Results 1 to 7 of 7

Thread: Msn Problem

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Msn Problem

    evo ovako: za sve nove drugare koje ubacim u kontakt kaze mi da su OFFLINE iako su tu (conectovani ili ti on line). Tako i njima za mene pise da sam offline iako sam ja 24 h prisutan i na chat i na msn i na svudje jos nedje !? Da li bi neko mogao da mi pomogne ??
    :mad:
    Hvala !

  2. #2
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Tu može milion stvari da bude i mi možemo samo da nagađamo
    Vjerovatno je neka greška u programu pa uradi repair.Ako ti ni to ne pomogne promijeni client ili instaliraj drugu verziju

  3. #3
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ista stwar se meni desila...Prwo sam koristio MSN 7.5 i onda sam skinuo i instalirao 8.0 chini mi se,uglawnom neku nowiju werziju i ista stwar mi se deshawala kao i tebi...Ali wechini ljudi je to radilo bez problema kada imaju instaliranu werziju msn-a i preko nje instaliraju nowu,ali meni ne,wec sam morao da izbrishem obije,i da se wratim na 7.5 koju i dan danas koristim! Tako da je mozhda i tebi poludio komp kao i moj,pa widji da nije to...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  4. #4
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majonez View Post
    Ali wechini ljudi je to radilo bez problema kada imaju instaliranu werziju msn-a i preko nje instaliraju nowu,ali meni ne,wec sam morao da izbrishem obije,i da se wratim na 7.5 koju i dan danas koristim! Tako da je mozhda i tebi poludio komp kao i moj,pa widji da nije to...
    Nemoraš ti da brišeš prethodnu verziju, već kad kreneš da instaliraš noviju instalacioni sam makne stariju verziju (izgleda da nisi obaratio paznju kad nešto instaliraš)

    Ovo izgubljen_u_sebe nema nikave veze sa tvojim problemom. Obati paznu sa kojeg si sajta skinio messenger i da li se radi o beta seriji (jer takve greške mogu da se dešavaju u njoj )

  5. #5
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ßøgìñjå View Post
    Nemoraš ti da brišeš prethodnu verziju, već kad kreneš da instaliraš noviju instalacioni sam makne stariju verziju (izgleda da nisi obaratio paznju kad nešto instaliraš)

    Ovo izgubljen_u_sebe nema nikave veze sa tvojim problemom. Obati paznu sa kojeg si sajta skinio messenger i da li se radi o beta seriji (jer takve greške mogu da se dešavaju u njoj )
    Znam kako se instalira Msn stara mu majka... Pratio sam upustwa i swe i bez toga umijem da pratim instlaciju ali jednostawno se jawio neki problem koje prirode to ne znam i ne sjecham se wishe,isto mi je jawljao da sam offline...A owo za beta werziju stoji definitniwno...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    MSN Live 8 jos nije prebolio djecije boelsi. Ako nemas strpljenja vrni se na MSN 7.5
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by izgubljen_u_sebe View Post
    evo ovako: za sve nove drugare koje ubacim u kontakt kaze mi da su OFFLINE iako su tu (conectovani ili ti on line). Tako i njima za mene pise da sam offline iako sam ja 24 h prisutan i na chat i na msn i na svudje jos nedje !? Da li bi neko mogao da mi pomogne ??
    :mad:
    Hvala !

    batali da chatujes

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problem sa primanjem maila na Outlook...
    By Igi in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-03-08, 18:47
  2. Problem sa nekim internet cg sajtovima!!!
    By rapsod in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-06, 07:38
  3. hdd transfer rate problem
    By Mungos in forum Hardware
    Replies: 8
    Last Post: 08-07-06, 10:04
  4. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  5. I have a problem..
    By The_Infinite in forum Software
    Replies: 9
    Last Post: 18-07-05, 21:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •