Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 53

Thread: Kako prici dJechku? :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Kako prici dJechku? :)



    Primijetila sam da se u posljednje vrijeme otvaraju topici tipa Kako osvojiti curu, Kako ovo, Kako ono... E pa poshto drugarica i ja cijeli dan danashnji raspravljamo o tome je li OK ili nije da djevojka prva neshto pokusha, odluchila sam da to i ovdje preispitam.

    Dakle, shto mislite o tome da cura prva neshto uradi?
    Hiljadu puta sam do sad slushala priche da je djevojka koja prva neshto pokusha laka riba i sl., dok sam sa druge strane i sama uvijek bila pobornik toga da bi cura trebala da bude ta koja ce da bude osvajana i koja bi trebala da se osjeca kao princeza u svemu tome, ali daleko od toga da je laka riba u suprotnoj situaciji... :?

    Ja se strashno plashim negativne reakcije i zato nikad ne bih neshto prva uradila... Imam neki strah od toga kako bih se ponashala da sjutra sretnem tog momka na ulici a da me on, npr., prethodno iscoolirao... Sa druge strane mozhda i ne bi, ali je mene ipak strah da pokusham? :?



    Mademoiselle.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zavisi od okolnosti jeli. Recimo ako je u pitanju kafanska atmosfera sve ide lagano uz malo etanola u krvi, e sad sve ima svoje granice, ne valja pretejrivat i prepadat momke nekom prostom prichom i ponashanjem.
    Mada ja sam bila samo jednom u situaciju dje nisam mogla chekat da me dotichni pogleda ili nesto uputi (mjesto zlochina: kafana ) pa sam ja fino posla do separea preko puta i poznavala sam drustvo al djechaka nisam, javih se fino drugaricama, snjim se upoznah i bijashe pg-chanin jedan fini. Buchno je bilo al progovorismo po koju,malo sam ja vikala zbog muzike pa mi je reko da zvuchim ka njegova baba Stanka ( oshetih se vazhnom) Tako se sve pretvorilo u jednu komediju a ne tragediju koju sam inache ochekivala. Nadjoh se ja sa istim drustvom sutra dan na kafu i bash se prijatno rasprichah sa djechakom, da bih kasnije saznala da je djechak zainteresovan za daljno druzenje Al je tu nedjelju tweety chekao dug, sudbonosni put u divljinu tako da se druzhenje odlozhilo :mrgreen:
    btw moram se pohvalit da nijesam pila to veche uopsten
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .................!

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post


    Primijetila sam da se u posljednje vrijeme otvaraju topici tipa Kako osvojiti curu, Kako ovo, Kako ono... E pa poshto drugarica i ja cijeli dan danashnji raspravljamo o tome je li OK ili nije da djevojka prva neshto pokusha, odluchila sam da to i ovdje preispitam.

    Dakle, shto mislite o tome da cura prva neshto uradi?
    Hiljadu puta sam do sad slushala priche da je djevojka koja prva neshto pokusha laka riba i sl., dok sam sa druge strane i sama uvijek bila pobornik toga da bi cura trebala da bude ta koja ce da bude osvajana i koja bi trebala da se osjeca kao princeza u svemu tome, ali daleko od toga da je laka riba u suprotnoj situaciji... :?

    Ja se strashno plashim negativne reakcije i zato nikad ne bih neshto prva uradila... Imam neki strah od toga kako bih se ponashala da sjutra sretnem tog momka na ulici a da me on, npr., prethodno iscoolirao... Sa druge strane mozhda i ne bi, ali je mene ipak strah da pokusham? :?
    Kad zivimo u malim sredinama kao sto je nasa, onda mozemo sebi da priustimo ovakvu "kalkulaciju". Da se, kojim slucajem, nadjes da zivis u milionskom gradu, da si svjesna da zbog obaveza, nacina/brzine zivota, (recimo) razdaljine (on zivi na jednom, ti na drugom kraju grada), koja je logika cekati?

    Sve sto si opisala (samo u kontra-smjeru) dozivljavaju i muskarci. Sad - neko vise, neko manje - zavisi...

    Pa ti vidji kako odbi preksinoc onog djecacica sto evo po godine trci za tobom po BD! :P
    Caesar`s wife must be above suspicion

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je ok da cura pridje momku,zasto da ne ako joj se neko dopada a taj je ne primjecuje.ako cura prva prilazi ne znaci da je laka riba,muskarci mogu da pomisle u jednom trenutku a na njoj je da ne ostavi takav utisak...a ne naravno i ako to zeli da ne glumi...
    kod nas je problem mala sredina..i ljudi su dosta zgrceni po pitanju toga..i drugih stvari..trebalo bi malo vise da se opustimo..ali opet mislim da je sve to problem male sredine

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ehhh eto vidi sad kako je nama mucenicima... a lako li je odbit kad ti pridju :P

    Prvi put je malo frka otpocet pricu (pogotovo u bucnoj atmosferi,i ako nikog zivog ne poznajes) pa i drugi i treci.... al posle se covek navikne pa mu dodje ko dobar dan...
    Sve je stvar vjezbe... npr. sposobnost da otpocnete razgovor sa potpunim neznancem na autobuskoj stanici, sa kasirkom, sa postarem, sa bilo kim... i kasnije kad dodje dan D. sve ide mnogo lakse, jer ti dodje nekako prirodno...
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    pa mi je reko da zvuchim ka njegova baba Stanka ( oshetih se vazhnom)


    A sto znam kika ako je lik OK nece te iskulirat a ako nije briga te i ako te iskulira nije vrijedan tvoje paznje...
    She is only here to annoy herself!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Znala sam da ce da bude najvishe odgovora tipa "ovo je mala sredina". To je zbilja tuzhno, ali istinito.
    Evo, recimo, zimus sam bila svjedok situaciji koja je trajala nekih 10ak dana... Drugarici se svidio jedan momak koji je stariji od nas 6 godina (znachi ima 28 ) i ona je poslije dva-tri dana gledanja po gradu i smjeshkanja odluchila da mu poshalje sms. Tip je iscoolirao samo tako i po gradu prosuo prichu kako je ona zaljubljena u njega i kako ga je napadala (a bilo je u pitanju toliko poruka da je ona samo uspjela da mu se predstavi), tako da su svi koji je znaju o tome prichali... :?

    Ovdje je svaka druga osoba iskompleksirana, nevjerovatno... Nikad se necemo promijeniti. :cry:



    Mademoiselle.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i nju je to dotaklo a? haha
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Daleko od toga,
    samo sam se nadovezala na onu prichu o maloj sredini.



    Mademoiselle.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je to ok...
    zahsto da ne pridjem nekom tipu ako mi se svidja?!?

    ono--hocu/necu, pa shta ako ovo/ako ono, pa mi se noge presijeq,
    ali j#bi ga slozhim ql facu , kao ja to sve lagano... i krenem :mrgreen:
    ostavljala sam i poruke na brisachima od kola :lolblue:

    nije mi se desilo da sam imala neprijatno isqstvo...
    uglavnom su nashi momci divni, pa chak i ako sam ja njima prva prishla,
    vrlo brzo su se snashli, pa preuzeli dalju inicijativu :mrgreen:

    kikice--taj tip kog si pominjala...
    zar bi stvarno bilo koja djevojka htjela da bude s nekih go je opasno blizu 30oj godini,
    a toliko je nezreo da pumpa ego tako shto blebece okolo komu sve shalje poruke,
    i pride (ako sam shvatila dobro) udara josh 3 sloja farbe po originalnoj prichi...
    taman dobro shto se sve izdeshavalo kako jeste--
    --da ta djevojka zna da budalu zaobidje u shirokom luku!


    --------------
    a shta o maloj sredini?
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  11. #11
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Daleko od toga,
    samo sam se nadovezala na onu prichu o maloj sredini.
    teshko da cjemo se mi toga ikad otarasit.. bash sam o tome ja prichala na topicju kako kad bi spavala sa svakim sjutra bi ti dodali i onoga sa kojim nisi.. to smo jednostavno mi!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  12. #12
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a to je tacno da je dosta ljudi iskompleksirano...mislim da su razlozi brze promjene i nove stvari koje se desavaju...i opet,i opet..mala sredina..sve se zna,skim si ,dje si,sta si rucao,sta si radi....

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    teshko da cjemo se mi toga ikad otarasit.. bash sam o tome ja prichala na topicju kako kad bi spavala sa svakim sjutra bi ti dodali i onoga sa kojim nisi.. to smo jednostavno mi!
    a shto bi tebe briga bilo za to...
    pa nisi se kresnula s njima pod prisilom, nego od dobre volje...
    i onda ti se savrsheno j#be shto ce ko da pricha!

    ( ne mislim ti, kao ti, nego bilo ko )
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post


    Primijetila sam da se u posljednje vrijeme otvaraju topici tipa Kako osvojiti curu, Kako ovo, Kako ono... E pa poshto drugarica i ja cijeli dan danashnji raspravljamo o tome je li OK ili nije da djevojka prva neshto pokusha, odluchila sam da to i ovdje preispitam.

    Dakle, shto mislite o tome da cura prva neshto uradi?
    Hiljadu puta sam do sad slushala priche da je djevojka koja prva neshto pokusha laka riba i sl., dok sam sa druge strane i sama uvijek bila pobornik toga da bi cura trebala da bude ta koja ce da bude osvajana i koja bi trebala da se osjeca kao princeza u svemu tome, ali daleko od toga da je laka riba u suprotnoj situaciji... :?

    Ja se strashno plashim negativne reakcije i zato nikad ne bih neshto prva uradila... Imam neki strah od toga kako bih se ponashala da sjutra sretnem tog momka na ulici a da me on, npr., prethodno iscoolirao... Sa druge strane mozhda i ne bi, ali je mene ipak strah da pokusham? :?
    To je san svakog momka... ali samo san... to se u zivotu desava taman koliko i Halejeva kometa...

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne prilazim deckima. mozda dam neki nagovjestaj, mali.. ali mi je bzv da JA kao zensko pridjem.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ih da znas kako poraste muski ego kad te startuje neka riba... Pa sve da ti se ne svidja ne mozes je isqulirat...tako da nemate cega da se plasite

    Al sto kaze Gile, to je ko Halejeva kometa... radije ce cupkati za susednim stolom, smijeseci se i ocijukajuci nego sto ce prici... i muskarci su isti takvi dok ne steknu malo iskustva (il dok se ne napiju), a posle ide kao po loju... samo vjezba!
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iceburn View Post
    Ih da znas kako poraste muski ego kad te startuje neka riba... Pa sve da ti se ne svidja ne mozes je isqulirat...tako da nemate cega da se plasite

    Al sto kaze Gile, to je ko Halejeva kometa... radije ce cupkati za susednim stolom, smijeseci se i ocijukajuci nego sto ce prici... i muskarci su isti takvi dok ne steknu malo iskustva (il dok se ne napiju), a posle ide kao po loju... samo vjezba!

    Upravo to... zveknes nekolka piva na ex i krenes u sex :devil:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne volim prva da prilazim, ne zato shto se bojim da ce me iscoolirat` ili da ce da pricha kako sam mu prishla i ne znam ti ga shto, nego mi je neshto bzv. Vazda mozhesh iskombinovat` neshto da njemu dash znak, da prvi krene.
    Never Complain, Never Explain

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    teshko da cjemo se mi toga ikad otarasit.. bash sam o tome ja prichala na topicju kako kad bi spavala sa svakim sjutra bi ti dodali i onoga sa kojim nisi.. to smo jednostavno mi!
    Nije potrebno da spavas sa bilo kim da bi ti dodavali ili oduzimali, dovoljno je da budes vidjena sa nekim momkom, ne daj boze da podjete zajedno put kuce sami Za skoro svaku djevojku koja je cesto vidjena u grad, ili koja je malo cesce u muskom drustvu (pa makar to samo kafa bila), dezurne alapace izmisljaju razno-razne price, tako da je po meni strasno glupo obazirat se na to.
    Mali milion puta mi se desilo da popijem kafu s nekom djevojkom i da mi dodje neki od poznanika i kaze mi "A ne hvalis se da *ebes onu malu" i sl izjave, ili da izlazim 3 dana sa nekom djevojkom i raskinemo prije nego sto se bilo sto desi izmedju nas, a da me ona zovne sjutra dan s pricom "Rekla mi je jedna pouzdana osoba da si pricao kako si spavao samnom"... Mislim, cim cujem takvu pricu, spustam slusalicu, jer ko se prima na te price, ili samo trazi razlog za pricu samnom ili je retard, tako da je sva prica suvisna.

    Napisala si "to smo jednostavno mi". Slazem se. Ali ne treba kritikovati samo one koji pricaju (laju) nego i one koji slusaju, odnosno one koje pogadja ta prica. Jer kad bi se nasa kultura uzdigla na taj nivo, da nas ne pogadjaju kretenske price koje nemaju veze sa zivotom, onda bi dosadilo i onima koji pricaju/izmisljaju takve price. "Svet" i "Skandal" bi propali To se naravno nece desiti dok smo mi zivi, ali moramo pokusat da se suprostavimo tome Zato djevojke, spavajte sa svakim, jer ce ionako to da pricaju za vas :mrgreen: :devil:

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Ja ne volim prva da prilazim, ne zato shto se bojim da ce me iscoolirat` ili da ce da pricha kako sam mu prishla i ne znam ti ga shto, nego mi je neshto bzv. Vazda mozhesh iskombinovat` neshto da njemu dash znak, da prvi krene.
    Bacis mu brus? :yipiiii:
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  20. #20
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post


    Bacis mu brus? :yipiiii:
    Kazhem kako tebe poznajem, i onda niko ne smije da rizikuje da me odbije.
    Never Complain, Never Explain

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih prishla nikad momku...ne ni toliko sto se bojim odbijanja, nego zbog toga sto mi je to jako ruzhno...posle bih se pitala jeli sa mnom zato shto mu se stvarno svidjam ili sam ga ja uvukla u to...ja volim da igram na sigurno...ako me sam ne primijeti i odluchi da pridje...nije vrijedan moje pazhnje...ali to nije nikakva arogantnost, nego chista nesigurnost

    oh, well...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    A zamisli da recimo nema bash tako chesto priliku da te primijeti?
    Ti rijetko izlazish, radish, uchish.. ne izlazite na ista mjesta.. znachi nemate nikakvih dodirnih tachaka..?



    Mademoiselle.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    znachi nemate nikakvih dodirnih tachaka..?
    Shto cje mi onda? Sem za katastrofa-nothing-to-talk-about date :???:

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gemma_mn View Post
    ...posle bih se pitala jeli sa mnom zato shto mu se stvarno svidjam ili sam ga ja uvukla u to...
    molim te, obrazlozhi...ne znam shta si htjela da kazesh...
    ako okrenemo situaciju:
    je li tebi pod moranje da budesh sa svakim momkom koji ti pridje?


    Quote Originally Posted by gemma_mn View Post
    Shto cje mi onda? Sem za katastrofa-nothing-to-talk-about date :???:
    zanimljivo razmishljash :roll:
    nije ti nikad palo na pamet da se nehsto mozhe nauchiti od ljudi koji nisu isti kao mi...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Pa odakle znash dok ga ne upoznash?



    Mademoiselle.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  3. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •