Page 15 of 57 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 351 to 375 of 1423

Thread: Clan 10 ili pogodi temu

  1. #351
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    Ali siguran sam 100% da su Albanci znali za reč Srbi.
    Varaš se, da ne kopam po knjigama, samo ti kažem, varaš se.

  2. #352
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ti nihile nemas pojma ni sto pitas.
    Stalno se meni obraces, pa kad ti iznesem clanak najjacih Vizantologa kao sto je Radic opet se kreveljiš, pravis sae da ti nije jasno i hoćeš da dokažeš da je Dragan Šoć najveći istoričar!
    Dobio si pitanje i ako ti pitanje nije jasno pitaj da ti ga drugacije postavim. Za Radica, Corovica, Rotkovica, Soca itd. me boli briga, potpuno su mi nebitni kao bilo kakvi (kvazi)autoriteti. Ono sto me interesuje je da navedes izvore za ono sto pricas, pa da vidimo odakle tvoji stavovi i tvrdnje, da li su vjerodostojni, provjerljivi, korektno interpretirani i tumaceni itd. i sl. Niciji i nikakav stav ili tvrdnju ili shvatanje od bilo koga ne priznajem kao istinit dok ne steknem uvid u to. Ti se ne bavis istorijskom naukom vec zloupotrebom nauke u politicke svrhe, selektujes podatke koji ti odgovaraju a ne preispitujes njihovu objektivnost i logicku utemljenost, jednom rjecju naucnost.
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    teško je kad vjeruješ Draganu Šoću i onda u jedno popodne vidiš da je sve lagao.
    Onda si ti nihile ljut na mene što ti kvarim svijest, a nijesi ljut na Dragana što ti godinama nije ništa rekao za svjedočenja Porfirogenita, Prodroma, Kekavmena, Vrijenija ...
    Ti na istoriju gledas kroz naocare politike kojoj pripadas i sve koji nisu u tvom taboru svrstavas u suprotni. Ja nisam ni u jednom politickom taboru, mene interesuje istina. Zato zaj.ebi pricu o politicarima i njihovim kvazinaucnim poltronima, ili reci da to sto pricas nema veze sa istorijom i bilo kojom drustvenom naukom nego iskljucivo sa dukljanskom ideologijom koju propagiras.
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    10 pitanja tema sam ti postavio, sve si prećutao, nemaš blage veze o prošlosti svog naroda, predstave nemaš iz istorije, citiraš Ćorovića koga čak ni Srbi ne citiraju, a o svemu imaš čvrst stav ?!?!?!
    Nisi ti postavio ni jedno pitanje vec se budalesas sa namjernim zloupotrebama podataka, pa tako kada naovodis Vrijenija gdje se pominju "Hrvati i Dukljani" kao "ugnjetavaci" zakljucujes da to sto su pomenuti zajedno znaci da se radi o narodu dukljana, sto je demagogija za diletante. I tako, ti nadjes na 2-3 mjesta da se oni pominju zajedno, a s druge strane na hiljade mjesta nalazis da se Srbi i Crnogorci pominju zajedno, pa se cak i crnogorska dinastija Petrovic smatra predstavnikom i jednih i drugih, ti nemas sluha. Za tebe to nije bitno, a bitno ti je sto je neki tamo Nicifor zabiljezio kako su "Hrvati i Dukljani" ugnjetavali Ilirik?!? Taj fenomen se moze nazvati "sovisnisticko sljepilo", a ne bilo kakva ozbiljnost, pogotovo ne nauka. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #353
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post izleda da me obrisase pa da probam ponovo

    crnogorci koje ******
    e pa dragi moji i moje samo da vas obavijestim da ste u fekalijama

    veceras mi se desilo da me komsija iskritikovao zato sto sam se parkirao ispred njegove ograde, na dijelu gdje moze da se parkira jos omanji kamion on me je iskritikovao i rekao mi da se ne parkiram do njegove ograde. odlicno i ja sam kao i svi pravi crnogorci popizdio, kako konj moze da mi kaze da se ne parkiram kad put nije njegov, ulica je valjda opstinska, i naravno zasto mu smeta a stoka ima i para i jos drzi podstanare na veliko,
    dabogda mu se djeca najvise slikala rendgenom
    i tako sam popizdio
    ali onda lagano shvatam da ne pizdim ja na njega, ili na to sto necu vise parkirati do njegovog dijela ulice, ili sta vec postalo mi je smijesno kako to da mu smeta moje auto tamo dje se moze parkirati jos pet. znaci da ili je toliko besposlen da to moze da mu smeta citaj: ima vremena da misli o svakakvim sranjima, a ne da vodi racuna o svojim poslovima
    i odjednom shvaith, pa problem je mozda i u meni ali i u ostatku crnogoraca, da ne kenjam sada o mentalitetu ono sto me je najvise osvijestilo je upravo to sto sam skontao da ja ne razmisljam o onome sto je trenutno najvaznije a to je upravo CRNA GORA
    e sad da obrazlozim
    gledam naslove skace cijena zemlje, raste cijena goriva a niko da primjeti da se u CG u stvari osim price o politici, sportu, dje je ko nesto ukrao, ili neka senzacija, neke medjupoliticke i ostale igre NE PROIZVODIMO AMA BAS NISTA
    e sad neko ce reci pa gradjevinske firme rade,
    ali i to je kratkog vijeka,industrija koja raste je upravo drvna ali sobzirom da se ne obnavlja i to ce imati dogledno trajanje,
    kupuje se zemlja, ali ko je kupuje, NEKO OD OVDASNJIH MOCNIKA.ajde da je tako da izanaliziramo taj slucaj znaci bogati ce postati jos bogatiji, i polagano Crna Gora ce postati i na papiru a ne samo nezvanicno vlasnistvo nekoliko ljudi koji ce smirivati ostatak faca tako sto ce im davati politicke i ekonomske igrice kojima ce oni zatupljivati svoj mozak a ne mislit o tome kako su i oni kao i ostatak vlasnistvo necije. potrosna roba koju njeni vlasnici drze sto vise mirnu, stalozenu, i dava joj dovoljno zanimacije da miruje
    PRIMJER ZA GORE NAVEDENO Niksicka zeljezara i kap, dok su bili najjace firme u CG svako malo su se davali radnicima neki bonovi, krediti, neki klinac na papiru ili na potvrde da bi bili siti, smireni, i da bi bilo mirno a to sto ih je neko tako drzao na uzici, u agoniji koja ce ih prije ili kasnije stici to su tek sada osjetili kada ih je privatizacija poslala sto u penziju a sto na biro...dragi moji koji su prosli ovako neka procitaju drugi red ovoga teksta

    ako zemlju kupuju ALBACNI ili ti shiptari kao ih neko naziva onda imamo sledeci scenario
    kupice dovoljno zemlje i poslace crnogorce, bilo pravoslavne ili muslimane, pa i budiste da rade za njih, iznajmljivace nas Bicemo manjina ali kao manjina imacemo veca prava nego sada kada smo vecina. kako kazu u filmu Borat o amerikancima, posebno ovo, posebno ono i ispostavlja se da manjina ima veca prava. nijesam ksenofob, nemam nista protiva albanaca, bilo da su katolici ili muslimani, ako neko od njih ima problema sa pravoslavcima e to je slozio se samnom i jedan moj prijatelj albanac, nezrelost i neobrazovanost tih osoba
    sta ce se odje desiti, pa kako god se okrenulo cak i ako albanci postanu vlasnici cijele crne gore (iako iskreno ne znam sto ce im, kad se odje ne radi nista,samo da im pokvarimo djecu) prije ili kasnije kada mi budemo manjina, doci ce kinezi koji ce da ih pojedu, mislim da ce kinezi da pomlate sve nacionaliste, pa ce sve ovo jednoga dana naslijediti neki zuti
    nemam nista protiv kineza, pokazace oni svijetu kako se vlada, cak i amere ucutkaji da nesmiju da dozvole stomacnom metanu da se pomijesa sa vazduhom

    Ostaju rjesenja da su stvarno RUSI ti koji kupuju zemlju, odlicno da vidim taj slucaj
    e pa ostaje isto kao sa albancima, prije ili kasnije i njih ce kinezi pomlatiti, i ako su stvarno rusi zna se ko trenutno u rusiji drzi pare, pa ruska mafija, i to je smijesno
    jer znaci doci ce bacuske, lake na obaracu, prije ili kasnije postacemo eksperimentalni poligon za necije igrice
    STA AKO NEKO OD OVIH NAZOVI FIRMI I RUSKIH ILI CIJIH VEC KOMPANIJA URADI NESTO STO MI JE SKORO PALO NAPAMET
    DA POCNE DA SE BAVI TRENUTNO NAJUNOSNIJIM POSLOM ZA KOJI TI TREBA DOSTA ZEMLJISTA, SKLADISTENJE RADIOAKTIVNOG OTPADA
    posao koji se placa skoro zlatom
    e pa to mozda i nije losa opcija crnogorci ce konacno poceti da proizvode nesto, pocece da proizvode troglavu djecu, djecu sa oboljenjima, ili nekoliko nogu, ko bi ga znao mozda pocnemo i da pobijedjujemo na olimpijadama

    znaci definitivno treba da se mrdnemo malo, da pocnemo da razmisljamo svojom glavom i da radimo nesto, da nesto proizvodimo
    Ljudi nece se dovijeka investirati u CG moracemo nesto i da proizvodimo, cijene su nam evropske a prosijecna plata na nivou jaceg dzeparca u evropi.
    i zato da se vratim na prvi red
    kako vi ustvari u cg vidite situaciju, ali nemojte molim vas da mi slikate dijagrame i ostala prosheravanija kojih ima dovoljno na tv-u
    sta cemo da radimo,oni koji imaju para imaju i sredstava da zbrisu odavde ali stacemo sa nama koji cemo da ostanemo odje koji iamamo malo nostalgije prema ovome dje smo se rodili

    e moji crnogorci (odje mslim na katolike, muslimane, pravoslavce, rome, pripadnice raznih sekti, vjera kao i ateiste, jednom rijecju sve koji su rodjeni odje i koji se odje osjecaju kao kod kuce) nadam se da ce kada jednom ovo prevrsi mjeru da nas onaj odozgo sve obrise i pocne ispocetka jer nijesam siguran koliko smo ispali dobri za njega
    ili ce nas vanzemaljci obrisati da bi imali bolji pogled na sunce
    u svakom slucaju ovo je samo jedan pogled
    ne znam da li treba da ovaj post stavim u politiku ili u filozofiju u svako slucaju evo odje pa da vidim vasa vidjenja, komentari me ne zanimaju jer su suvise objektivni zanimaju me vasa vidjenja buducnosti

    P.S.vidim odje dosta zanimljivih topica ali sve je ovo po malo zamazivanje ociju, ne vidite da ne mozete za svoga zivota da stvorite nesto sto su stvorili vasi roditelji, pogotovu ste promasili ako pokusate da stvorite nesto sto su stvorili vasi djedovi e za to mozete da se slikate ako probate svojim snagama nesto da stvorite i od plate
    mrs za mamine i tatine sinove kojima ce roditelji da ostave sve, pa cak i veze i pozicije. probajte nesto sami da stvarate
    vozdra

  4. #354
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Opasno te NALJUTIO taj TAJKUN KOMSHIJA,
    SERVIS I USLUGE u JEVROPI,
    chine 70% BNP,
    zato se OPUSHTI, nije sve u PROIZVODNJI,
    nama trebaju,
    REGIONALNI VODOVOD,
    AUTO PUTEVI,
    JEFTINI LETOVI ZA JEVROPU I RUSIJU,
    KULTURNU POLICIJU,
    I EVROPSKE SUBVENCIJE ZA POLJOPRIVREDNE PROIZVODE,
    INACHE UNISHTISMO I STOKU I NAROD.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #355
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Nazalost ovo je tiha okupacija Crne Gore

    Kao i svi ostali odje i ja razmisljam o buducnosti nase Crne Gore iako trenutno zivim na Americkom kontinentu, ali se mislim vratiti.
    Sto sam najvise zabrinut je sto svu zemlju rasporodasmo navodno "Rusima". Ruski pravoslavci nemaju para i nemaju ljeba jesti. To su su Ruski J...... (svudje u svijetu predstavljeni kao Ruska mafija) koji imaju puno para i koji rade posao za Siptare koji ce nas tako lijepo poklopiti. Dosli su cak do Pive da kupuju zemlju.
    Kako se odbraniti od ovih demona, da nas djeca i unuci ne proklinju jednog dana?

  6. #356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Tako sto cemo da se hranimo vazduhom, pijemo vodu na slamcicu, a djedovinu da ne damo ni po koju cijenu!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #357
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da su na to mislili kad su pricali o projektu Velike Albanije, dakle pripajanje Kosova i dijela CG Bosni i Hercegovini.Zivi bili pa vidjeli.Pozdrav!!!

  8. #358
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    piva1970

    Prvi ti je post i odma nova tema. Jesi li cuo da se prvi macici u vodu bacaju? Mogao si chisto iz neke kulture da se upoznas sa forumasima komentarisuci druge teme, a ne odma da budes u centru paznje. To nije OK i necu da prihvatim, zato i ne dajem komentar, a imao bi sto napisat...

  9. #359
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sve VIZIJE ,
    UGASE DRZAVNE I TAJKUNSKE TELEVIZIJE.

    http://www.b92.net/info/emisije/

    INSAJDER,
    tragom NOVCA, DO LOPOVA IZ SRBIJE I CRNE GORE,
    od 6-11 milijardi EURA, se preselilo preko KIPRA, DJEVICHASKIH OSTRVA I TEMISHVARA,
    ZA VRIJEME RATA,
    LECELI SU DZAKOVI,
    AVIONIMA JATA,
    ZA VAS SMO TATA, MATA,
    ZATO TRAZIMO MUK,
    DA SE PRVITE, DA STE CUK,
    JER , KOGA BISHE I HEBASHE,
    NIKADA SE , NE ODUZI,
    ZATO NJEZNO RUKU PRUZI,
    I EVO TI , NASHA KITA,
    AKO PARE TRAZISH NJIMA,
    OTICI CESH, KOD NASHEGA DRUGA TITA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #360
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default uz duzno postovanje prema simpatijama pojedinih

    [SIZE=3]Izjave Mila Djukanovica

    1991.
    "Crna Gora je opstala kao ostrvo slobode kada su drugi bili porobljeni, pa zašto sada ne bi mogla opstati kao ostrvo komunizma"

    "... i šah sam omrznuo zbog šahovnice"

    1993.
    "...nijedan zakon ne smije biti smetnja poslu koji je u interesu Crne Gore" ( kada je sa gazda Jezdom sklopio ugovor oko zakupa Svetog Stefana)

    1992.

    “Milošević je nešto najbolje što se moglo desiti Jugoslaviji u ovom trenutku, kada povampirene fašističke snage u Hrvatskoj i Sloveniji pokušavaju da unište sve ono što je stvoreno od 1945. godine do sada. Ponosan sam da u ovim istorijskim trenucima mogu da budem rame uz rame sa njim u odbrani tekovina revolucije”

    “Tek ću da budem bogat kada budem prestao da se bavim politikom.”

    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.”

    “Što se tiče straha od Srbije, time pokušava politički manipulisati jedan broj ljudi, nasljednika ustašoidne politike Sekule Drljevića i Savića Markovića Štedimlije, politike razbratništva sa srpskim narodom. U svojoj zaslijepljenosti mržnjom, oni izmišljaju etnogenetske teorije o tome da smo iz Male Azije, pričaju kako je naše pismo latinično a vjera nam katolička... I to sve s namjerom da dokažu našu autohtonost i posebnost u odnosu na Srbe.”

    "Porucujem Liberalnom savezu i nekim drugim manje uticajnim partijama koje se vrlo zalažu za otcepljenje da su osvojili 12-13 odsto biračkog tijela, pa im se upravo toliko i poklanja pažnje”.

    o novinarima / izjava iz 1994:

    “U posljednje dvije godine nijedna profesija nije doživjela sunovrat kao novinarska”
    “...vlada je odoljela iskušenjima da se upusti u dnevno i primitivno polemisanje sa lažima i bezobrazlucima koje su autori iznosili”

    “Ja, niti bilo ko od nas u rukovodstvu, ne stidimo se reći da smo komunisti niti da želimo nastavljati izvornu komunističku ideju.”

    “Ljevičar sam u duši zato što bih volio da živim u državi socijalne pravde.”

    "Zajednička država ima slobodarski i antifašistički karakter zato što njihove vladajuće partije baštine četvrti, sedmi i trinaesti jul”

    1992.

    ”Svaki pametan Crnogorac i svaki pošten čovjek u ovoj zemlji sa prezirom pominje ime izdajnika Jevrema Brkovića, koji je iz lične sujete izdao svoj narod i sada daje antijugoslovenske izjave po Zagrebu, dok ***, ponovo kao 1941. godine, krvave svoje kame na nemoćnim srpskim civilima„

    „Na Kosovu je napadnuta Jugoslavija. Kosovo je bedem srpskog i crnogorskog naroda koje ne može pasti dok je nas i pokoljenja naših potomaka. Nebrojeno puta smo rekli: Kosovo se mora braniti svim sredstvima” , Andrijevica 13. jul 1990
    Mi smo već istanjili avnojevske granice između Crne Gore i Hercegovine, odnosno između istocne Bosne i Crne Gore. Dosta je srpski narod robovao bratstvu i jedinstvu, avnojevskoj, Titovoj Jugoslaviji, pa, čak, i zamislima Aleksandra Karadjordjevica da popravi Jugoslaviju"

    1998.
    "Zbog vjekovnih bratskih veza. Zajedničke krvi u svim ratovima prolivene, zbog vjekovnog sna najboljih Crnogoraca i Srbijanaca, zbog izvjesno bolje zajedničke budućnosti, Crna Gora se i otvorenog srca opredijelila za život u zajedničkoj državi sa Srbijom."

    1999.
    "Crna Gora nije Slovenija, ona je sastavni dio Jugoslavije i to želi i da ostane...”

    "Naša je primarna ideja da svoje ovakve ambiciozne planove realizujemo kroz našu zajedničku državu Saveznu Republiku Jugoslaviju, koja predstavlja i naš svjestan izbor i naš strateški interes. Mislimo da je lakše i bezbolnije, posebno na Balkanu, mijenjati promašenu politiku i njene aktere, nego granice.[/SIZE]






    eto cisto malo da se nasmijemo i mi
    jest da je buducnost crne gore podforum a da se ovo odnosi na proslost (do duse ne tako davnu) ali je cinjenica ta da je to i proslost i sadasnjost i buducnost pa uzivajte!
    Prazne rijeci, hiljade praznih rijeci i to je sve...

  11. #361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    ...Svaka ti chast!!!
    Imash li kakve audio,video ili stampane zapise?
    Zelio bih da djeci,za 10-tak godina,pokazhem kako su nastajale fukare

  12. #362
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo laze?!

    Mora li svakih mjesec dana da se otvara ovaj (identicni) topic?

  13. #363
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Da mi je nac jednog poltiicara koji nije skakao sam sebi u bubrege pa da ga glasam

    OutLooK fino rece ovo je bilo masu ptua, i kopirano se sa srbijanske wikipedie...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #364
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    p.s ja se ne udajem ja se zenim:devil:
    Miko, ti si cojek zena!
    :-D
    Vecina ljudi je zla

  15. #365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Miko, ti si cojek zena!
    :-D
    udaj se za mene:devil:
    (nego ce nam se ovaj ssn (il kako god mu je nick) naljutit eo ti budi ****** (eh ove zvezdice bi trebale bit extremni srbin tj chet.nick) a ja ostajem pri svom cg veleizdajnistvu:devil
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  16. #366
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Miko, ti si cojek zena!
    :-D
    Bonja butt out! Ja se ovde mučim mesecima i (za sada) bezuspešno pokušavam na raznim topicima. I onda cap, Bonja :mad:

  17. #367
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo se POJAVISHE , Dr-ovi, Mr-ovi,
    koji su JUNACHKI CUTALI, u ime KLJUCHEVA OD STANA.

    UMJESTO NAJBOLJIM I NAJUSPJESHNIJIM NAJVECE PLATE 5x POSLANICHKA, njima izbor STANOVANJA, ZAVISI OD DZEMPERASHA ISPOD GORICE, DA SE POKRIJU PONJAVOM PROSERFORSKOM.

    MENE SE GADI, NA NAUKU.

    AKO NAM TAKVI VASPITAVAJU DJECU,
    UVIJEK CE POSLUSHNI I PODOBNI DA DOBIJAJU PREKO REDA,
    a GRAHOVAC KOJI KRITIKUJE LOPOVSKU VLAST,
    DA GUBI MJESTO U BORDU DIREKTORA AERODRUMA PODGORICA,
    AKO NECE SUDIJE DA GA OSUDE,
    OCE NJEGOVI PARTISKI DRUGOVI IZ SDPa, pod DIRIGENSKOM PALICOM DPSa.

    SIDA I KOMUNIZAM ,
    ZIVE I UMIRU SA PACIJENTOM.

    STALJINE;
    NAZDRAVLJE TI CRNOGORSKI BRCI,
    MANDUSHICA VUKA,
    KOD NAS VJECHNO,
    NEKA, PUCHE BRUKA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #368
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    jeste li se lijepo najeli....eh bravo i prijatno vi bilo,tema je bila kakva ce nam biti MNE za 10 godina,pa lijepa ako bi se nasao neko da najede prepaid crnogorce i velikosrpske patriote tog vaseg omiljenog jela,kad bi napokon jedni te isti ljudi prestali da vladaju i kad nas nebi u saci drzalo 5-6 velikih "biznismena",ponadah se u nas mlade(zbog one glupe izreke),i zato sto ste uz pomoc bolonjske deklaracije imali sansu da i kusi i repati studiraju pa mozda i nesto pametno pokupe u toku tog "studiranja",ali avaj,nema tu srece,a vi nastavite sa konzumacijom vaseg omiljenog jela...PRIJATNO VI BILO:evil:
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  19. #369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Ae greote, ti si onakav tip protiv kojeg se nikad nesmijes okrenuti, jer takav tip obicno sve zna i uvjek bi da ima zadnju rijec.
    Ne zaboravi da je i moja zemlja duso moja.

    Mozda da si ti neka koja se pravi "crnogorka" ali porijeklom nije pa me tu napadas :mrgreen: uzivam :dring: . I ne preporucuj mi "gono" da jedem, jer vidim rezultat ovde tvojeg "gona".
    hm vise volim da mi tepaju kucko, to duso zlato i sl mrzim ubila bi kad mi neko tako tepa..
    slobodno izrazi svoj bes..
    tvoja zemlja velis
    rekoh ja mijenjas oblik kao vidra nemo rode sreco kuco maco

    je li ukusno
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  20. #370
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    hm vise volim da mi tepaju kucko, to duso zlato i sl mrzim ubila bi kad mi neko tako tepa..
    slobodno izrazi svoj bes..
    tvoja zemlja velis
    rekoh ja mijenjas oblik kao vidra nemo rode sreco kuco maco

    je li ukusno
    Aahh kucko jeli ne? Kakve hobys imas ti onda jeli ? :mrgreen:

    Eh dobro ajde kucko brisi sad, i pusti meni da svoje misljenje izjasnim ovuda malo :mrgreen: .

    I nezovi me molimte maco ili dalje. Vidi se da si majstorka u provociranje.
    Last edited by MNT; 22-03-07 at 10:27.

  21. #371
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je to ostalo od CG sto nije na karte podjeljeno u kojima su Milosevicevi djaci urukavu drzali sve od 9(devetke) pa navise.A vi glasate njih pa glasajte.......

  22. #372
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nijesam vise ni ocekivao od ovih sto su nam omogucili referendum.

    E zalosna Crna Goro, sve se bojim da je LSCG bio poslednji voz da te izvuce iz jada u koji su te uvukli Milo, Momo, Sveto, Pedja i ostala ekipa, a od kojih bi danas da te spasi Radosav koji je Srbin uz njih postao i zajedno sh njima plamdovao dok su bili prosrpski nastrojeni.

    Dje si ti Radosave bio tokom 90tih? Dje si bio da ovo sto sad pricas pricas tad, kad si za one sto su tad pricali ovo sto ti danas pricas vikao da su ustashe i siptari?

    E moj Radosave.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #373
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Nijesam vise ni ocekivao od ovih sto su nam omogucili referendum.

    E zalosna Crna Goro, sve se bojim da je LSCG bio poslednji voz da te izvuce iz jada u koji su te uvukli Milo, Momo, Sveto, Pedja i ostala ekipa, a od kojih bi danas da te spasi Radosav koji je Srbin uz njih postao i zajedno sh njima plamdovao dok su bili prosrpski nastrojeni.

    Dje si ti Radosave bio tokom 90tih? Dje si bio da ovo sto sad pricas pricas tad, kad si za one sto su tad pricali ovo sto ti danas pricas vikao da su ustashe i siptari?

    E moj Radosave.
    Nikad od kako je krme zavrnulo rep nisam gleda dalje od spomenika koji sam ocu podigo od para koji sam kupijo kupeci susene gljive.Taman smo ga spratilu u zemlju

  24. #374
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Nijesam vise ni ocekivao od ovih sto su nam omogucili referendum.

    E zalosna Crna Goro, sve se bojim da je LSCG bio poslednji voz da te izvuce iz jada u koji su te uvukli Milo, Momo, Sveto, Pedja i ostala ekipa, a od kojih bi danas da te spasi Radosav koji je Srbin uz njih postao i zajedno sh njima plamdovao dok su bili prosrpski nastrojeni.

    Dje si ti Radosave bio tokom 90tih? Dje si bio da ovo sto sad pricas pricas tad, kad si za one sto su tad pricali ovo sto ti danas pricas vikao da su ustashe i siptari?

    E moj Radosave.
    Taman ti poceh pricati o gljivama al batali.Eto u ti vakat dodje nekako naredba da se dijeli iznedju Moma i Mila taman bogomi ka da ja bilo izmedju (boze me prosti) Sv Jovani i Sv Vaiilija. Pi bogu u nakazu da udaris kom da se privolis carstvu.Starinji ljudi prizivase goli otok dok mladjarija prepoznade trendove jer u nedostatku posla gledase u RTCG.I nonda taman mi crna vakta ka sto su u Srbiju progurali TURBO FOLK tako i od Mila napraviste nekog koga nema stvoriste sebi ikonu koju niko nije naslka.Dade vam par crveni lancuna da sa njima masete prizivajucu kralja Nikolu cijju je tradiciju maka sto dalje od Srbstva i Srbije.Ali ka najrodjeniji je bratu da se sto su od njegosa na ovamo ostavili u amanet oni ciji potomci mozda nisu gladali u Beograd aliu su sigurno zmirjeli kad se pomene Pristina

  25. #375
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije trebalo da se privolis ni uz Mila ni uz Moma vec ko je grama mozga i kap ljudskosti u sebi imao tih godina je bio uz LSCG !

    Tvoja velika greska je sto izjednacavas Crnogorce sa Milovcima. Ja sam Crnogorac, a Milova i uopste DPS politika mi se gadi.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Page 15 of 57 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MANS ,prijave ,savjesni vladari
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 03-02-11, 00:02
  2. Prvi clan???
    By robi in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 27-07-06, 01:33
  3. Promashio si temu! Jedinica! - Ali, uchiteljice... :D
    By independent girl in forum Sve i svašta
    Replies: 113
    Last Post: 23-06-05, 22:35
  4. Vicevi na temu sexa :)
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 1
    Last Post: 08-11-04, 14:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •