Page 40 of 85 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #976
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    majlena od vecheras imash novog obozavaoca!!Takva nam treba!!!hehehe

  2. #977
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    majlena od vecheras imash novog obozavaoca!!Takva nam treba!!!hehehe
    Sto ti je sarmer

  3. #978
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje i sto ces s njom?

  4. #979
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Ti mozda i ne bi, ali moras priznati da u nekim postovima ima mnogo zluradosti na tu temu.
    U svakom zitu ima kukolja pa i u Crnoj Gori fukara i mnoooooooooogo mnooooooogo ratnih profitera
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  5. #980
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    U svakom zitu ima kukolja pa i u Crnoj Gori fukara i mnoooooooooogo mnooooooogo ratnih profitera
    Ali isto vise fukara

  6. #981
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CG View Post
    Stvarno se osjeca u svakom vasem postu da bi ste srecni bili da ovdje u Crnoj Gori bude kakvo zlo, sto je najgore vi zivite ovdje zajedno samnom...

    Bar da iseljenicima pozelite takvo sto pa da vas i razumijem LOL..
    Naravno da ne prizivam nikakvo zlo i ne daj Boze da se ostvari ono sto sam naveo, ali moras razumjeti da me duboko pogadja i izaziva veliki bijes to
    sto ces ti (kazem to figurativno) i ljudi koji vode ovu drzavu ( blago nama ) sutra cestitati Kosovu na dobijenoj drzavnosti :mad: :mad: :mad:

    To sto podrzavaju, da ne kazem podrzavate, to sto se danas dogodilo Srbiji je BRUKA!

  7. #982
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    Naravno da ne prizivam nikakvo zlo i ne daj Boze da se ostvari ono sto sam naveo, ali moras razumjeti da me duboko pogadja i izaziva veliki bijes to
    sto ces ti (kazem to figurativno) i ljudi koji vode ovu drzavu ( blago nama ) sutra cestitati Kosovu na dobijenoj drzavnosti :mad: :mad: :mad:

    To sto podrzavaju, da ne kazem podrzavate, to sto se danas dogodilo Srbiji je BRUKA!

    Vidjecemo ko podrzava, ja necu nikad. Isto kao sto nisam podrzavao ni napad na Dubrovnik (nadam se da ne mislis da je i to bruka).
    Last edited by PERPER; 17-02-08 at 23:42.

  8. #983
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    Naravno da ne prizivam nikakvo zlo i ne daj Boze da se ostvari ono sto sam naveo, ali moras razumjeti da me duboko pogadja i izaziva veliki bijes to
    sto ces ti (kazem to figurativno) i ljudi koji vode ovu drzavu ( blago nama ) sutra cestitati Kosovu na dobijenoj drzavnosti :mad: :mad: :mad:

    To sto podrzavaju, da ne kazem podrzavate, to sto se danas dogodilo Srbiji je BRUKA!
    Zar ne mislis da je to sto se dogodilo Srbiji srpska bruka...

    Ne znam sto se okrecete vazda Crnoj Gori kao da ista ima uticaja da vam vrati Kosovo

    Da ste brinuli o Kosovu vise nego sto ste zadnjig 20 godina pokusavali da ratom zadrzite ostale republike u YU Kosovo bi bilo i dalje u Srbiji

    Borite se vi i dalje za Kosovo ne trosite energiju pljujuci po Crnoj Gori

  9. #984
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zadnja opomena!
    Last edited by DIDI; 18-02-08 at 00:52.

  10. #985
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Nihil
    Ne postoji nikakva kontra akcija koja bi donijela ista dobro Srbiji. Da se Milosevic nije kur.cio, vec objektivno sagledao situaciju Kosovo bi jos bilo u Srbiji, a rata ne bi bilo.
    Nije tacno Nihile; u Hrvatskoj se jos davno prije 1990 znalo za plan da se Srbiji otme Kosovo; za to se tamo znalo decenijama, a pred rat se o tome otvoreno i pricalo.
    To je englesko-njemacko-hrvatsko-vatikanski plan jos od kraja 19. i pocetka 20 vijeka.
    Ti isti su iskoristili vladavinu Tita da pripremi Kosovo za otcjepljenje naseljavanjem Siptara i protjerivanjem Srba u SFRJ, a u taj plan su evo uspjeli uvuci Amere koji su u njemu nasli svoju racunicu, tj. da ce to protiv Evrope da iskoriste.. (Dakle, bice pravde, pakleni plan ce da se obije o glavu onima koji na njemu skoro stotinu godina rade..)
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  11. #986
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sad idem da odmaram glas, nadam se da cete biti dobri i mirni nocas preko noci, jer ko ne bude, pa-pa

    znaci lepo mi se igrajte tonight :*
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #987
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Da srpski umjetnik izlozi sliku ratka mladica u hrvatskoj ta izlozba bi bila odrzana? Mislim taj 'umjetnik' nebi ni mogao da udje u hrvatsku ali eto...
    Ako ne znas o cemu pricam prvo se informisi pa pisi.
    Cista veljesertbaljska laz .laz i samo L A Z ! Serbi izlazu slike ratnije monstruma od kojih pola lipsa u Haagu dje godj se zadese ,istijema ni oskrnavise sve Crnogorske svetinje ,manastijere crkve crkvice itd itd itd !
    NOKIA 2110 /serbija :devil:!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #988
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Cista veljesertbaljska laz .laz i samo L A Z ! Serbi izlazu slike ratnije monstruma od kojih pola lipsa u Haagu dje godj se zadese ,istijema ni oskrnavise sve Crnogorske svetinje ,manastijere crkve crkvice itd itd itd !
    NOKIA 2110 /serbija :devil:!
    Ok! Srbija je radila to sto je radila, dobila je po prknu zbog toga bombama ali da joj uzmu njenu teritoriju to je stvarno teror i presedan....I ako sam veliki crnogorac nije mi milo to sto se desava srbiji.Samo zlobnim ljudima moze da bude milo i stidim se ljudi koji misle kao Zvek Zivi a izjasnjavaju se kao crnogorci.

  14. #989
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ok! Srbija je radila to sto je radila, dobila je po prknu zbog toga bombama ali da joj uzmu njenu teritoriju to je stvarno teror i presedan....I ako sam veliki crnogorac nije mi milo to sto se desava srbiji.Samo zlobnim ljudima moze da bude milo i stidim se ljudi koji misle kao Zvek Zivi a izjasnjavaju se kao crnogorci.
    Neznam sta za tebe predstavlja to "veliki crnogorac",niti zasto bi trebali crnogorci da se stide zbog desavanja u Srbiji,oni su birali svoj put. Neka se stide oni koji i dan danas vjeruju da su hrvati sami sebe granatirali u Dubrovniku,muslimani sami sebe u Sarajevu,pa Racak,pa najtuznija tvrdnja radikala da je u Srebrenici ubijeno samo 300 civila,pa jedna od ideja da treba pobiti sve stanovnike Kosova sem Srba,eto nekima je uzor i Uganda... nema kraja nabrajanju. A sto se tice ovih najava o nekoj prijetnji CG od strane albanaca od toga nema nista niti ce biti,ne smatram da vise vrijedim od pripadnika albanskog naroda koji zive u CG,niti od bilo kojeg drugog pripadnika ostalih naroda,ubjedjen sam da tako misli i vecina crnogoraca. Znaci, ako nekog postujes postovace i on tebe. Ne znam zbog cega prpadnici srpskog naroda dozivljavaju sebe nekim posebnim narodom pa smatraju da treba da budu iznad svih nas? Pa im taj umisljaj dozvoljava da pljuju po svemu i svacemu a da im mi nakon toga postavimo crveni tepih i aplaudiramo. Odmah u blizini zgrade dje stanujem je kuca od hrvata,malo ispod zivi muslimanska familija,vjerovali ili ne oni vise imaju od mene zastava Crne Gore,kod ovog hrvata nabavih i cd crnogorskim pjesama. A u zgradi u kojoj stanujem dominiraju braca srbi,slike Radovana K. na zidovima,sta ce njima Rembrant,PIkasso...uz sve to veliki vjernici,a niko od njih nije vidio Bibliju,a ne da je procitao. Bitno je da obavezno pljuju po nasoj zastavi i drzavi ,i to je neka kultura,jadno.

  15. #990
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ja nisam pristalica nezavisnosti Kosava ali **** ga sami su to sebe napravili.
    Ko je zapoceo ratove protiv Slovenije Bosne Hrvatske...
    Ko zna kako bismo sad zivjeli da nije bilo tih ratova sankcija i cuda kroz koje smo prosli zbog Srbije

  16. #991
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    U Beogradu demolirana Slovenacka ambasada, McDonalds na terazijama (moj omiljeni) i onaj na Slaviji. Polomljeni semafori, pobacani kontejneri, iscupani saobracajni znakovi...
    Dobro mi reche, da jutros ne kupujem svoj regular meal (inace 2 dupla chizburgera, srednji pomfrit i velika casa soka od jabuke, posto sam zagovornik zdravog zivota) tamo, nego da kupim na zelenjaku. Hvala! :roll: :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #992
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    znash li koliko desetina i stotina pravoslavnih hramova postoji na kosovu?znas li koliko ih je spaljeno?Znas li koliko je srba iseljeno sa kosova?Znash li koliko ih se jos vodi kao nestalih?Kazes da je Genocid dokazan!Ko i gdje ga je dokazao ?to je cista laz!!sjeti se sudjenja Milosevicu i laznih svjedocenja!
    Znas li ti koliko je albanskih dusha zivo spaljeno u visokim pecima,jer je vozd naucio lekciju o masovnim grobnicama iz Bosne i Hrvatske?Imas li pojma?Ili su to za dosta vas samo psi koji se kote,i cije bivstvovanje treba sto prije okoncati?Ovo sto vas je snaslo,snaslo vas je na bazi toga sto ste sve narode sa kima ste ratovali posmatrali kao pse,i gradjane drugog reda.

    Doso djao po svoje,upamet se,bolje Vam je
    Last edited by Interceptor; 18-02-08 at 07:12.
    Mila majko,podigni me malo

  18. #993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    To sto su oni uradili je pravno nasilje i ako im prodje to zasto se neko sjutra u Cg ili bilo gdje drugo ne bi usudio da dio tudje teritorije proglasi nezavisnom.
    Ako budu dozivljavali Kosovski scenario,zasigurno oce.
    Mila majko,podigni me malo

  19. #994
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mnogo je žuči ovđe prosuto. Sve će bez sumnje izgledati drugačije za neko vrijeme.

    Žao mi je što Srbija nema petlje da uđe u sjever Kosova i potvrdi svoj suverenitet tamo. Da je zaista Rusija to što misle Srbi danas bi po istom scenariu RS proglasila nezavisnost iza čega bi stala Rusija a možda su dosad mogli nać još nekog da to prizna.
    U Beogradu je demonstriralo nešto oko 2 hiljade ljudi a u Novom Sadu oko hiljadu. Tuga...Sve je nekako srpski tiho, nedorečeno i polovično. Baš ko što sam i predvidio - tresla se gora rodio se miš.
    Zaista mi je žao tih preostalih Srba...Oni su ispali jedina potpuno oštećena i izmanipulisana strana.
    Kosovare potpuno razumijem i želim im svaku sreću, jer da sam Albanac vjerovatno bi i ja tulumao po Prištini. Ne bi sigurno moralisao oko toga je li sve izvedeno pošteno ili ne.
    Ipak, bez obzira na emocije pojedinaca, valjalo bi imati svijest da je sve to tema iz susjedstva.
    Ko ne može da kontroliše emocije, granica je otvorena, a bila je i do sad, pa je trebao Kosovo branit na Kosovu. Ovako, bilo bi smiješno da nije tragično.
    Neću više o Kosovu. Makar dok se ne slegnu emocije. Umoran sam od svađanja sa dežurnim moralistima, a i nešto mi je bez veze iscrpljivati se oko teme koja nema veze sa Crnom Gorom. A red je i ispoštovat ožalošćene.

  20. #995
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Mnogo je žuči ovđe prosuto. Sve će bez sumnje izgledati drugačije za neko vrijeme.

    Žao mi je što Srbija nema petlje da uđe u sjever Kosova i potvrdi svoj suverenitet tamo. Da je zaista Rusija to što misle Srbi danas bi po istom scenariu RS proglasila nezavisnost iza čega bi stala Rusija a možda su dosad mogli nać još nekog da to prizna.
    U Beogradu je demonstriralo nešto oko 2 hiljade ljudi a u Novom Sadu oko hiljadu. Tuga...Sve je nekako srpski tiho, nedorečeno i polovično. Baš ko što sam i predvidio - tresla se gora rodio se miš.
    Zaista mi je žao tih preostalih Srba...Oni su ispali jedina potpuno oštećena i izmanipulisana strana.
    Kosovare potpuno razumijem i želim im svaku sreću, jer da sam Albanac vjerovatno bi i ja tulumao po Prištini. Ne bi sigurno moralisao oko toga je li sve izvedeno pošteno ili ne.
    Ipak, bez obzira na emocije pojedinaca, valjalo bi imati svijest da je sve to tema iz susjedstva.
    Ko ne može da kontroliše emocije, granica je otvorena, a bila je i do sad, pa je trebao Kosovo branit na Kosovu. Ovako, bilo bi smiješno da nije tragično.
    Neću više o Kosovu. Makar dok se ne slegnu emocije. Umoran sam od svađanja sa dežurnim moralistima, a i nešto mi je bez veze iscrpljivati se oko teme koja nema veze sa Crnom Gorom. A red je i ispoštovat ožalošćene.
    Vrlo korektan i realan komentar. Necu se osvrtati na mnoge komentare pojedinaca ciji je rjecnik za svako zaljenje.

    Slazem se sa tvojim vidjenjem situacije i reakcija u Srbiji ali ja od Srba nisam puno ocekivao iz razloga sto vec godinama znaju kakav ih scenario ceka i da je farsa i gubljenje vremena bila njihova "diplomatska ofanziva". Srbi su mjesecima pistaljkama i protestima zbacivali rezim Milosevica a u godinama u kojima je ocigledno da im oduzimaju silom teritoriju sjede kuci i osudjuju govor Kostunice juce koji je naravno realan koliko god bio kontraproduktivan kao sto kazu. Ne, najbolje da Srbi zahvale Americi i Engleskoj i da na najbolji nacin pokazu svoju visedecenisjku anemiju i nesposobnost vodjenja sopstvene drzave.

    Vazno je da su "navijacke grupe" divljale po njihovom belom gradu a beogradska gospoda se coce snebivala pisuci zgrozene komentare na B92... pihhh

  21. #996
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Povodom jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova, u sjedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku održane su konsultacije Savjeta bezbednosti, nakon čega ambasador Rusije u UN Vitalij Čurkin izjavio da je postignuta saglasnost da Rezolucija 1244 ostane na snazi, prenosi RTS.
    Šest evropskih zemalja i SAD ocijenilo je da Savjet bezbjednosti ne može da se složi o daljim koracima oko Kosova i da je plan o nadziranoj nezavisnosti jedino dostupno rješenje za stabilnost i bezbjednost regiona.
    "Što se nas tiče, veoma je važno što smo postigli saglasnost o tome da Rezolucija 1244 ostaje na snazi, kao i prisustvo Ujedinjenih nacija na Kosovu. Generalni sekretar nam je rekao da šef misije UNMIK zadržava svoja ovlašćenja. Rečeno nam je da i u prištinskoj deklaraciji stoji da Rezolucija 1244 ostaje na snazi. Ako je to tačno, onda nije jasno koji je pravni osnov da se uopšte i razmatra priznavanje jednostrano proglašene nezavisnosti. Naš stav je da međunarodna zajednica treba da zanemari deklaraciju o nezavisnosti, a da šef misije UNMIK treba da je proglasi pravno ništavom", kazao je Vitalij Čurkin, ambasador Rusije u UN.

  22. #997
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Zaista mi je žao tih preostalih Srba...Oni su ispali jedina potpuno oštećena i izmanipulisana strana.
    Takodje. Da su pametni, ne bi se obazirali na popaljivanja kafanskih Srba, no bi gledali da se integrisu u kosovosko drustvo i tako ostvare svoja prava i slobode.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #998
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Doci ce dan kad cete se i vi osjecat kao srbi, s tim sto ce vama uzet citavu drzavu
    Nama?
    Kad nam je Vi nijeste uzeli, dako je ne uzmu ni oni.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  24. #999
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Nije tacno Nihile; u Hrvatskoj se jos davno prije 1990 znalo za plan da se Srbiji otme Kosovo; za to se tamo znalo decenijama, a pred rat se o tome otvoreno i pricalo.
    A ti za to znas jer ti je rekla komsinica Mara koja je to cula od svoje koleginice kojoj je to rekao neki prijatelj koji je to saznao iz pouzdanih izvora?!

    Quote Originally Posted by odli View Post
    To je englesko-njemacko-hrvatsko-vatikanski plan jos od kraja 19. i pocetka 20 vijeka.
    Dodaj jos i italijansko-brazilsko-meksicki, vec kad lupas da mocnije zvuci!

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ti isti su iskoristili vladavinu Tita da pripremi Kosovo za otcjepljenje naseljavanjem Siptara i protjerivanjem Srba u SFRJ, a u taj plan su evo uspjeli uvuci Amere koji su u njemu nasli svoju racunicu, tj. da ce to protiv Evrope da iskoriste.. (Dakle, bice pravde, pakleni plan ce da se obije o glavu onima koji na njemu skoro stotinu godina rade..)
    Mozete vi izmisljati razno razne razloge i smisljati stotine teorija zavjera, ali to ne mijenja cinjenicu da je Kosovo izgubljeno zbog lose politike koju je Srbija vodila.

    btw. to sto vam ispiraju mozgove ovakvim nebulozama je samo kontraproduktivno.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  25. #1000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    putin u vezi ocepljenja kosova od srbije
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 40 of 85 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •