Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 91

Thread: nevinost u braku ili...

  1. #51
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gluposti - ne moras bit s dobrim da bi prepoznala loseg :P bez ako nije u pitanju ajvan (zenski)

    Vise je u pitanju strah OD SRIJETANJA PRICANJA i tome slichnih gluposti - ali kod normalnog cojeka takva stvar ne moze prelomit, a ako moze onda - logicno - nije normalan, a samim tim i nebitan jelte? :P

  2. #52
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja izvini NE MOGU DA VJERUJEM da ljudi o tome prichaju...jel' ti zhena nevina bila kad je ushla u brak...!!! :shock: :shock: :shock:

    a to za uporedjivanje...

  3. #53
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem da je ova tema dobila lagano 3 strane...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  4. #54
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne je li bila nevina kad je ushla u brak, nego u slucaju da je malo promiskuitetnija sto bi pricali - na takvo sam pricanje mislio :P

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ako je samo fingerovana, broji li se to da je nevina?

  6. #56
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    A ako je samo fingerovana, broji li se to da je nevina?
    hahahahahahhahahaa

    U moj dom ga probijena nece ulazit.

  7. #57
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    onda ce se tvoj dom nachekat

    mada ima ih po vrticima, pa je ti zigoshi nekim gvozdjem na ruku ili na guzicu jos bolje
    Last edited by GAGA; 01-10-06 at 13:29.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #58
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Prije udaje podju fino do Bg. zakrpe se za 500e i eto ih ka najnovije

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja stvarno ne mogu da vjerujem da neko oce iskljucivo nevinu?
    Kad bi se ispostavilo da mi je nevjesta nevina, ja bih se, ako nista drugo, opasno zachudio!

  10. #60
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ukoliko je ovo potpuno prevazidjena tema kao sto mnogi ovdje tvrde (a ja bih rekla da je na dobrom putu da to bude,bar sudeci po vasim odgovorima) zasto onda postoji (i pocesto se upotrebljava) hirurski zahvat krpljenja himena,po privatnim klinikama?
    Kome je to potrebno ako ne postoje (po ubijedjenju nekih od vas) momci kojima je to bitno i djevojke koje na taj nacin zele da sacuvaju momka,eto,neka bude,djevojke koje zure da se udaju da bi se udomile a ne zarad ljubavi???

    Nekako ispade da je skoro "bogohulno" udati se za momka sa kojim izgubis nevinost,ili da je momak koji je ozenio nevinu djevojku (sticajem okolnosti a ne zato sto ju je trazio,nego mu se gresniku zalomilo da je nevina,pa sto ce kukavac) neki bolesni idiot,mentalno poremecen koji ne zna sta je ljubav i samo mu je vazan himen i bojim se da mu ne biste vjerovali da mu to nije bitno,nego ,eto desilo mu se.

    da zakljucim:mislim da je to stvarno nebitno za ljubav i da nigdje ne pise da ce nevina nevjesta biti bolja supruga,majka...naprotiv,cvrsto sam ubijedjena da ima vise sansi da bude nevjerna svome muzu,bas zato sto nije nista prosla u zivotu.
    medjutim,takodje znam da postoje djevojke kojima je jedini cilj u zivotu da se udaju,rode djecu,pravi porodicni tipovi kojima je potpuno normalno da budu nevine za svog muza i naravno da ce ga naci u grupi muskaraca koji imaju takva ocekivanja od svoje partnerke.
    Da li je to za osudu? po meni nije,svako uredjuje svoj zivot kako voli!
    Ja glasam samo i iskljucivo za ljubav sa ili bez himena,svejedno.

    Imam utisak da ste me zbog izbora teme svrstali u grupu onih koji misle da je nevinost najbitnija za brak i da ste na momente preburno reagovali pokusavajuci da me "prelomite"
    Nema potrebe cure (pogotovo ste vi burno reagovale,ali svaka,zar nije to pomalo indikativno,nesto kao diranje u osinje gnijezdo) i ja kao dio zenske populacije dijelim u potpunosti misljenje sa vama i glasam za LJUBAV RASTERECENU OD PREDRASUDA!!!

  11. #61
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da vam pravo i iskreno kazem, ja ne volim ni da mi muskarac ima mnogo iskustva (tj.da je ima mnogo cura!)! Mozda je to vid ljubomore, sto znam ja, al kako vama (muskarcima) nije prijatno da setate ribu ulicom i da vam se obrcu i za njom dovikuju ko ju je sve probao, tako ni ja ne bih voljela da cujem ono u brojkama ili "ovu sam, onu sam..." uz pokoji uzdah "za dobra stara vremena":-)
    zvoncice, ni moji meni ne bi dali da idem s momkom, al posto sam valjda dovoljno velika, "i zavrsavam fax" e onda bi to bila "olaksavajuca" okolnost. Sta moram vise koga pitat.
    Skoro mi drugarica rece da joj je majka rekla da moze da ide na ljetovanje s momkom, pa ne moraju da spavaju, to ne mora TO da znaci..... Hahaha koja naiva...
    Iz licnog iskustva znam da ovim muskarcima, koje sam, dakle, ja upoznala, nevinost nije smetala, vecini, cak im je bilo jako milo, docim nekome i jeste, al ti su uglavnom i zeljeli samo sex. (e pa sipak) U vezi je vec bila otezavajuca okolonost- momak se utripuje da ce sad, ako ti on to uradi, to donijeti ne znam kakve nesagledive promjene po vasu vezu tj. ako se desi raskid, da ti to neces moc podnijet (a ne no cu se samoubit), i slicni tripovi--- i gle, pasa glavom bez obzira hahahaha
    Ma, sve je individualno to... Mislim da ako se zaista ljudi vole, i slazu, da je sve ostalo nebitno... ili manje bitno, jelte:wink:
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  12. #62
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nesto mi prodje kroz glavu- neko je prethodno rekao da momci ne zasluzuju nevinu, takvo je vrijeme- samo cu reci- slazem se.

    Ovo sto se krpe i slicne stvari, mislim da je to totalni nonsense!!!
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  13. #63
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    J..... se djeco j.... je raj, to vam porucuje cika Jova Zmaj.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by popesku View Post
    misle zvoncice ,slazem se shrek.
    ako ti cura odgovara u potunosti,ako se pronalazite u svemu,u opste nije bitna njena proslost..
    owow je interesantno....stwarno ti se diwim ako tako mislish...ali ne zak00ni se za owo...kako ti reche kroz zafrkanciju"extremi"...hm...boga mi bih te vidjeli da se nadjesh u tam nebranom grozhdju

  15. #65
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nego...da se wrnem temi...totalno mi je nejasno da nekome neshto zawisi od toga da li je c00ra newina ili nije?!mislim, slazhem se da to utiche na njeno psihichko stanje u nekoj mjeri...sli ako je c00ra na mjestu i ima ono shto se "ishte"...who the **** cares jeli nevina ili nije?????!!:oops: :devil:

  16. #66
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    owow je interesantno....stwarno ti se diwim ako tako mislish...ali ne zak00ni se za owo...kako ti reche kroz zafrkanciju"extremi"...hm...boga mi bih te vidjeli da se nadjesh u tam nebranom grozhdju
    hahahah,pa naravno da tako mislim,vjeruj mi ako se pronalazite zaboravlja se proslost....
    sad ne znam na kakvu proslost ti mislis?
    ipak se nece prelaziti preko nekih granica..na kraju krajeva necu ni da se trudim da upoznajem takve osobe... ..extreme..ali tih nema mnogo...i onako svi znaju kosu i sto su...

  17. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by popesku View Post
    hahahah,pa naravno da tako mislim,vjeruj mi ako se pronalazite zaboravlja se proslost....
    sad ne znam na kakvu proslost ti mislis?
    ipak se nece prelaziti preko nekih granica..na kraju krajeva necu ni da se trudim da upoznajem takve osobe... ..extreme..ali tih nema mnogo...i onako svi znaju kosu i sto su...
    ma shta zneam...nisam pametna...a i stil pisanja mi nije neki...:lolblue: :devil: ...ima swakakwih proshlosti...mozhda ti se to u momentu uchini na mjestu i ne razmishljash o tome...ali mislim da kad tad doNdZe momenAt kad ta proshlost ispliwa na widjelo...i kad postaje "jab00ka razd0ra"...mada...mozhda grijeshim...who knows..:oops:

  18. #68
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popesku View Post
    ..extreme..ali tih nema mnogo...i onako svi znaju kosu i sto su...
    Opet predrasude... Ccccc... Jes` jes`, sve se zna, sve narod drzhi svijece "extremnim" djevojkama... Pffffff...
    Never Complain, Never Explain

  19. #69
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ukoliko je ovo potpuno prevazidjena tema kao sto mnogi ovdje tvrde (a ja bih rekla da je na dobrom putu da to bude,bar sudeci po vasim odgovorima) zasto onda postoji (i pocesto se upotrebljava) hirurski zahvat krpljenja himena,po privatnim klinikama?
    Bio je nedje topic dje se o ovome prichalo. Toga ima ne samo kod nas, nego po cijelom svijetu, a zashto je chesto ili ne-chesto, ne znam, ima raznih bolesnih umova. Ali sam sigurna da "krpljenje himena" nije izmishljeno radi predrasuda Crnogoroca, no da se pare zarade. Toga i u Rusiji masu masu ima, a zna se, da ako ima djevojaka shto prodju sito i resheto (prije, posle i za vrijeme braka :devil: ) - to su Ruskinje. Pa se, eto, i one krpe, iako im niko ne trazhi da se nevine udaju.
    Never Complain, Never Explain

  20. #70
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Bio je nedje topic dje se o ovome prichalo. Toga ima ne samo kod nas, nego po cijelom svijetu, a zashto je chesto ili ne-chesto, ne znam, ima raznih bolesnih umova. Ali sam sigurna da "krpljenje himena" nije izmishljeno radi predrasuda Crnogoroca, no da se pare zarade. Toga i u Rusiji masu masu ima, a zna se, da ako ima djevojaka shto prodju sito i resheto (prije, posle i za vrijeme braka :devil: ) - to su Ruskinje. Pa se, eto, i one krpe, iako im niko ne trazhi da se nevine udaju.
    bio je of course...ja ga turila...weazda sam znala shta je m0NNNderno..."wratjanje djevichanSTWENOSTI"..ili tako neshto...mislim...katastrofa...

  21. #71
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Opet predrasude... Ccccc... Jes` jes`, sve se zna, sve narod drzhi svijece "extremnim" djevojkama... Pffffff...

    owo se slazhem da ima neshto predrasuda...ali znash za onu staru..."dobar glas daleko se chuje a losh josh dalje"?! ...shto znam...ne drzhe im svijetju ali...ima toliko extremnih da im svijetja ne treba no same blicaju koliko idje mogu :razz:

  22. #72
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve zavisi kako tumachish te "svijece", vjeruj mi. Losh glas ide od onih kome smetaju tudje "svijece", pa bilo razloga ili ne.
    Never Complain, Never Explain

  23. #73
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A moram probat tu nevinos* u braku. Nikad nisam Oni u Braku, pa moram nedje probat i toga dja*ola...
    Last edited by kuglica; 02-10-06 at 16:29.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #74
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A moram probat tu nevinos* u braku. Nikad nisam Oni u Braku, pa i to moram nedje probat...
    hahahah ako ces nevinoga muza,djao ti je posa izio!
    e,ako ces da se (daleko bilo) krpis,nemo bacat pare,no za 500 eura kupi zavodljivi donji ves i raznorazna erotska pomagala ,nam mu nece padat na nevinost

  25. #75
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    slazem se sa tobom bukvalno u svakoj stavki koju si napisala ali znam da je to generalno stav mladjeg zenskog svijeta a tu racunam i sebe iako sam bar desetak (mozda i vise) godina starija od tebe.
    Ne znam koliko si starija od mene al s mojih 25 i nisam bas nesto premlada da imam takav stav ali mogu da se slozim sa tobom da je primitivizmu sklonija dosta starija generacija.

    Eto,jos toliko od mene.



    "Tiha voda brijeg roni..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 13:24
  2. Sindrom Romea i Julije
    By NAND in forum Ljubav
    Replies: 28
    Last Post: 27-05-05, 11:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •