Page 137 of 711 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #3401
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super

    Rezultat?

  2. #3402
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    23-22 , izuzetno teska utakmica za plave... one Rumunke kada su terminator, kolko god da dobro igras i dajes golova one nikad da umru

  3. #3403
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    23-22 , izuzetno teska utakmica za plave... one Rumunke kada su terminator, kolko god da dobro igras i dajes golova one nikad da umru
    Ne znam po cemu to zakljuci ...
    Buducnost je danas odigrala NAJGORU ali i NAJBORBENIJU partiju od kad ih gledam...
    A razlog je jasan... MARIJA JOVANOVIC koja nije igrala , mi drugog lijevog beka NEMAMO , KINDL u napadu je totalno beskorisna.... Na pocetku je guralo sve to jer su smatrali da i ona mozda postavlja opasnost pa je Katarina Bulatovic RESETALA , posle su vidjeli da je jedina sposobna da da' go i nastale su muke....
    Srecom Sanela Knezovic je donijela tu prevagu sa svojim odbranama i samo smo zbog toga i OGROMNE borbenosti , dosli do pobjede... ovo naravno ne UMANJUJE nasu pobjedu VEC NAPROTIV , samo je UVECAVA , ali bez Marije Jovanovic ili nekog krstenog desnog beka ukoliko ona ne moze da igra mi nemamo sta da trazimo u daljim duelima plasim se....

    to je neko moje vidjenje svega.
    F.C.F.

  4. #3404
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je sledeca utakmica i sa kim?

  5. #3405
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ne znam po cemu to zakljuci ...
    Buducnost je danas odigrala NAJGORU ali i NAJBORBENIJU partiju od kad ih gledam...
    A razlog je jasan... MARIJA JOVANOVIC koja nije igrala , mi drugog lijevog beka NEMAMO , KINDL u napadu je totalno beskorisna.... Na pocetku je guralo sve to jer su smatrali da i ona mozda postavlja opasnost pa je Katarina Bulatovic RESETALA , posle su vidjeli da je jedina sposobna da da' go i nastale su muke....
    Srecom Sanela Knezovic je donijela tu prevagu sa svojim odbranama i samo smo zbog toga i OGROMNE borbenosti , dosli do pobjede... ovo naravno ne UMANJUJE nasu pobjedu VEC NAPROTIV , samo je UVECAVA , ali bez Marije Jovanovic ili nekog krstenog desnog beka ukoliko ona ne moze da igra mi nemamo sta da trazimo u daljim duelima plasim se....

    to je neko moje vidjenje svega.
    Druze, olcim je dosta jaca i iskusnija ekipa od buducnosti i to se vidjelo. Kad je takav odnos snaga onda se slabija ekipa bori a jaca vreb a svoju priliku za seriju i time rjesava utakmicu. Sreca da te serije nije bilo veceras i zato je ovaj rezultat. Naravno da ni ja sad ne umanjujem pobjedu Buducnosti ali ne mozes da uporedjujes izostanak Jovanovic sa ovim jer jedan igrac ne cini ekipu. A i ona zna dosta puta da ga za*ere tako da je prica bespotrebna.

    Sanela Knezovic pravo pojacanje
    Radicevic razocarala veceras,mislim ta 3-4 suta sto je imala sve je gadjala u golmana...

  6. #3406
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KingofDenmark View Post
    Kad je sledeca utakmica i sa kim?
    od sada svake subote ili nedjelje utakmica liga sampiona. naredna u göer.
    nedjelja u 17 ili 18 sati

  7. #3407
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KingofDenmark View Post
    Kad je sledeca utakmica i sa kim?
    Gostujemo Djeru...

  8. #3408
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Djer dobio Krima u goste... sto mislim i da nam bas ne ide na ruku al dobro... sta je tu je...
    F.C.F.

  9. #3409
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ide nam na ruku,sto da ne.... Ali ako i mi dobijemo Krima 2 puta i da pokusamo da ne izgubimo proitv djera sledece nedelje a ako izgubimo da to bude sa sto manjom razlikom.

  10. #3410
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Ide nam na ruku,sto da ne.... Ali ako i mi dobijemo Krima 2 puta i da pokusamo da ne izgubimo proitv djera sledece nedelje a ako izgubimo da to bude sa sto manjom razlikom.
    ma tebi sve odgovara.
    AKO I MI ... AKO I MI .... AKO I MI ...
    F.C.F.

  11. #3411
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez Jovanovicke,a mozemo racunat i bez Radicevicke i Radovicke,tako da je pobjeda iznenadjenje...........

  12. #3412
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 kuci jedna na strani....to je sasvim dovoljno za prolaz medju 4 najbolje ekipe

    mada sta god da uradi buducnost,ovo je veliki uspjeh !!!

  13. #3413
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast.Velika pobjeda i najbolja igra u ligi šampiona do sada!
    BUDUĆNOST: Knezović (5 odbrana + 3 sedmerca), Milenković, Barjaktarović(9 odbrana), Miljanić 1, Radičević, Ambroš 4, Radović, Dragutinović, Vlahović 1, Kindl 3, Đurović, Lazović, Grozdanić, Bulatović 10 (2), Knežević 4
    Prvi put bilo je nekoliko kontri(Knežević) i polukontri.
    Prvi put( poslednjih 10 minuta) pozicioni napad je bio agresivniji,išao je jače na gol što je neophodno da se stvori višak, jer često odbrana udvaja protivničkog napadača...
    Prvi put je i Radičevićka( poslije odličnih napada i stvorenog viška)izlazila sama na 6 metara( nije dala golove ali je mnogo bitnije prostor koji je imala)
    Ambroš je odlično koristila prilike kao pivot( primala je sve lopte jednom rukom što je s obzirom na njenu visinu idealno riješenje)
    Vlahović i Miljanić su veoma dobre i moraju se više koristiti, posebno u kontrama zbog svoje brzine.
    O Kneževićki nemam riječi.Ima sve.Prodornost, žestinu, sportsku drskost, odličan ulaz, šut i asistenciju.Kompletan igrač iako veoma mlada.
    Kindl i Bulatović(posebno) igrale odlično ali one su klasični šuteri.Nemaju tu žestinu kao Marija Jovanović , koja ide frontalno na igrača i uvjek ima spremnu asistenciju ako je dupliraju.
    Zato će nam biti ogromno pojačanje za nastavak prvenstva.ž
    O Saneli ne treba trošiti riječi.Fenomenalna!
    Libertas

  14. #3414
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    utakmica sa djerom je u nedelju.

  15. #3415
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ukoliko madjari popuste za Vize , imace plave veliku podrsku.
    F.C.F.

  16. #3416
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce nam dati te vize, pa se cujemo iz Djera
    Zna li ko kolko ide autobusa?

  17. #3417
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JeReMy View Post
    Nadam se da ce nam dati te vize, pa se cujemo iz Djera
    Zna li ko kolko ide autobusa?
    Dovoljno,fina,probrana i REDOVNA ekipica Varvara.
    Ako nam odobre vize... ali poshto je sad frka sa navijachima u madjarskoj,mislim bice frka sa njima,ne znam oce li nam odobrit... Izlaze svi na ulice(a tamo su navijachi 99% desnichari) zbog ubistva onih rukometasha... Jer su to `djelo` izvrshili ROMI! Romi koji su dobili krov nad glavom i USLUGU da ZIVE u toj zemlji...
    Намјерно Другачији...

  18. #3418
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve su prilike da zbog svih dogadjanja u zemlji , a + su inache strogi sto se tiche dobijanje vize , da ce sve to tesko ici?
    Al nadamo se najboljem
    F.C.F.

  19. #3419
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Svaka čast.Velika pobjeda i najbolja igra u ligi šampiona do sada!
    Vjerovatno drugacije djeluje putem malih ekrana - ali Buducnost nikad gore nije igrala u napadu od veceras! Ili su tvoji rukometni kriterijumi drugaciji od mojih, pa nam se ne poklapaju misljenja. Nesto jes...

    Napad je toliko ocajan bio da smo golove jedva davali (lise Bulatovic u prvom poluvremenu). Buducnost ove godine ima jako dobar napad - prije svega brz i dinamican, pa stoga ne pamtim kad su nam sudije toliko puta dizale ruku za pasivan napad kao nocas... Razlog je naravno Marija Jovanovic, a i Ana Radovic koja je odigrala svega 15-ak minuta u napadu. Kad se njima doda i indisponirana Jovanka, sve je jasno. Killly je sve to fino objasnio.

    Dalje - glavna karika koja nije stimala u napadu je bila upravo Milena Knezevic - ona krene pa stane, i odmah daje prostora protivniku da napravi faul, a samim tim nista od tecnog napada. Nije bilo brzih dodavanja, nepredvidivih ukrstanja i svega onoga sto inace krasi bekovsku liniju Buducnosti.

    Opet pominjes kontru - e pa ona je veceras bila mnogo gora nego u prethodnom utakmicama. Milena Knezevic 2 polukontre i Radicevic 1 nerealizovana kontra - u odnosu na grupnu fazu prilicno jadno.

    Sa tobom bih se slozio povodom krila - onu Vinku Vlahovic mi je skoro zao posto nijedna nece da joj baci loptu bez kad ne zna dje ce s njom. Nije da bekovi ne umiju da naprave visak, ali jednostavno nemaju naviku da saradjuju sa krilima.

    Da ne bih ispao previse kritican, pohvalio bih sjajnu igru u odbrani i Sanelu Knezovic koja je definitivno bila prevaga u ovom mecu.

    Sve u svemu, svaka cast djevojkama na borbenosti i umijecu da, iako znacajno oslabljene, savladaju protivnika od koga su prosle godine 2 puta deklasirane.
    Last edited by Viscount; 09-02-09 at 01:53.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #3420
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Viscount , napokon i neko razuman , posto mi ODJE-Tigar kontru udari , al polako zakljucujem da se odredjenim na forumu ne treba nii pokusavati ulaziti u polemiku...
    Al nisam ovaj posto pisao zbog toga nego da priupitam, zar mi nismo dobili neko pojacanje da krilu? Nisam vidjeo da je iko novi osim Sanele uopste bio u sastavu ili imam slabu moc zapazanja?
    F.C.F.

  21. #3421
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Al nisam ovaj posto pisao zbog toga nego da priupitam, zar mi nismo dobili neko pojacanje da krilu? Nisam vidjeo da je iko novi osim Sanele uopste bio u sastavu ili imam slabu moc zapazanja?
    Prije ce ovo drugo bit... Slađana Grozdanic, lijevo krilo, ali nije ulazila u igru.

    Btw_je li ovo moguce??
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. #3422
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem
    mora bit da nije izvrsena izmjena do kraja, tj da je usla igracica a nije izasla druga

  23. #3423
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    auuuu... dako kaznu kakvu dobiju za ovo:x
    eo sad je upravo ta situacija bila na snimak na tv. 18 sekundi do kraja time out i onda ulaze 7 u polje i igraju do kraja :shock: a kad je isteklo vrijeme ostao samo deveterac da se izvede i njih 7 stoji u blok!
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  24. #3424
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kaznu mogu jedino sudije dobit

  25. #3425
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budućnost sa igračicom više

    Žalio se trener Olčima Ivica Rimanić nakon utakmice na pojedine sudijske odluke, ali je korektno prokomentarisao da arbitri nisu uticali na rezultat. Hrvatski stručnjak je, međutim, previdio materijalnu povredu pravila - nakon njegovog tajm-auta 18 sekundi prije kraja prvog poluvremena, Budućnost se branila sa sedam igračica i golmanom!
    Kazna za takav propust je jasna, jer se za igračicu više u polju dobija dvominutna suspenzija. Srećom po „plave”, niko od zvaničnih lica to nije primijetio - ni sudije Vakula i Ljudovik, ni holandski delegat Ned Majers, a ni Rimanić.
    Šef stručnog štaba Olčima je, međutim, imao svoj šou, jer je glasno negodovao što su kapi kiše koje su probile krov „Morače” padale na mjesto gdje je on želio da stoji tokom drugog poluvremena.
    Намјерно Другачији...

Page 137 of 711 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •