Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 115

Thread: zasto muskarci vole da se hvale

  1. #26
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Isprika prihvacena.
    Ja te cure ne bih nazvao bijednicama, a i zasto bih?
    Cure o kojima pricam dolaze iz svih drustvenih slojeva, neke su i visokoobrazovane, moze ih se naci po kojekakvim mjestima. Sve je to najmanje bitno. Bitan je pattern koji se pojavljuje, a to je ono o cemu ja pricam.
    Ti si jedna od onih koje ne pricaju. Ima ih puno vise koje o tome pricaju, i ja im to ne uzimam za zlo. Ali ne dozvoljavam relativizam tipa: muskarci su bolji od zena ili zene su bolje od muskaraca. Ljudi mogu biti i sveci i kurve, bez obzira radilo se o muskarcima ili zenama.
    Razliciti smo, ali se u mnogim stvarima slicno ponasamo.

    U sustini se slazemo...

    Ono o bijednicama: da ih vi niste tako opisivali, ne bi meni ta rijec ni pala na pamet... ... jar ja ipak imam ljepse misljenje o zenskom rodu nego cini mi se vi, i ja licno ne bih nijednu zenu nazvala tim imenom... prosto ste mi izvukli tu rijec svojim bezosjecajnim opisima zenskog roda (ili su se meni takvima ucinili???...)
    izvinjavam se ako je potrebno..???
    Last edited by odli; 09-10-06 at 11:27.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja mislim da je zapravo jako malo muskaraca koji se hvale, ili je to samo poseban slucaj u Podgorici.
    Naime, jos nikoga nisam cuo da laze o tome, zapravo, svi su bez problema priznavali da nisu umocili iako su sa tom malom bili vani. Isto tako, nisam cuo da se cure okolo zale na pricu tipa "onaj kreten laze da smo spavali skupa".
    Cak i citajuci hrvatske forume i newsgrupe na tu temu, nisam uocio takav obrazac ponasanja. Sto ne znaci da ga nema, ali izgleda da nije toliko uocljiv kao dole kod vas.

    Cinjenida je da muskarci puno pricaju (nista manje od zena). No, da li kazu za neku da su spavali s njom, a u stvari nisu, se nisam imao prilike uvjeriti, ni iz prve, ni iz druge, ni iz trece ruke.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ono o bijednicama: da ih vi niste tako opisivali, ne bi meni ta rijec ni pala na pamet...

    Ne sjecam se da smo ih opisivali ruznim i grdim izrazima. Ti si prva upotrijebila tu rijec i takav stav o zenskom rodu.
    Sad mars u kut klecati, za kaznu.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka spremi tortu bolje nego da kleci pa nek nas zovne na tortu

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    neka spremi tortu bolje nego da kleci pa nek nas zovne na tortu
    Samo nek ona kleci. Ima nesto sexy u djevojkama koje su na koljenima. :joint:
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  6. #31
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Ne sjecam se da smo ih opisivali ruznim i grdim izrazima. Ti si prva upotrijebila tu rijec i takav stav o zenskom rodu.
    Sad mars u kut klecati, za kaznu.

    Hehehe! Kazes, niste ih opisivali ruznim imenima? Mozda ne imenima, ali ruznim opisima sigurno jeste!

    ..A zenski mozak funkcionise vise opisno nego doslovno, pa sam zato tako dozivjela te vase opise...
    Zapravo su oni mene pogodili kao predstavnicu zenskog roda koji se ipak osjecam pozvanom da branim... ...Sve sto hocu je da vam dokazem da su zene zapravo divna bica, samo se treba potruditi da ih stvarno otkrijete...
    (Biblija: "Cistima je sve cisto, a poganima i nevjernima nista nije cisto jer je opoganjen njihov um i savjest.")

    ...A ono sto govoris u prethodnom postu: I ja mislim da se zapravo vise "prica" o tim stvarima nego sto se stvarno prica.... Svi su kao naculi da neko prica o tim stvarima, a zapravo je rijetkost da se tako sta stvarno i cuje?...(mislim na te doslovne opise i detaljna hvalisanja...gjupostice.. )
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odli, ako se vratis malo unatrag vidjet ces da sam spomenuo da su zene lijepe, pametne i inteligentne (di ces boljeg komplimeta!?) ali da vam je nacin razmisljanja tesko za opisati.
    Ne znam sto je uopce bilo uvredljivo u opisima, jer se nije nista opisalo. Daj malo smanji dozivljaj i ne cesi se temo di te ne svrbi.

    Ja nisam nacuo,, ja sam cuo direktno.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  8. #33
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Samo nek ona kleci. Ima nesto sexy u djevojkama koje su na koljenima. :joint:

    E moj Argo, mene nije bas lako oboriti na koljena... :P
    hahaha za to treba specijalan trud...moja cijena je visoka....nemoj samo sad misliti da sam sponzorusa hihi...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    E moj Argo, mene nije bas lako oboriti na koljena... :P
    hahaha za to treba specijalan trud...moja cijena je visoka....nemoj samo sad misliti da sam sponzorusa hihi...
    Svi imamo svoju cijenu i sve ima svoju cijenu. Svi smo mi "sponzoruse" na neki nacin. Cijena ne mora biti nuzno izrazena u novcu ili materijalnim dobrima.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    A ja mislim da je zapravo jako malo muskaraca koji se hvale, ili je to samo poseban slucaj u Podgorici.
    Naime, jos nikoga nisam cuo da laze o tome, zapravo, svi su bez problema priznavali da nisu umocili iako su sa tom malom bili vani. Isto tako, nisam cuo da se cure okolo zale na pricu tipa "onaj kreten laze da smo spavali skupa".
    Cak i citajuci hrvatske forume i newsgrupe na tu temu, nisam uocio takav obrazac ponasanja. Sto ne znaci da ga nema, ali izgleda da nije toliko uocljiv kao dole kod vas.


    Cinjenida je da muskarci puno pricaju (nista manje od zena). No, da li kazu za neku da su spavali s njom, a u stvari nisu, se nisam imao prilike uvjeriti, ni iz prve, ni iz druge, ni iz trece ruke.

    ti ako nisi cuo sve ovo onda si gluv decko

    ja se drzim filozofije,kad decko kaze cifru sa curama sa kojima je bio podijelim sa 2,a cura kad kaze njenu cifru mnozim sa 2!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  11. #36
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Odli, ako se vratis malo unatrag vidjet ces da sam spomenuo da su zene lijepe, pametne i inteligentne (di ces boljeg komplimeta!?) ali da vam je nacin razmisljanja tesko za opisati.
    Ne znam sto je uopce bilo uvredljivo u opisima, jer se nije nista opisalo. Ja nisam nacuo,, ja sam cuo direktno.

    Ok Argo ajde da zakljucimo s tim...

    (I s onim tvojim gornjim opisom zena kao divnih bica sam se vec slozila u nekom postu... Znas, ono sto me pogadja je sto vidim kako malo povjerenja vlada izmedju muskog i zenskog roda na ovim prostorima i mislim da je to uveliko posljedica nesrtenih ratnih vremena i posljedicno poremecenih vrijednosti... sve nesto ne vjeruju jedni drugima..... pa naravno da onda dolazi do bolnih raskida i svakavih gjuposti... nemam pojma, ja sam imala srecu da izbjegnem odrastanje po takvim shablonima nepovjerenja, pa zato nekako pokusavam da pomirim te "neprijateljske" stavove... posto znam kako je lijepo zivjeti u miru i prijateljstvu, pa bih da svi to uspiju...blah...)
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    ja se drzim filozofije,kad decko kaze cifru sa curama sa kojima je bio podijelim sa 2,a cura kad kaze njenu cifru mnozim sa 2!
    Sad bi zlobnici rekli: I sto po ovome ispada? Da su cure....?
    A ja se pitam, s kim se jebu sve te cure ako se muski tako malo jebu okolo...? Sa par onih alfa muzjaka ili medjusobno?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Sad bi zlobnici rekli: I sto po ovome ispada? Da su cure....?
    A ja se pitam, s kim se jebu sve te cure ako se muski tako malo jebu okolo...? Sa par onih alfa muzjaka ili medjusobno?
    hahahahah

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Sad bi zlobnici rekli: I sto po ovome ispada? Da su cure....?
    A ja se pitam, s kim se jebu sve te cure ako se muski tako malo jebu okolo...? Sa par onih alfa muzjaka ili medjusobno?
    mislim da muskarci uglavnom forsiraju "monodramu" !

    i vjerujem ja njima,da su bili sa svim tim curama ali u masti
    I lost my watch….now I’m lost in time

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    vidim kako malo povjerenja vlada izmedju muskog i zenskog roda na ovim prostorima i mislim da je to uveliko posljedica nesrtenih ratnih vremena i posljedicno poremecenih vrijednosti...
    Nepovjerenje prvenstveno nastaje zbog onoga sto radimo jedni drugima (ponajvise u emocionalnom smislu), a tu nitko od spolova ne moze ponijeti aureolu svetosti.
    I da, u jednom si u pravu. Ne vjerujem zenama. Ali to ne znaci da necu dati povjerenje onoj koja to zasluzi. Da ponovim - koja to zasluzi. Dijelima, a ne rijecima. Nema nista na lijepe oci.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  16. #41
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Nepovjerenje prvenstveno nastaje zbog onoga sto radimo jedni drugima (ponajvise u emocionalnom smislu), a tu nitko od spolova ne moze ponijeti aureolu svetosti.
    I da, u jednom si u pravu. Ne vjerujem zenama. Ali to ne znaci da necu dati povjerenje onoj koja to zasluzi. Da ponovim - koja to zasluzi. Dijelima, a ne rijecima. Nema nista na lijepe oci.

    Stav za postovanje i potpis, Argo...

    Ali samo da naglasimo da je taj proces dvosmjerna cesta... Povjerenje se zasluzuje dvosmjerno, naravno...

    ..a emocionalni brodolomi su po mom uvidjaju najvise posljedica pogresnog kontanja... da se bolje razumijevamo, mnogo bi nam ljepse bilo...
    (p.s. citajte topic "musko zenske razlike" )
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Stav za postovanje i potpis, Argo...

    Ali samo da naglasimo da je taj proces dvosmjerna cesta... Povjerenje se zasluzuje dvosmjerno, naravno...

    ..a emocionalni brodolomi su po mom uvidjaju najvise posljedica pogresnog kontanja... da se bolje razumijevamo, mnogo bi nam ljepse bilo...
    (p.s. citajte topic "musko zenske razlike" )
    nemam povjerenje ni prema "drugaricama" po tom pitanju,jeste sve ce mi one reci konbinaciju na jednu noc- skoro se svaka pravi po malo postena

    a muskarci,kad nisu bili sa curom,a neko ih pita "e jel' bilo sto?",oni se nasmiju ono kvarno i kazu "ma ne",a to "ne" ustvari znaci "da"-komplexi!
    Last edited by amok; 09-10-06 at 12:09.
    I lost my watch….now I’m lost in time

  18. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Nesto mi pade na pamet (zamisli!?) :

    Problem je u tome sto muskarci pricaju o tome sto su uradili ili u tome sto vi (djevojke) ne zelite da se sazna sta ste sve vi uradile sa njima???
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja cu samo reci da je jedini problem u pg a i u cijeloj crnoj gori to shto smo mala sredina i shto svako zna svakog i o generalno svim stvarima koje se deshavaju,odnosilo se to na sex ,nesrece, bilo koje situacije.u bilo kojem gradu postoje momci koji prichaju i koji ne prichaju i cure koje pricaju i koje ne prichaju.sa tom razlikom da u svaki veci grad kad odete 2 bloka dalje od svoje zgrade ne znate ama bash ni jednu osobu...e toga kod nas nema..ipak,to sve zavisi od osobe do osobe...od komplexa do komplexa to laganje vjerovatno proistiche iz nemogucnosti tog momka da smuva ili stvarno kresne neku ribu pa kao shto argo reche jednostavno joj se "sveti" time shto ce da joj zalijepi svoju etiketu medju njene noge....

    zbog tog etiketiranja i suvishe male sredine dolazi do mimoilazenja....a odatle je i potekla ona stara pricha na jednom topicu oko prilazenja momaka curama ili obrnuto....akcija - reakcija da su momci malo manje lagali mozda bi i cure bile malo slobodnije...

    a upravo to ponashanje momaka je dovelo do toga da odli i mudo a i vecina drugih cura prichaju ovakvu prichu i generalizuju mushkarce i stavljaju svakog u isti kosh...shto je jedna ogromna greshka...jer i ti rijetki koji su dobri dobijaju etiketu "lazova" i "svi ste vi isti" chuvenu rechenicu....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 09-10-06 at 16:34.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad nisam pricao su kim sam bio ljubomorno cuvam svoju intimu ))
    a amok jes vecina muskih "prica" napumpana al im i onih koji nisu audio fuckeri (je*bac na pricu), nego im je brojka istinita a moj kolega je davno rekao, da ce mi koja rec da sam joj treci ozenio bi je
    Last edited by DIDI; 09-10-06 at 20:37.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #46
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    malo ste me pogresno razumjeli.Nijesam rekla (mada priznajem da je formulisano tako da je moglo da unese zabunu) da muskarci lazu u vezi sa svojim sexualnim uspjesima.
    Vjerovatno da ima i takvih ali ja ne mislim da su generalno takvi,i samo pitam zasto vole da pricaju o svojim podvizima?

    rekoh da se druzim mahom sa muskarcima ali to ne iskljucuje da imam i drugarica tako da mogu da ustvrdim iz tog iskustva,da mi zene pricamo do u detalje,istina je ali ne sa sirokim krugom prijateljica,nego samo sa izuzetno bliskim osobama .
    E,ti nasi "detalji" se razlikuju od muskih jer to kod nas ide kao u 8 smo se cekali pa otisli tamo pa mi on rece...zasto mi je to rekao...a,sto je mislio kad me je bas u tom trenutku zagrlio...bar ja sa mojim drugaricama ne pricam o detaljima sexa izuzev ako ima nekih problema,u smislu trazenja savjeta ili podrske.

    E sad,muskarci,po mojoj procjeni, su u stanju da pred usputnim poznanicima sa kojim su par puta popili kafu,prokomentarisu da su vodili ljubav sa nekom curom,stvarno nijesam cula da se upustaju u neke detaljnije opise izuzev komentari tipa-kako se dobro t...,ili majstor je za pusenje i sl.
    dal lazu ili ne,ne znam ,nijesam isla od te pretpostavke samo me zanima zasto vole da pricaju o svojim a i tudjim podvizima

  22. #47
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Problem je u tome sto muskarci pricaju o tome sto su uradili ili u tome sto vi (djevojke) ne zelite da se sazna sta ste sve vi uradile sa njima???
    Ja mislim da i toga ima dosta.
    Mada, cheshce je ovo shto je DeViLiSh|Je$$uS rekao. Ja sam i prije nedje to isto pisala, pa mi je dosadno da se ponavljam, al` kad vec moram... Mushki komplexi - ako se djevojka "pushti" - k**** je, ako se ne "pushti" - frigidna i neinteresantna tobosh njemu (a ne on njoj, ni da jaki bog).
    A hvale se - zbog komplexa i samo komplexashi, nezadovoljni sobom i svojim zhivotom, i koji bi strashno voljeli da su *ebachi - al` im neshto ne mozhe bit` (zashto zaboga? :mad: ). Ne hvale se svi momci, to sigurno. Ima normalnih, josh uvjek. :wink:
    Never Complain, Never Explain

  23. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    da su momci malo manje lagali mozda bi i cure bile malo slobodnije...a upravo to ponashanje momaka je dovelo do toga da odli i mudo a i vecina drugih cura prichaju ovakvu prichu i generalizuju mushkarce i stavljaju svakog u isti kosh...shto je jedna ogromna greshka...jer i ti rijetki koji su dobri dobijaju etiketu "lazova" i "svi ste vi isti" chuvenu rechenicu....

    Ovo je u sustini tacno. To i ja govorim sve vrijeme...
    Generalno vlada uzasno nepovjerenje medju polovima, a sve zapravo proizilazi iz zakona akcije i reakcije - ti ne vjerujes meni- ne vjerujem ja tebi... Moguce da tu imaju udjela i one stupidne price koje su od starijih slusali u mladosti, po shablonu "svi su oni/one isti/iste"... tako sta se mladom mozgu ureze u misli... pa ljudi onda u startu sa podozrenjem i pristupaju suprotnom polu, a kao sto znamo nepovjerenje radja nepovjerenje..
    Kako bilo, kad covjek stekne nepovjerenje, nije ga lako povratiti nazalost.. Ali treba poceti, jer ovakve price podozrenja jednih prema drugima je stvarno zalosno slusati, a kamoli nedajboze zivjeti... nezrelo...
    Last edited by odli; 10-10-06 at 06:03.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam apsolutno diskretan,sem ako sam bijo sa nekom bludnicom sumnjive proslosti hehehe
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto?
    hm ovako ako se prodjiraju metar s nekom manje vrijedni su ako nesto ne prokomentarisu
    lijecenje komplexa i hvalisanje
    iskreno ne volm hvalisavce to mi uzasno ide na zivce ..sta je to urezivanje recki..
    dodavanje poena..ne svatam gluposti obicne jedno je pricati o sexu drugo je davati tome ime i preuvelicavati
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 18:33
  2. drage nase muskarcine ;)
    By daca in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 16-08-05, 09:24
  3. Zasto su muskarci takvi kakvi jesu
    By Smirnoff_ice in forum Ženski kutak
    Replies: 24
    Last Post: 07-12-04, 23:55
  4. S kojeg drveta si pao/la???
    By Sofronije in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 08-10-04, 00:12
  5. zasto DPSDP vlast ne raspise referendum?
    By NATA_Montenegro in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 15-03-04, 15:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •