Page 13 of 85 FirstFirst ... 3910111213141516172363 ... LastLast
Results 301 to 325 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #301
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    Kosovo je Srbija ,kroz politiku nekoliko generacija njihovih elita , jednostavno ispustila iz ruke i konačno će se u ovoj godini to i ozvaničiti. Kosovo će dobiti neku vrstu nezavisnosti uz gotovo sigurnu višedecenijsku kontrolu od strane Zapada.
    Kako su gazdovali, Srbi će još i dobro proć. Ostaće im te crkve oko kojih kukumavče a vjerujem da će u budućnosti ako budu pametni i ako budu poštovali institucije i savjete EU , doći u situaciju da ostvare sva potrebna prava.
    Naravno,Lazar,Miloš i Jug Bogdan će morati u stare novine.

    JA SE SAMO BOJIM DA VI NECETE BRZO U STARE NOVINE I TO U CITULJE!

  2. #302
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I molim moderatora da promijeni ime u Status Kosova i Metohije - Vase misljenje ili Status Kosmeta - Vase misljenje, jer to vrijedja nas koji smo sa Metohije.

  3. #303
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar se ne kaže "iz Metohije"?

  4. #304
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    JA SE SAMO BOJIM DA VI NECETE BRZO U STARE NOVINE I TO U CITULJE!
    Sto si mislio pod ovim. Nadam se da nije ono sto ja mislim da si mislio.

  5. #305
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    I molim moderatora da promijeni ime u Status Kosova i Metohije - Vase misljenje ili Status Kosmeta - Vase misljenje, jer to vrijedja nas koji smo sa Metohije.
    OKLE SI MI TI DOME?

  6. #306
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada sa Metohije

  7. #307
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    PodGorica
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    I molim moderatora da promijeni ime u Status Kosova i Metohije - Vase misljenje ili Status Kosmeta - Vase misljenje, jer to vrijedja nas koji smo sa Metohije.
    a đe ta metohija? I ako nisi podgoričanin onda makni to podgorica iz tvog naziva da te ne brkaju ljuđi sa nama, podgoričanima
    Neću da me niko bruka, pa ni po foruma vala.....
    Egil said he would risk coming to the Thing all the same:

  8. #308
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Egil Saga View Post
    a đe ta metohija? I ako nisi podgoričanin onda makni to podgorica iz tvog naziva da te ne brkaju ljuđi sa nama, podgoričanima
    Neću da me niko bruka, pa ni po foruma vala.....
    Avetas, ima dosta ljudih iz drugih zemalja koji vide Crnu Goru kao svoju zemlju, i do toga jos uvijek patu zemlju porijekla.

    Ne vidim bas toliki problem u to, jer ovaj najbolji chovjek i ne trazi neke posebne prave od Crne Gore.

    Nemas ti nista da se bojis, tebi se niko nece brukati, jer naravno nisi jedini najlegitimni Podgoricanin ove kugle, nego si vec jedan obicni u redu do svih drugih Podgoricana.

  9. #309
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Egil Saga View Post
    a đe ta metohija? I ako nisi podgoričanin onda makni to podgorica iz tvog naziva da te ne brkaju ljuđi sa nama, podgoričanima
    Neću da me niko bruka, pa ni po foruma vala.....

    Јатнопри `ПОДГОРИЧАНИН`... Одакле си ти из праве? Мислим поријеклом?

    МИР ЗА СЛОБОДУ! ГЛАВУ ЗА КОСМЕТ!
    ФСН

  10. #310
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Sto si mislio pod ovim. Nadam se da nije ono sto ja mislim da si mislio.
    Мислио сам да свако, а посебно ближњи који призна лажну независност и сецесију Космета по ријечима Архиепископа Амфилохија:

    тај наводи на себе проклетство Светога Петра Цетињскога и узима образ Црној Гори.
    Ето то сам мислио. А буди убијеђен да они који навуку на себе проклетство цетињске свјетлости не трају много !

  11. #311
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    OKLE SI MI TI DOME?
    Из Бајица, па Пећи па сад Подгорице ... Доме мој зетски

  12. #312
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Avetas, ima dosta ljudih iz drugih zemalja koji vide Crnu Goru kao svoju zemlju, i do toga jos uvijek patu zemlju porijekla.

    Ne vidim bas toliki problem u to, jer ovaj najbolji chovjek i ne trazi neke posebne prave od Crne Gore.

    Nemas ti nista da se bojis, tebi se niko nece brukati, jer naravno nisi jedini najlegitimni Podgoricanin ove kugle, nego si vec jedan obicni u redu do svih drugih Podgoricana.
    НЕМА НЕГО СИ МАНГУП!

  13. #313
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Онај међу Црногорцима који би потписао независност Косова и Метохије, тај наводи на себе проклетство Светога Петра Цетињскога и узима образ Црној Гори. То би био најсрамнији чин у историји Црне Горе – потписивање лажне независности Косова и Метохије. То би било одрицање од завјета Светога Петра Цетињскога, Петра Другог Петровића Његоша, краља и господара Николе који је ослободио царске Дечане, које је називао својим царским Дечанима наслијеђеним од његових предака царских чијом се круном и крунисао 1910. године на Цетињу краљевском граду. Ослободио је и Пећку Патријаршију, Ђаковицу и Грачаницу и онај који би се одрекао Косова и Метохије у Црној Гори тај би се одрекао саме Црне Горе, њенога образа и достојанства. Не дај Боже да се то догоди никоме, ни туђину, а камоли потомцима витезова који су бранили своје достојанство и који су жртвовали себе за своју духовну, народну, културну и историјску колијевку.

  14. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eto vidis kako ne znate cuvati sto vam Crnogorci oslobode. Dzaba ispade no eto

  15. #315
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    НЕМА НЕГО СИ МАНГУП!
    Kome pricas druze? Nije ovo tebi bilo posveceno nego ovome Egilu_Sagi

  16. #316
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    Онај међу Црногорцима који би потписао независност Косова и Метохије, тај наводи на себе проклетство Светога Петра Цетињскога и узима образ Црној Гори. То би био најсрамнији чин у историји Црне Горе – потписивање лажне независности Косова и Метохије. То би било одрицање од завјета Светога Петра Цетињскога, Петра Другог Петровића Његоша, краља и господара Николе који је ослободио царске Дечане, које је називао својим царским Дечанима наслијеђеним од његових предака царских чијом се круном и крунисао 1910. године на Цетињу краљевском граду. Ослободио је и Пећку Патријаршију, Ђаковицу и Грачаницу и онај који би се одрекао Косова и Метохије у Црној Гори тај би се одрекао саме Црне Горе, њенога образа и достојанства. Не дај Боже да се то догоди никоме, ни туђину, а камоли потомцима витезова који су бранили своје достојанство и који су жртвовали себе за своју духовну, народну, културну и историјску колијевку.
    Vidji, ne odricemo se mi Kosmeta, ali sta ce mo mi da radimo u slucaju da oni proglase samostalnost?

    Eo do sada su skoro svi protiv u CG (Crnogorci) ali to javno ne izjavljuju jer je to unutrasnje pitanje Srbije, kao i UN-a. Mi se ne smijemo mijesati u ove stvari jer to nama moze kostati nasu stabilizaciju.

    Ratiti nema sile, jer nema sansu protiv takvih sila, a do toga samostalno Kosovo ili ne, Albanci ce se uvijek siriti i to jos na nase teritorije.

    Jedino sto mozemo raditi je podici nas glas, i izjaviti da ne zelimo nove komsije i da ne zelimo u buducnost saradnju sa njima.

  17. #317
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    Мислио сам да свако, а посебно ближњи који призна лажну независност и сецесију Космета по ријечима Архиепископа Амфилохија:



    Ето то сам мислио. А буди убијеђен да они који навуку на себе проклетство цетињске свјетлости не трају много !
    Ako je Amfi tako rekao onda je to 100% tacno. On je Bog na zemlji.

  18. #318
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    PodGorica
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Ako je Amfi tako rekao onda je to 100% tacno. On je Bog na zemlji.
    Amfi mu je to reka, no ko ce drugi. To su prezvakane price ubudjale vise, ka da kome puca .... za kosovo. :mrgreen:
    Imam cerku da o njoj mislim, MOJA zemlja je bez teritorijalnih nesuglasica sa komsijama, tako da eno, cujete li kako nekome nesto puca za kosovo jako????? Ah, to meni puca ....c 8-)
    Egil said he would risk coming to the Thing all the same:

  19. #319
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    Онај међу Црногорцима који би потписао независност Косова и Метохије...
    Samo se potpis Crnogorca čeka...:mrgreen:

  20. #320
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    Из Бајица, па Пећи па сад Подгорице ... Доме мој зетски
    Aaa tvoji su preci oni kojima su Karađorđevići davali besplatno tuđu - otetu zemlju na Metohiji, da se kolju sa Albancima ...

  21. #321
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "и онај који би се одрекао Косова и Метохије у Црној Гори тај би се одрекао саме Црне Горе, њенога образа и достојанства. Не дај Боже да се то догоди никоме, ни туђину, а камоли потомцима витезова који су бранили своје достојанство и који су жртвовали себе за своју духовну, народну, културну и историјску колијевку."


    Dobro, Metohija je davno data, i ovo proklestvo se odnosi na one Crnogorce koji potpisase predaju Metohije Srbiji. Vjerovatno se to proklestvo odavno realizovalo, da ne ide sad na potomke tih koji poklonishe Velikima na cuvanje.
    Nego, samo da nam opet ne naleti 200 000 izbjeglica sa Kosova, jer od CG ne ostade nista, tj nas Crnogoraca. Ovi dosadashnji koji su se vec odomacili u CG pa nam zamutise sve ionako bijahu u onih 45%, pa da ne bude da nalete opet da ih ugoshcavamo sve izlazec iz svoje kuce.
    S druge strane, kad bolje razmislim, ako Nikolic pobijedi to je zagarantovano, i to EU odgovara da optuze radikale za namrshtenost, a onda mozemo naebat i od izbjeglica iz Srbije kojima Nikolic nista ne valja. Kako on pricha bice chiscenja od kriminala, pa ce to smece traziti i azil u CG, kao i u vrijeme Milosevica sto su se neki krili po CG, pa posle pljuvali po njoj i Crnogorcima.
    Da vi malo zastitite granice, za svaki slucaj?
    A za ove van granica i sta ko dobija ili gubi me lichno zabolje.Njihov problem.

  22. #322
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Aaa tvoji su preci oni kojima su Karađorđevići davali besplatno tuđu - otetu zemlju na Metohiji, da se kolju sa Albancima ...
    Не мојој породици су ПЕТРОВИЋИ дали земљу у Метохији, зашто то провјери са Господарем

  23. #323
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Egil Saga View Post
    MOJA zemlja je bez teritorijalnih nesuglasica sa komsijama,
    Да оно свима бунили су се у Србији и Македонији, у Црној Гори као неће...
    Комични сте, ал добро лијепо је живјети са илузијама, тешко је кад се те илузије распрше. Тако су и за Косово причали `НЕМА НЕСИГЛАСИЦА НЕМА` па ево...

    Учите од `комшија` како их ви зовете, ако не ништа друго!

  24. #324
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Не мојој породици су ПЕТРОВИЋИ дали земљу у Метохији, зашто то провјери са Господарем"

    Dobro je te si povecao slova da bi bio jasniji, evo ja podebljah da je josh upechatljivije.
    Nego, ako su vam dali Petrovici zemlju u Metohiji, sto onda okrenuste ledja tolikom dobrotvoru? Nesto tu nije s moralnim nacelima ok. Ja koliko znam, tamo su u chast Karadjordjevicu crnogorci bacili svoje kape pa stavili sajkace na glavu. Radulovici i mnogi "zahvalni" Crnogorci.
    A opet se mislim, kako ste to mogli biti za Srbiju i Karadjordjevice kad je Aleksandar momentalno oduzeo Boku i Prevlaku Crnoj Gori i poklonio Hrvatskoj da udje u drzavu SHS?
    Tad vas nije bilo briga za CG teritoriju, ni za CG Metohiju, ni za Boku ni za Prevlaku?
    Sto je ovo sad. sto se to moral povampirio sa dva arsina?

  25. #325
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorica FxCxRxSx View Post
    Да оно свима бунили су се у Србији и Македонији, у Црној Гори као неће...
    Vidis, cinjenica jeste da su se "bunili" u Srbiji i Makedoniji (samim tim to saopstavas u proslom vremenu). Cinjenica jeste da se to odje nije desilo. Vidis - to je vec neka razlika. A ostalo su tvoja nagadjanja.

    No, ja se ne uzbudjujem, tu ste MNT i ti, pa cete nas lako odbranit od terorista i agresora i svacega.

Page 13 of 85 FirstFirst ... 3910111213141516172363 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •