Page 184 of 711 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284684 ... LastLast
Results 4,576 to 4,600 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #4576
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    GOL GOL GOL Rakcevic na suvu snagu u njegovom stilu 24-25 i fenomenalni STojanovic 24-25 , promasen napad za izjednacenje

  2. #4577
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    aaaaaaaa sto odbrani Mrvaljevicu ovaj golman nerealno

  3. #4578
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    24-26 dvije sanse za izjednacenje promasene , stigla kazna jos 4 min...

  4. #4579
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    e to bi bilo to 24-27 jos samo 3 min Kamenice pitanje sto je to tajm aut ??????????????

  5. #4580
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    24-28 sad su nas sudije pokrale, trebale su da im oduzmu loptu zbog pasive ali sami smo krivi, odoh momci poludjeh posljednji minut minus 4 i napad za GRC poz Kamenice idi odakle si dosao i Hvala nizasta!!!

  6. #4581
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    KRaj 26-29

  7. #4582
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista novo u reprezentaciji
    ---Chelsea Fc---

  8. #4583
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj hvala za prenos,dajte mi dje da skinem irc za nokiu e52

  9. #4584
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sta sad ??? ovaj turnir znaci ne osvojismo, ima li nacina da se kako plasiramo ikako ?
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #4585
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema ,aj reci mi za nokiu

  11. #4586
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Nista novo u reprezentaciji
    Danas svi igraju rukomet...

  12. #4587
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ha ha ha ... Kako smo svi pucali od optimizma, a očigledno nismo ni vidjeli s kim igramo.
    Grčka je okupila napokon sve igrače, s željom da učine nešto više nego do sad. Tim je prepun igrača iz Bundeslige, pa su se moja pribojavanja obistinila nažalost.

  13. #4588
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cetinje lijevo,kamenica desno,mi kuci

  14. #4589
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BoNyA View Post
    Ha ha ha ... Kako smo svi pucali od optimizma, a očigledno nismo ni vidjeli s kim igramo.
    Grčka je okupila napokon sve igrače, s željom da učine nešto više nego do sad. Tim je prepun igrača iz Bundeslige, pa su se moja pribojavanja obistinila nažalost.
    To je to. Grci su izuzetno napredovali u zadnjih par godina i nikako se nismo smjeli zalijecati sa procjenama. Ovo sto sam ja vidio je da igraju izuzetno dobro u odbrani predvodjenoj fenomenalnim golmanom, dok su u napadu takođe solidni, sa brzom izmjenom lopte i jakim skok-sutevima.

    A mi treba jos puno da radimo da bi zasluzili mjesto na EP. I promjena selektora je dosla u pogresno vrijeme 2 mjeseca pred sme kvalifikacije, tako da bi mozda rezultat bio bolji da je Radza ostao/ili posao odmah u junu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. #4590
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    i sta sad ??? ovaj turnir znaci ne osvojismo, ima li nacina da se kako plasiramo ikako ?
    ima brate, da umre jedno deset reprezentacija pa da nema ko no mi da idemo mjesto njih!!!!

    Katastrofalna igra, Grcka je nametnula lagani ritam na malo golova i isplatilo im se. U napad nas je ubio vasilakis i neopreznost na krilima, koji su davali ritam i sirinu grcke igre. Cetri puta nas je sudija ostetio zestoko (penal nad rakcevicem cist, penal nad melicem i 2min, dva pasivna napada poslije kojih je grcka dala golove, u jedno je pasivnom napadu dozvolio 6 paseva grcima) ali to nema veze jer ova utakmica trebala da zavrsi jedno 35-25 za nas. Grci su bili bolje pripremljeni za ovu utakmicu, tacno su nas kidali dje smo najaci. Nije doslo do izrazaja bekovsko sutirnje (iako se vidjelo da je osmajic-rudovic-mrvaljevic smrtonosni arsenal), pustili su nam osovinu srednji pivot (drasko-rakcevic) i tu smo dali najvise golova. Previse gresaka i malo sudije, ali glavni problem je sto nema sistema u napadu. takodje, mislim da je odbrana 6-0 poklon Grcima za njihove dva sutera, koji su veceras imali veliku pomoc i u pivotu.

    Bojim se da se nas rukomet polako gasi, da se prave nepotrebne greske. Ako savez vjeruje u Kamenicu, onda neka ga pusti da radi cetri godine-programski. Ako ne imacemo samo dekadenciju. Kad kazem dekadencija mislim (Pero-evropsko prvenstvo, Bana-play off i dobre kvalifikacije, Kamenica- nista)

  16. #4591
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BoNyA View Post
    Ha ha ha ... Kako smo svi pucali od optimizma, a očigledno nismo ni vidjeli s kim igramo.
    Grčka je okupila napokon sve igrače, s željom da učine nešto više nego do sad. Tim je prepun igrača iz Bundeslige, pa su se moja pribojavanja obistinila nažalost.
    To sto mi nijesmo znali je manji problem, veci je problem sto to nije zna Kamenica

    Quote Originally Posted by Viscount View Post

    A mi treba jos puno da radimo da bi zasluzili mjesto na EP. I promjena selektora je dosla u pogresno vrijeme 2 mjeseca pred sme kvalifikacije, tako da bi mozda rezultat bio bolji da je Radza ostao/ili posao odmah u junu.
    Ja isto mislim da je greska sto su ga sad promijenili. Odmah u junu ili ga pustit da zavrsi cijeli ciklus. Ali u medjuvremenu su bili izbori u savez i promijenili se neki ljudi. Necu da kazem da su ovi bolji-gori od onih prije, ali nemamo programskog rada i zato nam se desavaju LOSI REZULTATI. Nasa je repka kvalitetnija od Grcke, ali smo truli sistem.

  17. #4592
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Najgori rezultat za Budućnost!
    Pobjeda protiv nevjerovatno slabih i nemotivisanih Dankinja koji nakon pobjede Dinama protiv Larvika nijesu bili na potrebnom nivou.Najveći problem što će se sada ovaj rezultat proglasiti za solidan a samim tim trener Žiga ostaje u klubu.A sve je bilo kao i uvijek: 1-2 kontre, nijedna polukontra, neprecizna dodavanja, loš prenos lopte, bez koncepcije u napadu, isključivo individualni kvalitet i akcije sa mnogo probijanja i guranja...
    Loše, katastrofalno.Za Budućnost bi bilo mnogo bolje da su poraženi i da se od temelja krene u novi moderan koncept rukometa.Evo čujem da je Anja Anderson rekla da bi bila voljna da nekoliko sezona dođe u podgoricu ali su izgleda ovi naši to odbili.Tužno...
    Ova ekipa ima neviđenu nesigurnost kada ide u kontre, ne zna se ko đe stoji , ko ulazi u prazan prostor... ne zna se NIŠTA!
    A ponavljam , imamo izuzetnu ekipu koja nema TRENERA!
    Grijesis - ja sam bio u Moraci i mogu ti reci Dakinje su bile PRILICNO motivisane da dobiju ovaj mec sudeci po zalaganju na terenu i oko njega, ali zelja Buducnosti je bila veca. Slazem se - igra je bila daleko od savrsene, ali svakako zasluzujemo vise od FCK to trece mjesto. I apsolutno je ova pobjeda bila potrebna, jer bi ih jos jedan poraz sigurno dotukao.

    Uostalom, skoro popunjena Moraca i odlicno navijanje Varvara je pokazalo da se svoj klub voli i podrzava bez obzira na neuspjehe, jer porazi dodju i prodju - kao i treneri na kraju krajeva.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. #4593
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bana View Post
    To sto mi nijesmo znali je manji problem, veci je problem sto to nije zna Kamenica
    Mislio sam na reprezentaciju i trenera, a ne na forumaše koji čitaju arenu i vijesti i smatraju da znaju nešto o rukometu.

    No dobro, bolji tim je prošao i pokazao gdje smo u evropskom rukometu... Pa dako bude bolje u grupama za EC Serbia 2012... :oops:

  19. #4594
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam bio u Moraci i FCK je bio silno motivisan citavu utakmicu,ali vidjelo se da ne mogu u Moraci, Sanela Knezovic je jedan izuzetan golman ,samo da je ove mrcenice kolko tolko spase kontri odlicno bi bilo, a stvarno Dankinje su dale primjer kako se odradjuje kontra ,2 dodavanja i 3 na Sanelu,a ove nase pogubljene,mada i Sanela je 2-3 puta proigrana Jovanku Radicevic koja nekako igra 101% na svim utakmicama,voli Buducnost...
    Ona Kindl je postala nista igracica,bolje da se povrijedi,nije za napad definitivno,ona je nekako najveci krivac tih nepreciznih dodavanja i gubljenja lopte. Milena Knezevic,samo nek je zdravo ali ona osim probijanja i one piruete nista ne zna,osim mozda da simulira
    Kaca je ovu sezonu odigrala dosta slabije od prethodne, valjda su je procitali treneri protivnickih ekipa i ogranicili joj te suteve sa 9m .
    Sto se tice Marije Jovanovic,to je trenutno uz Sanelu najbolja igracica Buducnosti ali joj definitivno treba ili da Kaca proradi dosta bolje ili da se saradnja jos bolje odradi.
    Desno krilo i Jovanka Radicevic , pa nije lose,ne treba se zaliti ,ima dobru zamjenu Miljanic koja je jos uvjek u drugom planu ali mislim da je problem u tom desnom krilu , Mehmedovic i Pecevska pojma od pojma nemaju ,pod hitno da se nadje iskusnija igracica na toj pozicija.
    Anu Radovic necu da kometarise,ali ima i ona svojih bisera.
    Sto se tice pivota,ah,Djokicka,a pokusavaju nesto ,to utrcavanje na pivota ,sta znam, neka ostane i sledece sezone.

    Ovoj ekipi definitivno hvali jedna iskusna igracica poput Maje Savic
    ---Chelsea Fc---

  20. #4595
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #4596
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arena pise da je otpusten Ziga,a da ce ga vjerovatno naslijedit pomocnik Dragan Adzic

  22. #4597
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Arena pise da je otpusten Ziga,a da ce ga vjerovatno naslijedit pomocnik Dragan Adzic
    Pa je li to gotova stvar ili samo nagadjaju?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  23. #4598
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Montenegro 28 : 26 Italy :oops:
    Stop the world I wanna get off.

  24. #4599
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    To je to. Grci su izuzetno napredovali u zadnjih par godina ..
    Ne pratim Grcke igrace i ne znam kako su napredovali zadnjih godina, ali reprezentacija Grcke ne napreduje bas nesto u zadnje vrijeme

    2005 na SP su bili HIT, pobjedili Dansku, usli bi u polufinale da nisu u zadnjem kolu izgubili od Ceske
    Nakon toga nista od plasmana na EP, SP... u zadnjim kvalifikacijama bili pretposljednji u grupi

  25. #4600
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    • Nikad slabije prvenstvo
    • Uništeni klubovi
    • Loša reprezentacija

    Raspustiti savez, amaterizovati rukomet, raditi sa djecom.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

Page 184 of 711 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284684 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •