Page 27 of 85 FirstFirst ... 172324252627282930313777 ... LastLast
Results 651 to 675 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #651
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Originally Posted by ficoole
    znamo shta je sve bilo 90ih itd,i da su tada srbi genocidan narod bili,ali nije fino otimat nechije domove i podrzavat to!
    Ochigledno je MNT da si potvrdio istu ovu prichu kao i Viscount i se vi slazete dobro sa ovim uvredama.
    Jasno mi je.
    Ili ne chitate dobro sta neko pise, ili nesto nije u redu.
    Tebi se MNT ne chudim zbog poznavanja jezika, ali...OK
    SaMo JeDnA DnEvNo

  2. #652
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ochigledno je MNT da si potvrdio istu ovu prichu kao i Viscount i se vi slazete dobro sa ovim uvredama.
    Jasno mi je.
    Ili ne chitate dobro sta neko pise, ili nesto nije u redu.
    Tebi se MNT ne chudim zbog poznavanja jezika, ali...OK
    Aaah na to si me dotakao, eh to sam bio promasio da procitam, ali naravno ako su za tebe Srbi genocidan narod onda smo to i mi (zbog 1992 na Hrvatsku) i Hrvati i Bosanci i Albanci i Ameri i Evropljani.

    Svi smo mi genocidan narod, inace od kada postojimo na ovaj svijet samo jednog drugog koljemo.

  3. #653
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suvise teshke optuzbe iznosite - olako.
    Ne valja to nikako. ali tebi necu zamjeriti imash kredit zbog nedovoljno znanje jezika.
    Samo malo obratite paznju kad chitate, ne bi bilo zgoreg.
    Komentarisati neprocitano nije bash neki kvalitet.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  4. #654
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajte ljudi, batalite sve glupe rasprave i optuzivanja, nema vajde, samo ruzne rijeci koje nikuda ne vode... Mozda sam par puta imao slican osjecaj kao nocas, kao ono kad skontas koliko smo mali, nebitni, obicne igracke za nekog mocnika kome nije strano da iz ko zna kakvih mizernih interesa i pozicija svoje drzave u svijetu na najruzniji nacin krsi medjunarodno pravo...
    Ali, sve i da nije tako, sve i da Kosovo sjutra sa punim pravom dobija nezavisnost - vise od svega boli pomisao - kako je nocas onim mojim nesretnim sunarodnicima na Kosovu, onima koji su izdrzali ovih zadnjih 9 godina na svojoj zemlji a nijesu otisli, jer su vjerovali u nesto - u svoje svetinje, u svoj ponos, u svoje korijene.
    Tek posle toga boli chitavi odnos srbijanske javnosti u ovih par dana, kao da se nista ne desava, Srbiji je nocas bitnije i vise se razmislja o poslovima direktora fudbalskih klubova, i sa vise zebnje se ocekuje pobjednik kvazifestivala kvazinarodne muzike... O, kukavno
    Srpstvo ugasheno...

    I zatim, tek posle svega toga, boli odnos CG javnosti prema svemu tome, izigravanje chistunaca koji ce u svemu hladnokrvno promisliti i izabrati najbolji takticki potez u shahovskoj partiji velikih sila - a pri tome nijesmo ni ulogu piona josh iskamchili... Boli i sramota jedne Slovenije, kukavice...

    I sta na kraju ostaje? Kakva je buducnost srpskog djeteta na Kosovu? Nema je, ukradena je, porushena, poput svih porushenih svetinja, svakog zgazenog groba, svakog utrtog svjedocanstva jedne kulture i istorije. Ishchupan korijen, i boriti se dalje ne za tudje, no za ono svoje, za svoj identitet... gotovo da vise nema smisla. Sada gotovo i ono "otici" dobija svaki smisao, bez ikakvog protivargumenta. Uzhasno, uzhasno boli.

    I kao zvezde ugasene, koje
    Coveku ipak salju svetlost svoju,
    I covek vidi sjaj, oblik, i boju
    Dalekih zvezda sto vec ne postoje,

    Tako na mene sa mracnoga zida,
    Na pocadjaloj i starinskoj ploci,
    Sijaju sada, tuzna Simonida,
    Tvoje vec davno iskopane oci...
    Just to slip the skin...

  5. #655
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    GB, kasno je za patetiku jer se trebalo misliti i na tudju djecu zarad buducnosti svoje, ali sto bi narod rekao "zlo cinjenje gotovo sudjenje" Malo koga je bilo briga i za crnogorske muke i bolove i mnogi su ratovali do zadnjeg Crnogorca, ali sta je tu je. Dovoljno je Crna Gora bila taoc Kosova i sad jos ispada kako ona treba da se brine za one na Kosovo kad se ne brine njihova drzava. Lako se bogomi sa daljine brinitu i nagovarati one koje tamo zive kako da cine, a da li je to posteno drugo je pitanje.
    Sve da mi odje sad sakama u glavu Kosovo će se sjutra proglasiti, a samo naivcina ili neki bez mozga to odavno nije znao i potpuno si u pravu da se manu uvreda i teskih rijeci.

  6. #656
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    U pravu si Hari, kasno je sada promijeniti bilo sta, vratiti ishchupani korijen pod istu ledinu, sprijechiti suzu srpskog i albanskog djeteta, ispraviti sva zlodjela i sve nepravde... Ali opet - mozda zbog svih nasih predaka koji su vjerovali, borili se, zbog one istorije koju su pjevali i tako slavili slobodu, i kroz sve to se prolamala ta jedna rijec Kosovo, mozda i bili taoci svega toga kao sto kazes ali nema veze; mozda zbog samog saznanja koliko smo marginalizovani u igricana krupnih igraca, i izmanipulisani, poljuljanih ideala koji su se provlacili kroz vjekove - svijesti o slobodi, o slobodi, o gospodstvu, o nasledju... Kad se sve to utre, nasom ili tudjom krivicom, onda se zapitas na chemu da gradis i produzavas sopstveni identitet, za sta da se uhvatis... A bilo kakva rijec samo odzvanja o mjehove, vrati se kao bumerang da nam opali shamar, obeznachena je. I onda ostane samo muk, kao jedino cemu smisao nije oduzet. Zato toliko i boli, Hari... Bez trine patetike.
    Last edited by getaway blues; 16-02-08 at 23:47.
    Just to slip the skin...

  7. #657
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam odrastao u toj YU, sa nekom drugacijom pricom i osim Kosovskog ciklusa u poeziji, nesto malo u udzbenicima istorije, nije bilo toliko te priche.
    Sjecam se da nam je profesor istorije rekao "Eh, da smo imali mitraljez na Kosovu za vrijeme Kosovske bitke". Kad sam se nasmijao, pitao me sto se smijem kad je Srbija pala 500 god. pod Turcima. Ja sam ga pitao, sta bi onda tek Spanija trebala da radi a oni su bili 750 god pod Arapima.
    Nikad vise to nije spomenuo.
    A mogu ti reci da nesto ni Spanci ne spominju.
    Zato sam te pitao jel ta pricha o Kosovu na taj nacin, pricha tvojih predaha iz BIH, jer ovdje sve drugachije "zvuchi" kad je napisano. Drugachiji duh onih koji su u Bosni bili pod drugim pritiscima istorije, u CG se zalilo za Drzavom i gubljenjem CG teritorije.
    Znam recimo da u Krajini nijesu ni znali dje je Kosovo, ali su znali gdje je Bech i gdje su drzali linije odbrane za Madjare.
    Trebalo bi biti malo precizniji u nekim izjavama bash sa porijeklom tog razmishljanja.
    Mogu ti reci da moj djed sa Zlatibora nikad Kosovo nije spomenuo al jes Obrenovice, i dan danas o njima pricha.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  8. #658
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Kosovu je pocelo 1989,nek na njemu sva ova lakrdija u zadnjih 20 godina i zavrsi...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  9. #659
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da gingis, ako hoces krajnje konkretan primjer - moje porodice koja se pod istim ovim prezimenom prvo zbjezhala iz okoline Vuchitrna sredinom 16v., pa se u periodu od vijek ipo nastanila u Kremni kod Uzica, pa su i odatle morali da bjeze, pod Glamoch, u Krajinu... Ili ujcevine koja se otprilike u istom periodu ili malo ranije prvo zbjezala iz Prizrena na Chevo, pa posle toga u Goliju, u Hercegovini... I jedni i drugi pjevali iste pjesme i o istoj slobodi vjekovima, slavili iste svece, jedni ginuli na Mojkovcu za one druge koji su u isto vrijeme bili dobrovoljci u srpskoj vojsci i bjezali za Krf... Ostavljali kosti na Martinicima, na Vuchijem Dolu, vjekovima na Vojoj Granici, pa na Bregalnici, Mojkovcu, Kajmachkalanu... Ali opet, nijesu bitne bitke i ratovi i prolivena krv - koliko kulturni i vjerski identitet, svijest o pripadnosti. Ako se idje znalo za Kosovo, i ako se idje ta rijec izgovarala sa nekim posebnik prizvukom - to je bilo kod ovih gorshtaka u Krajini i Crnoj Gori.
    Last edited by getaway blues; 17-02-08 at 00:08.
    Just to slip the skin...

  10. #660
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne to je pricha o bjezaniji, i logicno da su bili optereceni prichom o slobodi.
    Moji su uvijek bili slobodni, niko nije od nikog pobjegao, pa ni taj deda Zlatiborac, ni moj Crnogorac, jedino babe doshle jedna iz Makedonije a druga iz Splita.
    Niko mi do sad da ja znam nije bio u nikakvim bjezanju no svi svakog s nogu pred kucu i u odbrani docekali.

    Moguce da su tu te razlike. Sad te razumijem, ali to tvoje familijarno opterecenje ne mozesh generalizovati. Ja kad pishem da mi je do nechega, ja kazem da je MENI , da je MOJE, ali ne generalizujem, zato te ne shvatih, pomislih da ti to uopsteno nesto.
    Pricha o tvojoj lichnoj pripadnosti, ja lichno nemam problema s tim, sve je na svom mjestu.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  11. #661
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ja upravo krajnje uopsteno - zamisli koja bi onda bila vjerovatnoca da dvije porodice dijele iste mitove o slobodi kroz vjekove,da je pojedinacan slucaj I ne vjerujem da bi ti se bilo ko od starih Crnogoraca slozio sa konstatacijom da je "opterecenost pricom o slobodi nastala kao odraz silnih bjezanija". A bjezali su zato sto nijesu htjeli jaram i ropstvo, iz svoje pitomine u najtvrdji kamen ili su cuvali tudju granicu, opet se tjeseci time da je granica slobodnih Hriscana... I opet, cuvali svoj identitet.
    Just to slip the skin...

  12. #662
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam brate, ja takav sluchaj u CG ni u BG nijesam chuo, a ako jesam to je bilo ono za sramotu. Recimo djed u CG mi je prichao da su bjezale familije zbog krvne osvete, jer je neko nekog muchki ubio, zbog kradje bili cerani iz brastva, plemena, CG i slichno. Ali niko se s tim nije ponosio.
    Oni koji su otishli na Kosovo otishli su od sirotinje iz CG da dobiju zemlju i nesto rade. Oni koji su otishli u Vojvodinu i oni iz oistih razloga, ali bjezanija, kao ponos, ne.
    O ratovima, o pobjedama se u CG pjevalo vazda. O hrabroj pogibiji nekog ali pjevanje o bjezanju, ne.
    Chak i taj Kosovski ciklus nije bio o bjezaniji nego o borbi i porazu hrabrih ratnika. Nesto ti to nijesi dobro shvatio.
    Moji kad nijesu htjeli ropstvo, oni su se borili, ginuli, branili, ali bjezali nijesu.
    Ne znam kako su se ti tvoji nashli, moguce slichni karakteri, pa eto. To se tada posebno gledalo, pa svako samo slichnom mogao pripast.
    Moji nijesu morali chuvati identitet, vazda su ga imali i niko im ga nije mogao oduzet.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  13. #663
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ceda jovanovic 7 godina prica: daj srbijo, izgubili smo kosovo i dajte da damo pun gas ka evropi... i onda je on lud, izdajnik, narkoman.

    Kosovo je dio Srbije i niko nam ga ne moze oduzeti - to su vikali vojo,boris i toma svih ovih godina(pogotovu pred izbore) pa cemo eto vidjeti kako ce se sjutra ponasati. No imaju oni Akcioni plan...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #664
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To se zna kako će se ponasati. Optuziće Ceda da je on kriv i da je svijet njega izdajnika poslusao i da je zavjera ......

  15. #665
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ceda jovanovic 7 godina prica: daj srbijo, izgubili smo kosovo i dajte da damo pun gas ka evropi... i onda je on lud, izdajnik, narkoman.
    Pa nije bas tako, cedu smatraju za izdajnika i zato sto je u koaliciji sa cankom koji se zalaze za nezavisnost vojvodine i jos dosta stvari nije samo kosovo.
    Mada da je kosovo sastavni dio Cg i da neko kaze da smo ga izgubili i ja bih rekao da je izdajnik, treba se boriti do kraja za sve a pogotovo za ovo.

    Quote Originally Posted by zoig View Post
    Citajuci ovaj forum zakljucio sam da ovdje ima mnogo ali mnogo ljudi koji postuju princip: Da komsiji crkne krava. Ne kapiram vas ljudi, ali mi nikad Albanac ne moze biti blizi od Srbina. Kao da je to bitno, bolje spasavati sopstvenu guzicu, zar ne? Kao da nijesu skoro svi Crnogorci sa Metohije protjerani u zadnje 50 godina. Brukamo se.
    Ne to nisi mogao da zakljucis iz jednog prostog razloga sto tu ima 5 do 10 ljudi koji ponavljaju svoje postove a slozices se to nije mnogo! Za ovo Albanac mi ne moze biti blizi od Srbina se slazem u potpunosti.

    Inace ako neko ne zna juce (subota) odrzan protest u Bg nije bilo prevelike reklame http://img229.imageshack.us/img229/3515/dscf0510rt0.jpg

  16. #666
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace ako neko ne zna juce (subota) odrzan protest u Bg nije bilo prevelike reklame http://img229.imageshack.us/img229/3515/dscf0510rt0.jpg __________________
    Ebte ovo je pola CG, pa sta ce im drugi, ima ih dovoljno. Eto, znaju u Srbiji kako treba, sve kulturno, i sa zastavama.Eno i popovi u prvim redovima, zanimljivo. Niko ne trchi na Kosovo, nego fino u BG pokazuju kako se ne slazu sa mishljenjem njihovih gradjana u juznom dijelu Srbije.
    Sredice to oni sami u Srbiji bez sirovosti i grubosti. Imaju oni stila.
    Samo da pitam ove drugove iz BG sto su vani oce li oni protestovat dje.
    Bojim se da ce mi rec: 'To josh nije zavrsheno? Ma, nek se nose'...
    SaMo JeDnA DnEvNo

  17. #667
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ne znam je li bilo price, ali znate li kako ce da izgleda zastava Kosova u slucaju nezavisnosti? Bilo bi glupo da dvije nezavisne drzave imaju istu zastavu.

  18. #668
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Za ovo Albanac mi ne moze biti blizi od Srbina se slazem u potpunosti.
    Kad vec to spomenuste vec nekoliko puta.
    Bogami ovom Srbinu iz BG, blizi Albanac...
    http://www.kurir-info.co.yu/clanak/k...svojili-decaka
    SaMo JeDnA DnEvNo

  19. #669
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U svijetu se raspisuju referendumi za svakakve gluposti. U slucaju Kosova narod bi trebalo da se izjasni da li Crna Gora treba da prizna novu drzavu ili ne. Ne bih volio da to neko drugi odlucuje umjesto mene, a nadam se da ima dosta ljudi koji se slazu sa mnom. Mada ko mene...

  20. #670
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Ne znam je li bilo price, ali znate li kako ce da izgleda zastava Kosova u slucaju nezavisnosti? Bilo bi glupo da dvije nezavisne drzave imaju istu zastavu.
    Nece biti kao Albanska, bice 3 boje vertikalno valjda crvena bijela i crna nisam siguran

  21. #671
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Secesija Kosova je dio scenarija koji se nalazio u istom paketu s ostatkom SFRJ gdje je reziser toga horor filma bio jevrejski bankar i odani sHegrt Slobodan Milosevic koji je u svojoj zadnjoj diplomatskoj posjeti inostranstvu(Izrael) dobio pozamasnu svotu novca ciji iznos (otkriven nesto kasnije u vrijeme NATO bombardovanja) je iznosio nesto oko 4-7 milijarde dolara.
    Ljudi otrijeznite se i osvijetlite zatamljene hodnike vaseg uma i doznacete surovu istinu da svi svjetski dogadjaji koji su direktno povezani s stanovnistom jedne zemlje dogadjaju se iskljucivo nasilno bez prirodnog toka gdje dosta nevinih ljudi strada zarad ostvaravinja interesa imperijalnih gladnih hijena(Usa).
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  22. #672
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima Istine...

  23. #673
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Molim, pjesmu od James Blunta-Goodbye My Lover(it simply did not work out honey--you are way too controling--its over--i am sorry but we have to part our ways now)
    Last edited by KRECHIMIR; 17-02-08 at 02:52.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  24. #674
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #675
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Ne znam je li bilo price, ali znate li kako ce da izgleda zastava Kosova u slucaju nezavisnosti? Bilo bi glupo da dvije nezavisne drzave imaju istu zastavu.
    Kosovska zastava mora biti multietnička.Tako insistira EU.Definitivno neće ličiti na albansku ali ni na srpsku zastavu.
    Neko srednje riješenje.
    Inače službeni jezik je albanski i srpski.
    Ako bi Srbi bili pametni i vremenom prihvatili novonastalu situaciju mogli bi steći veoma prilivegovan položaj na Kosovu.
    Treba iskoristiti prisustvo EU i moranje Tačija da dokaže da je za multietnički i multikonfesionalni sklad.

    Meni će biti interesantno ponašanje naših Albanaca posebno u Tuzima koje uskoro dobijaju i opštinu.Nadam se da će njihovo slavlje proteći isključivo u njihovim domovima i da će sve biti mirno.Ovo su veoma teški dani i za Crnu Goru.
    Imaćemo 32% stanovništva Crne Gore koje tuguje i 5 % koje se veseli i proslavlja.Upravo zbog toga ,volio bih da mi Crnogorci zbog istorije i tradicije ne žurimo sa priznanjem.
    Jednostavno splet istorijskih okolnosti doveo je do toga da poslije 100 godina, nakon ulaska crnogorske vojske u Metohiju odnosno Peć, Mitrovicu
    naša država treba da istu tu Metohiju prizna Albancima.
    Znam, okolnosti su drugačije ali bar da ,,prikočimo"
    Libertas

Page 27 of 85 FirstFirst ... 172324252627282930313777 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •