View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 114 of 149 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124 ... LastLast
Results 2,826 to 2,850 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2826
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ja sam cestitao nakon 2. utakmice jer sam znao da ovo ne mozemo da dobijemo. Cak sam mislio da ni Moracu ne mozemo da odbranimo.
    Sasvim zasluzeno limitirana zvezda je ugasile ove nase placenike na celu sa prevarom Fijaskom (30g trener, a nemas 2 akcije u ofanzivnom setu) A odbrana ti je kad kazes skupi.
    Ovo nocas nisam ni gledao uopste jer sam vidio cemu vodi kad se ono desilo sat vremena prije pa posle na zagrijevanju, kao sto sam rekao samo se cekalo jos krv da pane u BG.

    Kosarka je opet izgubila, ovaj PO nikakav je bio nasprem svih proslih PO, jer lise utakmica Bud Cedevite i to one druge u moraci, kosarka je nikakva bila iskreno i Partizan Zvezda serija je bila ocaj od kosarke. A ovo da ne pricamo finale, sprdacina
    ABA liga da se zapita ima li smisla ovaj sistem vise
    Nije los plejof sistem ali je smijesna liga i ljudi koji je vode... Mada ,vise preferiram F4.. Nekako mi je to vrh dogadjaj ,okupe se navijaci svih ekipa i bude obicno lijepa atmosfera.

  2. #2827
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    aj fil divosn

  3. #2828
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Nije los plejof sistem ali je smijesna liga i ljudi koji je vode... Mada ,vise preferiram F4.. Nekako mi je to vrh dogadjaj ,okupe se navijaci svih ekipa i bude obicno lijepa atmosfera.
    Plej of je los kad su ovakvi uslovi. Sledece godine kad se ukljuci partizan ozbiljnije, pakao ce jos veci da bude.
    Bolji je F4 sa te strane na neutralni teren i to je to.
    Ali ja nisam mislio na to kad sam rekao sistem, nego cjelokupni sistem ABA lige, dje se pita par vlasnika klubova najjacih. Izbacuje se karpos na par godina iz lige a dozvoljavaju se ovakve stvari klubovima kao sto su Bud, Czv, Par, Zadar i tako to. Svake godine ista prica
    Ovakve Atmosfere nijedan NBA tim ne bi izdrzao niti dobio u njima, pogotovo ovo nocas u BG, o cemu pricamo.
    Podgorica Podgoricanima!

  4. #2829
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    1,868
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...ort&id=2080285

    Sent from my KEYone using Tapatalk

  5. #2830
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Kol i Klark su večeras šutirali 2/21 iz igre.

  6. #2831
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,652
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Zasluzena titula, Tomic je osvojio bez Reglanda i Stratosa, kapa dolje. Plus je ovaj zadnji mec i Beron bio tih, pa opet demoliranje.

    Domaci igraci iskocili u ovom plej ofu, Davidovac i Dobric su dio sezone presjedili van 12. Ojo i Faye takodje odigrali sjajno.

    Sto se tice atmosfere, granica je pomjerana ga gorem bukvalno od prvog meca u seriji pa do kraja. Liga ce morati ozbiljno da se pozabavi ovim problemom, pogotovo ako Oli udje u ligu.

  7. #2832
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Čestitam Zvezdi titulu i Budućnosti na igri

  8. #2833
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100 razlike :lolblue:
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  9. #2834
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li srama ovaj Cole da ista prica nakon ovako katastrofalne (malo je rec) utakmice. Repesa najveca prevara od trenera. Ako nista lijepa scena na kraj Dobric-Barovic-Gordic cini mi se. Kosarka je izgubila draz u ovih 5 meceva.

  10. #2835
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pobjeda cista kao suza.

  11. #2836
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    mikrokosmos
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    I feel devotion !!!
    free your mind... (and your ass will follow)

  12. #2837
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lazar6 View Post
    Ima li srama ovaj Cole da ista prica nakon ovako katastrofalne (malo je rec) utakmice. Repesa najveca prevara od trenera. Ako nista lijepa scena na kraj Dobric-Barovic-Gordic cini mi se. Kosarka je izgubila draz u ovih 5 meceva.

  13. #2838
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ne znam, on mi se cinio jedino normalnim sto se tice ponasanja. Gledao sam dosta utakmica u EL i bas mu je stalo bilo u pocetku i gurao ekipu i sve, ali ovakve izjave neprofesionalne nakon sto su pod njime ocistili... plus ovo gadjanje, bas se izglupirao. Ali je pobjeda veceri ''cigla''.

  14. #2839
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Hrvati su napisali dobar tekst o manipulaciji narodom putem sporta. O Milu, Vucicu i svemu ovom. Ne mogu link da trazim..ali to bi trebali procitati svi oni koji su se klali odje tokom ove finalne serije.


    Ovaj mec ostaje upamcen i po tome sto je Buducnost na poluvremenu imala indeks -1.
    Dugo gledam kosarku, ovo jos vidio nisam.
    Last edited by samson; 22-04-19 at 23:56.

  15. #2840
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jesi li ti isti Samson sto je pozivao da svi u Pioniru ponesu po jedno odijelu za Repesu ( sto god ja mislio o njemu) , sto je neko od forumasa izbacio prije neku stranu.

  16. #2841
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Hrvati su napisali dobar tekst o manipulaciji narodom putem sporta. O Milu, Vucicu i svemu ovom. Ne mogu link da trazim..ali to bi trebali procitati svi oni koji su se klali odje tokom ove finalne serije.
    Jesi li mislio na ovo?

    https://www.index.hr/sport/clanak/st...e/2080285.aspx

    Već je neko bio postavio ovaj link na ovom forumu.

    EDIT: forumaš skodilak već postavio.

  17. #2842
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Da, po jedan sako, to je i trebalo da se uradi.

    Repesa je najgori covjek u Pioniru nocas.
    Neka sto im je Misko uvalio 12 ameba. Nego je na to doveden najgori od svih, Repesa.

    Repesa je mozda tebi uspio da zamaze oci, ali ne i meni. Sramna je njegova izjava posle 38razlike. Dje prica o ustasama, muslimama..itd. Odje mu je Lazic pokazao kako se to radi.
    Kad 100razlike izgubis 3meca na strani od ekipe koja igra bez svoja dva igraca..onda cutis. Ili ostanes kao nasi momci, Podgoricani..na teren. Sacekas dodjelu prstena..i cestitas rivalu. Ne trazis u atmosferi i pljuvanju razloge katastrofe.


    @hop
    E to, to

  18. #2843
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa si ti Samsone palio po drugim forumima da treba Repesi ( sto god ja o njemu mislio) donijet po jedan sako ( drugim rijecima jebat majku) jer je on lagao...ti to znas i ti si palio po navijackim forumima iz udobne Podgorice ( ili okle god odavde)....pa nije li te sramota.....ti si palio ljude po RSB forumu...gdje je 99% postova usmjereno protiv mene, njega, tvojih komsija,brace,sestara....i ti si se pametan nasao...svaka cast...

  19. #2844
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Pa si ti Samsone palio po drugim forumima da treba Repesi ( sto god ja o njemu mislio) donijet po jedan sako ( drugim rijecima jebat majku) jer je on lagao...ti to znas i ti si palio po navijackim forumima iz udobne Podgorice ( ili okle god odavde)....pa nije li te sramota.....ti si palio ljude po RSB forumu...gdje je 99% postova usmjereno protiv mene, njega, tvojih komsija,brace,sestara....i ti si se pametan nasao...svaka cast...
    A jesi li ti palio ...i protiv koga?
    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    "domace izdajnike" maltretirajte na svakom koraku
    Jesi li ti ovo palio protiv tvojih komšija, braće sestara?

    Ili ja ovđe više ništa ne razumijem...

  20. #2845
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto CikoPero ti apelujes mladjim generacijama da maltretiraju nas ''domace izdajnike''. Nimalo lijepo posebno zato sto nijedan montenegrin ne moze meni nametnut koji cu ja klub da bodrim. Crna Gora i Srbija to je jedna familija svidjelo se to vama ili ne. Lijep pozdrav i vise srece sledece godine.

  21. #2846
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Meni si ti isti ka' onaj iz Risna, Bijeloga Polja, Novog Sada, Beograda. Postujem te ako si dobar covjek, ako si ***** ne primjecujem te. To sto ti pravis razlike neke..to je tvoj problem. Drugacije vidimo stvari.
    Srbija i Crna Gora su meni vazda bili jedno. Djed, pradjed su mi zivote dali za CG i Srbiju..zovi kako hoces. A ja sam domaci izdajnik.
    Ja se Njegosa odrekao nisam, a jabuka ne pada daleko od driveta. Pazi svoj posa i ziv mi bio 100godina.

  22. #2847
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Jesi li ti isti Samson sto je pozivao da svi u Pioniru ponesu po jedno odijelu za Repesu ( sto god ja mislio o njemu) , sto je neko od forumasa izbacio prije neku stranu.
    Samsung dual sim roaming. U BG kad je znaju tamo da navija za Budućnost, a kad je u PG znaju ovamo da navija za Crvenu Zvezdu. Tako nekako napisa.
    Smeta mu Repeša što je skrenuo pažnju na nešto što svi iz Zvezde i srpski mediji hvale kao odličnu atmosferu. Eto su se svi trebali praviti ludi i to prihvatiti kao normalno.
    Zvezda je mnogo bolji tim i igračima sve čestitke na briljantnoj sezoni. Ali Iliću, Čoviću i pljuvačima i huliganima sa obije bande bih poželio takvu atmosferu u domu svakog dana. Žao mi je što se ovdje nije spriječio primitivizam tatinih sinova i što smo se morali mjeriti sa njima u igri Ko su veća *****, kad ni tu, baš kao ni sportski, nismo imali šta tražiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #2848
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Meni si ti isti ka' onaj iz Risna, Bijeloga Polja, Novog Sada, Beograda. Postujem te ako si dobar covjek, ako si ***** ne primjecujem te. To sto ti pravis razlike neke..to je tvoj problem. Drugacije vidimo stvari.
    Srbija i Crna Gora su meni vazda bili jedno. Djed, pradjed su mi zivote dali za CG i Srbiju..zovi kako hoces. A ja sam domaci izdajnik.
    Ja se Njegosa odrekao nisam, a jabuka ne pada daleko od driveta. Pazi svoj posa i ziv mi bio 100godina.
    Sve ovo potpisujem sto kazes. Isto mislimo.Ali ovo nije tema politika ni nacije. I znas ti dobro sto znaci domaci dusmani....ti druze spijas ciganima desavanja odavde vezano za sport....boli njih uvo za tebe...i takve...kad im valjate tapnuce vas dva puta po ramenu i vi srecni....povesce vas nedje na gostovanje....izvinjavam se, moram reci da ste smrde obicne, ne umijete se ni poradovati ka ljudi niti primiti poraz ka ljudi...umjesto da slavis...vidji sto radis...

  24. #2849
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Samsone imam molbu za tebe.

    Kad ti se bude dalo da mi (nam) objasnis. Kako je uopste moguce da trener debitant, sa timom u kome je plej Filip Covic, timom kome dva najbolja igraca izabrana u idealnu petorku lige (Regland i Perperoglu) se povrede i ne mogu da igraju PO, pronadje i dovede onakvog Fajea sa 33 godine koji pokida, bukvalno napravi od Borise nezainteresovanog Simanica fantasticnog kosarkasa– ovako dominantno odigraju sezonu a pogotovo polufinale i finale Aba lige?

    Da li je Milan Tomic presao igricu?? J

    P.S Izvini na gramatici i pravopisu , malo se cuga jbg..

  25. #2850
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,525
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Eto tako.
    Najprecizniji opis svih dešavanja u zadnjih dvadesetak dana.

Page 114 of 149 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •