Page 53 of 85 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #1301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Znači stoka su samo ljudi bez visokog obrazovanja? Stoke ima svuda, spusti se malo na zemlju.
    Quote Originally Posted by Max Mozley
    Gospodjice mi ne zivimo na princeton ni na harward ni na Beverli hills no smo odje dje smo a takvija sto ih ti pominjes odje nema previse...necu da kazem da medju njima nema dobrih ljudi to bi bila glupost ali nemoj ni ti nas ubjedjivat u neke stvari , jer sam s njima zivio, s ovima bez harvarda te su u vecini na ove nase prostore ....
    Zasto nijeste ovako lijepo reagovali na post u kome kEDOWn vrijedja jedan cijeli narod rijechima da ih "ovdje u NY svako zna ko su i kakvi su" i "da ih zovu i svakavim pogrdnim imenima". To vam nije zasmetalo, ali vam smeta kada vam se reche da choche postoje Albanci koji studiraju na najboljim americkim univerzitetima.

  2. #1302
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Ne izvrći moje riječi, to rade ljudi s nedostatkom argumenata ili nečeg drugog. Pogledaj dobro što sam podvukao u tvom postu.

  3. #1303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ne izvrći moje riječi, to rade ljudi s nedostatkom argumenata ili nečeg drugog. Pogledaj dobro što sam podvukao u tvom postu.
    \

    Ti nekom da kazesh da izvrche rijechi, a u svom odgovoru si napisao:

    "Znači stoka su samo ljudi bez visokog obrazovanja"

    Smijesan si.

  4. #1304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Zasto nijeste ovako lijepo reagovali na post u kome kEDOWn vrijedja jedan cijeli narod rijechima da ih "ovdje u NY svako zna ko su i kakvi su" i "da ih zovu i svakavim pogrdnim imenima". To vam nije zasmetalo, ali vam smeta kada vam se reche da choche postoje Albanci koji studiraju na najboljim americkim univerzitetima.
    ccccc, vrijedjao narod ili je rekao kako se njujorcani prema njima odnose, a to nije vrijedjanje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #1305
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    \

    Ti nekom da kazesh da izvrche rijechi, a u svom odgovoru si napisao:

    "Znači stoka su samo ljudi bez visokog obrazovanja"

    Smijesan si.

    Trebao sam da nabrajam sve moguće oblike uvreda i vrijeđanja? Džaba sad pokušaj kontranapada, razumijemo se.

  6. #1306
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    how about....LOCK

  7. #1307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ccccc, vrijedjao narod ili je rekao kako se njujorcani prema njima odnose, a to nije vrijedjanje
    Bravo Didi. Nekih 10 miliona njujorchana zaista zna "ko su i kakvi su" Albanci i "zovu ih svakakvim pogrdnim imenima".

  8. #1308
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio sam u NY vishe puta...i niko mi nishta nije prozborio shto sam Albanac....o chemu vi to?

  9. #1309
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Bio sam i ja, i nisam se bavio time. Koja je poenta?

    Da nisi sprovodio anketu po ulicama?

  10. #1310
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne...zapravo bio sam jednom Crnogorcu na svadbu...i najeo se i napio ko covjek...docekao me ko kralja a bilo je tu dosta ljudi iz SFRJ....
    i nisam primetio nikakve varnice...ili netrpeljivost...o cemu vi cajprite odje

  11. #1311
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Bogu fala, da je sreće ovakve teme ne bi ni postojale. Nego, da ne skrećemo puno s teme...

    Trenutni odnos snaga u SB je? Brojčano, ne u moći i parama koje dvije strane posjeduju.

  12. #1312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Bravo Didi. Nekih 10 miliona njujorchana zaista zna "ko su i kakvi su" Albanci i "zovu ih svakakvim pogrdnim imenima".
    potenciras neku stvar koju si ti samo vidjela, a tu ti necu biti saucesnik niti da ti objasnjavam niti da ti se pravdam za bilo sto, momak je lijepo objasnio sto je on iskusio kakav stav njuorcani iz njegovog okruzena imaju u vezi albanaca, a sto ti to gledas kao njegovo misljenje i mozda nekog drugog tvoj problem, i naravno da 10 miliona ne zna, neki imaju dobro neki lose, kao uostalom za svakoga drugog, a ti to dizes na mnogo veci nivo /...
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #1313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    potenciras neku stvar koju si ti samo vidjela, a tu ti necu biti saucesnik niti da ti objasnjavam niti da ti se pravdam za bilo sto, momak je lijepo objasnio sto je on iskusio kakav stav njuorcani iz njegovog okruzena imaju u vezi albanaca, a sto ti to gledas kao njegovo misljenje i mozda nekog drugog tvoj problem, i naravno da 10 miliona ne zna, neki imaju dobro neki lose, kao uostalom za svakoga drugog, a ti to dizes na mnogo veci nivo /...
    Nije tacno. Momak nije pisao o stavu njujorchana iz njegovog okruzenja, vec je napisao "da ih ovdje u NY svako zna ko su kakvi su". Njuorcane "iz okruzenja" si tek ti pomenuo, ali iz drugog pokusaja, posto si prvo napisao kako je momak samo napisao kako se "njujorchani prema njima odnose".

    Itekako bi ti ovo dozivjeo kao uvredu da je bila na rachun Crnogoraca.


    bilo bi mi krivo jako, al mi ne bi on kriv bio, jer je on prenio samo odnos nekoga prema njima, ja shvatam tebe kako se osjecas al shvati i ti da on nije vrijedjao ...
    Last edited by DIDI; 19-02-08 at 17:40.

  14. #1314
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oh. Padaju maske, gle. Drago mi je da smo se upoznali, drugari, sad makar znam s kim imam posla..
    Kako Vaša bolest ?

  15. #1315
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahvaljujem svima vama na ucesce u ovoj interesantnoj temi koja je jako znacajna za region,svima u regionu pa i Srbiji ostaje da nas priznaju kao Nezavisnu Suverenu Demokratsku Drzavu Kosova vec sada prianato od jednog dela svetskih zemalja.

    17.februar nije nista drugo nego isprava gresaka u istorji regiona,te da je kosovo "deo srbije"te da je nase te da nije nase,Istorija dobro zna cije je ali sto je trenutno bitno jeste da Kosovo pripada svima koji zive na Kosovo bez obzira na nacionalnu prip&adanost,a posebno za Srbe po planu Ahtisarija je ostavljen veliki prosqtor za dobar i miran zivot na Kosovo sa vecinom.


    Svim Albancima gdje god bili cestitam Drzavnost Kosova pa i svim manjinama koji Kosovo smůatraju njihovom domovinom naravno a od susednih zemalja racunajuci ovdje i Crnu Goru ocekujemo priznanje nase Demokratske Drzave Kosova.


    Thanks
    Da Radimo Dan I Noc Za Bolju Buducnost

    Nikada nezaboraviti Proslost

  16. #1316
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono sto je zalosno u svoj ovoj prici jeste da se tema zove Status Kosova,vase misljenje? E sad kad izneses misljenje koje se ne slaze s pojedinima NN licnostima da ih ne imenujem pojedinacno,dobijah PM stvarno grusne sadrzine od istih. U kojima te optuzuju za malogradjanstinu i pozivaju na to da treba sam sebe da se sramis sto tako mislis i sto je tvoj stav takav je.E pa nacin pojedinaca (pa poznajte se sami ko je slao) da mi se obracaju kako mi se obracaju jeste dokaz vase sopstvene malogradjanstine i cinjenice da vi smatrate da od ovim nebom nema mjesta nikome sem vasim istomisljenicima.Lijepu biste drzavu imali kad bi je vi vodili...prvo i osnovno ljudsko pravo slobode govora i javnog izjasnjavanja krsite svojim ponasanjem.
    Sto se mene licno tice rekla sam i ponavljam neka je Kosovo nezavisno,neka dobiju ono sto 25 godina unazad traze,pa evo neka vam stariji ljudi na forumu potvrde da li je ista prica bila aktuelna i ranije i neka kazu otvoreno sta se desilo za svo oo vrijeme zbog toga.Zalosno je samo sto smo toliko divlji da ne umijemo za svoja prava da se izborimo putem rijeci vec se odje ide na prijetnje i upotrebu sile,poginuli su na kosovu neciji braca i ocevi... a jesmo li mogli to da rijesimo(dok smo imali sto s tim da se pitamo) i na neki drugi nacin,mirnim putem? A ne su danas mnoge majke i sestre uplakane!
    Nije li zalosno vidjeti da umjesto da se na greskama naucimo danas dopustamo istu s mladjim generacijama,da umjesto sto su u skolama i uce se necemu valjanom oni setaju po Podgorici i usklicu nesto o cemu ustvari predstave nemaju.Sva ona djeca ajd nek imaju 18-19 godina u wrh glave...zalosno je vidjeti kako su zloupotrebljena povodom i zarad necega o cemu oni i od njih mladji mogu najmanje reci.
    Pomisli li iko od vas da onakvo ponasanje moze biti samo prva stepenica ka tome da opet necije oci placu i oplakuju zaludu dat zivot za jednu drzavu koje nema,i za jedan komad zemlje koji odavno vapi za svojom slobodom....
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  17. #1317
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pisacemo mi brzo temu i na racun odvajanja Vojvodine ne bojte se! No pitam se na koga ce onda svaliti krivicu....
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  18. #1318
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce srbi na kosovu imati pameti i napraviti SVOJU OVK i da pocnu da se sluze istim onim stvarima kojima se albanci sluze od 1976 godine do dana danasnjeg.(uz pomoc drzave srbije i naravno rusije ukoliko bude pokazala volju da podrzi srbe na kosovu kao sto su amerikanci 30 godina rasturali sfrj)
    Last edited by alfa_seljacina; 19-02-08 at 16:52.

  19. #1319
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    jedino crnogorci koji zive u vojvodini mogu pomoc srbima da neko tamo sad ne krene da razmislja o odvajanju
    srbija nije zavrsila sa problemima, tek im krece, a ako misle racunat na pomoc crnogoraca morace itekako promijenit svoj stav i ponasanje u vezi crne gore i crnogoraca. i to 1/1 bez foliranja.
    Evo ja ti mogu reci da smatram da zvanican stav crne gore ce biti vrlo rezervisan po ovom pitanju. Sa jedne strane nepriznavanjem Kosova bi se zamjerili albancima u cg i tako izgubili njihovu podrsku a pitanje je kako ce amerika davati instrukcije a s obzirom da su instrukcije vec date licno se jedino bojim da ce nasa vlast priznati nezavisnost u najgorem slucaju. Mislim da vecinska Crna Gora osudjuje ovakav cin pravnog nasilja i mislim da u razgovorima sa ljudima koje znam ovih dana vrlo rijetko naidjem na ravnodusan stav dok podrsku nezavisnosti kakvu su dali pojedini na ovom forumu jos nisam licno sreo. Iskreno se nadam da ce crnogorska vlast jedino rezervisanim stavom uciniti da ne rasplamsava strasti u CG a mislim da Milo nece priznati Kosovo jedino ako ga ne pritisne amerika....

  20. #1320
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hokmun View Post
    Apsolutno ne. Drzava Albanija je stvorena pod pritiskom velikih sila, i sa njene teritorije su morale da se povuku snage Srbije, Crne Gore i Grcke. Upravo je strah (Austro-Ugarski prije svega) od izbijanja Srbije na more i njenog jacanja doveo do stvaranja Albanije, koja budi receno, kao ozbiljna drzava nije zazivjela skoro do danas.
    Zna se dobro koja drzava stvara najvise problema na Balkan u zadnjih 20 godina.

    Inace, nijedna od ovih balkanskih drzavica ne bi postojala da velike sile to nijesu scele.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  21. #1321
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post

    Ja sam upoznala na desetine Albanaca koji studiraju na najboljim americkim univerzitetima; od Harvarda, Princetona, pa do Georgetown-a
    Lutkice, nemoj da provociraš pošteni narod! Povuci riječ!!!

  22. #1322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja mislim da je ovo najsrecniji dan za srbe. AKo ih ovo ne opameti da pametno biraju svoje vodje.... vojvodina hoce.

    Glavni krivac za kosovo je seselj, koji je 98 godine ukinuo ljudska prava svim albancima na kosovo. Od toga momenta srbija je presla granicu koja se moze nazvati "ophodjenje ko prema svom narodu" i izgubila kosovo.

    Fasizam koji je uzeo maha u Srbiji evo 20-tak godina je josh na vrhuncu snage. Dali ce raspadanje srbije biti kraj i posledica toga... ili ce se narod opametiti i osloboditi se crnorukasa i nesposobnih politicara, koji neumiju nista drugo da rade bez da pale narod i da vicu "mi srbi ovo ono..." a u stvari ih samo pale ka budale.

    I naravno nikad im nece reci "mi smo krivi jer smo pogresno radili, vec ce reci krivi su hrvati, muslimani, crnogorci, albanci, amerikanci"... i tako paljevina ide dalje.
    Last edited by Ego_and_his_own; 19-02-08 at 17:28.

  23. #1323
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StrongBoss View Post
    17.februar nije nista drugo nego isprava gresaka u istorji regiona,te da je kosovo "deo srbije"te da je nase te da nije nase,Istorija dobro zna cije je
    A Aj nam MOLIM TE rechi shto to veli Istorija?! CHIJE JE KOSOVO? Albansko? Ilirsko? Molim te odgovori!

    i da tekst:

    Vašington tajms: Nova džihadska država u Evropi

    Kosovo će po svemu sudeći biti nova suverena država, ali ta "slaba, večito neefikasna i siromašna državica neće biti u interesu SAD", objavio je danas konzervativni list "Vašington tajms".

    List upozorava da je "OVK bila jedna od prvih terorističkih organizacija povezanih sa Al Kaidom" i da su njeni veterani i simpatizeri sada u vladi Kosova, "gde će steći novi značaj na Kosovu odvojenom od Srbije".
    "Bezakonje i terorizam će verovatno zavladati na Kosovu - gde su rasprostranjeni organizovani kriminal i korupcija" ocenio je list u uvodniku dodajući da, koliko god da je administracija predsednika SAD Džordža Buša i evropske vlade podržavaju, "nezavisnost stvara probleme".
    Imajući u vidu nedavnu istoriju Kosova, teško je zamisliti da bi nezavisnost mogla proći bez ozbiljnog ugrožavanja američkih i evropskih interesa, piše list i podseća da su terorizam i međunarodni kriminal dve najveće brige Amerike u ovom regionu.
    "Budući da su terorizam i međunarodni kriminal dve najveće brige Amerike u ovom regionu, nezavisnost Kosova sigurno ne može povoljno uticati ni na jednu od njih. Ostaci stare terorističke organizacije OVK, koja se bavila trgovinom drogom i oružjem, i dalje su aktivni. Mnogi od učesnika organizacije povezane sa Al Kaidom su aktivni i nalaze se na uticajnim položajima," upozorava se u uvodniku.
    OVK je, objasnio je vašingtonski dnevnik, krajem devedesetih godina bila jedna od prvih međunarodnih terorističkih organizacija povezanih sa Al Kaidom.
    "Zapadne obaveštajne agencije su pre 10 i više godina posmatrale obučavanje njenih pripadnika u Al Kaidinim terorističkim bazama. Njeni veterani i simpatizeri se sada nalaze u vladi, gde će steći novi značaj na Kosovu oslobođenom od Srbije", navodi "Vašington tajms".
    U tom kontekstu bi priče o tome da će čitav Balkan jednog dana biti uključen u EU trebalo da uplaše stanovnike EU, ocenjuje list.
    "Kosovo u ovom trenutku ne može samo da se održava, ni ekonomski, ni vojno. A možda nikada neće ni moći. Dugoročni razlog da se čudimo što je Amerika podržala nezavisnost je činjenica da će ona morati da šalje svoje vojnike na Kosovo, čija nezavisnost podrazumeva stalnu zavisnost od NATO i drugih stranih snaga", zaključio je list.
    Намјерно Другачији...

  24. #1324
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi ste stvarno smijesni. Nijedan se forumas na ovaj topic nije toliko spominjao koliko i ja. Moram ja da sam vama (nekima) gori od Hasim-a "The Snake" Thaci??? E pa dje ide ovo sa nasom zemljom :lolblue:

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Ova Kosovo pade zgodno nasim politicarima da nam ga opet zamute.... Pored simbola, jezika,crkve ,evo i pitanja Kosova na dnevni red i nikad kraja zabavi !
    Pitam se bas kako ce se ta takozvana "Drzava Kosovo" da se ureduje. Potpuno pod medjunarodnom standardima kao sto vec evo mjesecima govore ili pod vjerskim standardima???

    Pitam se da li ce biti drzava i crkva razdvojene ili ne??? Sa ovim politiracama na celu Kosmeta vjerujem da ce biti vezana za vjeru...

    Quote Originally Posted by high View Post
    Čitajući neke komentare ispada da Dinošin poziv Albancima da slave u svojim domovima treba dodati u primjere čojstva i junaštva. A Albanci su kao bolji građani Crne Gore od svih drugih. Bezveze.
    Albanci su samo pokazali da slušaju ono što im njihove vođe kažu.
    Dinošina izjava je diplomatski vješta i korektna. Kao i sve vješte diplomatske izjave, može se tumačiti kako kome odgovara. Može se reći da je tražio suzdržanost zbog Crnogoraca i Srba, ali se takođe može reći da je poručio Albancima da ne trče pred rudu i čekaju pravo vrijeme.
    U svakom slučaju Dinoša je bistar i da je on htio da kaže ono zbog čega ga neki ovde veličaju on bi to rekao jasno i glasno. Zna on jezik odlično i on to nije rekao.

    Albanci u Crnoj Gori jesu crnogorski građani puno puno više nego što su Albanci u Srbiji, Makedoniji i Grčkoj građani tih država. To ne znači da su anđeli. Uspješan zajednički život na ovom dijelu Balkana podrazumeva mudrost, razumijevanje, tolerantost ....ali i opreznost sa obje strane.
    Tako je. Porblem je sa Albancima da vecina premnogo slusa zelje i lijepe bajke vecih Albanaca koji se vecinom nalaze u Ameriku.

    A taj primjer je njima bas vjerujem naslijedio od preca. Inace se toliko hvala da su porijeklom Iliri, i da sje njihov narod zivjeo u grupe ili bolje receno tako zvane "tribes".

    A vidi se i bas da im je danasnji mentalitet od tada. Mislim da je sve bez onoga staroga Albanca (koji je svoj zivot i zivote sinova dao za laganu zemlju) i onih drugih terror vojvodja sve drugacije htjelo ispasti.

    E sada je bas veliko pitanje kako je sve u CG htjelo proci sa tim slavljem Albanaca da Dinose nije bilo, ili da se nije izjavio o pravom lijepom ponasanju

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    sta je odluka CG , jel priznaje ili ne?
    Crna Gora ce osluciti sjednicom Skupstine CG.

    Ali bi vjerujem bolje bilo da odrze referendum, po gradjanskim standardima. Po stardardima koje vecina ljudih u CG pozdravljaju.

    Inace bi ovo mozda i bolje bilo jer neke vecine za priznavanje Kosmeta nema, ali se i tako Crnoj Gori nista nemoze krivati iz inostranstva (kosmeta, i Albanije).

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Lutkice, nemoj da provociraš pošteni narod! Povuci riječ!!!
    Neznam uopste da li si to znao ali i takvih Crnogoraca i Srba isto ima, samo se u svakom slucaju oni manje cuju. Nisu magneti koji uvijek trazu neku paznju.

    A sta se Turske tice:

    Priznali su rijecima da su zaduzni muslimanskom narodu na Balkanu da ih podrze (jer su Albanci na Kosmet vecinom Muslimanci) i da zato priznaju tako zvanu "Drzavu Kosovo".

    Srbija bi trebala odma da priznade Drzavu Kurdistan na Tursku teritoriju i da pocne odma dobro odnose sa njima. Da vidimo koliko ce onda ti Turski drugari da se slazu sa nepostojecom nelegalnom zemljom.
    Last edited by MNT; 19-02-08 at 17:53.

  25. #1325
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://en.wikipedia.org/wiki/Illyria

    evo procitajte cije je bilo kosovo

    inace *ebe mi se za SVE novonastale drzave na balkanu ...SFRJ je bila konza
    Last edited by robi; 19-02-08 at 17:54.

Page 53 of 85 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •