Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 169

Thread: Tunel kroz Goricu, Zagorič bliži centru

  1. #76
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Sto se Bocara tice... Ako je Dragan bez ruke (lokalni slikar i zestoki alkoholicar) prezivio bez 'djece' (restoran 'Radovce') valjda ce i ovaj momak (Flipi mislim) koji se protivi prolasku tunela pokraj 'Bocara' prezivjeti
    Nisi me ispratio...
    Ja cu prezivjet', nemas brige. No nisam siguran hoce li Mugi!

  2. #77
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Splinter View Post
    Necemo tunel, dosta je betona, ne moze se disat vishe, oce li neko park novi napravit, drvo zasadit, neki teren za fudbal ili kosh postavit...

    EH, Rambo Amadeus je mudrac najveci !!!
    ajde ti nama kazi u kojem dijelu grada zivis, da vidimo dje to hvale zelene povrsine i tereni za male sportove?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    NE mogu da vjerujem da ljudi koji zive u CG ne zele dobro CG i svom gradu. PA ljudi necemo daleko ici, sjetite se sto stre pricali za Milenijum, ili bilo koji drugi proekat koji je mugi uyradio (iam ih dosta nema sanse da se sve moze spomenuti) i sad svi vi to koristite, ali kakvi isto Mugi ne zna nista...
    Moj dobri i kako kad posteni Komso, ( :mrgreen: )

    to sto neko kritikuje pojedine poteze nasih glavara ne znaci da mrze svoju drzavu i svoj grad. Ja prvi volim Podgoricu i volim Crnu Goru ali kritikujem svaki los potez aktuelne vlasti.

    Taj tunel, po meni, nije potreban. Narocito nije potreban sada kada ima bitnijih investicija i nerijesnih stvari kroz nas grad. Tako na primjer, puno kuca u Zagoricu nema ili slabo ima vode ljeti i vjerujem da njih pitas da im je puno bitnije da im se obezbjedi dovoljno vode (i da se rijese slicni problemi) nego da im se gradi tunel prema gradu.

    Sto se mosta Milenijum tice, smatram da on puno koristi gradu i uljepsava ga ali i dalje tvrdim da to nije bila prioritetna investicija. Danas imamo jedan takav most u Podgorici, dok imamo zalosne puteve i ekonomsku situaciju (zbog koje sve vise mladih napusta te krajeve) na $everu Crne Gore, nerijesenu vodu, smece, parking probleme po crnogorskoj obali i slicno.

    A sve i da ne zele pogledati probleme u ostalom dijelu Crne Gore, Podgorica ima toliko problema da im ne bi most trebao padati na pamet (tako npr(lupam) osim u centru nidje da vidis travnjak sa cvijecem ili stablima sredjen i slicno).
    Last edited by shrek; 14-06-07 at 19:43.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #79
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,428
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,005
    Thanked in
    2,089 Posts

    Default

    Umjesto da napravi novi zatvoreni bazen ili makar sredi postojeci on gradi jebeni tunel.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #80
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Shrek, slozicu se ja sa tobom da treba kritikovati, i ja znam da kritikujem neke stvari koje Mugi napravi, medjutim ne kritikujem sve vec priznajem da je to dobro i da je to potrebno.

    koliko sma cuo (znaci ostavljam prostor da nije tacno), kroz tunel bi prosla kompletna nova vodovodna instalacija koja bi poboljsala vodosnadbijevanje Zagorica, ne mislis valjda da ce tunel tek tako napraviti samo da probiju goricu i da se kaze, evo ga tunel a kakav je strasan je ...

    Glupo je pricati dal je Mileniju trebalo ili ne graditi, ja smatram da jeste jer je u mnogome rasteretio dio grada preko Morace, kao i to sto je taj dio grada zajedno sa fakultetima spoio sa centrom
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  6. #81
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moram i ja nesto da kazem
    1. slab je pritisak u zagoric zbog divlje dradnje,tj divljih prikljucaka,pola podgorice na placa vodu a umiju se zalit na pritisak!!!
    2.bazen nije u nadleznosti grada vec preduzeca ci je grad osnivac.sto znaci da grad ne utice direktno na SC. zatvoreni bazen se pretvara u salu,a otvoreni zatvara,uz privatni javno partnerstvo!!!
    3.milenijum je trebalo graditi sto zbog saobracaja sto zbog toga da ovaj grad ima bar jednu reprezentativnu gradjevinu!!!
    4.budzet podgorice se puni od poreza podgoricana i treba da se trosi na podgoricu a ne na sjever ili jug,ne kazem da je stanje na sjever ok,ali to neka resavaj njihovi lokalni glavasi...a za trvlnjak nije istina(do duse moglo bi mnogo vise) ni ima ONIH koji su troliko zajedljivi a kladim se da bacaju smece kroz prozor stana,gaze travnjake i ubacaju kamencice u fontanu,tako naucili vjerovatno na neki potok..... grrrrr poludim od ovakvih jednika.............. i na kraju podgorica (staro)podgoricanima,kome se ne dopada,i ne zeli nista uraditi da popravi stanje a samo sarkasticno komentarise nek se vrati na planinu sa koje je sisao!!!!! HVALA NA PAZNJI
    podgorica - staropodgoricanima

  7. #82
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    moram i ja nesto da kazem
    1. slab je pritisak u zagoric zbog divlje dradnje,tj divljih prikljucaka,pola podgorice na placa vodu a umiju se zalit na pritisak!!!
    2.bazen nije u nadleznosti grada vec preduzeca ci je grad osnivac.sto znaci da grad ne utice direktno na SC. zatvoreni bazen se pretvara u salu,a otvoreni zatvara,uz privatni javno partnerstvo!!!
    3.milenijum je trebalo graditi sto zbog saobracaja sto zbog toga da ovaj grad ima bar jednu reprezentativnu gradjevinu!!!
    4.budzet podgorice se puni od poreza podgoricana i treba da se trosi na podgoricu a ne na sjever ili jug,ne kazem da je stanje na sjever ok,ali to neka resavaj njihovi lokalni glavasi...a za trvlnjak nije istina(do duse moglo bi mnogo vise) ni ima ONIH koji su troliko zajedljivi a kladim se da bacaju smece kroz prozor stana,gaze travnjake i ubacaju kamencice u fontanu,tako naucili vjerovatno na neki potok..... grrrrr poludim od ovakvih jednika.............. i na kraju podgorica (staro)podgoricanima,kome se ne dopada,i ne zeli nista uraditi da popravi stanje a samo sarkasticno komentarise nek se vrati na planinu sa koje je sisao!!!!! HVALA NA PAZNJI
    AMIN....

    poslije ovakvog posta vise nema sto da se kaze
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  8. #83
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala komsija
    podgorica - staropodgoricanima

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    moram i ja nesto da kazem
    1. slab je pritisak u zagoric zbog divlje dradnje,tj divljih prikljucaka,pola podgorice na placa vodu a umiju se zalit na pritisak!!!
    Sto se to mene tice? Ja placam sve uredno i ocu da imam dobar pritisak (a nije tacno da je slab no ga od kraja juna uopste nema do 2 poponoci).

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    2.bazen nije u nadleznosti grada vec preduzeca ci je grad osnivac.
    Drugim rijecima, u nadleznosti je grada.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    3.milenijum je trebalo graditi sto zbog saobracaja sto zbog toga da ovaj grad ima bar jednu reprezentativnu gradjevinu!!!
    Slazem se, ali to nije bilo prioritet. A saobracaj se mogao rijesiti i drugim nacinima, tako sto bi se ova "gospoda" navikavala malo da koristi javni saobracaj umjesto sto se uvozi otpad iz zapadne Evrope i sto se enormno zagadjuje zivotna sredina.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    4.budzet podgorice se puni od poreza podgoricana i treba da se trosi na podgoricu
    Koliki je procenat mosta Milenijum finansiran iz budzeta a koliko je dala Evropa?
    Koliki procenat sredstava budzet dobija od gradjana?

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    ne kazem da je stanje na sjever ok,ali to neka resavaj njihovi lokalni glavasi...
    Jes, ko j3be $ever, sta se to nas tice to je na drugi kontinet, a?

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    a za trvlnjak nije istina
    Ne sprdaj se kralju, u 80% zelenih povrsina kroz grad da zagazis anakonda bi te prozdrla u jednom zalogaju!

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    i na kraju podgorica (staro)podgoricanima
    I na kraju - ti nista pametno ne rece.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    kome se ne dopada,i ne zeli nista uraditi da popravi stanje nek se vrati na planinu sa koje je sisao!!!!! HVALA NA PAZNJI
    Treba li kartu da ti platimo ili ce poslat nekog s' planine po tebe?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #85
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa planine "kralju" si ocigledno ti,ili bolje receno "tarzane"...zelene povrsine ispred zgrada su u nadleznosti stanara,tj naroda koji zivi u ustim,pa ne vidim da se taj narod nesto pretrze da ih sredi,samo kukaju kako je neuredno,kao i ti,a kad treba da se saviju i lopatu u sake,nema nidje nikoga....
    sumljam da placas vodu,al nek ti bude,ne placa je pola,slovom i broje,pola gradjana,sto je sramno....
    za bazen sam napisao,bijo sam jasan,procitaj opet(ide tender),nemoze se sve u 2 dana ka kod vas u selo...
    milenijum nije finansirala EU,eto koliko znas,to je bilo za union,nego se grad kreditno zaduzio...
    za sjever,ne lupetaj,procitaj sto pise,no ne vjerovatno boli e ti je planina tamo,ja sam rakao da oni imaju svoje gradonacelnike,svoje buzete i republicki,pa neka sami rasavaju probleme,lose je stanje ne kazem,ali sa ja nemogu ubit sto sam rodjen u titograd,a ne na zabljak
    da ti rezimiram,budzet podgorice ji ze podgoricu,zato ja placam porez...ovo je moj grad i ocu da se u njega ulazu moje pare,zao mi je sjevera,ali mi je zalije ovo moje....
    a posto si vec tako ogorcen na pg,ti lijepo uzmi pokosi trvnjake,zasadi ljubicice,ocisti korito ribnice(ja licno radio nekoliko puta), a ne da ser.s iz fotelje...ako ti je vec tako stalo,ako nije,jezik za zube i na planinu!!!!
    podgorica - staropodgoricanima

  11. #86
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tih 5 ili 6 miliona bi se bolje ulozili u 10 razlichitih stvari nego u tunel...

    A mogli bi da isushimo Skadarsko, za pochetak :blah:

    A da, zivim u centru 8-)

  12. #87
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Splinter View Post
    A da, zivim u centru 8-)
    Sto se zalis, sad ce ti Zagoric bit' masu blizi!

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    sa planine "kralju" si ocigledno ti,ili bolje receno "tarzane"
    Nijesam kralju, no sam rodjen u PG a osim u PG zivio sam u gradove cija naselja imaju vise stanovnika nego cijela PG, tako da si u svakom slucaju blizi Tarzanu ti nego ja.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    ...zelene povrsine ispred zgrada su u nadleznosti stanara,tj naroda koji zivi u ustim,pa ne vidim da se taj narod nesto pretrze da ih sredi,samo kukaju kako je neuredno,
    Jeste, ali kako bi ih fino opstina mogla pricerati da drze zelenilo oko zgrada u najboljem redu. Dati im jedan rok da se sami organizuju a ako ne mognu ili ne htjednu svakog pojedinacno po dzepu pa da vidis onda kako sve ima da se zeleni!

    A inace, u pravu si, osim oko tih nekoliko zgrada, zelenilo u PG je bas sredjeno. Dje god se okrenes zelenilo i ljubicice.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    sumljam da placas vodu,al nek ti bude,ne placa je pola,slovom i broje,pola gradjana,sto je sramno....
    Ponovo, sto to mene boli uvo sto ne placa pola? Nikakav to izgovor nije jer je duznost vlasti da priceraju te da plate kao i da meni koji placam obezbjede vodu.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    za bazen sam napisao,bijo sam jasan,procitaj opet(ide tender),nemoze se sve u 2 dana ka kod vas u selo...
    Nidje nijesi rekao da ide tender, samo si rekao da je to odgovornost vlasti i tu smo se slozili. Ne prdoljecaj sad.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    milenijum nije finansirala EU,eto koliko znas,to je bilo za union,nego se grad kreditno zaduzio...
    Dako ukapiras da ja nista protiv mosta nemam, cak sta vise odlican je za PG ali samo kaze da je bilo prioritetnijih stvari za koje bi se pare pozajmile.

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    ja sam rakao da oni imaju svoje gradonacelnike,svoje buzete i republicki,pa neka sami rasavaju probleme
    A sta ako im je previse mali budzet i ako ne mogu sami da rjese svoje probleme?

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    ti rezimiram,budzet podgorice ji ze podgoricu,zato ja placam porez...ovo je moj grad i ocu da se u njega ulazu moje pare,zao mi je sjevera,ali mi je zalije ovo moje....
    Aj ti, umjesto sto prdoklacis, reci koliki procenat budzeta cine moji i tvoji porezi?

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    a posto si vec tako ogorcen na pg,ti lijepo uzmi pokosi trvnjake,zasadi ljubicice,ocisti korito ribnice(ja licno radio nekoliko puta), a ne da ser.s iz fotelje...ako ti je vec tako stalo,ako nije,jezik za zube i na planinu!!!!
    Cek, sta da cistim kad ti rece da sve cisto? :mrgreen:

    Primitivac, nemam ja namjeru ista da cistim dokle god oni pored toliko neociscenih i nesredjenih stvari kroz grad ulazu milione u ne toliko prioritetne stvari.

    Najbolje sad da uzmu da grade svemirsku stanicu i da sve pare idu u to, a da se mi skupljamo po coporima i da cistimo i odrzavamo grad? Kako bi ti se cinjelo to, a?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #89
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, jada ovih...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ja samo ne znam dje cemo mi staropodgoricani poc,ako nam se slucajno,nedaj boze,ne svidi nesto od ovog serifovog pregalashtva?
    Last edited by Sidewinder; 15-06-07 at 08:00.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma to sto on cini mora se svakome svidjet! :P
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  17. #92
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa mi staropodgoricani evo izglweda nemamo kud od ovija sto su zivjeli po gradovima sa milijonskim predgradjima pa podjose odje da ne nauce kako se rai e doslije nijesmo znali.....
    shrek-samo cu te udostojiti odgovora za mali budzet opstina na sjever: o cemu ti pricas ovo je pdf"titograd" idi na neki pdf "politika" ovo je za pg,i ovdj me ne interesuje sta ce bit sa andrijevicom... kao sa necemo da previmo fontanu u pg zato sto savnik nema bluever....ja ocu dase moje pare trose u moj grad,ime republicki budzet pa neka daju ovima u tvoje selo ako im fali,to je ok,ali od podgorickih para ne.....
    a ti "primitivac" dok god tako razmisljas i ti i takvi kao ti nece nikad ni biti cist grad,ako volis ovaj grad(aja ga volim iznad svega) onda ga moras paziti,uzalud komunalci ciste stalno,opucise se greote,kad narod skoka ne vodi racuna dje st baca...sto mislis zasto je slovenije tako cista? sigurno ne zbog komunalaca,vec zbog navike naroda.... sad cu ti dati primjerar nedelja po otvaranju trga vidim zenu kako svome djetetu donosi kamencice(pokupila koko onih stabal sa trga) i dajemu da gadje u fontanu(QQ),ajde sine da se igras!!!ja reko gospodjo sto to radite,znate li kako je osjetljih taj mehanizam?ona meni:ajde momak ne sjekiraj se,i donese jos kamenja....ima li to idje? ne!!!! uz sto da napomene govorila je sjevernjackim akcento(sto je manje vazno)...a jesmo li tolika stoka,majku mu....
    podgorica - staropodgoricanima

  18. #93
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    shrek, bez uvrede, ali se strasno gluiras i vidi se da ne poznajes Podgoricu niti njihov mentalitet. Prvo kazes za opstine na severu sto ako su im mlai budzeti. Pa evo da ti ja odgovorim sa moje tacke gledista, koga boli dupe sto je Cetinju mal budzet (u visini budzeta rukometasica Buducnosti), imas lokalnu upravu nesposobnu i sto cu ja tu... znaci to sto ti pricas su ortodoksne gluposti.


    Ti si da se kkazne ovi stanari, ali prvo da im se da rok. A isi bi ti poslije na vile diga Mugija kad bi ti bastalo da to uradi.

    Dalje nijesi upoznati ni sa sjeverom vidim i ako ga tako mnogo branis, jer da jesi znao bi da je opstina Podgorica, finansira pjesacku stazu (sa svim ostalim instalacijama) znao bi da opstina PG pomaze i Zabljak, da je pomagala i Bijelo Polje, sad pomaze i Berane....
    I an kraju en mogu da odolim, kazes da si podgoricanina, da si rodjen u PG, a pri tom ne spominjes odakle su ti roditelji djed ili pradjed...


    nego udaljavamo se polako od teme, pa bi pametno bilo da malo moderatori posjete ove stranice ovdje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Previse generalizujes,i na osnovu jedinki sudish.
    Previse nevaspitanih i nekulturnih staropodgoricana poznajem,kao i prilican broj emancipovanih i kulturnih ljudi sa sjevera kojima je ovaj grad istinski dom,i koji ga tretiraju kao takav.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #95
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ja bih svu podgoricu ishpartao sa tunelima, kruznim raskrsnicama i uveo bih TRAMVAJ da prshti ove mrzne taxiste sto ne umiju da voze... :-x

  21. #96
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    objekat doprinio razvoju Zagoriča


    hahahhahahahahahahaha zagoricani dje sa sela moc lakse u grad doc hahahahahahahahahah e pa zveka , sramota , onome nendertalizmu tamo treba zid udarit da nidje ne mrdaju, cast izuzecima , ja sam protiv
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #97
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sa planine "kralju" si ocigledno ti,ili bolje receno "tarzane"

    Nijesam kralju, no sam rodjen u PG a osim u PG zivio sam u gradove cija naselja imaju vise stanovnika nego cijela PG, tako da si u svakom slucaju blizi Tarzanu ti nego ja.

    odijelo ne cini coeka .....................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #98
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi da se spoje Cvijetin brijeg i Drach sa bostanima i obalom Ribnice, da se napravi nesto ka ono racvanje te ima na ulaz ispred Beograda
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #99
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,428
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,005
    Thanked in
    2,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zwek
    2.bazen nije u nadleznosti grada vec preduzeca ci je grad osnivac.sto znaci da grad ne utice direktno na SC. zatvoreni bazen se pretvara u salu,a otvoreni zatvara,uz privatni javno partnerstvo!!!
    Od 2001. se otvoreni bazen "konacno zatvara".
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,844
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    eventualno do konika da naprave pasarelu i ako moze iz tuzi jedan tramvaj... tunel kroz goricu... o boze
    f6

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •