Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 91

Thread: nevinost u braku ili...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default nevinost u braku ili...

    Nemam pojma da li je bio slican topic na ovu temu,trazih-ne nadjoh,ali me strasno zanima sta mislite o sledecem:

    citam vase postove i o ljubavi i o sex-u pa vidim da ste mi strasno savremeni (prvenstveno mislim na muskarce),pa me interesuje da li biste se rukovodili (izmedju ostalog) sexualnim iskustvom svoje voljene prije odluke da sa njom stupite u brak?

    Da li za brak trazite nevinu ili vam je svejedno?

    Naravno da me zanima misljenje i muskaraca i zena.:-?:-?:-?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    e,sad da se i ja izjasnim.

    Cini mi se da su momci jako "savremeni " kad je ova teme u pitanju...ali na pricu.
    Svi zele da se sto vise provode prije braka al kad biraju,onda je pozeljno da ta ima sto manje iskustva.Zasto?
    mozda da ne bi dosli u situaciju da ima neko iza ledja prica-bio sam mu sa zenom- ili nesto drugo mozda?
    U svoj toj prici zene su uskracene jer moraju da kriju (kao zmija noge) svoje veze,cuh,da se rade i neke operacije,plasticna hirurgija,i...hop...preko noci su ponovo djevice!
    Zar nije bolje isprobati,nauciti nesto,promijeniti par partnera da bi imala na osnovu cega da se ravnas pa da kazes-da,ovaj je pravi u svemu mi odgovara!
    Vjerovatno da zene razmisljaju kao ja ali bih voljela da mi momci potpuno iskreno odgovore na ovo pitanje i obrazloze!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mrzim nevine!!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nemam pojma da li je bio slican topic na ovu temu,trazih-ne nadjoh,ali me strasno zanima sta mislite o sledecem:

    citam vase postove i o ljubavi i o sex-u pa vidim da ste mi strasno savremeni (prvenstveno mislim na muskarce),pa me interesuje da li biste se rukovodili (izmedju ostalog) sexualnim iskustvom svoje voljene prije odluke da sa njom stupite u brak?

    Da li za brak trazite nevinu ili vam je svejedno?

    Naravno da me zanima misljenje i muskaraca i zena.:-?:-?:-?
    Potpuno je svejedno! Ako mi je VRH sa njom ne interesuje me sa kim je bila prije mene i je li spavala sa njim(a) ili ne.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Potpuno je svejedno! Ako mi je VRH sa njom ne interesuje me sa kim je bila prije mene i je li spavala sa njim(a) ili ne.
    stvarno bih voljela da to iskreno mislis i to je potpuno posteno!!!
    Nijesam sigurna da svi tako misle!

  6. #6
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    misle zvoncice ,slazem se shrek.
    ako ti cura odgovara u potunosti,ako se pronalazite u svemu,u opste nije bitna njena proslost..
    naravno u tu grupu ne spoadaju ekstremni slucajevi..

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogami vecina misli, al je u praksi sasvim drugacije zato cure i govore cesto a ti si mi drugi :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    400
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Potpuno je svejedno! Ako mi je VRH sa njom ne interesuje me sa kim je bila prije mene i je li spavala sa njim(a) ili ne.
    slazem se.

    ja mislim da zenske niposto nebi trebale cuvati nevinost za brak jer nijedan danasnji muskarac nije vrjedan toga niti zna to cjeniti jer da zna nebi trcao toliko za zenskama i nebi gledao da sto prije legne sa njom, jer samim time pokazuje koliko ga zabolje za nevinost.
    ako mu je toliko do nevinosti neka uhvati neku mladu curu i neka se snjom par godina zabavlja bez sex stim da je ne vara i na kraju nek se uzmu, samim ovim cinom bi pokazao koliko je cjenio prije svega nju pa njenu nevinost i takav muskarac bi bio vrjedan uzimanja nevinosti.
    sve ovo je u danasnje vrjeme nemoguce

    zato zenske upraznjavajte sex kao muski a nevinost neka sanjaju.

    meni nebi smetalo da moja djevojka ima djevojku:devil:

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pored toga sto cu reci da mi je ovo zaista jedna glupost da bih o njoj ista napisala ali da pomenem samo rijeci jednog lika koji se ni dan danas nije ozenio cekajuci nevinu.Al kaze "Upoznao sam jednom jednu,bila je nevina i savrseno smo se razumjeli"Ja pitam "Pa sta je nisi ozenio onda"---"BILA JE RUZNA".... E pa strasno...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Pored toga sto cu reci da mi je ovo zaista jedna glupost da bih o njoj ista napisala ali da pomenem samo rijeci jednog lika koji se ni dan danas nije ozenio cekajuci nevinu.Al kaze "Upoznao sam jednom jednu,bila je nevina i savrseno smo se razumjeli"Ja pitam "Pa sta je nisi ozenio onda"---"BILA JE RUZNA".... E pa strasno...
    Zasto mislis da je glupost? To je nazalost problem mnogih djevojaka (poznajem jednu koja jae da bi ljubav sacuvala isfolirala "nevinost") i pocev od rodbine,komsiluka,djevojka slobodnijeg ponasanja je uvijek tema njihovih ispraznih razgovora! Posto poznajem dosta muskaraca (meni bliskih rodjaka,kolega,prijatelja,kumova) sa kojima razgovaram i o takvim stvarima,svi se kao slazu da i zena treba da uziva u zivotu ali...bolje da je malo manje iskusna!!! Zasto??? Zar je to mjerilo njenih kvaliteta!!!???

    Voljela bih da mi kazete cure,koliko vas moze slobodno da ode na ljetovanje sa svojim momkom a da joj roditelji znaju da je samo sa momkom!!! Meni nije padalo na pamet ni da pitam!!!Sve moje drugarice imaju isti problem. Sa drugaricom da,ali sa momkom ni u ludilu!!!Valjda mame i tate znaju da ce spavati u isto sobi,pa da ne pukne bruka!

  11. #11
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Pored toga sto cu reci da mi je ovo zaista jedna glupost da bih o njoj ista napisala ali da pomenem samo rijeci jednog lika koji se ni dan danas nije ozenio cekajuci nevinu.Al kaze "Upoznao sam jednom jednu,bila je nevina i savrseno smo se razumjeli"Ja pitam "Pa sta je nisi ozenio onda"---"BILA JE RUZNA".... E pa strasno...
    smijem li ja da te pitam po chemu je tebi ovo glupost ???ajde kazi ti npr. tvoje misljenje,nemoj da se stidis

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U jebote, je li moguce da se jos o ovom raspravlja...
    Generalni stav muskaraca je sledeci:

    Jebo bi svaku dobru ribu, i volio bi da je nevina ali i ako je moguce da je posle njega vise niko ne jebe

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion View Post
    U jebote, je li moguce da se jos o ovom raspravlja...
    Generalni stav muskaraca je sledeci:

    Jebo bi svaku dobru ribu, i volio bi da je nevina ali i ako je moguce da je posle njega vise niko ne jebe

    vala mogao si da budes malo suptilniji ali vjerujem da vecina muskog roda misli kao ti.Zasto,pitam te???

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mnogo lakse ide u vezu kad nije nevina djevojka i kad ima iskustvo ,u nas (CG) misljena sam da to nebi imalo nicesove veze ,no muskarcima jedino smeta da im se neko "POFALI" kako mu je prangija zenu ,toga ima jos kod nas ali se postepeno prelazi !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    vala mogao si da budes malo suptilniji ali vjerujem da vecina muskog roda misli kao ti.Zasto,pitam te???
    Ja tako ne mislim, samo konstatujem cinjenicno stanje Ako me pitas zasto je tako - u CG je tako zato sto je sredina vrlo mala... ni jednom muskracu ne prija da mu za zenu kad prodje kroz grad sa njom iz okolnih kafica idu komentari ko je sve kresnuo i td

    A generalno... sujeta!

    Muskarci vole da su prvi zato sto zena nema sa kim da ih poredi...
    Muskarci bi voljeli da su poslednji da ih zena posle ne bi ni sa kim poredila i da bi joj najbolji sex u zivotu bio upravo sa njima

    Ja licno ne volim nevine... mrzim da otpakujem...

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Tacno je da se malo pomjeraju granice,ali nedovoljno.Nama, ka za sve, dugo treba da prelomimo

  17. #17
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jao, o cemu vi raspravljate!!!!pa gdje vi zivite?tacno je, da sredina u kojoj zivimo je malo i jos uvijek konzerativna i paterhijalna...ali mi smo ti koji moramo da pomjerimo granice, jer inace cemo mi to prenositi i na dijecu...a ne bi trebali...da li je bolje da li smo nevini ili ne?pa to nije stvar sredine, nego nas samih!!!ako to nama odgovara, ako nam odgovara partner u svakom kontekstu onda je to prava stvar...ne treba da se osvrcemo na sredinu i da li to da uradimo ili ne i sto ce nam reci takozvani buduci partner ako raskinemo sa njim...ljudi opustite se...

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova tema je vrlo prosta. ako si vjerski fanatik, mentalno zaostao, kulturoloski (ne kulturno nego kulturoloski) "unazadjen" - onda to mozes da trazis od djevojke.

    u ostalim slucajevima - pa to je glupo komentarisati
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se cuvam za brak! to sto ovi momci ovuda pricaju da im je svejedno je cista laz! cure, nemojte im nista vjerovat, nikad se udat necete!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Naravno da je nevina, i ako se drugi put udaje nek se operise brate sto je problem.
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    (poznajem jednu koja jae da bi ljubav sacuvala isfolirala "nevinost")
    Na koju foru?
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Posto poznajem dosta muskaraca (meni bliskih rodjaka,kolega,prijatelja,kumova) sa kojima razgovaram i o takvim stvarima,svi se kao slazu da i zena treba da uziva u zivotu ali...bolje da je malo manje iskusna!!! Zasto??? Zar je to mjerilo njenih kvaliteta!!!???
    To da bi mislila da je on najbolji vjerovatno...

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Voljela bih da mi kazete cure,koliko vas moze slobodno da ode na ljetovanje sa svojim momkom a da joj roditelji znaju da je samo sa momkom!!! Meni nije padalo na pamet ni da pitam!!!Sve moje drugarice imaju isti problem. Sa drugaricom da,ali sa momkom ni u ludilu!!!Valjda mame i tate znaju da ce spavati u isto sobi,pa da ne pukne bruka!
    Ako ti roditelji znaju za momka - nisu ludi da misle da se drzhite za ruchice. A spavali kad ste kuci ili poshli na more - koja je razlika!? Tu je vjerovatno problem shto se u mnogim porodicama o tome ne pricha, i crnogorski lazhni moral naravno.
    Never Complain, Never Explain

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zvoncice draga, imam par ozbiljnih pitanja za tebe!
    1. koliko imas godina?
    2. sta mislis o postupku svoje dugarice koja je "folirala nevinost" da bi sacuvala ljubav"?
    3. jesi li nekad pokusala da razgovaras sa roditeljima o temi "ja i decko na odmoru sami", makar sa majkom?
    4. jesi li stvarno spremna da provedes zivot sa covjekom koji za brak trazi nevinu?

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    zvoncice draga, imam par ozbiljnih pitanja za tebe!
    1. koliko imas godina?
    2. sta mislis o postupku svoje dugarice koja je "folirala nevinost" da bi sacuvala ljubav"?
    3. jesi li nekad pokusala da razgovaras sa roditeljima o temi "ja i decko na odmoru sami", makar sa majkom?

    4. jesi li stvarno spremna da provedes zivot sa covjekom koji za brak trazi nevinu?
    Dragi zippy potpuno ozbiljno cu ti odgovoriti na par pitanja koja si mi postavio

    1.Godina imam dovoljno i vise nego sto bih voljela da imam

    2.Njen postupak,njena stvar, ja sam bila tu da je saslusam ali ocigledno joj je bilo stalo do momka (koji je danas njen muz),a kad su se upoznavali on je otkrio da mu je to vrlo bitno tako da je vjerovatno znala sto cini!

    3.Nijesam imala kad da razgovaram jer sam se jako rano udala tako da sam sa svojim "deckom" isla na more koliko sam htjela,ali svejedno brat je isao sa svojom curom i bili su vrlo nezadovoljni (nasi roditelji,njeni nijesu ni znali).Tako da je odgovor,ne,roditelji me ne bi pustili!Sa majkom sam bukvalno o svemu pricala ali majke su obicno te koje drze ravnotezu izmedju potreba svoje djece i zaostalo-zastarelih shvatanja svojih muzeva,tako da je slaba vajda od razgovora ako izuzmemo utjehu koju mi je pruzila

    4.Ako sam nevina naravno da sam spremna da provedem zivot sa covjeko koji takvu trazi,medjutim moj suprug nije Crnogorac i nije opterecen tim stvarima tako da ga uopste nije zanimalo da li sam ili ne nevina ali ti moram reci da je bio vise nego zadovoljan kad je shvatio da jesam.

    Zadovoljan?
    Inace ovo pitanje nijesam postavila zbog sebe i svog problema,nego zato sto oko sebe imam komsije pa i rodake koji svojim cerkama od 18-19 godina ne daju da izadju u grad da ne bi nasle momka i ne daj boze izgubile nevinost?!vjeruj mi da ih mnogo ima,pa me prosto interesuje kako vi na to gledate,nadam se da smo bar malo napredniji nego prije desetak ili petnaestak godina!
    U,da ne zaboravim,braca tih djevojaka, koja su pretpostavljam tvojih godina,obicno se prema svojim sestrama ponasaju kao najkrvolocniji psi cuvari kad je to u pitanju!
    Da li bi ti imao tako moderna shvatanja kad je tvoja sestra u pitanju ili se odnosis liberalno prema ovome samo kad su tvoje potrebe u pitanju???

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da prvo razrijesimo jednu zabludu, zippy je zensko!
    hvala na odgovoru, sad mi je dosta stvari jasnije!
    ja imam i oca i brata i obojica se ponasaju kao "krvolocni psi" (aj da iskoristim tvoj izraz) samo kad je moja sigurnost u pitanju, tj. kad sam u fizickoj opasnosti... s to se nije desilo bar 10tak godina ( od kad sam izasla iz osnovne i prestala da izigravam robina huda). Sa tatom naravno nikad ne pricam o ovim stvarima ( godinama smo svi skontali da je on najsrecniji kad neke stvari "ne zna", tj. ako ne dobije informaciju ili ne vidi svojim ocima to se i nije desilo), ali je svestan da ja imam momka i da se sigurno ne drzimo za rucice samo! Sa majkom o svemu razgovaram, ali i za to je trebalo vremena! Od soka "kako ti to meni samo tako kazes da ces da prespavas kod momka" pa do odobravanja je dug put . Brat je ipak MOJ brat, zajedno smo vaspitani i uticali jedno na drugo, tako da od ovoga "krvolocnog psa" nema nista... U pocetku je postojala doza "ljubomore" ali smo i to izlijecili
    eto, toliko o slucaju "zippy i njena familija"

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inace ovo pitanje nijesam postavila zbog sebe i svog problema,nego zato sto oko sebe imam komsije pa i rodake koji svojim cerkama od 18-19 godina ne daju da izadju u grad da ne bi nasle momka i ne daj boze izgubile nevinost?!
    Meni je to malo bolesno, iskreno recheno. Sachuvat` ih nece od toga, jer je to neshto sasvim normalno, i ne kapiram chemu zabrane ikakve. Ja sa svojim roditeljima mogu o svemu da pricham, i oni vazda znaju s kim sam i dje sam, i nikad nisam ni pomislila da im kazhem "Idem sa drugaricama" ako idem sa momkom.
    I da mi se, ne daj bozhe, desi nezheljena trudnoca ili muka neka, vazda majki i ocu mogu to da kazhem, a ne da trchim od drugarice do drugarice, da me podrzhe, u bilo kojem smislu.
    Never Complain, Never Explain

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 14:24
  2. Sindrom Romea i Julije
    By NAND in forum Ljubav
    Replies: 28
    Last Post: 27-05-05, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •