Results 1 to 6 of 6

Thread: Sportski komentatori u CG

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default Sportski komentatori u CG

    Zanima me sto mislite o komentarisanju u Cg. Dakle dolaze u obzir ovi sa TVIN-a. onda Djurkovic, Vujisic & co sa drzavne pa sve tamo do Culafica, Pajovica i ostalih...
    Ciji vam se stil vise lezi, sto zamjerate kojima itd.

    Bas mi napamet pade ova tema s obzirom da je Sofro danas prikazivao po 100-ti put kako je Sidorf dao gol Interu, kao i onu pobjedu od 6-0. I sad se ja pitam dokle tako, zar ima pravo jedan javni sportski komentator da blati jedan tim samo zato sto ga patoloski mrzi. **** ga, neki ljudi navijaju za taj isti Inter (mada je ovdje u globalu to nevazno, isto bih ovu temu otvorio da se radi i o drugom timu)
    Iako je sofranac dobar komentator, ima osjecaj za utakmice i nije smoren pa da prenosi kao mrtva baba - ali preceruje u toj svojoj "ljubavi" prema Milanu i mrznji prema Interu. Trebalo bi ga dobro nedje isprangijat, dako batali na ***** da ide

    Eto teme, pa sad udrite 8)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ima malo komentatora da bi ih nesto posebno komentarisao ali stvarno coek sa najvise znanja je sofro to svi kazu . e sad ponekad jes da se uzivi i smara s istom pricom ali stvarno kojih se podataka on sjeca i koje zna to je za svaku pohvalu !!! a onaj lik sto prenosi vaterpolo onaj stari ono je budala prava ...smanjim volume na 0 kad on prica

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    meni je nešto slično palo na pamet prije neki dan... šta bi bilo da kustudić navija za inter i da se povremeno putem snimaka 'prisjeti' prašenja milanove guzice od strane intera... bilo bi... nevjerovatno, u svakom slučaju.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    meni je totalno svejedno ko prenosi ... cak sto vise lupaju to mi je interesantnije :wink:

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sloba the novkovic

    http://www.geocities.com/auggie1980/sloba.htm

    uzivajte

    jednom recju -grobar :twisted:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kustudic mi je mrzan jer sve navija protiv lakersa ,zadavio bih ga zbog toga.sofranac je lik do jaja,i culafic isto mada ne prenosi u poslednje vrijeme ali je imao ispada zescih. ovi sa tvcg su zalosni a dobar je i onaj sa pinka. igra lazio i prima loptu corradi i izgubi je , a ovaj komentarise : koradi,...taj i gresi :mrgreen:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •