Page 213 of 711 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223263313 ... LastLast
Results 5,301 to 5,325 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #5301
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema shto loshije odigrano sinoc ali im se nema shto zamjerit ja bih bio zadovoljan da se obezbijedi OI a sa medaljom vec urnebes...
    Meni je Rumunija jacha od Danske ali eto Dankinje su domacini i imace naklonost sudija, tako da ce bit itekako teshko a tu je i Spanija koja je bila srebrna na proslom EP.
    U svakom sluchaju neka daju sve od sebe i ochekujem te dvije pobjede za prolaz dalje!
    Opet morate pogledat da nemamo puno igrachica za rotaciju, sve je jasno kad Suzana Lazovic nam je jedini pivot, trpi za medalju igra povrijedjena pa se josh i sinoc povrijedi malo, Maja Savic igra po 3 pozicije na utakmici, konstantno neka bije Bojanu na flastera, Radovicka povrijedila rame itd...
    Shto se tiche golmana, kvalitetnog nemamo kao neke reprezentacije (bez ikakve namjere da vrijedjam Barjaktarovicku ili Milenkovicku a ponajmanje Marinu jer ona tek treba da se pokaze u narednom periodu) ali to je chinjenica i mozhemo bit prezadovoljni kako je Sonja branila u prva 2 mecha.
    Jedino shto mi smeta je ovo silovanje Milene Knezevic u napad i odbranu nema nikakve kontrole, mora se to malo stabilizovat inache mecha nece zavrshavat bez 3 iskljucenja i prodatih 5-6 napada bez potrebe, uglavnom mozhe joj se ne bih iznosio razloge zbog chega ali nebitno.
    Sinoc su nam sva iskljucenja bila opravdana sem mozda ono Andjelino jer je jedva takla i kad vidjoshe da nije gol odma iskljucenje sunce im jbm...
    A da su nas mazile hrvatice jesu kurrac no dobro nas (CG) sudije prcaju dje stignu koji god da je sport u pitanju.
    I pored loshije odbrane sa malo vishe koncentracije su se mogle dobit Hrvatice sinoc i to lagano.
    Penezicka ih je bash pokopala samo zbog toga shto joj nisu izlazile na vrijeme da blokiraju shut a i onaj rezervni golman partija zivota sinoc...
    Samo da je Kaca tu (poshto nemamo ljevaka klasicnog na poziciji beka) bila bi druga pricha, ali shta je tu je vjerujemo svi u ove djevojke shto su tu i nadamo se najboljem!
    Last edited by Tz-ObeLiX; 12-12-10 at 02:40.

  2. #5302
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ako ima interesanata za utakmicu imam snimak sa HRT2 do 58 minute i dva minuta sa IN TV jer nijesam moga slusati vise komentatora sa HRT2 pa sam snimio sa INTV:mad:

  3. #5303
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragan Adžić, selektor Crne Gore: Hrvatska je bila bolja i zasluženo pobijedila
    - Odigrali smo čitavu utakmicu onako kako se nijesmo dogovorili. Bila je prevelika želja, ali je malo ostalo hladne glave da bi se pobijedila Hrvatska. I prije početka šampionata sam rekao da se Hrvatska mora poštovati i ona je to pokazala, iako smo mi proglašeni za favorita na papiru. Čestitam joj od srca, a meni je žao što nismo sproveli ono što smo se dogovorili, nego smo izgorjeli u prevelikoj želji, od onih najmlađih do najiskusnijih. Ali i to je iskustvo više, idemo dalje. Ne mislim da smo mi u ovom sastavu nepobjedivi, što se i vidjelo.Realno, Hrvatska je bila bolja i zasluženo pobijedila. Istina je da smo odbranom 5-1 napravili priključak, ali ne dovoljno dobar da pobijedimo ili završimo neriješeno. U drugoj fazi nas čekaju još jače reprezentacije nego što su Hrvatska i Rusija, mada možda Hrvatice nakon ove pobjede budu iznenađenje i naprave niz. U svakom slučaju, još iskušenja je pred nama i nadam se da će djevojke pokazati da imaju karakter, da će se izvući iz ovoga i da će nastaviti sa dobrim igrama i da ćemo, nadam se, odigrati još četiri utakmice. I ovo treba proći i izvući neke pouke, jer je nama ovo prvo takmičenje i vrlo je teško da se odigra bez lošeg dana.

  4. #5304
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hrvatska vs Crna Gora (EP u rukometu za zene `10) ..snimak utakmice...

    Prvo poluvrijeme:
    http://www.megaupload.com/?d=TB7IFQ8Y ..(HRT2)


    Drugo poluvrijeme:
    http://www.megaupload.com/?d=7CM7H2D8 ..(HRT2 do 50 min.)


    Drugo poluvrijeme TVIN (zadnjih osam minuta utakmice)
    http://www.megaupload.com/?d=QH41I4H5


    ..sklonicu kasnije odavde ovaj post da ne zatrpavam forum,nek stoji samo dok forumasi ne vide..

  5. #5305
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Rumunija je na papiru jača i od nas i od Hrvatske. Biće pakleno teško.
    Da ce bit pakleno tesko ne sumljam. Rumunke jesu na papiru jace, kao sto smo i mi bili protiv Hrv i kao sto je i rusija bila protiva nas, ali su se stvari malo drugacije razvile. Te stvari nam daju za pravo predpostavimo da one nece moc odigrat te utakmice na vrh-nivou ( barem ne obadvije). Mi imamo velikih sansi jer imamo dobru ekipu koja prakticno igrai trenira non stop zajedno. Ja, iskreno, vjerujem da se moze do polufinala, ali ne ocekujem nista od njih osim da igraju dobro. Bolje nego sinoc i bolje od rusije u prvom poluvremenu.


    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Jes fantastično kad skoro nijednom nisu postavile blok da valja. A kad je bilo bloka, onda su golmani zakazali.
    U tome i jeste stvar, sutirala je samo kad treba bez silovanja. S obzirom kakva je igracica nije ni xudo sto ima takav ucinak. J abih radje da se tako i bojana postavi, a ne da vuce citavo vrijeme sve ona.

    p.s. hvala sugradjaninu za snimak

  6. #5306
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    A ne bi ni ona vukla da mozhe neko drugi... Ana povrijedjena, kace nema, suzana mala pivot sva izubijana... Bukvalno bojana nema sa kim igrati sem sa marom... Ako stisnesh ostale ona mora sama...
    #fakenews

  7. #5307
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je Adzić trebao malo više da rotira igračice(to malo što imamo), bar u 2-3 napada da uvede Nikčevićku ili malu Marković, eto ako ništa drugo a ono da odmore igračice koje iznesu cijelu utakmicu. Nisu ni one od čelika...
    I po meni pogrešna odluka Đonovića da stavi na go Milenkovićku koja se ne pita s glavom, iako je Sonji loše iščo, prije bi odbranila nešto nego Mileknovićka.

  8. #5308
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, Hrvatska je igrala odlicno u napadu. Jednostavno im je isao sut iz daljine,a posto je nama odbrana bila losa, onda su,naravno,cesto mogle da ostanu same i da pucaju na nas gol. Penezicku niko nije zadrzavao, a mozda je trebalo vec na 9 metara drzati,kao i ostale njihove sutere. Golmani nisu bili strasno losi, ali nisu nista vise mogli ucinjeti s obzirom na ovakvu odbranu.Markovicka je onda pokazala da moze odigrati,a mozd aje zbilja trebalo ubaciti,da odmorimo malo ove igracice sto nose na sebe veliku odgovornost.Nisam neki strucnjak i nek mi oprosti svako ko misli drugacije, ali iskreno,mislim da je Kindl bila jako losa,kao da nije ni sama znala sta ce... Jedino se vidjelo da su nase imale preveliku zelju,da nisu mogle da se kontrolisu nego su srljale u napad kako su same htjele. Krivo mi je sto smo izgubili jer smo bolji tim od Hrvatske.Mada,svako malo je i sudija iskljucivao neku nasu igracicu...
    Bolji smo,to je sigurno,ali ovo su vecinom mlade igracice kojima treba jos ovakvih utakmica.Sretacemo se mi jos sa Hrvatskom,a toliko smo jaki da ako ne osovjimo ovaj put zlato,narednih godina cemo ga sigurno osvojiti.Mi i Rumuni imamo isti skor,a samo odbranu malo popraviti,pojacati nekako,i mozemo dobiti svakoga.Jedna Danska nije dala vise golova nego mi.Istina primila ih je manje,ali nije toliko ubitacna i nije neosvojiva.
    Last edited by ChocolateMne; 12-12-10 at 19:16.

  9. #5309
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tačno tako, ja mislim da je će naše biti prave sledeće godine na prenstvu u Brazilu. Sa Kaćom, Marijom Jovanović i Bojanom imaćemo najbolju bekovsku liniju, krila imamo dobra, šteta što više lopti sinoć nije išlo na Jovanki, jer sve što je šutnula dala je.
    Sledeće god. ćemo biti i na pivotu mnogo jaki, ali otom potom, sve će se to vidjeti od februara kad kreće drugi krug lige šampiona.

  10. #5310
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Tačno tako, ja mislim da je će naše biti prave sledeće godine na prenstvu u Brazilu. Sa Kaćom, Marijom Jovanović i Bojanom imaćemo najbolju bekovsku liniju, krila imamo dobra, šteta što više lopti sinoć nije išlo na Jovanki, jer sve što je šutnula dala je.
    Sledeće god. ćemo biti i na pivotu mnogo jaki, ali otom potom, sve će se to vidjeti od februara kad kreće drugi krug lige šampiona.
    Jovanka vec sad odlicno igra i bice jos bolja narednih godina. Igra jako pametno i tacno zna kad sta treba uraditi,da li da puca ili da iznudi faul. U pravu si, svaka lopta od njenog suta je usla u gol.Ali kad se ekipa kompletira,odnosno,kad bude dozvoljeno Kaci i Ani da igraju za nasu reprezentaciju, ne vjerujem da ce nas neko moci pobjediti
    Zbilja,kad je sledeca utakmica u Ligi sampiona ?

  11. #5311
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tek u ferbruaru

  12. #5312
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Jedino kod jovanke shto me pizdi je shto redovno mashi kontre... Da neki pretezhak gol sa krila ali kad je po sredini odbrani joj golman lagano...
    #fakenews

  13. #5313
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    I po meni pogrešna odluka Đonovića da stavi na go Milenkovićku koja se ne pita s glavom, iako je Sonji loše iščo, prije bi odbranila nešto nego Mileknovićka.
    Mora probat jbga kad ti ne krene prva 2 golmana morash probat treceg samo je fora da ih krene kao shto je krenulo ovu hrvaticu rezervnog golmana, ona prva golmanka im je primila u tih 5 minuta tih 3-4 gola, ovaj njihov trener je odma reagova i ova se kukavica razmahala i odigrala utakmicu zivota sinoc, bolesno je branila 20 minuta prvog poluvremena i jedno 20 drugog...
    Ne bih reka bash da Milenkovicka moze da igra sa tim nabojem kao ostale igrachice ali makar je standardna u Bisere i potpuno podrzhavam da se probaju golmani kad prvog golmana slabo krene...
    Jbga mi nemamo Karin Mortensen, Sesiliju Leganger ili neke tako vrhunske golmane nego moramo vjerovat u ove shto imamo i bodrit ih da pruzhe shto bolje partije.

  14. #5314
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo gore glavu...
    :)

  15. #5315
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Puno srece veceras protiv Spanjolki. Koliko sam vidio u nasoj grupi svi osim Dankinja imaju po dva boda, sto znaci sve je otvoreno. Zanima me sto se desava ako se napravi krug od 3 ili 4 ekipe sa istim brojem bodova? Gledali se tada medjusobni susret ili gol razlika?
    Last edited by Montenegrino-CT; 13-12-10 at 14:23.

  16. #5316
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Hrvatska vs Crna Gora (EP u rukometu za zene `10) ..snimak utakmice...

    Prvo poluvrijeme:
    http://www.megaupload.com/?d=TB7IFQ8Y ..(HRT2)


    Drugo poluvrijeme:
    http://www.megaupload.com/?d=7CM7H2D8 ..(HRT2 do 50 min.)


    Drugo poluvrijeme TVIN (zadnjih osam minuta utakmice)
    http://www.megaupload.com/?d=QH41I4H5


    ..sklonicu kasnije odavde ovaj post da ne zatrpavam forum,nek stoji samo dok forumasi ne vide..
    Jesi li uploadovao Crna Gora - Rusija sa In tv jer ne mogu da nadjem
    ---Chelsea Fc---

  17. #5317
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Jesi li uploadovao Crna Gora - Rusija sa In tv jer ne mogu da nadjem
    Nijesam uspio snimiti sa INTV tu utakmicu,imam sa sajta EHF snimak njihov bez komentatora sto je,ako zelis postavicu je u toku dana za preuzimanje..
    Last edited by Montenegrino-CT; 13-12-10 at 14:38.

  18. #5318
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Nijesam uspio snimiti sa INTV tu utakmicu,imam sa sajta EHF snimak njihov bez komentatora sto je,ako zelis postavicu je u toku dana za preuzimanje..
    Kakav je snimak postavi ako mozes i hvala
    ---Chelsea Fc---

  19. #5319
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Kakav je snimak postavi ako mozes i hvala
    Snimak sasvim dobar,bice postavljeno u toku dana,bice sve utakmice postavljene vremenom od nasih djevojaka,toliko zasluzuju..

  20. #5320
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    E o ovome pricham, svaku utakmicu mora bar jednu ili dvije chiste kontre promashiti...
    #fakenews

  21. #5321
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ajde neka neko izbaci link za gledanje online!

  22. #5322
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mozeš IN live streaming ?
    evo ja gledam ne prekida
    Last edited by minjo; 13-12-10 at 16:02.

  23. #5323
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    aooo ne mogu je gledat jbt. pu

  24. #5324
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    aooo ne mogu je gledat jbt. pu
    http://www.rtvin.com/index.php?optio...head&Itemid=31
    a kako nemoš jbt

  25. #5325
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    a dzaba kad nece da radi iako imam najnoviju mozilu.

    Ja ne znam kako tebi radi?

Page 213 of 711 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223263313 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •