Page 39 of 85 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast
Results 951 to 975 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #951
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocigledno je da svi ne misle.Da misle imalo, ne bi ovako pricali pojedini!

  2. #952
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThroughYourGillsIBreathe View Post
    To nije nikome jasno. Cak ni njima koji kukaju, a na Kosovo su jedino bili pute Google Pictures opcije. Ali to su instant patriote i oni se mole da neki rat izbije u Crnoj Gori ne bi li viknuli "rekosmo li vam?". To je ona svijest koja je '99 u sred Podgorice, u jeku NATO bombardovanja, drzala transparent "bombardujte i nas, nijesmo gubavi!".
    Ovaj gubitak Kosova je posledica politike Slobodana Milosevica. A neko je Slobodanu dao glasove. Neko je dao glasove da se ide na Kosovo i da se Albancima i Albankama put iscrta tako da idu preko shina pored kojih su postavljene mine. Neko je bacao ruze na tenkove koji su ishli na Kosovo. Nije u pitanju bio sam rat na kosovu krajem '90 vec skoro citavi vijek konstatnog, planiranog, dobro pripremljenog sirenja svake vrste mrznje, stereotipa i netrpeljivosti prema Albancima. U tome su prednjacili kafanske patriote o kojima cu kasnije postaviti text. Na TV-u, radiju, novinama, u svim medijima stvarana je slika o Albancima kao nizoj rasi, maloumnoj i zaostaloj. Ti koji su to radili nikad nisu krocili na Kosovo ili u Albaniju. Ali to je vec bilo djelo bolesnih umova sa diplomama - SANU, CPC, politichke partije i ostali. Uz pomoc medija pravoslavno zivlje Srbije i Crne Gore je jednostavno hipnotisano i gutalo je, sa radoscu, sve najgore shto se pricalo o Albancima. Na kraju krajeva Kosovo je dio Srbije tek od 1913. (ili 1912.) i licemjerna je, netachna i pokvarena prica o vjekovnom pripadanju Kosova Srbiji. Jednostavno, ne moze se ocekivati da gradjani pokrajne koju ostatak Srbije iz dna dushe mrzi bude privrzen toj i takvoj zemlji. Dobro je to objasnio Old Bone.
    Druga stvar je najvaznija, a to je izgleda ono shto niko ne kapira, ili kapira ali nece da shvati, a to je da je sve ovo uradjeno i isplanirano od strane "velikih sila" i da se tu Srbija nije nishta pitala. Prica srpskih politicara o ocuvanju Kosova zanavijek je cisto politichka prica kojom su kupovani glasovi. Najveca greska srpskih politicara je bila u tome shto nisu htjeli da cuju shto Albanci sa Kosova misle o svemu. Niko nikad u Srbiji nije pruzio sansu albanskoj strani da kaze shto misli. Ne, oni su se, kao mala djeca, inatili, durili, prijetili i odbijali svaki moguci dogovor jer su znali da time ostaju u foteljama. Jer shto je veca kriza narodu se skrece tema sa vaznih pitanja a to su - plate i bolji zivot.
    Rekoh prije, decenijama su se sistematski sirili mrznja i stereotipi o albanskom narodu kao zaostalom i (skoro) umno poremecenom. Ti se stereotipi i mrznja sire i danas. Evo vec vidim na Tijanicevom (Koshtunicinom) RTS-u se preduzimaju mjere hushkanja i sirenja mrznje, pa je u goste pozvana Ljiljana Smajlovic, udarna igla srpskog fashizma. I sad je to strategija - sirenje straha. Jer Koshtunica & co. jedino opstaju u takvoj atmosferi.
    Ne mozete od ljudi koji ste '99 godine bombardovali, ubijali i sahranjivali u masovnice grobnice ocekivati da ostanu sa vama u istoj drzavi. Ne mogu ostati u drzavi u kojoj 40% na izborima odnose Radikali.
    Ne moze Kosovo biti u Srbiji koja Kosovo nishta ne pita. U Srbiji u cijem parlamentu nema predstavnika Kosova. U Srbiji u kojoj se provaljuje na izlozbu albanskih umjetnika i lomi galerija. A to je Srbija koju podrzava vecina njenih gradjana, i to je Srbija koja je ogledalo zvanichne politike.

    I velika je greshka kad se Kosovo uporedjuje sa Republikom Srpskom. Republika Srpska je neshto shto je nastalo u ratu sredinom '90-ih, silovanjem jedne zemlje, nastalo na genocidu. Genocidu koji je dokazan. Ali se na teznji za priznavanje RS vidi svo licemjerje i lazni patriotizam, jer se iz usta tih patriota cuje - ako je Kosovo moglo da bude nezavisno neka bude i RS. Drugim rijecima - oni bi odmah zaboravili na Kosovo ukoliko RS postane nezavisna, jer bi se time ispravila nepravda i izravnali racuni. Toliko o patriotizmu i principima.

    Nomalni dio Srbije ne reze vene za Kosovom. Njih interesuju plate i to kako da sebi obezbijede bolji zivot i standard. Za njih zivot ide dalje jer im i dosadasnji zivot nije imao veze sa Kosovom. I to je Sushtina. Citava prica oko gubitka Kosova je ustvari pravljenje drame da bi se skrenula paznja sa glavnih problema u Srbiji.

    A domacim "patriotama" koji prognoziraju ovakav scenario u Crnoj Gori bih samo porucio da treba da ih je stid, jer se vidi da ne poznaju Crnu Goru. Sa jedne strane se dopushta divljanje SPC i srpskih stranaka u Crnoj Gori, jer eto zaboga - braca smo, pa divljanje nije divljanje kad je od brata, dok se sa druge strane i najmanji potez individua druge vjere tumachi kao napada na drzavu. U sred crnogorskog parlamenta, poslanik SNS Dobrilo Dedeic je iscijepao Ustav RCG, pred ochima javnosti u sred prenosa. I niko od crnogorskih dushebriznika se nije oglasio. E sad, zamislite da je to uradio Mehmet Bardi.

    Kosovo je izgubljeno jer vlast i narod nisu dobro i pametno odigrali partiju. Da je iko htio da cuje shto narod dolje misli stvari bi bile drugacije. Sa prijateljskim tonom moglo se raspravljati o podjeli Kosova. I opet da kazem - sve je to aminovano i isplanirano od strane velikih sila. Za godinu dana velika vecina svjetskih drzava ce priznati Kosovo. A stvari treba da idu dalje i na bolje. Vazno je da ljudi na Kosovu pocnu normalno da zive.
    Neko je bio na kosovo samo preko google pics-a neko nije ni tako a neko od nas se mozda tamo i rodi,zamisl!!Ne znam jesi li to mogao da pretpostavish u svom eseju o proslim vremenima.Mada ti vjerovatno bolje znash uzroke nastanka kosovske krize i od onih koji su se tamo rodili i tamo zivjeli ,i tamo imaju grobove predaka,imanja,rodbinu...jesi li zaboravio kidnapovanje i klanje srpskih policajaca na kosovu 99 te?Jesi li zaboravio stvaranje paravojne teroristicke organizacije na teritoriji republike srbije po imenom OVK?znash li koliko desetina i stotina pravoslavnih hramova postoji na kosovu?znas li koliko ih je spaljeno?Znas li koliko je srba iseljeno sa kosova?Znash li koliko ih se jos vodi kao nestalih?Kazes da je Genocid dokazan!Ko i gdje ga je dokazao ?to je cista laz!!sjeti se sudjenja Milosevicu i laznih svjedocenja!Znash li na cijoj strani su bili albanci na kosovu za vrijeme 2.og svjetskog rata-tzv balisti?Znas li sto su albanci radili srbima za vrijeme drugog svjetskog rata?znas li kakvo je stanje na kosovo bilokad se nije znalo za milosevica?znas li koliko albanaca zivi i danas u Bg a da ih niko prstom ne dira?Po cemu je greska sto se kosovo uporedjuje sa rep.Srpskom?zato sto ti tako kazesh?ili zato sto busova administracija kaze?
    Albanci su samostalno svojom odlukom bojkotovali institucije srbije,ako nisi znao i to je bio dio dugorochnog plana koji se sada ostvaruje.zapamtio si da je dedeic pocijepao predlog teksta ustava a da li si zapazio akciju orlov let,gomilanje naoruzanja i kovanje teroristickih planova u pogledu otcjepljivanja teritorije cg>znas li da su albanci jos 80 tih imali sva prava na kosovu,natpisi na dokumentima,imena javnih ustanova,skola,fakulteta ispisivana su prvo na albanskom pa na srpskom,imali su svoje novine,stampu..sva prava i vise od toga..ali njih to nije zanimalo ..vec samo odvajanje od srbije i pripajanje albaniji..a nemoj da mislis da mozes da zabranish domacim patriotama kako kazes da sumnjaju u mogucnosti slicnih scenariaj na teritoriji cg..da nisi ti mozda veci patriota od nas?zasto?zato sto zatvarash oci pred realnim cinjenicama?ja sam skloniji misljenju da je tvoj stav manje patriotski ka crnoj gori....

  3. #953
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ocigledno je da svi ne misle.Da misle imalo, ne bi ovako pricali pojedini!
    Jos nisi napisao - koji je to zakon donio Tito '46? Kako se zove zakon i koji su clanovi na osnovu kojih si zakljucio ono shto si napisao?

    Hvala

  4. #954
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CRNOGORCI ocekujte slican scenario sa najjuznijom opstinom, pa necu da predvidjam kada ali cemo ga svi odavde docekati sigurno!

    Pa da vidimo hocete li im i onda cestitati...

    Samo neka se nas dobri i posteni Milo zamjeri Amerikancima, pozdravite se i s' pola Podgorice onda

  5. #955
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa valjda ne ocekujes da ti kaze koji je to zakon...

    Rvas uzdrzi se od kvalifikacija o misljenju, ako imas nesto konkretno reci ...

    Alfa obrisali su ti post koji je bio kao i tvoj nick

  6. #956
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Otima se dio teritorije suverene medjunarodno priznate zemlje Srbije !To je ono sto nikako nije dobro i nesto sto pored mog intimnog dubokog neslaganja sa kosovskom nezavisnoscu ostavlja tezak osjecaj gorcine i bespomocnosti, nemogu da ne kazem da Srbija zanje ono sto je posijala

  7. #957
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Ako bi ti pustio da se u cg izlozi slika koja velica nekog ko je ubijao crnogorce onda ja i ti nemamo sta da pricamo, zastava i to se tesko moze uporediti!
    Vjerovatno mislis na sliku Aleksandra Karadjordjevica?
    Kolko mi se cini mnogi je izlazu po Crnoj Gori, pa nikome nista.

  8. #958
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    CRNOGORCI ocekujte slican scenario sa najjuznijom opstinom, pa necu da predvidjam kada ali cemo ga svi odavde docekati sigurno!

    Pa da vidimo hocete li im i onda cestitati...

    Samo neka se nas dobri i posteni Milo zamjeri Amerikancima, pozdravite se i s' pola Podgorice onda
    ulcinj ce da proglasi nezavisnost? :twist: need a hug?

    ja ne znam sto ste sad zapeli sto ce bit sto ce bit... bolje pogledajte ovo sto je bilo.pustite NAS da mi kontrolisemo sto ce bit sa nasim opstinama.
    f6

  9. #959
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    CRNOGORCI ocekujte slican scenario sa najjuznijom opstinom, pa necu da predvidjam kada ali cemo ga svi odavde docekati sigurno!

    Pa da vidimo hocete li im i onda cestitati...

    Samo neka se nas dobri i posteni Milo zamjeri Amerikancima, pozdravite se i s' pola Podgorice onda
    Ne bi volio,ali me ne bi cudilo nimalo

  10. #960
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    CRNOGORCI ocekujte slican scenario sa najjuznijom opstinom, pa necu da predvidjam kada ali cemo ga svi odavde docekati sigurno!

    Pa da vidimo hocete li im i onda cestitati...

    Samo neka se nas dobri i posteni Milo zamjeri Amerikancima, pozdravite se i s' pola Podgorice onda
    Crnoj Gori se to nikad ne moze desiti.

  11. #961
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mislio je slike onih koji bi Crnogorce zakucavali na mostove ili onih koji bi da im nadzive naciju ili onih sto su pripisali sebi komat teritorije Crne Gore ima slika i slika...

  12. #962
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mislim da nije u redu da pricate tako o nasim ljudima koji zive vani. Isti vi ste ih dizali u nebesa kada su donijeli nezavisnost Crnoj Gori a sada ih pljujete. Eto moji Crnogorci van Crne Gore zasto vam je bolje stojat tamo dje jeste.
    Majlena kazes usuksani punih dzepova, pa vidis za razliku od mnogih odje kod nas koji su te dzepove napunili lopovlukom, oni svoje dzepove pune radom.
    Izvinjavam se na off topicu, DIDI ako je potrebno i obrisi, ali samo gledam koliko se pljuje po onima koji su crnogorci isto koliko i mi ali su za svoje bolje otisli odavde.
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A da mozda procitas ono sto sam napisala? Ako reagujes toliko emocionalno na ovo sto se desava onda odgovaraj na moj post kada se strasti malo slegnu.
    Gdje sam ja to usla u tvoje privatne razloge? Nikada i nikome na forumu nijesam zalazila u privatnost, tako ni tebi. Ono sto trazis za sebe dozvoli i drugima. Ako oni nekome nesto cestitaju, to je njihova a nikako tvoja stvar zar ne? Ko ce kome i sto prodati, to je opet njihova stvar.
    A more je veceras prilicno nemirno, puva bura lagano
    Kao prvo nikad nisam dizala nikog u nebesa pogotovo ne crnogorce po bijelom svijetu koje poje i masu zastavama na bezbjednoj udaljenosti i prdoklace o demokraticnim stavovima itd.., podju dva dana u inostranstvo i odma su pacifiste...oh da kako da ne. I naravno da je moja stvar ako cestitaju javno na forumu, naravno da je moja stvar ako se ja osjecam ugrozeno, kao sto se ojsecam ugrozeno Jer ako su to mogli danas napraviti na kosovu sjutra mogu i ovdje, a ja znas nemam nikog u inostranstvu da izmaknem guzicu na sigurno niti imam namjeru. A vrloo je moguce da ce se i nama desiti isto ya par decenija kad i mi postanemo manjina sopstvenoj drzavi....a svi zaboravljamo svekoliko naoruzanje nadjeno u tuzima da nisu htjeli medjede da fataju po brdima ili sto.....

    Mirno more, jopet
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  13. #963
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Kao prvo nikad nisam dizala nikog u nebesa pogotovo ne crnogorce po bijelom svijetu koje poje i masu zastavama na bezbjednoj udaljenosti i prdoklace o demokraticnim stavovima itd.., podju dva dana u inostranstvo i odma su pacifiste...oh da kako da ne. I naravno da je moja stvar ako cestitaju javno na forumu, naravno da je moja stvar ako se ja osjecam ugrozeno, kao sto se ojsecam ugrozeno Jer ako su to mogli danas napraviti na kosovu sjutra mogu i ovdje, a ja znas nemam nikog u inostranstvu da izmaknem guzicu na sigurno niti imam namjeru. A vrloo je moguce da ce se i nama desiti isto ya par decenija kad i mi postanemo manjina sopstvenoj drzavi....a svi zaboravljamo svekoliko naoruzanje nadjeno u tuzima da nisu htjeli medjede da fataju po brdima ili sto.....

    Mirno more, jopet
    Eto ja nijesam posla dva dana u inostranstvo pa postala pacifista, nego zborim iz Grne Gore. I ne vidim zasto bi javno iznosenje tvoga misljenja bilo vrijednije i istinitije od njihovoga. Oni misle da su oni u pravu, isto kao sto ti mislis da si ti u pravu. Kao sto rekoh, dozvoli im ono sto trazis za sebe A samo od nas samih zavisi ocemo li u svojoj drzavi postati manjina.
    U Beogradu demolirana Slovenacka ambasada, McDonalds na terazijama (moj omiljeni) i onaj na Slaviji. Polomljeni semafori, pobacani kontejneri, iscupani saobracajni znakovi...

    I tebi ravno kopno

  14. #964
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam kako moze da nam se otcijepi autonomna pokrajna kad je mi nemamo, ili biste je nekome dali mozda...

    Pranojama takve vrste su i poceli ratovi prije 20tak godina

  15. #965
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CG View Post
    Ja ne znam kako moze da nam se otcijepi autonomna pokrajna kad je mi nemamo, ili biste je nekome dali mozda...

    Pranojama takve vrste su i poceli ratovi prije 20tak godina
    Polako druze ima dana...nemojte se zanosit...

  16. #966
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Polako druze ima dana...nemojte se zanosit...
    Zvucis mi kao da bi ti bilo milo da se to desi.

  17. #967
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno se osjeca u svakom vasem postu da bi ste srecni bili da ovdje u Crnoj Gori bude kakvo zlo, sto je najgore vi zivite ovdje zajedno samnom...

    Bar da iseljenicima pozelite takvo sto pa da vas i razumijem LOL..

  18. #968
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahahah vazi samo bez politike.....

    CG ja ne bih voljela da jedna dlaka s glave bilo kome gradjaninu Crne Gore fali a kamo li da se desi da traze ulcinj i gradove i teritorije na kojima su vecina stanovnistav albanci...Ne daj Boze takvo nesto....
    Ali uvijek postoji ono ali i nikad ne reci nikad. Dok god su ljudi yaludjeni pojedinim politicarima i idejama velika albanija i srbija do tokija takve stvari su moguce.
    To sto su oni uradili je pravno nasilje i ako im prodje to zasto se neko sjutra u Cg ili bilo gdje drugo ne bi usudio da dio tudje teritorije proglasi nezavisnom.
    Pitam se samo kako bi amerika reagovala da je siyuacija obrnuta ...Vjerovatno bi vecaras letjeli avioni iz Aviana sa par slatkih bombica za unesreceni narod.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  19. #969
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Perper

    Ne dao nam bog da se sto pitaju ovi autodestruktivni

  20. #970
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bi kunem ti se milija bi im bila kakva muka Crne Gore no da mogu kako da poniste ovu deklaraciju o nezavisnosti

  21. #971
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    crnogorce po bijelom svijetu koje poje i masu zastavama na bezbjednoj udaljenosti i prdoklace o demokraticnim stavovima
    Mislis li na ove Crnogorce? http://www.montenet.org/2005/blazo17.html

    Zaisto, izgleda da Crnoj Gori najveca opasnost prijeti od izvanjaca
    - Ladan ko taština duša -

  22. #972
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Hahahahahahah vazi samo bez politike.....

    CG ja ne bih voljela da jedna dlaka s glave bilo kome gradjaninu Crne Gore fali a kamo li da se desi da traze ulcinj i gradove i teritorije na kojima su vecina stanovnistav albanci...Ne daj Boze takvo nesto....
    Ali uvijek postoji ono ali i nikad ne reci nikad. Dok god su ljudi yaludjeni pojedinim politicarima i idejama velika albanija i srbija do tokija takve stvari su moguce.
    To sto su oni uradili je pravno nasilje i ako im prodje to zasto se neko sjutra u Cg ili bilo gdje drugo ne bi usudio da dio tudje teritorije proglasi nezavisnom.
    Pitam se samo kako bi amerika reagovala da je siyuacija obrnuta ...Vjerovatno bi vecaras letjeli avioni iz Aviana sa par slatkih bombica za unesreceni narod.

    Ti mozda i ne bi, ali moras priznati da u nekim postovima ima mnogo zluradosti na tu temu.

  23. #973
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne plasite ovaj narod sto cita postove - sve je u redu duboko disite-

    Sjutra svi na radna mjesta i radite nesto neka vi politika (i meni i vama)

    Za buducnost Kosova od sad brinu USA i EU zar to nije bolje za kosovo nego da o njima brine Srbija ka dosad

    LOL

    Ovo LOL je da se neko ne pocne svadjat samnom sad

  24. #974
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Mislis li na ove Crnogorce? http://www.montenet.org/2005/blazo17.html

    Zaisto, izgleda da Crnoj Gori najveca opasnost prijeti od izvanjaca
    Ne no na ove danasnje, novokomponovane
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  25. #975
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pomenuh pukovnika pa sam se autocenzurisao

Page 39 of 85 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •