravu si da se protiv Larvika tesko moglo postici nesto vise.Dobro je da si se zapitao odakle ih je izvukla necemo li se mi vise zapitati kad ce neki nas golman izvuci koju dobru odbranu.Ajde neka,pogrijesila mala-desio joj se kiks(iako nema ni 20godina?) pa je zamijenio ali: ''da je pokusao da razbrani Sanelu jer nije islo sa marinom mada je mala odlicno branila.'' I sam kazes da je mala odlicno branila.,,M. VUKČEVIĆ (osam odbrana), Knezović (šest odbrana)'' Inace treba da razigrava golmana cijeli mec? Da proradi tek pred kraj,kad se vise tesko mogla stici gol razlika? Ne razumijem se bas najbolje pa mi i to pojasni ako ti nije tesko.Sto se tice krila,evo cu opet ono isto napisati sto mislim.,,Ne znam ni ja po cemu je Majda bolja od one Pecevske,mada se ludacki borila.Pecevska je,koliko smo mi vidjeli ranije,davala dosta golova i iz teskih pozicija,pa mi nije jasno kako sad ova (sto fula zicere) umjesto nje? Ali dobro,trener je imao neku kombinaciju''. Krilo mozda i ne bi bio problem,pa i kad podje Jovanka jer mi se cini da ona druga mala (kako li se zove?:9) moze bas dobro da odigra na toj poziciji pa neka je mladja.Bjese li to ova Miljanić?(3 gola).Nije ni Jovanke bilo bas cijelo vrijeme u igli,a umije da podigne ekipu.,,mara me odusevila opet al je par puta pretjerala sa sutem, najrealnija situacija je tanka klupa. koad izadje bojana i mara a nije bilo kace nije imao ko da preuzme odgovornost daprenese loptu, da zabode kako treba a ne da sutne.''
    Ne znam je li se meni cini ili ona stvarno uvijek puca gore desno??Jaka je igracica i svaka cast,suvise je i ona bila opterecena opet zbog ne igranja Kace.Nije je bas najbolje islo,jer kad igra Kaca,ona da polijepi broj golova i ostale se razigraju.Kad se bar jedna razigra,onda krenu i ostale pa je to super ali toga sinoc nije moglo biti.Sve je ona pokusala(Mara) sto je mogla,zajedno sa Bojanom,ali ne mogu (posto zakazase krila,a tim oslabljen svakako,bez jos jednog dobrog sutera) one bas sve da odrade,da daju toliko golova za pobjedu.One su zeljele i sve pa su zato i forsirale suteve ali...Sta ce,ne mogu tako,same odjednom da stvore odnekud pobjedu.Vidim svakojake komentare,te lose je igrala,katastrofa,e bez Kace nista,...(cak su nekima i sudije smetale:9)Alo,nisu one toliko lose odigrale koliko su ove Norvezanke dobro odigrale,da smo jasni.,,koad izadje bojana i mara a nije bilo kace nije imao ko da preuzme odgovornost daprenese loptu,... Najbolje jos na gol da stane,ako ikako moze a vjerujem da bi tamo vise odbrana imala nego ova.Nije imao ko da prenese loptu,kazes?A sto?Valjda je to nesto sto se rjesava bez problema.Zna se ko je prenosi,a ako nje nema,onda neko drugi,a ako nema druge onda ona treca sto je u igri itd.? Malo je smjesno,igralo se polufinale a nama nije imao ko da prenese loptu..
    Norvezankama je zaisto brzo isla lopta,a kretale su se samo tako,i fizicki su nekako jace i stabilnije.Igrali smo protiv Larvika,a tim im je savrsen,igracice su im prejake,tako da smo casno i zasluzeno izgubili. Na kraju vidim informaciju da se Kaca vratila u klub (inace se vise pricalo o njoj i Adzicu nego o utakmicama).Ajde neka je rjesen i taj problem vise.Samo mi je interesantno vrijeme kad se to rjesilo i sumnjam da cemo opet dobiti bilo kakve odgovore,(prije svega na ova pitanja: kakva je to igra bila u pitanju?cija?i zbog cega?ili mozda nije nego se bas tako poklopilo-protestuje u klubu jer joj neko tamo ne dozvoljava da mirno radi,pa nece da trenira i bude na ulicu s navijacima,pa se vrati nazad u klub ali dan nakon polufinala? kao drugo,ajde,neki razlog mora postojati ali treba neko da ima osjecaja za problem,da ga rjesava na pravi nacin,ali da ga rjesava ODMAH.) a sto bi ih sad i dobijali kad je sve zavrseno pa ce se ubrzo i zaboraviti..
    Uglavnom,sa srecom i sve najbolje naredne godine...
    Last edited by ChocolateMne; 19-04-11 at 00:11.

  25. #6250
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lepetanac,
    Samo ću reći jedno!
    Kada bi sve igračice Budućnosti( sa Kaćom) prešle da igraju za Larvik a sve igračice Larvika prešle da igraju za Budućnost i kada bi igračice Larvika trenirao Adžić i njegovi ljudi a igračice Budućnosti sadašnji stručni štab Norvežanki , i kada bi treneri radili sa jednima i drugima narednih 6 mjeseci a nakon toga bila odigrana utakmica, znate li kako bi se završila utakmica?
    Dobio bi Larvik istim rezultatom kao i sada a igračice Larvika( a sve su u stvari igračice Budućnosti) proglašavali bi najboljim na svijetu!
    Vjerujete mi to vam je cijela filozofija.
    Nestručan rad, nemanje igre, nemanje kontri, zbunjenost u polukontrama, spora rotacija, spor prenos lopte...e ja sam ubjeđen da bi za 6 mjeseci ili manje visoko stručnog rada i treninga naše igračice dobijale taj ,,strašni" Larvik sa lakoćom.
    Kada sam čuo da će Adžić nastaviti da trenira tim, a da sada vraćaju Kaću ne mogu a da ne pomislim da nas neko dobro zajebava iz uprave.
    NE MOGU POSLIJE SVEGA DA OSTANU I ADŽIĆ I KAĆA I KOMLETNA UPRAVA..TO JE NEOZBILJNO!!

Page 250 of 709 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 17:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 10:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 08-03-05, 00:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 19:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 17:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •