Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: Pich'n'Destroy z gonna kick U-R ass --- photo session

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pich'n'Destroy z gonna kick U-R ass --- photo session

    LINE UP



    Organization


    Slike sa zurke













    [size=7]FOTO DANA[/size]


    AFTER


    bilo je mracno pa mi je slika lose ispala

    i VELIKO HVALA ovim ljudima

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    MARS
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :yipiiii:
    Imate li neki film sa kororom?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    ti si lud choek! sto si postavlja sve ove slike jadan?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default


    pazi face iskrivljene,kao da smo neki teshki esid uzeli... :burp:

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    MARS
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord

    pazi face iskrivljene,kao da smo neki teshki esid uzeli... :burp:
    Zvek! Kao da ste tonu ExErA uzeli!
    Imate li neki film sa kororom?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    auuu brate sto vam je hot bilo
    ps.big pozdrav za skolskog drugara Miljana! 8)
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cyberthrone
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Donekle mi je zao shto nisam bio...


    Vidim da je bilo zanimljivo. Bilo je i malih flo devojchica/rave-rki, cool cool cool!!! Razlog vishe da se na sledecoj pojavim, ako ne odem za Srbiju jer je Etnica 29og maja samo se joshe ne zna gde nastupaju. Ali ide leto, valjda cete da radite, samo se na vreme najavite!!!
    Medjutim, i neizbezno je da se na party pojave i neki likovi koji nemaju bash nikakve veze zashto su doshli... No dobro, shta da se radi, to je neki vid kolateralne shtete.
    Momci samo napred, probili ste led!

    :roll:
    Dance, when you're broken up.
    Dance, if you've torn the bandage off.
    Dance in the middle of the fighting.
    Dance in your blood.
    Dance, when you're perfectly free.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    324
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    U jebote, kako sam se udeblja!!!
    Udeblja??? Mutira je rijech koju trazim!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    je ne znam zashto bi ovdje bilo vishe "znoja,gliba i droge" nego na ostalim zurkama? bar na zurkama gdje se pushta elektronika :?

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........

    vazda mungos, najachi igrachu na svijet
    pozdrav i vama ostalima momci (osim azraela)

    inace moram jos nesto da vam kazem
    dogovorio sam se sa jednom slikarkom da sledeci projekat p'n'd-a bude podrzan vizuelnim art performansom (sklupture nekih bolesnih i morbidnih glava), muka mi je kucat pa cu vam pricat kad se cujemo i vidimo

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default Re: ........

    Quote Originally Posted by miljan
    vazda mungos, najachi igrachu na svijet
    pozdrav i vama ostalima momci (osim azraela)

    inace moram jos nesto da vam kazem
    dogovorio sam se sa jednom slikarkom da sledeci projekat p'n'd-a bude podrzan vizuelnim art performansom (sklupture nekih bolesnih i morbidnih glava), muka mi je kucat pa cu vam pricat kad se cujemo i vidimo
    hahaha vazi care

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    candahar
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    Quote Originally Posted by azrael
    Droga, znoj i glib! :burp:

    Pa se chudimo sto ljudi vole Indiru Radic!? :mad: :evil:
    Prosli put kad se organizovalo u Big Blue ti nista nije smetalo, a sad ti se gadi, kakvi su to nagli zaokreti???Mozda si se u medjuvremenu okupa.

    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: pali brate narodnjaci su zakon
    ..sta da ti kazem..:)

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Narkomana je bilo vazda i na trance i na house zurkama ovdje,pa ne znam odakle sad neko potenciranje toga bash na ovom topiku.Ako ti se ne svidja ta muzika mogao si fino da zaobidjesh topik kao i shto ja zaobilazim mnoge,a vjeruj mi rado bih bacio neki komentar no je ovdje chesto bolje cutat i ne raspravljat se.
    Tipovi ovi i tipkinje su isto toliko "masni" i izdrogirani koliko i ekipa koja posjecuje CdM zurke,nishta oni nisu veci "masnovi" no "elita" koja dolazi na haus zurke.
    Sto se tiche samog Marfija ne znam opet odkud to da je glibav,ne znam stvarno zasto bi on bio toliko glibaviji od jedne Berte,Lakija i ne znam ni ja kojeg lokala.
    Ne znam zashto odjednom takvi komentari,ako ne slushash ovu muziku,ako ti nisu simpatichni ovi ljudi na slikama,mogao si kao sto rekoh da zaobidjesh topik i da to ostavish za sebe.Mi smo se svi ovdje vrh proveli i vrh nam je bilo iako smo svi glibavi i masni,iako se iskakasmo ka ludi u tome svinjcu i eto mogao bi nas pustit da uzivamo malo i da kazemo po koju iako nismo dostojni mozda tebi,vishoj klasi,"chistuncima".

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    Sto se tiche samog Marfija ne znam opet odkud to da je glibav,ne znam stvarno zasto bi on bio toliko glibaviji od jedne Berte,Lakija i ne znam ni ja kojeg lokala.
    nadam se da si se zajebavao kad si ovo rekao, pogledaj na sto lici Marfi a na sto lici Berta Lucky (koje prozivas), odje na ove slike se vidi fasade blokovi betonski, necu ulazit u to jel cisto ili ne al po ovome sto vidim na slikama ne bi nikad usao u taj lokal.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    dobro Lucky sam bezveze pomenuo,on je stvarno malo vishe fensi lokal....al poenta priche je da je prostor najmanje bitan (ako vec ljudi slushaju tu muziku),a i ne znam opet shto fali Marfiju,ja neshto ne primijetih da je tako glibav da se ne moze uc u njega,vi imate neke bash visoke kriterijume...ovo je ipak je*ena Podgorica dje josh uvjek nema mjesta koje zasluzuje naziv "klub",i nismo sigurno u poziciji da mozemo da biramo.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,378
    Thanks Thanks Given 
    743
    Thanks Thanks Received 
    1,219
    Thanked in
    680 Posts

    Default

    Pozdrav Svima,

    Drago mi je da se ovo desava, tj. jest da ima zurki na koje pustaju nasi ljudi iz CG. Samo mogu da podrzim ovako nesto.

    Samo mi nesto nije jasno, zasto je bilo onako malo naroda? Ulaz je bio simbolicnih jedan euro ?

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo tako malogradjanshtino podgorichka

    nije bitna zurka
    bitno je gdje je bila zurka
    bitno je dali su zidovi od blok opeke ili keramike
    bitno je ko je bio tamo i ko ce da vas vidi tamo... bitno je biti vidjen!!!

    trebalo bi da se prestane i sa igrom.... mozda se neko oznoji ... to je nezgodno :oops: .... nije IN ... ne izgledas lijepo kad te neko VIDI

    ustvari kakav je bio provod je potpuno nebitno....


    janko slika

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    prvo...da ja napisem kako su masni,glibavi i smrdljivi ljudi na nekoj zurci na kojoj si ti bio ne vjerujem da bi tako lagano iskulirao taj moj post nego bi isto reagovao kao shto sam ja,a znajuci tvoje postove reagovao bi chak mnogo nesojskije.tako da tu nema rasprave,nisam se ja tu pronasao i sasvim je prirodno sto sam izreagovao.

    drugo,shto se tiche narkomana...zurke elektronske muzike (pogotovo psytrance zurke) i narkomani,to je neraskidivo...to je jedna surova realnost,kazem surova,jer ni meni nije milo vidjet iskrivljene face na zurku,(uvjek dolazim strejt na zurke),ali sta je tu je,na to se ne moze uticat nikako,tako je kod nas i tako je svudje u svijetu...ako to josh do sad nisi provalio,to je tvoj problem!

    trece...nista ja ne treba da se zalim CdM-u i Fat Vinylu....njihove zurke sam pomenuo iz jednog jedinog razloga,a to je da ljudi koji na njih dolaze isto su na drogama,a zasto,to sam vec rekao gore,jednostavno ta muzika i droge su neraskidivi.Znachi svi ti ljudi se tamo razbijaju od droga kao i ovdje,al npr. ti,koji si bio na te zurke,nikad se nisi na to pozalio kad su u pitanju CdM zurke,(a ovdje si to vrlo lako zakljuchio iz nekoliko slika),i eto to je jedini razlog zasto sam ja te zurke pomenuo.

    chetvrto...za prostor nije potrebna dalja pricha,rekao sam to shto sam rekao,i dalje stojim iza toga.Podgorica je jedna varoshica,u koju josh uvijek ne postoji krshteni klub,u koju josh nije izgradjena jedna kvalitetna scena,i nismo u poziciji da biramo klub,vec ako se nesto sto volimo da slushamo pushta i u nekoj najvecoj vukojebini ili nekom raspadu o prostoru(a Marfi je daleko od toga),ako istiniski volimo tu muziku ici cemo tamo bez obzira gdje se zurka odvija.U tome je glavna razlika izmedju mene i tebe i plejade kvazi klabera u Podgorici koji tu muziku slushaju iz nekog pomodarstva ili iz nekog drugog razloga,u svakom sluchaju ne kako bi trebalo da je slushaju.Nego to je jedna potpuno druga pricha...

    takodje treba da imas u vidu da ni mi kao jedna vrlo mlada organizacija (koja se josh bavi jednom potpuno novom vrstom muzike za ove prostore) nemamo josh uvijek dovoljno sredstava da napravimo jedan ultra-mega-giga izreklamiran party u nekom fensi lokalu koji bi eto zadovoljavao te tvoje stroge kriterijume.Ovo nije zalba niti hejt na rachun CdM-a i Fat Vinyla vec samo iznosim neke chinjenice!

    i peto...niko ne kaze da si ti ovdje pokvario neke utiske,ljudi koji su tamo bili su se vrhunski proveli,kolko god da ih je bilo,to je mogao da zakljuchi svako ko je tamo bio,i mislim da ovaj tvoj komentar nishta ne mijenja.samo ne znam shta ce ti svo ovo mijeshanje u raspravu o zurci na koju niti si bio,niti slushash tu vrstu muzike i nemash osnova da iznosish neke zakljuchke.Zato mislim da nema razloga za ovaj tvoj post i ja ga smatram za chistu provokaciju i kako ti ja vjerovatno spadam medju te "loshe" ljude sve sto imas ubuduce da mi kazes mozes mi napisati u privatnoj poruci umjesto da postujes tamo gdje ti nije mjesto i tako bez potrebe pretvaras topik u obichnu svadju.

    ja sam sa ovim zavrshio,i ako nishta nisi ukapirao ni posle ovoga,ja odustajem od dalje rasprave,a sve shto imash dalje da mi kazesh zamolio bih te da mi napises u privatnoj poruci i da postedis ovaj,nama smrtnicima drag topik.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miljan
    samo tako malogradjanshtino podgorichka

    nije bitna zurka
    bitno je gdje je bila zurka
    bitno je dali su zidovi od blok opeke ili keramike
    bitno je ko je bio tamo i ko ce da vas vidi tamo... bitno je biti vidjen!!!

    trebalo bi da se prestane i sa igrom.... mozda se neko oznoji ... to je nezgodno :oops: .... nije IN ... ne izgledas lijepo kad te neko VIDI

    ustvari kakav je bio provod je potpuno nebitno....


    janko slika
    chovjeche! puno pozdrava od mene i Josipa! volimo te!
    ovaj post treba uramiti!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD
    Pozdrav Svima,

    Drago mi je da se ovo desava, tj. jest da ima zurki na koje pustaju nasi ljudi iz CG. Samo mogu da podrzim ovako nesto.

    Samo mi nesto nije jasno, zasto je bilo onako malo naroda? Ulaz je bio simbolicnih jedan euro ?
    pozdrav i tebi.Ljudi je bilo malo vjerovatno zato shto je party bio slabo izreklamiran,ali i pored toga ja mislim da je odlichno proshlo jer ipak ono je velik prostor,bilo je skoro pola popunjeno i svi su skakali.
    trenutno planiramo neki event malo vecih razmjera...stay tuned! :wink:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miljan
    trebalo bi da se prestane i sa igrom.... mozda se neko oznoji ... to je nezgodno
    ovo sam morao opet da quotujem!
    neki ljudi ovdje jednostavno ne znaju sto je trance muzika! kad se trance slusha ne moze chovjek da stoji,to je bre 145 BPM muzika,zestina,voznja kroz cijeli track,dinamika,sto ce ljudi da rade bez da se ubijaju od igranja,da skachu,da se znoje,**** ga.Niko nece uz neki trance track ravnodushno da cupka patikom ili da se bezlichno njishe i pomjera ruku lijevo-desno kao shto to chini vecina ljudi na haus zurkama.
    Miljane,josh jednom pozdrav!Pronace se,nazalost,dosta ljudi u tom postu.

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cyberthrone
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, ne verujem o chemu vi raspravljate!!! U zivotu nisam otishao na trance zurku, a bio sam ih na dosta, da bih gledao ko je tamo doshao i koliko se izdrogirao, da bih video kakav je prostor i koliko je chist... Suvishne stvari, na zurku idem iskljuchivo zbog muzike i zbog igre!!!
    Nebitno je jel prostor chist jer ce za dva sata biti sav unishten pikavcima, papiricima od zvaka, od zvaka, pljuvachke i chega sve ne. Na svakoj zurci, bez obzira na muziku koja se vrti naci cete istu situaciju, a narkomane imate i po ulicama, ne samo na zurkama, imate ih u shkolama, u autobusima... Zalite se malo i na njih, zurka je mesto gde chovek dodje da se opusti, ali vidim da masa ljudi to ne uopraznjava na takava nachin, i onda se chudimo kako nemamo klubsku scenu, a ko treba da je podize???
    Ljudi koje boli patka za secnu!!! Ljudi koji su u fazonu: "Idem da vidim koga ima i da budem vidjen!" (bljak!!!)
    Ostavite se ovog foruma za prozivanje zurki, osnujte svoje forume pa prozivajte. Ovde se ipak skupljaju ljudi kojima je stalo do nekih ciljeva, vi shto prozivate samo kvarite sliku i nervirate ostale, a u sushtini nemate pojma!!!
    Bice bolje da se drizte po strani, ne trebate nam!!!
    :mad: :mad: :mad: !!!!!!!!!
    Dance, when you're broken up.
    Dance, if you've torn the bandage off.
    Dance in the middle of the fighting.
    Dance in your blood.
    Dance, when you're perfectly free.

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cyberthrone
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam na zurkama skoro uvek sam, mada uvek imam ekipu sa kojom idem, ali se odvajam i igram sam. Bio sam na Liquid & Solid festivalu, muzika je svirala 4 dana bez prestanka, bio sam skroz tr8, ali sam se zato tako lepo proveo i provozao magichnim dimenzijama. Ljudi me nisu interesovali...


    :ass:
    Dance, when you're broken up.
    Dance, if you've torn the bandage off.
    Dance in the middle of the fighting.
    Dance in your blood.
    Dance, when you're perfectly free.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko koshtaju ovi pleyeri gore na slici??? jesu li to oni na koje se moze lagano screchovat????

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    MARS
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maraku
    koliko koshtaju ovi pleyeri gore na slici??? jesu li to oni na koje se moze lagano screchovat????
    Ovo su ti PioneerCDJ100s 450 E komad i na njih ne moyes da skrechujesh, ima nekoliko efekata koji najbolje idu uz elektronsku muziku, a ti posto volis HIP-HOP uymi PIONEER CDJ 1000s (oni su 1000E komad) ima i reverse i sctrath i jos nekoliko finnih efekata, ali najbolje ti je da uzmes gramofone i efektor. Sad sve zavisi od finansija

    Pozdrav :roll:
    Imate li neki film sa kororom?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •