Page 522 of 711 FirstFirst ... 22422472512518519520521522523524525526532572622 ... LastLast
Results 13,026 to 13,050 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #13026
    Join Date
    May 2013
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dal moguće da se pljuje po Adžiću. Nije čovjek kriv što Milena prvi korake 15 puta, kao i Kića. Takođe nije kriv što smo fulali 2 ključna sedmerca. Takođe nije kriv što golmanke nisu obranile u drugom poluvremenu ni jedan šut.

    Milena cura već 4 godine, nema blage veze. Ali blage veze, cura nema. Raspada se. Nakon EP u Beogradu, cura nestaje, jednostavno nema je. Suzana Lazović međed od cure, teška međedina. Šta treba još da uradi da svati neke stvari, pa može se reći osnovne. Njih dvije treba, ne možeš izbaciti iz selekcije, no zadžati na klupi to jest da budu rezerve. I Ema će biti ista. Već je sada počela da bije opasno. Jedva čekam da se vrati Sara jbt.

    Razlog gubitka meča. Golmake. Njihova imala preko 60% odbrana, naša ni 20% u drugom poluvremenu a i na cijelom meču, slobodno. Pa izgubili smo sa jednim golom razlike a koliko smo napravili grešaka, loše odigrali, loše golmanke itd, itd. Nije sve tako crno. Jednostavno treba sada dati priliku mlađima, pod hitno jer nemaju ništa od toga što šede na klupi. Pa ni Đina nije postala ovo što jeste zato što je šedala na klupi, po cijelo prvenstvo i tako kao učila. Polako je ulazila u meč i navikavala se i postala to što je postala.

    Adžić je brat i najjači trener i ne možemo njega kriviti. Igračice su te koje igraju, koje šutiraju na gol i koje odrade što im se kaže. Jednostavno sinoć nije išlo, protiv Mađarica je išlo i to je to. Prejak protivnik.

    Ne treba sada tražiti razloge za ovaj rezultat.

    CG ima 600 000 stanovnika i 1 klub. Šta očekujete onda, stoke jedne nezahvalne?? Piii kakvi ste. Ući u 1/4 svjetskog prvenstva je kao za vas neuspjeh i krivite čovjeka koji je izmislio rukomet u CG i koji ga je on sam doveo na ovakav nivo. I on vam sada ne valja. Piii stoke jedne.
    Last edited by Veliki Promašaj; 17-12-15 at 11:58.

  2. #13027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Realno, jeste neuspjeh. Mislim, do utakmice sa NOR ste im stavljali zlatnu medalju oko vrata, sad je borba za 5. mjesto zadovoljavajuca?
    Adzic je dobar trener. I generalno mislim da je to vrsta trenera potrebna svim nasim selekcijama. Tu se prije svega zna neki red.
    A sport je, Boze moj, nekad se dobije, nekad izgubi...
    Vraticemo ovo norvezankama. Opet.
    P r i m o r a c

  3. #13028
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    .Bole, srećom pa imamo odlične juniorke, inače poslije generacije 90. nijesmo izbacili nijednu igračicu a bilo je materijala.
    Niko ne pljuje Adžića, otvorite oči kad čitate nešto. Samo se diskutuje o problemu naše reprezentacije.

    parisien, onda ostaje po toj logici da živimo od 2 medalje i da se vadimo uvijek na umor i da gledamo Lazović i Knežević da biju na terenu.

    z600, upravo to, poželjno je da se oformi i drugi jaki tim koji bi se takmičio u Evropi kad nemamo ligu više.
    Regionalna liga, poput one u košarci bi dosta stvari promijenila, ali tu nema ko da pokrene priču.

    promašaju, nije neuspjeh ali nije ni nemjerljivi uspjeh s obzirom da smo igrali s Angolom u 1/8. Pogledaj sastav Poljske i koju to top igračicu imaju osim Kudlacz i možda Achruk a igraju već drugi put zaredom polufinale SP.
    Prvo kažeš da nije kriv, a onda opisuješ Knežević i Lazović onakve kakve jesu. Upravo si kontradiktoran, jer im selektor dozvoljava to, on ih je naučio tako da se ponašaju na terenu. Milena mu promašuje i gubi 10 lopti i dalje je drži. Zašto? Jer nemamo rotaciju... A zašto nemamo rotaciju? Vraćemo se na ono, što sam pisao već a vi ste skapirali pogrešno... Pozdrav

  4. #13029
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    parisien, Budućnost ne možeš da porediš... jer CG nema Neagu, Cvijić i Woltering... a baš na tim mjestima smo najgori u reprezentaciji...

  5. #13030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default Rukomet

    Naravno da je ovo neuspjeh, neuspjeh je sve sem finala cak. Za mene su one pojedinacno najbolje na svijet, krila UBEDLJIVO, bekovi ako nisu najbolji onda su pata pata sa najboljima, jedino smo na pivotu tanki, ni na golu me blistamo ali mislim da bi se i tu mogli pokrit dobrom rotacijom. Imamo igracice svetske klase, imamo klub koji ce i ove godine pjeske da osvoji CL, o cemu mi odje da pricamo sem o neuspjehu?! Sramno je pominjat bazu igracica i slicno zato sto mi VEC imamo sve te igracice sa x-faktorom, svetske klase tako da se ocekuju isto i rezultati u skladu sa tim!

    Slazem se i ja da Adzic jeste krivac, niko ga ne pljuje, duboko mu fala za sve, cak nisam ni za njegovu smjenu, ali sam za to da nesto mora da se mijenja vise...



    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 17-12-15 at 13:36.
    War. War never changes.

  6. #13031
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Realno, jeste neuspjeh. Mislim, do utakmice sa NOR ste im stavljali zlatnu medalju oko vrata, sad je borba za 5. mjesto zadovoljavajuca?
    Adzic je dobar trener. I generalno mislim da je to vrsta trenera potrebna svim nasim selekcijama. Tu se prije svega zna neki red.
    A sport je, Boze moj, nekad se dobije, nekad izgubi...
    Vraticemo ovo norvezankama. Opet.
    Jeste neuspjeh ako se gleda samo plasman... Ali nije neuspjeh kad ispaneš od selekcije koja vlada ženskim rukometom toliko godina... Sticajem okolnosti smo se sastali ranije nego što je trebalo i samo zbog toga se ne borimo za medalje...
    #fakenews

  7. #13032
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najveca falinka je nama golman koji ce u svakoj utakmici biti konstantan, i imat procenat odbrana 35/40 %

  8. #13033
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najveca falinka je nama golman koji ce u svakoj utakmici biti konstantan, i imati procenat odbrana od 35/40%

  9. #13034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jeste neuspjeh ako se gleda samo plasman... Ali nije neuspjeh kad ispaneš od selekcije koja vlada ženskim rukometom toliko godina... Sticajem okolnosti smo se sastali ranije nego što je trebalo i samo zbog toga se ne borimo za medalje...
    Ne valja ti logika. Ne mozes tako da gledas. Po tome treba da budemo zadovoljni jer smo bili najdominantniji do...1/8 finala?
    Naravno da se gleda plasman, na dobru igru ce se brzo zaboraviti.

    Meni je malo muka od trenerskih prica sto je uspjeh...nijedan za cilj nikad ne predstavlja medalju, vec uvijek nesto nize (u ovom slucaju kval. za OI). Mislim da nam i to dosta utice na mentalitet, svih nasih selekcija.
    P r i m o r a c

  10. #13035
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ne valja ti logika. Ne mozes tako da gledas. Po tome treba da budemo zadovoljni jer smo bili najdominantniji do...1/8 finala?
    Naravno da se gleda plasman, na dobru igru ce se brzo zaboraviti.

    Meni je malo muka od trenerskih prica sto je uspjeh...nijedan za cilj nikad ne predstavlja medalju, vec uvijek nesto nize (u ovom slucaju kval. za OI). Mislim da nam i to dosta utice na mentalitet, svih nasih selekcija.
    Zashto ne mogu...? Naravno da sam zadovoljan igrom do sinoc, jer smo razbili dvije selekcije koje su u samom vrhu svjetskog rukometa... Zadovoljan sam jer smo dobili vrhunsku mladu igrachicu... Zadovoljan sam jer su dale sve od sebe...

    Nezadivoljan sam plasmanom i mentalnom spremom igrachica... Ochigledno je da su pregorele u prevelikoj zhelji...

    U svakom sluchaju mnogo vishe pozitivnih stvari sam vidio, nego negativnih... Ovaj poraz mi je pao najlakshe od svih dosadashnjih...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  11. #13036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa jeste. I tako prodje i trece SP bez medalje...a mi izvlacimo dobro iz nekih manje bitnih stvari.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #13037
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Rukomet

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Svaka jača reprezentacija nam pokaže koliko smo ograničeni i bezidejni u napadu..
    Madjarska i Danska s ovog prvenstva?
    Norveska kad uzesmo zlato? Francuska s Olimpijade?
    Sto bi bilo da sinoc Jovanka i Kaca pogodise ona dva sedmerca? Bi li onda Adzic bio vrhunski takticar ili bi i dalje tvrdio da ima dosta mana ali da smo imali srece?

    Norveska nas nije nadigrala, sudarila su se dva sistema i nijanse su odlucile da prevagne njihov. Da su nas dobili 10 razlike pa da kazemo da nesto ne valja, a ovako...
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #13038
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je samo što mi ponekad imamo veća očekivanja, pa nas nekad ovako nešto spusti na zemlju. Fale nam neki bitni igrači, ali smo dobili Jauković, Grbić, Ramusović. Sjutra će igrati Malović i još par cura iz ekipe Maje Savić koja radi zaista sjajan posao. To je zalog za iduća takmičenja.

    Sinoć smo mogli ali nekad neće jbg, tako to ide. Šteta jer je Mara igrala fenomenalno u napadu, asitirala i pogađala kada je trebala. Vukla ekipu kao pravi kapiten. Falio je još neko. Kaću su odsjekli, Milena je bila u nekom mračnom tunelu (ponekad joj naiđe takva utakmica, nažalost sinoć je tako bilo), Đina je možda trebala da igra malko više. Sonja nema dovoljan broj jakih utakmica, nešto sam ubijeđen bio da će Hasanić na gol, jer brani u Larviku pa poznaje igračice Norveške.

    Cure su nas navikle na uspjeh. Slabi smo na njih da se tako izrazim pa ponekad teško prihvatimo ovakve stvari. Kupile su nas zbog zalaganja, borbe, emocija itd. Najbolji su naš reprezentativni tim. Uvijek se vidi koliko im je stalo da dobiju svakoga i koliko im je teško kada gube. Nisu to fudbaleri koji izgube odlučujući meč za SP pa prave žurku, košarkaši koji piju po lokala a sjutra ih čeka meč kvalifikacija za EP. Možda treba staviti na klupu Bojanu Popović ili Maju Savić.

    Vidjćemo sad da li mogu rukometaši nekako do tog mjesta koje vodi na kvalifikacioni turnir za OI.
    Last edited by parisien; 17-12-15 at 14:14.
    żPlata o Plomo?

  14. #13039
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by parisien View Post
    Problem je samo što mi ponekad imamo veća očekivanja, pa nas nekad ovako nešto spusti na zemlju. Fale nam neki bitni igrači, ali smo dobili Jauković, Grbić, Ramusović. Sjutra će igrati Malović i još par cura iz ekipe Maje Savić koja radi zaista sjajan posao. To je zalog za iduća takmičenja.

    Sinoć smo mogli ali nekad neće jbg, tako to ide. Šteta jer je Mara igrala fenomenalno u napadu, asitirala i pogađala kada je trebala. Vukla ekipu kao pravi kapiten. Falio je još neko. Kaću su odsjekli, Milena je bila u nekom mračnom tunelu (ponekad joj naiđe takva utakmica, nažalost sinoć je tako bilo), Đina je možda trebala da igra malko više. Sonja nema dovoljan broj jakih utakmica, nešto sam ubijeđen bio da će Hasanić na gol, jer brani u Larviku pa poznaje igračice Norveške.

    Cure su nas navikle na uspjeh. Slabi smo na njih da se tako izrazim pa ponekad teško prihvatimo ovakve stvari. Kupile su nas zbog zalaganja, borbe, emocija itd. Najbolji su naš reprezentativni tim. Uvijek se vidi koliko im je stalo da dobiju svakoga i koliko im je teško kada gube. Nisu to fudbaleri koji izgube odlučujući meč za SP pa prave žurku, košarkaši koji piju po lokala a sjutra ih čeka meč kvalifikacija za EP. Možda treba staviti na klupu Bojanu Popović ili Maju Savić.

    Vidjćemo sad da li mogu rukometaši nekako do tog mjesta koje vodi na kvalifikacioni turnir za OI.
    Nijesu problem ni ta ocekivanja, vecina ljudi ovim djevojkama nece zamjeriti kad ovako odigraju i izgube na jednu loptu prakticno(iako ja mislim da je njima deset puta vise krivo nego nama jer djevojke imaju karakter i navikle su da pobjedjuju),jer se svake sezone vidi rad i napredak kod igracica i vidi se da i struka radi dobro sa njima sto rezultuje da ima dosta ovih mladih igracica sto imaju veliki potencijal i sa daljim radom ce ga vjerovatno i dostici.U ovom zenskom rukometu od svih timskih sportova realno imamo najboljeg trenera koji godinama ima rezultate iza sebe, dok ja ne mogu da se sjetim u kojem to ekipnom sportu mi nijesmo imali problem sa kvalitetnim strucnim kadrom koji bi vodio te nase selekcije kojim sigurno ne manjka talenta.Adzic svakako nije savrsen ali se coeku vrlo malo moze zamjeriti obzirom kakve je rezultate imao zadnjih godina.

    Neko moje vidjenje je da nas je bas nedostatak kvalitetne struke kostao u vecini ostalih sportova, gdje su se razni "strucnjaci" zadrzali duze nego sto su trebali i unistavali generacije za generacijom.U ovom zenskom rukometu, ima se taj jedan klub i sve mlade kategorije se polako uvode u taj sistem i iz njega kasnije izlaze kvalitetne igracice koje su spremne da doprinesu i klubu i reprezentaciji.Holandija je to uradila u rukometu svojem takodje, i odmah se vide rezultati.U drugim sportovima(kosarka prije svega) ima bezbroj primjera gdje se djeca od pionira u svakoj skoli kosarke uce neke stvari i usvaja se neki stil kosarke koji ce kasnije prenijeti i u seniore.Poenta je, ne fali odje talenata za sportove obzirom na gradju i fizicke predispozicije koje imaju ljudi sa ovih dinarskih prostora, vec jednostavno nedostaje pravog strucnog kadra koji je sposoban da promjeni nacin razmisljanja i usadi pobjednicki mentalitet umjesto zadovoljavanja mediokritetom i klasicnog balkanskog seljacenja.

  15. #13040
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Slazem se i ja da Adzic jeste krivac, niko ga ne pljuje, duboko mu fala za sve, cak nisam ni za njegovu smjenu, ali sam za to da nesto mora da se mijenja vise...
    E hvala, upravo ovo pokušavam da kažem... Niko ne zaboravlja uspjehe, ali da smo mogli još, mogli smo. Šta bi sad radili da nemamo ovu generaciju Jauković 96/97 god??? Jovanović 30 godina, Bulatović 31, Radičević 29, Barjaktarović 29 godina... Da li smo napravili neku igračicu koja bi mogla da ih zamijeni? Nijesmo... Jer se nadaju da će Knežević da bude igračina. A ona samo tone i tone...

    Marina Vukčević je 2010. sa svojih 17godina sama dobila Dansku u Herningu, a gdje je sad? Ni mjesto na OI joj nije sigurno...
    Jauković inače ne bi ni dobila onoliku minutažu da Knežević i Jovanović nijesu bile očajne u pojedinim utakmicama.
    O tome i govori njena minutaža u LŠ ove jeseni. Nadam se da će je nakon SP više koristiti. Velika je sreća što imamo ovu generaciju, jer od 1990-96 imamo prazninu... 0 igrača za reprezentaciju!
    Razmislite malo, prije nego počnete da vrijeđate...

  16. #13041
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Rukomet

    Niko ne vrijedja kolega, pisemo i iznosimo misljenja. Napisa si da od 90-96 imamo prazninu u proizvodnji igracica? Znas li ti kolika je nama baza istih? Mislim da je stvarno nerealno ocekivati da svako godiste da' po 2-3 talenta koji mogu da se bore za svjetsku titulu, znaci ne za titulu Balkanskog prvaka nego titulu prvaka svijeta. Krajnje nerealno! Kad bi izlazila po jedna igracica u dvije godine (eventualno dvije) i dalje bi srazmjerno stanovnistvu i ulaganjina bili fenomen. Think..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #13042
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Madjarska i Danska s ovog prvenstva?
    Norveska kad uzesmo zlato? Francuska s Olimpijade?
    Sto bi bilo da sinoc Jovanka i Kaca pogodise ona dva sedmerca? Bi li onda Adzic bio vrhunski takticar ili bi i dalje tvrdio da ima dosta mana ali da smo imali srece?
    Norveska nas nije nadigrala, sudarila su se dva sistema i nijanse su odlucile da prevagne njihov. Da su nas dobili 10 razlike pa da kazemo da nesto ne valja, a ovako...
    Ti sad prićaš o 2012. gdje smo imali Popović, Savić, Radović, Đokić...
    Adžić nije vrhunski taktičar, jer nijedan trener na vođstvo i napad za +3 ne bi dozvolio budaletini Knežević da gubi onoliko lopti... A te priče šta bi bilo, kad bi bilo, ne znam kako to neko postavlja... Šta bi bilo da Mřrk nije izgubila sve lopte u 1.poluvremenu? Vjerovatno bi razlika na 1.pol. bila 5 6 golova za Norvešku?
    Dojadile su priče - pamet u glavu, da nauče nešto iz poraza, iz rane eliminacije, a lik forsira sve isto, bukvalno sve isto, ništa se ne mijenja u igri reprezentacije na svakom prvenstvu. Nekad nam ide i prijaju nam neki timovi, a nekad i ne...
    Jesmo li dobili nekog igrača osim Jauković? Nismo Ramusović jer igra već drugu sezonu u LŠ. Nikola Petrović pominje da imamo Saru Vukčević i da je falila... Ne znam samo na koju foru on misli da će ona ikad igrati na velikom takmičenju, pod ovim okolnostima... Nikad!

  18. #13043
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Niko ne vrijedja kolega, pisemo i iznosimo misljenja. Napisa si da od 90-96 imamo prazninu u proizvodnji igracica? Znas li ti kolika je nama baza istih? Mislim da je stvarno nerealno ocekivati da svako godiste da' po 2-3 talenta koji mogu da se bore za svjetsku titulu, znaci ne za titulu Balkanskog prvaka nego titulu prvaka svijeta. Krajnje nerealno! Kad bi izlazila po jedna igracica u dvije godine (eventualno dvije) i dalje bi srazmjerno stanovnistvu i ulaganjina bili fenomen. Think..
    Nije se odnosilo na tebe naravno, pročitaj gore malo...
    Evo opet se pokreće priča oko baze i ulaganja. Island sa 300.000 napravi možda i veći uspjeh od nas, a nijedan tim ni da priviri u LŠ. Bilo je materijala i igrača talentovanih, ali jednostavno su odbačene voljom saveza=selektora.
    Niko da odgovori šta bi radili da se nije pojavila generacija Jauković i drugarica?

  19. #13044
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    A te priče šta bi bilo, kad bi bilo, ne znam kako to neko postavlja...


    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Niko da odgovori šta bi radili da se nije pojavila generacija Jauković i drugarica?


    Sent from tapatalk
    #fakenews

  20. #13045
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    To nije isto... "Šta bi bilo da smo dali 2 zicera, da ova nije promašila blabla" - na to sam mislio.

    A pitah kako bi izgledala reprezentacija u budućnosti bez ove generacije?

  21. #13046
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Nije se odnosilo na tebe naravno, pročitaj gore malo...
    Evo opet se pokreće priča oko baze i ulaganja. Island sa 300.000 napravi možda i veći uspjeh od nas, a nijedan tim ni da priviri u LŠ. Bilo je materijala i igrača talentovanih, ali jednostavno su odbačene voljom saveza=selektora.
    Niko da odgovori šta bi radili da se nije pojavila generacija Jauković i drugarica?
    Nije mi jasno ovo pitanje, sto bi radili da se nije pojavila generacija Jaukovicke? Generacija se pojavila i to je plus, ne mozes je tretirat kao minus..

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Ti sad prićaš o 2012. gdje smo imali Popović, Savić, Radović, Đokić...
    Adžić nije vrhunski taktičar, jer nijedan trener na vođstvo i napad za +3 ne bi dozvolio budaletini Knežević da gubi onoliko lopti... A te priče šta bi bilo, kad bi bilo, ne znam kako to neko postavlja... Šta bi bilo da Mřrk nije izgubila sve lopte u 1.poluvremenu? Vjerovatno bi razlika na 1.pol. bila 5 6 golova za Norvešku?
    Dojadile su priče - pamet u glavu, da nauče nešto iz poraza, iz rane eliminacije, a lik forsira sve isto, bukvalno sve isto, ništa se ne mijenja u igri reprezentacije na svakom prvenstvu. Nekad nam ide i prijaju nam neki timovi, a nekad i ne...
    Jesmo li dobili nekog igrača osim Jauković? Nismo Ramusović jer igra već drugu sezonu u LŠ. Nikola Petrović pominje da imamo Saru Vukčević i da je falila... Ne znam samo na koju foru on misli da će ona ikad igrati na velikom takmičenju, pod ovim okolnostima... Nikad!
    Pricam o toj selekciji jer je toj selekciji Adzic bio trener. Ko je tada da' priliku Majdi, Radmili, Mileni, Suzani? Nije Pedja Boskovic sigurno. Problem je sto od kad su osvojile Evropsko svudje se salju s ocekivanjem medaljem oko vrata. Znas li ti protiv koga smo mi sinoc igrali? Znas li da je bio bilo koji drugi trener da bi 10 razlike izgubili, a djevojke su izasle i borile se i koliko god se tebe to ne svidjalo izgubili smo zbog nijansi koje su prevagnule na njihovu stranu. Da je sistem problem, ponavljam ti, izgubili bi dvocifrenom razlikom..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #13047
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Madjarska i Danska s ovog prvenstva?
    Norveska kad uzesmo zlato? Francuska s Olimpijade?
    Sto bi bilo da sinoc Jovanka i Kaca pogodise ona dva sedmerca? Bi li onda Adzic bio vrhunski takticar ili bi i dalje tvrdio da ima dosta mana ali da smo imali srece?

    Norveska nas nije nadigrala, sudarila su se dva sistema i nijanse su odlucile da prevagne njihov. Da su nas dobili 10 razlike pa da kazemo da nesto ne valja, a ovako...
    To je to.

    Ovo čojek da ne zna koji je bio rezultat, pomislio bi da su nas prosule 10 razlike. Eee da nam je u svakom sportu selektor jedan Adžić đe bi nam kraj bio, a evo čitam i ne vEurjem da nam on ne valja. No dobro, to smo mi zar ne?

    Sad ide priča ada niko ga ne pljuje no samo pričamo, treba da se mijenja nešto, kritikujemo...a sjedite ableci, da smo dobili sinoć zlato bi uzeli i svi bi ga u nebo dizali, ali nismo jbg, izgubili smo od NORVEŠKE koja će vjerovatno biti prvak...svi smo viđeli da Milena nije znala u koju je državu, da Kaći nije bila noć, da u drugom poluvremenu nismo imali golmana na go liše onog sedmerca...biće bolje možda drugi put, možda i neće, to je sport, samo se batalite uloge stručnjaka i selektora...
    Last edited by Ramos; 17-12-15 at 16:30.

  23. #13048
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Naravno da nije isto, mnogostruko je gluplje...

    Dobar rad sa mladima pravi rezultate... Ne izbacaju ni skandinavci svake generacije vrhunskog igracha... Jasno bi mi bilo da kritikujesh kako ne shkolujemo pivota ili srednjeg beka, jer smo tu deficitarni, ali nidje veze kritikovanje shto tek sad pochinju da se forsiraju mladje, buduci da je trenutna generacija na vrhuncu...

    Kad se Buducnost oslanjala samo na nashe igrachice, kritikovana je shto se ne dovode pojachanja sa strane... Sad kad gazi po svima u Evropi, kritikuje se jer se ne forsiraju nashe...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  24. #13049
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebali smo ugrabit ovaj talas smjena danas koji se kod nas pojavljuje jednom u 2-3 decenije, pa i Adža detronizovat..

  25. #13050
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    I tebi internet oduzet'.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 522 of 711 FirstFirst ... 22422472512518519520521522523524525526532572622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •