Page 35 of 85 FirstFirst ... 2531323334353637383945 ... LastLast
Results 851 to 875 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #851
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bogami ako citas b92 nije ni cudo
    Ne, citam pressonline, kurir(spomenuti text i komentari), danas, novosti,blic, agencijske vijesti beta, tanjug itd..
    SaMo JeDnA DnEvNo

  2. #852
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Da se Milosevic nije kur.cio, vec objektivno sagledao situaciju Kosovo bi jos bilo u Srbiji, a rata ne bi bilo..
    Konacno-pocetak,i kraj svega.Ko je,i u kolikoj mjeri aplaudirao tom kurcenju tada,sada se cudi krajnjem ishodu.Kapa dolje.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #853
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Meni pola familije u Srbiji Srbi, pa nesto ne chujem ni njih da se nesto sjekiraju. Chitam Srbijanske online novine, vise komentara na prichi o dva *****a srbinu i albancu nego na pitanju oko Kosova.
    Vidim i da Srbijanska vlada totalno nezainteresiovana da iskoristi svoje mogucnosti ekonomske, energetske i ostalih blokada.
    A ovdje, oni koji nemaju veze ni sa Kosovom, ni sa Srbijom dalje od nekog Crnogorskog rodjaka koji je u Srbiji, crkoshe, samo sto se ne samobichuju i pljuju po Drzavi koja veze nema sa svim ovim.

    MNT opravdava pasivnost Srbijanske vlade, a kune CG i jadni izmucheni malobrojni CG narod. Stvarno nevjerovatno. No, nastavite, meni ovo ovdje nista nije jasno.
    Poz.
    Imam ja vise sa njima nego sto ti mislis .

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bogami ako citas b92 nije ni cudo
    Ako B92 citas se za Srbe ne trebas brinuti, nego samo za one ljudi "sa kojim se Srbi ne slazu :lolblue:

    Sa tim u glavu B92 stampa njihove vijesti...

  4. #854
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ne, citam pressonline, kurir(spomenuti text i komentari), danas, novosti,blic, agencijske vijesti beta, tanjug itd..
    kurir ti je smece obicno, press online nemam pojma, ostale su koliko toliko realne
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #855
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Ti ocigledno ne znas crnogorske Albance. Oni su dobri, i vole CG ovakvu, kakva je sad a to velika Albanija je propaganda. Dali bi trebalo da bude nezavisno ili ne, to ce vrijeme pokazati, ali manite se te propagande. Neka Srbije uzme one teritoije dje su Srbi, i kraj price, jer cijelo Kosovo nema sanse da ukljuce u Srbiju.
    Ne, ne.....nema sanse da Srbi budi bar jednom RACIONALNI i da traze 7-10% teritorije, koliko ih je bilo u vrijema posljednjeg popisa....nego uvjek i ponovo na SVE ILI NISTA..i naravno NISTA!?!
    Nedaj Boze da su trazili ono sto su MOGLI BEZ IKAKVE SUMNJE DA DOBILU OD ALBANACA-MITROVICU I OKOLINU sa Trepcom, a da s'andjelima priznaju nezavisnost i da dobiju od Amerike i EU oko 10 milijardi i otpis dugova, koliko su bili spremni USA i americki Albanci da sakupe i da OTKUPE KONACNO KOSOVO, kao sto su ga takoreci i kupili tokom 80-tih, a uz to od EU i POVELJU o najbrzem, o *metkovitom* putu u clanstvo EU, zajedno sa Hrvatskom a prije svih drugih! A ZA 10 GODINA NAJDALJE CE CIO REGION U TU EU, I GRANICE CE BIT SMIJESNE !

    Ovo rjesenje je predlagala Putnova emisarka, Galina....(zaboravih ime), koja je savjetnik Dume i Putina za Kosovo (u valjda Institutu istorijskih nauka RF), koja je dosla u BG prije par mjeseci i koja je otvoreno rekla da Srbi treba da misle geostrateski i da ne stavljaju EU na muke da se pocijepa.....JER SE TO NECE ZABORAVIT OD EVROPE, A NECE SACUVAT KOSOVO. A gore opisano rjesenje je Rusija takorec garantovala.....nego je izabrano rjesenje koje je posljedica stavova avetinja tipa Limonova i Zirinosvskog i ovog ludog generala koji pominje neke atomske bombe.,:burp:
    I sad sam ja vjerovatno izdajnik vjere pravoslavne ako kazem da je ova suluda i hazarderska politika Srbije po ko zna koji put u istoj formi ODVRATNA, da je takav pristup srpske elite (cjelokupne od SANU do SPC, od Vlade do Udruzenja knjizevnika) nerealan i krajnje hazardersi bio i ostao u posljednjih 20 godina, i da mi nekako ne moze bit krivo da drzava koja nemoze obezbijediti svojim bivsim gradjanima da u njoj glasaju, da imaju svoje predstavnike u Skupstini ciji predjednik Vlade ne smije nogom krocit na Kosovo, drzava koja je potpisala u Kumanovu(Slobo 1999) da strane trupe imaju kontrolu na toj territoriji, nemoze da pretenduje da joj stanovnici te teritorije i dalje budu podanici.....KRAJ PRICE!
    A uz to postoji i prica koju su neki naceli o visestrukom i visedecenijskom podcjenjivanju....evo primjer iz moga iskustva:
    7O -tih godina bi oje SVJETSKI POPULARAN glumac Albanac koji se zvao Bekim Fehmiju....faca...ljubimac zenskog pola....glumio je glavnu ulogu -Odiseja u multinacionalnom evropskom projektu i seriji koja se prodala u cijelom svijetu, koja se i zvala *Odiseja*, glumio je u vrlo popularnom americkom filmu plejboja i politicara Porfirija Rubirozu.
    Bekim je bio ozenjen za vrlo zgodnu glumicu beogradskog Ateljea 212 Branku Petric i sa njom ima sina koji je i sam danas glumac (Uliks se zove).
    Ono ste je nezaboravo je *vic* koji je Minimaks lansirao, a koji su svi u BG prihvatili i *smijali se grohotom*, a koji glasi:
    *Ko Branki petric nosi ugalj kad joj je Siptar u inostranstvu?*hahahahahahahhaa

    E pa ne uvrijedi se ako si Albanac na ovu *duhovitost*... a ako je ovo dozivio SVJETSKI SHMEKER, sto da ocekuje prosjecan Albanac? Pitanje je retoricko-mogao je DA OCEKUJE PONIZENJE I SAMO TO!
    Kako svaka akcija kad -tad ima reakciju,evo je stigla danas ta konacna reakcija!
    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 17-02-08 at 18:56.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #856
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam za Kurir, ali je proglasen najradikalnijim novinama u Srbiji, zato pogledam i extreme. Ne zbog informacije, koliko zbog komentara ljudi koji to chitaju na drugaciji nacin.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  7. #857
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Press i Kurir em su smece, em su anti-crnogorske novine... Toliko o njima...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  8. #858
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uliks je morao da bjezi u NY za vrijeme rata na Kosovu, pokusao da se vrati u rodni Beograd (znam ga iz BG nekoliko god stariji od mene)kao glumac, napravili par reportaza i otkachili ga radikalno, i taj pokushaj mu nije uspio.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  9. #859
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Delije i grobari napali policiju ispred Americke ambasade.

  10. #860
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Demonstracije u BG...
    Pokusaj paljenja USA ambasade...
    Sukobi navijaca sa policijom...
    Ima povrijedjenih...
    Napadnuti novinari...
    Polomljena oprema (kamere/aparati)
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #861
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Demonstracije u BG...
    Pokusaj paljenja USA ambasade...
    Sukobi navijaca sa policijom...
    Ima povrijedjenih...
    Napadnuti novinari...
    Polomljena oprema (kamere/aparati)
    Samo neka lome

  12. #862
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E kako je nece zapalit nocas ruke im se pozltaile do ramena,no shto!!!

  13. #863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Valjalo bi i da pogine neko? Cisto radi statistike?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #864
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    We can finally close this joint up
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  15. #865
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne postoji nikakva kontra akcija koja bi donijela ista dobro Srbiji. Da se Milosevic nije kur.cio, vec objektivno sagledao situaciju Kosovo bi jos bilo u Srbiji, a rata ne bi bilo.
    Ne budi smijesan. Kosovski albanci traze nezavisnost jos od 1976 godine a njihova teznja je itekako dobro dosla bila americi kao jedan od glavnih aduta za razbijanje SFRJ.

  16. #866
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    zasto ne kazete brate pa znate i sami toliko da je ovo bruka za medjunarodni sistem,propast svega onoga sto se od drugog svjetskog rata utemeljilo kao nacelo TERITORIJALNOG INTEGRITETA I SUVERENITETA drzava clanica UN!!!!zashto se sjutra bilo koja druga regija u svijetu pa i u cg ne moze pozvati na primjer kosova?ko ce da je sprijeci?
    Ja mislim da je bruka za medjunarodni sistem BiH pocetkom '90 godina. Kad je cio svijet gleda sto se tamo desava, a nije reagova no je cak i udario sankcije na oruzje upravo onima nad kojima se genocid vrsio. Bruka, brate, no sto no bruka.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #867
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šestotinjak mladih prosvjedovalo je pred srbijnskom vladom, a potom ispred veleposlanstva SAD-a. Nosili su parole poput Spasi Srbiju i ubij se, Koštunice" Ubij, zakolji, da Šiptar ne postoji.

    Ispred veleposlanstva SAD-a i u najprometnijoj beogradskoj ulici promet su zaustavljali navijači Crvene Zvezde i Partizana. Njih 600-njak u večernjim satima nasrnulo je na policiju prilikom čega je jedan policajac teško ozlijeđen. Na meti prosvjednika su bili i novinari i njihova oprema.

    Prosvjednici, koji su novinarima kazali da ih je "organizirala otadžbina Srbija", te da neće lako otići s ulica. Prijete da će danonoćno blokirati, ali da neće ni napadati ni gađati" zgradu američkog veleposlanstva.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #868
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ne budi smijesan. Kosovski albanci traze nezavisnost jos od 1976 godine a njihova teznja je itekako dobro dosla bila americi kao jedan od glavnih aduta za razbijanje SFRJ.
    To se znalo od pocetka i nije trebalo insistirati na opstanku Jugoslavije vec pristati na podjelu po administrativnim granicama, a skoncentrisati se na uredjenje odnosa na KiM. Da nije doslo do sukoba sa NATO ne bi se nista spec. desilo. Neka vrsta separatistickih vojski bi ostojala kao sto psotoji ETA, IRA i sl.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #869
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic View Post
    Ja mislim da je bruka za medjunarodni sistem BiH pocetkom '90 godina. Kad je cio svijet gleda sto se tamo desava, a nije reagova no je cak i udario sankcije na oruzje upravo onima nad kojima se genocid vrsio. Bruka, brate, no sto no bruka.
    Da nisi tamo bio kad sve znash o tome?Nije sve tako jednostavno kako je cnn predstavlja prosjecnom americhkom konzumentu senzacija na koju izgleda nasijedaju i odje prisutni pojedinci...

  20. #870
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komentari nekih odavde su me iznenadili. Konačno se vidi da znamo da nam ovo ne ide u korist, jer zna se da nam nezavisnost Kosova ne može donijeti ništa dobro. Samo me čude moji sunarodnici koji opravdavaju stvaranje ovakve države.


    Posebno poštovanje za postove Tha_Maddog-a, Luximus-a, DIDI-ja.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  21. #871
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pristizu komentari drzavnika zapadnih zemalja, svi jednoglasno kazu 'nije bilo drugog izlaza, nijesu uspjeli da se dogovore'.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  22. #872
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    narod je 100ka...glupih je sve vise,pametnih sve manje.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  23. #873
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Bruka i sramota!!!!
    carpe diem!!!

  24. #874
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    narod je 100ka...glupih je sve vise,pametnih sve manje.
    Kad je Seseljev zamjenik dobio preko 47% glasova ne cudi me tvoj komentar.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  25. #875
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Argument koji sada koriste na zapadu (mediji) jeste odbijanje potpisivanja dokumenta u Rambujeu od strane Milosevica, kojim je garantovana shiroka autonomija Kosovu, sto su kako kazu Tachi i Rugova kao prihvatili i potpisali, a Srpska strana ne.
    SaMo JeDnA DnEvNo

Page 35 of 85 FirstFirst ... 2531323334353637383945 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •