Results 1 to 8 of 8

Thread: Radošević prvak svijeta

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Radošević prvak svijeta

    Nisam mogao da vjerujem jutros kad su mi javili da je uzeo pojas!!!
    SVAKA CAST BRATE I SAMO NASTAVI TAKO!


    ----------
    POBJEDOM NAD GRUZIJCEM ŠONIJEM PODGORIČKI PROFI BOKSER OSVOJIO ŠAMPIONSKI POJAS



    Mladi podgorički profesionalni bokser Predrag Radošević novi je šampion svijeta u srednjoj kategoriji za mlade do 23 godine, u verziji NjBC. On je prije dvije noći u Banjaluci, u okviru velikog bokserskog spektakla, odlukom sudija na poene savladao Gruzijca Levana Šonija. Sudije su, nakon iscrpljujućih deset rundi, proglasile Radoševića za pobjednika glasajući sva trojica za njega-dvojica su glasala 96:94, a treći mu je dao još veću prednost-98:92.
    -Ostvario sam svoj san. Presrećan sam jer sam stigao do šampionskog pojasa, koji je kruna moje dosadašnje karijere, rekao je nakon pobjede u Banjaluci Predrag Radošević. Za rivala sam imao kvalitetnog, izuzetno snažnog i mnogo opasnog Gruzijca. Kako je bio visočiji od mene i sa dužim rukama morao sam da mu onemogućim borbu sa distance. Bio sam tokom čitavog meča agresivniji, dok mi je on vješto uzmicao. Imao sam sjajnu podršku sa tribina, koja mi je puno značila. Dosta sam se namučio, imao sam krizu u šestoj i desetoj rundi, ali sam ipak na kraju ostvario čistu pobjedu. Gruzijcima je teško pao poraz, ali su mi sportski čestitali. Sada ću dobro da se odmorim, a pojas bi prema nekim najavama trebao da branim u februaru ili martu naredne godine. Prethodno ću početkom narednog mjeseca biti gost na Kongresu NjBC u Dubrovniku kao šampion u srednjoj kategoriji, rekao je Peđa Radošević, prvi crnogorski bokser sa titulom profesionalnog prvaka svijeta.
    Bio je to njegov deveti trijumf na profesionalnom ringu iz isto toliko mečeva, dok je Šonija doživio prvi poraz, nakon osam uzastopnih pobjeda.
    U okviru bokserskog spektakla u Banjaluci uspješan nastup imao je još jedan crnogorski profesionalac-Budvanin Nikola Sjekloća je u svom drugom profi meču savladao klasičnim nokautom u drugoj rundi Turčina Tandžua Gineša.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    svaka chast, jos jedan dokaz da Crna Gora moze mnogo u borilackim sportovima...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa kad se bijemo po vas bijeli dan
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast! Gledao sam i Sjeklocu i njega na TV. Sjekloca je ovoga razvalio, mada mu nije bilo tesko, jer je taj lik stvarno presmijesan bio. I sam Sjekloca je izjavio poslije meca da je ocekivao malo jaci otpor od protivnika.

    Radosevic je boksovao solidno. Ovaj Shonija je bio ofanzivniji, ali sve je to jalovo bilo. Zalijetao se kao sivonja, ali ga je Radosevic dobro izbjegavao. Radosevic je imao par finih kontra udaraca. Sve u svemu, nije mi se nista posebno svidio mec, ali moze se rec da je Radosevic zasluzio pobjedu. U svakom slucaju cestitke za obojicu.
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moze li se dje skinuti mec da se odgleda??????
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    prava smo fajterska nacija!!! Starovarosani,konicani,bastonci:yipiiii:
    a mora bit dobrih boksera.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka Cast

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sVAKA CHAST !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lada Niva - najbolji terenac svijeta ili shta?
    By sparco in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 58
    Last Post: 17-10-09, 15:12
  2. DEFANZIVA : Najljepsi muskarci svijeta ! ! !
    By bubby[Y] in forum Sve i svašta
    Replies: 74
    Last Post: 13-06-05, 20:20
  3. ...The most beautiful...iZ sViJeTa pOzNaTih... :)
    By _senorita_ in forum Ženski kutak
    Replies: 3
    Last Post: 31-05-05, 17:25
  4. putovanja oko svijeta...
    By ^Tijana^ in forum CG dijaspora
    Replies: 14
    Last Post: 07-01-05, 14:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •