Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 387

Thread: Dijete...

  1. #51
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    ojdoh ja sad da vecheram,prije spavanja-"odrzhavam" liniju!
    nema nista sladje od toga...

    a ni teze od grize savjesti poslije toga...hahaha
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  2. #52
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje skidanje kilaze, ali ne i najbrze na zalost ili srecu jeste:
    Doruckovati,rucati i izbaciti veceru, naravno. Poslednji obrok ili "zalogaj" bi trebao biti oko 18h, ljeti moze i sat kasnije, dakle 19h. Ako se zeludac "glasne" poslije toga, "zavarati" ga nekom vockom ili tost hlebom i jogurtom. Slatkise i grisine svesti na minimum. Piti dosta vode, ali uvijek pola sata prije jela i dva sata poslije jela. Po mogucnosti ukljuciti neku fizicku aktivnost. Recimo aerobik 3-4 puta nedeljno. Osim sto je dobar za liniju, relaxira . Bijeli hleb i tjesteninu zamijeniti integralnim. Mmmmmm, sta jos? Da, ne odricati se bilo koje vrste hrane, znaci jesti sve ali u ogranicenim kolicinama i ubaciti to u jedan od dva navedena obroka. Cini mi se da je to to.

    Ovo je 100% provjereno.
    /me tako skinula dooooosta Kg-ma , ali za dooooosta vremena .
    Ps. I sto je najbitnije, ovakvim rezimom ishrane nema yo yo efekta, a ipak ne odrices se nicega, makar ne do 18h, tj. 19h 8)
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  3. #53
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra View Post
    Najbolje skidanje kilaze, ali ne i najbrze na zalost ili srecu jeste:
    Doruckovati,rucati i izbaciti veceru, naravno. Poslednji obrok ili "zalogaj" bi trebao biti oko 18h, ljeti moze i sat kasnije, dakle 19h. Ako se zeludac "glasne" poslije toga, "zavarati" ga nekom vockom ili tost hlebom i jogurtom. Slatkise i grisine svesti na minimum. Piti dosta vode, ali uvijek pola sata prije jela i dva sata poslije jela. Po mogucnosti ukljuciti neku fizicku aktivnost. Recimo aerobik 3-4 puta nedeljno. Osim sto je dobar za liniju, relaxira . Bijeli hleb i tjesteninu zamijeniti integralnim. Mmmmmm, sta jos? Da, ne odricati se bilo koje vrste hrane, znaci jesti sve ali u ogranicenim kolicinama i ubaciti to u jedan od dva navedena obroka. Cini mi se da je to to.
    Ovo je 100% provjereno.
    /me tako skinula dooooosta Kg-ma , ali za dooooosta vremena .
    Ps. I sto je najbitnije, ovakvim rezimom ishrane nema yo yo efekta, a ipak ne odrices se nicega, makar ne do 18h, tj. 19h 8)
    sestro slatka, daj cifre:-) koliko vremena?
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  4. #54
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    sestro slatka, daj cifre:-) koliko vremena?
    Ja sam isla postepeno, tako da mi je trebalo godinu i osam mjeseci za 20Kg Sto znaci 1Kg mjesecnno U pocetku se cini nikaT u dom :hammer: , ali je najbolji i najzdraviji nacin. I sto je najbitnije nikad se ne vracaU .
    Ko ima strpljenja, zivaca i volje, go on!
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  5. #55
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    cetinje
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Post drage moje
    i naravno suzdrzavanje od sexa i bludnih misli HAHAHAHAHA
    Za ove bludne misli i sex se salim naravno,upraznjavajte to sto vise hehehe ali POSTITE
    Gletovanje je majka krecenja

  6. #56
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postit je zdravo, ali ja to ne mogu... isuvise sam gurman, cula su mi tako razvijena, da na ulicu osjetim ko sta kuva doma...uzas...:-)

    dobra kao kobra, hvala na savjetu. Ja sve govorim sebi sto MORAM- vise fiz.aktivnosti, vise tecnosti... qq, sad dolaze ovi svi praznici...spasavaj se ko moze:-) Super sto si makla toliko, svaka ti cast!

    Moja drugarica je smrsala tako sto je cijelo ljeto radila na brzoj hrani, pa ono ubijala se od posla, trckarala stalno nedje, znojila se od raznih aparata...I poslije ljeta je nije bilo pola..ma ni toliko:-)
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    postit je zdravo, ali ja to ne mogu... isuvise sam gurman, cula su mi tako razvijena, da na ulicu osjetim ko sta kuva doma...uzas...:-)

    dobra kao kobra, hvala na savjetu. Ja sve govorim sebi sto MORAM- vise fiz.aktivnosti, vise tecnosti... qq, sad dolaze ovi svi praznici...spasavaj se ko moze:-) Super sto si makla toliko, svaka ti cast!

    Moja drugarica je smrsala tako sto je cijelo ljeto radila na brzoj hrani, pa ono ubijala se od posla, trckarala stalno nedje, znojila se od raznih aparata...I poslije ljeta je nije bilo pola..ma ni toliko:-)
    moja komshinica je smrshala 25 kg,razboljela se ,pa od toga!:hardrock:

    super joj je linija!Nikad ljepshe izgledala nije...
    I lost my watch….now I’m lost in time

  8. #58
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh...pusti onda, zlatili se kilogrami... samo da smo mi zdravo:-)
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  9. #59
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra View Post
    Najbolje skidanje kilaze, ali ne i najbrze na zalost ili srecu jeste:
    Doruckovati,rucati i izbaciti veceru, naravno. Poslednji obrok ili "zalogaj" bi trebao biti oko 18h, ljeti moze i sat kasnije, dakle 19h. I sto je najbitnije, ovakvim rezimom ishrane nema yo yo efekta, a ipak ne odrices se nicega, makar ne do 18h, tj. 19h 8)

    Sto se ovoga tice, nisam sigurna bas da vrijeme jela ima veze, jer ja radim obrnuto a ne mogu se pozaliti na visak kg...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Sto se ovoga tice, nisam sigurna bas da vrijeme jela ima veze, jer ja radim obrnuto a ne mogu se pozaliti na visak kg...
    Pa sve zavisi od metabolizma...

    Ja recimo da ne vecheram nedjelju dana, a do tada jedem normalno, znachi bez ikakvih "sankcija" - smrshaVIcu; a da jedem uveche kad mi je najmilije - eto me za 10ak dana sa bar jednim kg vishka!



    Mademoiselle.

  11. #61
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Pa sve zavisi od metabolizma...

    Ja recimo da ne vecheram nedjelju dana, a do tada jedem normalno, znachi bez ikakvih "sankcija" - smrshaVIcu; a da jedem uveche kad mi je najmilije - eto me za 10ak dana sa bar jednim kg vishka!
    kIkIcE, Pricala sam o svom iskustvu. Tako da je meni pomoglo sto sam ukinula "icje" poslije 18h - 19h ...

    @Titanija, thanks Bitna je samo volja. Kad odlucis da smrsas, ali kad cvrsto odlucis, vec si na pola puta
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra View Post
    kIkIcE, Pricala sam o svom iskustvu. Tako da je meni pomoglo sto sam ukinula "icje" poslije 18h - 19h ...

    @Titanija, thanks Bitna je samo volja. Kad odlucis da smrsas, ali kad cvrsto odlucis, vec si na pola puta
    vec sam o ovome pisala tako da potvrdjujem da je ovaj nacin djelotvoran sa tom rzlikom sto sam ja jela 5 puta na dan ali stvarno po malo,i poslednji obrok najkasnije oko 8,mada ja kasno (ili bolje reci rano) idem u krevet.
    Sve jesti osim punomasne sireve,kajmake,maslace i majonez,ako vec ne mozes bez toga,jesti u izuzetno malim kolicinama.
    Srecno!!!

  13. #63
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja volju svaki put dobijem kad se vratim iz shoppinga nervozna:-) i onda krenem i... popustim poslije 5 dana kad osjetim da nesto lijepo mErise:-)

    fora je sto sam zapravo prihvatila sebe takvu kakva jesam, pa onda nisam ni jaka s drzanjem djete... Iskreno, najlakse smrsam kad sam in love, srecna i ispunjena, kilogrami prosto odu.
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  14. #64
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    ja volju svaki put dobijem kad se vratim iz shoppinga nervozna:-) i onda krenem i... popustim poslije 5 dana kad osjetim da nesto lijepo mErise:-)

    fora je sto sam zapravo prihvatila sebe takvu kakva jesam, pa onda nisam ni jaka s drzanjem djete... Iskreno, najlakse smrsam kad sam in love, srecna i ispunjena, kilogrami prosto odu.
    Tako sam i ja dobila volju da smrsam. Poshla sam u grad da kupim par "prnjica". Izmedju ostaloga, udjem u butik da kupim farmerice i pitam jednu jako "ljubaznu" prodavacicu da mi pokaze najveci broj koji imaju. Donosi djevojka farmerice... Shirina nogavice bijashe peda. Samo sam je pogledala, i rekoh:"A sto je ovo drugarice? Traka za kosu...? A donesi mi 6XL, vidish li kolika sam...?!" Naravno, nije bilo. Onda sam prodimila, poshla kuci i rekla:"E, nesh vise ni zalAgaja nAcas." Sjecam se kao sad. Bio je radni dan, zimski peroid, prije 3 i po god. . Tad sam rekla sudbonosno NE svim namjernicama u vecernjim satima .
    @Titanija, ja znam da ti to mozes, zato JUST GO ON!
    Ali, u svakom slucaju zelim ti da se zaljubis, ako vec nijesi to je jednostavniji nacin, u svakom slucaju
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra View Post
    Najbolje skidanje kilaze, ali ne i najbrze na zalost ili srecu jeste:
    Doruckovati,rucati i izbaciti veceru, naravno. Poslednji obrok ili "zalogaj" bi trebao biti oko 18h, ljeti moze i sat kasnije, dakle 19h. Ako se zeludac "glasne" poslije toga, "zavarati" ga nekom vockom ili tost hlebom i jogurtom. Slatkise i grisine svesti na minimum. Piti dosta vode, ali uvijek pola sata prije jela i dva sata poslije jela. Po mogucnosti ukljuciti neku fizicku aktivnost. Recimo aerobik 3-4 puta nedeljno. Osim sto je dobar za liniju, relaxira . Bijeli hleb i tjesteninu zamijeniti integralnim. Mmmmmm, sta jos? Da, ne odricati se bilo koje vrste hrane, znaci jesti sve ali u ogranicenim kolicinama i ubaciti to u jedan od dva navedena obroka. Cini mi se da je to to.

    Ovo je 100% provjereno.
    /me tako skinula dooooosta Kg-ma , ali za dooooosta vremena .
    Ps. I sto je najbitnije, ovakvim rezimom ishrane nema yo yo efekta, a ipak ne odrices se nicega, makar ne do 18h, tj. 19h 8)
    Ja se godinama mucim sa kilazom i jedino zadnje dve godine imam stabilnu kilazu sa +-2kg, zavisi od sezone (leti smrsam, zimi se ugojim). Ovaj gore navedeni "recept" sto sam quotovala od Dobra kao kobra, ja prataim vec dve godine i nema vise yoyo-efekta gde nije bilo nikakvog reda, kao sto sam ranije znala da dozivljavam. Za ovaj "recept", treba stroga disciplina ali sa vremenom ti sve predje u naviku i na kraju, ako odustanes od npr. treninga jednog dana odma ti nedostaje, ili najedes se slatkisa (i to se desi, omakne mi se ) i toliko ti bude muka da sledeci put razmislis dva put hoces li to opet sebi uraditi Ja sam shvatila da ovo gore nije dijeta sto se upraznjava sa vremena na vreme kad bi da skines koji kilogram da udjes u neku haljinu itd, nego nacin zivota i tek tad sam shvatila koliko je ozbiljno i bitno da se jede zdravo i da se covek krece. To nije samo radi cilja da se izgleda dobro, vec da se covek OSECA dobra i da je covek ZDRAV!!

    I neko je spomenuo post... Post je fina stvar sto se radi iz duhovnih i verskih razloga, a ne da bi se smrsalo To je kao ja sto sam jedne godine u CG smrsala 12kg za 6 nedelje (naglo sam prestala da jedem neke stvari, isto kao kad postis), pa sam nakon dva meseca doma opet skoro sve nabacila. I ako je efektivno, i brzo smrsas dosta, sa istom tom brzinom ces se opet ugojiti kad prestanes da postis. Nema to dugotrajnog efekta jer se vratis na losu ishranu sto ocigledno nije dobro za tvoje telo s obzirom da se ugojis od toga. A nije ni zdravo ici tako gore dole u kilazu, to ce nam sa godinama ciniti vise stete nego dobro.

    Cilj svih ovih dijeta je da bi se smrsalo, i da se posle vise ne vracamo na ono staro? E tad treba napraviti male ali bitne promene u ishrani i dodati extra fizickih aktivnosti, i to raditi svaki dan, tokom cele godine i do kraja zivota. Nista drugo nece pomoci.

  16. #66
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobra kao kobra View Post
    Ja sam isla postepeno, tako da mi je trebalo godinu i osam mjeseci za 20Kg Sto znaci 1Kg mjesecnno U pocetku se cini nikaT u dom :hammer: , ali je najbolji i najzdraviji nacin. I sto je najbitnije nikad se ne vracaU .
    Ko ima strpljenja, zivaca i volje, go on!
    To je definitivno najzdraviji nachin,da za godinu dana postepeno izgubis vishe kilograma. Metabolizam se adaptira na nov tempo,i nema vracanja kilograma kao sa svim ovim bumerang-dijetama.
    Ja nisam nikada gladovala(shto se i primecuje ) ,vec standardno,zimi se zaoblim,leti steshem...


  17. #67
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh, dobre bijahu ove palacinke...

    sve mi lako pada, samo mi teze pada organizacija fiz.aktivnosti, jer dosta citam (jer moram), vezana sam za komp zbog posla kojim se bavim, znam da osvanem uz prevode do jutra... Zato mi je ljeto zakon, bas se relaksiram, na plazu po cio dan, uvece u grad..i tako 100 dana.

    dobra kao kobra, imas od mene cmok za podrsku;-) Ja farmerice i nadjem, ali duboke cizmice...uhhhh tesko...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  18. #68
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja jela 5 puta na dan ali stvarno po malo
    U tome je tajna...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #69
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a i tajna je ne mislit puno o dijeti i o tome sto smijes a sto ne smijes- tj.kad se covjek optereti time. Sve samo lagano..
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  20. #70
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    a i tajna je ne mislit puno o dijeti i o tome sto smijes a sto ne smijes- tj.kad se covjek optereti time. Sve samo lagano..
    Pa da, slazem se... Kad si opterecen, od nervoze samo vise jedes...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #71
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma da..i ono kazes "ma j... ko ga sisa bre!" :-)

    dobro i zvonche rece, po malo vise puta... Jos samo kad bih se dizala ujutru, da tu omunjim 2 obroka:-)
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  22. #72
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se ufuram nekad pa posle obilnog zhdranja tokom dana uvece pojedem grejfrut sa jogurtom,to je idealna komb. za sagorevanje masti u organizmu...


  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    ma da..i ono kazes "ma j... ko ga sisa bre!" :-)

    dobro i zvonche rece, po malo vise puta... Jos samo kad bih se dizala ujutru, da tu omunjim 2 obroka:-)
    slusala sam nekog nutricionistu na BK TV (dok su jos radili) i bas je lijepo pricao o zdravoj ishrani i o tome "uobrochavanju".

    Dakle,ako je tvoj dnevni ritam takav da ustajesh u podne a lijegash u 3-4 ujutru,onda je sasvim normalno da i svoju ishranu prilagodis tome tj da poslednji obrok bude najmanje 2 sata (mada bolje 3-4) prije odlaska u krevet!
    To znaci da slobodno mozes da veceras u 10 sati ako u 2 ides u krevet.
    Takodje je rekao, da je "zdrava hrana" sve shto jedemo a nezdrava samo ono sto ti shkodi tj ako si seceras ne jedes secer,ako imas holesterol ne jedes masno itd.
    Kada su dijete u pitanju ,naravno ,niskokaloricna hrana se konzumira i to je to.

    Posto ja ustajem oko 10 i ne mogu da doruckujem a lijegam oko 3,iz prve ruke ti dajem info da sam ja u 1 h jela taj prvi obrok od 5 obroka a oko 11 poslednji.Istina bili su vrlo posni i prvi i poslednji,jogurt sa parcencetom razanog hleba ali nijesam bila gladna i strasno brzo se naviknes ako se pridrzavas.

  24. #74
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    PG
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    dobra kao kobra, imas od mene cmok za podrsku;-) Ja farmerice i nadjem, ali duboke cizmice...uhhhh tesko...
    Any time :*
    Radi koliko mozes, uzmi koliko ti treba...

  25. #75
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedi al ne zhderi ko malo prase..
    ovo da se jede vishe puta na dan al pomalo tako se ubrzava metabolizam pa je to mozhda i najbolje vazda si sit i vazda neshto jedesh .. ali za gurmane kao ja npr.. najtezhe!ja volim kad jedem da se najedem!
    ali kad radim neshto i ne razmishljam o jelu pa nisam ni gladna.. ali kad mi je dosadno samo vidite kako mi dupe viri iz frizhidera ili police gdje su "skriveni" slatkishi... brrrr tengo miedo!
    mada nit se gojim nit mrsham.. sem prije mjesec dana kad sam prvi put u zhivotu srshala vishe od 2 kile tj za nedelju dana 4 kile.. i spala sa 58 na 54 sad imam srecjnih 55 al na visinu od 178
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dijete....
    By rain_wind_storm in forum Gastronomija
    Replies: 60
    Last Post: 17-11-14, 01:26
  2. Amerikanka rodila 16. dijete
    By Regi in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 26-10-05, 18:49
  3. Sretno dijete
    By Bonja the Zmaj in forum Film
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-05, 18:54
  4. Sretno dijete
    By Fenix in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-05, 14:50
  5. Tsunami: poznajete li ovo dijete?
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 25-01-05, 03:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •