Page 212 of 711 FirstFirst ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... LastLast
Results 5,276 to 5,300 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #5276
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva steta, da smo igrali kao protiv Ruskinja, odrali bi ih 5 razlike minimum. Bojanu nije islo, odbrana losa, a Penezic nam je haos pravila...Steta...

  2. #5277
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Jako losa igra u zadnjih 2 min kada su Hrvatice imali igraca manje. Nije se smjelo dopustiti primanje 2 gola. Golmani su bili veoma losi. Polufinale je sad daleko, eventualno da se borimo za peto mjesto. Steta
    vidji ovoga baksuza, ajde makse jadan sto ti je!

    Nije im bio dan, inace bi pregazile hrvatice, kad su mogle dva puta da pobjedjuju i jednom ne rijeseno da igraju sa prvakinjama svijeta, mogu proc i u to polufinale... imamo extra igracice, ali nisu ni one masine, i mozda nekoj nije dan, "vratarke"(kako mrzan naziv) nisu bile na nivou, jedva 10-11 odbrana sve tri zajedno. Bice bolje u nastavku.

  3. #5278
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Iznervirah se. Zadnji napad Hrvatske, i daje gol ona Penezicka. Na njoj se morao igrati flaster...neshvatljivo!!!

    Bojana i Maja maestralne. Nema veze, drugi krug je tu. Naprijed Crna Gora.

    p.s

    Onaj komentator na HRT 2 me opasno iritirao, kakvi su ono komentari, kakva je ono objektivnost i profesionalizam????
    Uh onaj glas me tako iritira na sve prenose na Hrt2 ,pomislio sam jbt kakav je ovo nacionalista i izbjegavao sam da ga gledam uopste dok nisam vidio danas na In kako covjek izgleda HAHAHAHAH pravi jado jadni , u zube bi ga nosio! hahahahhaah!
    ---Chelsea Fc---

  4. #5279
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Bojana i Maja maestralne.
    Mora da se sprdaš. Izuzetno je bila mastralna sa šutom iz igre 7/18.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #5280
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Kako ide sad ovo srаnjе u novoformiranoj grupi?

    Danska prenosi 4 (vjerovatno dobija Esp), ostale reprezentacije po dva?

    Rumuniju i Spaniju mozemo da dobijemo, problem su Dankinje, ali na njih idemo u poslednjem kolu, kad ce njihova prva pozicija vjerovatno biti osigurana. Itekako imamo sansu, a najvise zavisi od prvog kola i meca Dan - Rus, dje nam odgovara pobjeda domacina.

    _________

  6. #5281
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Toliko raznovrsna ekipa a skoro sve se zasniva na Popović-Jovanović!!!Šteta za bodove ali sigurno je ovo dobro za nastavak takmičenja...Srećno
    deuscroix

  7. #5282
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djevojke moraju da zaborave ovo i da se okrenu mecevima protiv Spanije,Rumunije i Danske.
    Veceras se pravilo previse previda u odbrani,najvaznija greska u onom momentu kada smo imali igraca vise i imali gol zaostatka,i u takvoj situaciji nam hrvatica ostaje sama.
    Penezickoj niko nije izasao na blok i svaki put u takvoj situaciji je dala gol.
    Bojana objasnjava neke stvari o rukometu,Mara odigrala odlicno ali u napadu niko nije dao veci doprinos.Mozda je trebala da igra Markovicka ili ona djevojka iz Podravke,one imaju opasan sut i mozda bi pomogle.Ovako,kada se dodje do negdjee 9m lopta ide Bojani ili Mari.
    Najbitnije je sada dici glavu i krenuti dalje.Rumunke,Ruskinje,Spanjolke,Hrvatice i mi imamo po 2 boda,dakle nije nista izgubljeno.
    Mozemo da se pobijedimo Rumunke i Spanjolke,protiv Dankinja nismo bez sansi.
    Samo da se oporavi Ana Radovic to je jedan veliki + za odbranu

  8. #5283
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ne uleti neko trupacke u onu Penezic?! Uletis joj, slomis je, dobijes 2 min ili crveni karton nzm sto vec i zavrsis posao, dobijes utakmicu.

  9. #5284
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post

    Najbitnije je sada dici glavu i krenuti dalje.Rumunke,Ruskinje,Spanjolke,Hrvatice i mi imamo po 2 boda,dakle nije nista izgubljeno.
    odje si ti prevido: prenosi se ukupno 12 bodova, iz nase grupe svi po 2, a ovamo vjerovatno dan 4 rum 2 i spa 0. Protiv spanije ne bi trebalo da imamo problema, a protiv rumunije i danske bice gusto. Moze dosta zavisit i od utakmice rusija- danska i/ili od gol razlike ( moguce da imamo tri repke sa istim brojem bodova)

    p.s. ima li iko snimak da okaci? tnx

  10. #5285
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    protiv spanije za dva dana u 16:45

  11. #5286
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta, bas. Bolji smo od Hrvatica za klasu, i ovako da sve to prospemo, bas bezveze. Bile su potpuno dekoncentrisane, iz nekog razloga, sve do zadjih 10 min, kad su stizale 5 razlike. Dosta gresaka u odbrani, sto je dosta cudno, s obzirom da nam je to obicno najjaci segment igre. A i dosta agresivna odbrana, previse. Ona Kindl bije koliko idje moze, mnogo puta smo imali igracicu manje. **** ga, idemo dalje, nadamo se najboljem!
    DICIOTTO

  12. #5287
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bana View Post
    Moze li neko okacit snimak ako se ima?
    Za nas koji nijesmo bili u mogucnosti da odgledamo, unaprijed hvala
    http://player.cdn.tv1.eu/player/_v_/...ail=1&page=pre

  13. #5288
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bana View Post
    odje si ti prevido: prenosi se ukupno 12 bodova, iz nase grupe svi po 2, a ovamo vjerovatno dan 4 rum 2 i spa 0. Protiv spanije ne bi trebalo da imamo problema, a protiv rumunije i danske bice gusto. Moze dosta zavisit i od utakmice rusija- danska i/ili od gol razlike ( moguce da imamo tri repke sa istim brojem bodova)

    p.s. ima li iko snimak da okaci? tnx
    U pravu si moja greska.
    Onda bolje za nas.Ako dobijemo Spaniju odlicno bi nam pasalo da ruskinje izgube (u sto se toplo nadam ),Protiv rumunki mozemo igrat...Kako bi nam pale 2 pobjede pa da sa 6 bodova cekamo zadnji mec...Zna li se sto za Anu Radovic ?
    A komentarisanje na hrt je kao i vazda.Oni uvijek bodre svoje pa cak i onda kad znaju da nisu u pravu...Jedan je Drago Cosic

  14. #5289
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Steta, bas. Bolji smo od Hrvatica za klasu, i ovako da sve to prospemo, bas bezveze. Bile su potpuno dekoncentrisane, iz nekog razloga, sve do zadjih 10 min, kad su stizale 5 razlike. Dosta gresaka u odbrani, sto je dosta cudno, s obzirom da nam je to obicno najjaci segment igre. A i dosta agresivna odbrana, previse. Ona Kindl bije koliko idje moze, mnogo puta smo imali igracicu manje. **** ga, idemo dalje, nadamo se najboljem!
    evo ocah nesto da recem no si me sve preteka
    vrlo slabo odigrano a s ovima mozemo kad oces,samo da se ne ubiju u pojam,a ne bi trebalo i sve ce bit ok,realno jesmo za polufinale ali ga treba osvojit sad u ova tri meca
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #5290
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Stalno mi nesto koci, znas li kako da ga skinem pa da ga pogledam s kompa ili nekako drugo?
    Hvala u svakom slucaju

  16. #5291
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Po 150-i put - imate snimak svih utakmica na zvaničnom sajtu prvenstva.

    http://www.ehf-euro.com/Stream.2860.0.html
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. #5292
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, ne znam što ste noćas osuli paljbu. Realno, trenutno nemamo ekipu za polufinale i ja bih bio presrećan da se uzme 5. mjesto koje donosi Olimpijske igre. Sa jednim golmanom, bez beka ljevaka, jakog pivota i povredama ograničenom rotacijom bekova teško je očekivati vrhunske rezultate. Postoji i dalje nada i za polufinale, ali zbog svega pomenutog teško da možemo pobijediti 2 jake ekipe u 24h (Španija pa Rumunija). Treba im dati podršku, ipak je ovo skoro svima prvo jako takmičenje, a ne opteretiti velikim očekivanjima. Dogodine će biti svjetsko i tu bi sa Anom i Kaćom, uz ostale jače za godinu dana, trebalo imati veća očekivanja, zašto ne i da postanemo prvaci.
    I dalje je uz 2 pobjede moguće polufinale, pogotovo ako Danska u poneđeljak dobije Rusiju od koje smo bolji međusobno i sa 2 pobjede (realno Španija i ako već bude prva Danska zadnje kolo), uspijemo da se domognemo 3, ili eventualno 2. mjesta. Dosta je kombinacija u opticaju i treba se nadati do kraja.

  18. #5293
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Ljudi, ne znam što ste noćas osuli paljbu. Realno, trenutno nemamo ekipu za polufinale i ja bih bio presrećan da se uzme 5. mjesto koje donosi Olimpijske igre. Sa jednim golmanom, bez beka ljevaka, jakog pivota i povredama ograničenom rotacijom bekova teško je očekivati vrhunske rezultate. Postoji i dalje nada i za polufinale, ali zbog svega pomenutog teško da možemo pobijediti 2 jake ekipe u 24h (Španija pa Rumunija). Treba im dati podršku, ipak je ovo skoro svima prvo jako takmičenje, a ne opteretiti velikim očekivanjima. Dogodine će biti svjetsko i tu bi sa Anom i Kaćom, uz ostale jače za godinu dana, trebalo imati veća očekivanja, zašto ne i da postanemo prvaci.
    I dalje je uz 2 pobjede moguće polufinale, pogotovo ako Danska u poneđeljak dobije Rusiju od koje smo bolji međusobno i sa 2 pobjede (realno Španija i ako već bude prva Danska zadnje kolo), uspijemo da se domognemo 3, ili eventualno 2. mjesta. Dosta je kombinacija u opticaju i treba se nadati do kraja.
    Odlican post ,bas sam htio da pitam za ovo koje mjesto vodi na OI.Realno ,iduce godine cemo biti masu jaci ako Bog da sa Kacom,Anom,drugom Anom(Vojcic) i trecom Anom(Radovic) koja ce dogodine valjda eksplodirat .

    Mada nista nije izgubljeno SAMO NAPRIJED

  19. #5294
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Ljudi, ne znam što ste noćas osuli paljbu. Realno, trenutno nemamo ekipu za polufinale i ja bih bio presrećan da se uzme 5. mjesto koje donosi Olimpijske igre. Sa jednim golmanom, bez beka ljevaka, jakog pivota i povredama ograničenom rotacijom bekova teško je očekivati vrhunske rezultate. Postoji i dalje nada i za polufinale, ali zbog svega pomenutog teško da možemo pobijediti 2 jake ekipe u 24h (Španija pa Rumunija). Treba im dati podršku, ipak je ovo skoro svima prvo jako takmičenje, a ne opteretiti velikim očekivanjima. Dogodine će biti svjetsko i tu bi sa Anom i Kaćom, uz ostale jače za godinu dana, trebalo imati veća očekivanja, zašto ne i da postanemo prvaci.
    I dalje je uz 2 pobjede moguće polufinale, pogotovo ako Danska u poneđeljak dobije Rusiju od koje smo bolji međusobno i sa 2 pobjede (realno Španija i ako već bude prva Danska zadnje kolo), uspijemo da se domognemo 3, ili eventualno 2. mjesta. Dosta je kombinacija u opticaju i treba se nadati do kraja.
    Nije niko osuo paljbu, svi ih i dalje maximalno podrzhavamo... Kad se desilo ono sa kacom i anom nadao sam se da izvuchemo tu olimpijadu, ali danas smo mogli lagano da dobijemo, sami smo krivi za poraz, zbog toga nijesam zadovoljan... Da dobijemo shpanjolke i danska da dobije rusiju, ponovo cemo imati velike shanse...
    #fakenews

  20. #5295
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Ljudi, ne znam što ste noćas osuli paljbu. Realno, trenutno nemamo ekipu za polufinale i ja bih bio presrećan da se uzme 5. mjesto koje donosi Olimpijske igre. Sa jednim golmanom, bez beka ljevaka, jakog pivota i povredama ograničenom rotacijom bekova teško je očekivati vrhunske rezultate. Postoji i dalje nada i za polufinale, ali zbog svega pomenutog teško da možemo pobijediti 2 jake ekipe u 24h (Španija pa Rumunija). Treba im dati podršku, ipak je ovo skoro svima prvo jako takmičenje, a ne opteretiti velikim očekivanjima. Dogodine će biti svjetsko i tu bi sa Anom i Kaćom, uz ostale jače za godinu dana, trebalo imati veća očekivanja, zašto ne i da postanemo prvaci.
    I dalje je uz 2 pobjede moguće polufinale, pogotovo ako Danska u poneđeljak dobije Rusiju od koje smo bolji međusobno i sa 2 pobjede (realno Španija i ako već bude prva Danska zadnje kolo), uspijemo da se domognemo 3, ili eventualno 2. mjesta. Dosta je kombinacija u opticaju i treba se nadati do kraja.
    Ja se nadam da cemo bas prve dvije utakmice pobijedit, jer rumuniju ocekuje paklena utakmica protiv hrvatske u ponedjeljak. Poznaju se dobro, samo sto ce hrvatice bit pune samopouzdanja nakon ove vecerasnje pobjede. Drugo za hrvatice je to prakticno najvaznija utakmica, jer ako tu kiksaju nemaju sansi protiv dankinja ( domaci teren + sudije). Za nas je to mnogo bitno, jer za manje od 24-sata nam izlaze rumunke koje izmorene i ztoga mecha su laksi plijen.Ocekujem da bez vecih problema savladamo spaniju (bilo bi dobro i sa vecom gol-razlikom) i da mirno gledamo sto ce ucinjet ruskinje i dankinje. U drugoj utakmici ( protiv rumunije) trebamo odigrat sve karte, ne bi li se kako domogli 6 boda ( u tom slucaju smo jedno od prva tri mj, a za eventualno peto mjesto se ukrstamo sa nekom od laksih repki iz one grupe, mislim da ce to bit Madjarska) Za nas je problem ako dankinje izgube u ponedjeljak( jer u tom slucaju ruskinje su ozbiljan kandidat za prvo mjesto i plus sto drugi mec igraju sa spankama, a zadnji sa rumunkama koje se tada vec mogu eventualno pozdravit sa sampionata). Veoma zeznuta situacija, za nas bitno da tresnemo spanke i da uzmemo cetri boda. Ako dobiju ruskinje onda i mi i one i dankinje po cetri i plus pbjednik mecha rum-cro. Dje bi u utorak imali direktne susrete CRO-DEN i ROM-MNE dje bi po jedna otpala. Po meni to su hr i rumunija. Zadnji dan bi smo mi trebali da odlucujemo o svojoj sudbini u mechu sa danskom.

    Sve su to scenariji, ali treba samo otklonit neke sitnice u napadu i mislim da mozemo jos dosta toga pokazat. Inache veceras jedan sumljivi detalj kod jednog faula nad M.SAvic ( pomeni cisti penal) i katastrofalna greska u odbrani sa igrachem vise. Plus nesrecni penal B. Popovic i promasena kontra. Kako god malo vis estrpljenja u napadu i mozda duzi napadi dobro bi nam dosli.

  21. #5296
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos jedan podatak, penezic 10/12 sut. Fantasticno.

  22. #5297
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su losi bili golmani nocas...Barjaktarovicka losa posle prve dvije utakmice, mada svakome se moze desit los dan, ona mala dobro brani, ali tek treba da napreduje, a ona treca Milenkovic ili kako vec je prelosa koliko ja gledam Buducnost, i evo sad reprezentaciju...

  23. #5298
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Nijesu bili loshi golmani koliko je bila losha odbrana... Kad ti se onako bek digne bez ikakvog kontakta i bloka, teshko da mozhesh ishta uraditi...
    #fakenews

  24. #5299
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ste sad odjednom svi pesimisti ?
    Idemoooo u polufinale i kraj price !
    BISOGNA VINCERE !

  25. #5300
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bana View Post
    Ja se nadam da cemo bas prve dvije utakmice pobijedit, jer rumuniju ocekuje paklena utakmica protiv hrvatske u ponedjeljak. Poznaju se dobro, samo sto ce hrvatice bit pune samopouzdanja nakon ove vecerasnje pobjede.
    Rumunija je na papiru jača i od nas i od Hrvatske. Biće pakleno teško.

    I jos jedan podatak, penezic 10/12 sut. Fantasticno.
    Jes fantastično kad skoro nijednom nisu postavile blok da valja. A kad je bilo bloka, onda su golmani zakazali.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 212 of 711 FirstFirst ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •