Page 40 of 71 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #976
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kampanja je katastrofa. Kao da smo u Dansku, sve je sredjeno pa pricamo o glupostima.

    U grad dje se pucaju ljudi u sred dana, dizu auta u vazduh, vecina ljudi sastavlja kraj sa krajem i radi za 250e, pricamo o trivijalnostima. Kao da samo gledaju nekako pare za kampanju da potrose.

    Niko ne izlazi sa finansijerima i krupnim projektima koji ce da privuku desetine miliona investicija i otvaraji hiljade radnih mjesta.
    Mene to zanima da vidim. Konkretne finansijere i sofisticirana radna mjesta, a ne nekakve butike, piljare i kladionice.

    No i ja svasta pricam, nisam im tipican profil glasaca iz onih pokusnih kunica, fokus grupa, koji cine vecinu za targetiranje.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Last edited by Mojsije; 15-05-18 at 21:42.

  2. #977
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Cini mi se kao da sve partije mlate sa nekim totalno nebitnim obecanjima po citavi dan i guslaju sa maketama i glupostima.

    Ima li jos gradjana podgorice koje zanima da grad privuce strane investicije i sofisticiranije poslove dje ce plata bit 900+ eura. Ima li ljudi koji bi htjeli da budu dio tima u renomiranim stranim firmama, kojih nema puno u Pg, a u kojem bi mogli da rade staziranje i uce da rade po najvisim standardima. Recimo da drzava finansira ovo staziranje nekoliko hiljada ljudi 18-30 godina i placa 500e mjesecno makar godinu dana.
    Ima li jos ljudi koji bi htjeli da mogu da kupe stan po cijeni od 500e po m2 , a da drzava dotira ostatak gradjevinskoj mafiji.
    Ima li ljudi koji zahtijevaju makar jos po 5 osnovnih, srednjih skola da se izgradi, kao i 5 vrtica u narednih 2-3 godine po hitnom postupku.
    Ima li ljudi koji traze da se oporezuju mnogo vise svi prazni stanovi u pg, kojih ima makar polovina u dosta zgrada.
    Ima li ljudi koji zahtijevaju hitnu rekonstrukciju KBCa, i postojecih skola koje se raspadaju.

    Ili su vecina prodani poltroni koji se boje da izgube poslove u opstinu, Voli, i kojima je ok da im djeca odrastaju u podgorickoj zabokrecini.
    Mislim da se odgovor da naslutiti...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Probano odavno Pasos pa posvjetu nije ni to nista strasno. Pa onda navratis 3-4 mjeseca odje da se rugas sa narodom pa opet nazad. Pa mozda nekad kad budes u penziju se opet vratis u najljepsi zatvor na svijetu ali samo sa stranom penzijom mozda se do tada ovi nezasiti najedu

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  3. #978
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    Gledam sad Zecane u Replici i obratite paznju na predstavnike sdp-demos, Ujedinjena, DF- snp i sd, hahahahahahahahah. Ali su definitivno pobijedili momci iz df-a i ujedinjene, hahahah ovaj iz df me nasmijao bolje no ijedna komedija

    Krstovic iz Demokrata odlican, ima odlicnu verbalnu i neverbalnu komunikaciju. Ja da sam umjesto njih gurao bih ga u prve redove i forsirao sto vise jer je kvalitet. A ne Cadjenovic mrceni.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 15-05-18 at 23:20.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se zove taj Krstovic?

    Ja cu glasat kolaciju za 21 vijek, nisu idealni ali mi se od svih najvise dopadaju.

    Gorivo kao u njemackoj, a tamo ne postoji 2% nezaposlenog naroda.

    Marovic i Mugosa na slobodi pokrali drzavu stotinama miliona eura, dok je narodu 2€ dovoljno za jedan dnevni obrok.

    Oba ova lopova su na slobodi, jedan glumi sizofrenicara u bg dok drugi uci ovog imbecila nosioca liste DPS, saradnik na predmetu Nato 6 godina, a ne zna da je Belgija clanica.

    Stvarno ne razumijem kako barem ovdje nekome nije sramota podrzavati javno DPS. Kad se manje vise vecina znamo ko je ko...

  5. #980
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Cini mi se kao da sve partije mlate sa nekim totalno nebitnim obecanjima po citavi dan i guslaju sa maketama i glupostima.

    Ima li jos gradjana podgorice koje zanima da grad privuce strane investicije i sofisticiranije poslove dje ce plata bit 900+ eura. Ima li ljudi koji bi htjeli da budu dio tima u renomiranim stranim firmama, kojih nema puno u Pg, a u kojem bi mogli da rade staziranje i uce da rade po najvisim standardima. Recimo da drzava finansira ovo staziranje nekoliko hiljada ljudi 18-30 godina i placa 500e mjesecno makar godinu dana.
    Ima li jos ljudi koji bi htjeli da mogu da kupe stan po cijeni od 500e po m2 , a da drzava dotira ostatak gradjevinskoj mafiji.
    Ima li ljudi koji zahtijevaju makar jos po 5 osnovnih, srednjih skola da se izgradi, kao i 5 vrtica u narednih 2-3 godine po hitnom postupku.
    Ima li ljudi koji traze da se oporezuju mnogo vise svi prazni stanovi u pg, kojih ima makar polovina u dosta zgrada.
    Ima li ljudi koji zahtijevaju hitnu rekonstrukciju KBCa, i postojecih skola koje se raspadaju.

    Ili su vecina prodani poltroni koji se boje da izgube poslove u opstinu, Voli, i kojima je ok da im djeca odrastaju u podgorickoj zabokrecini.
    Mislim da se odgovor da naslutiti...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Kako ubode u centar moj brate. Odavno nesto bolje ne procitah,a da se tice nase mrcene politike. Naklon do poda.

  6. #981
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    Luka.

    Sigurno jedan od najboljih mladih politicara u CG.
    One Ring to Rule them all...

  7. #982
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pisali smo o tome vec...


    Dovodili su im internet, struju, kanalizaciju i vodu. Asfaltirali puteve, uvjeravali nece vas niko samo glasajte i bucajte

    I kao onda sad rusimo niko nije kriv

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

    Samo sto isti ti "polu-stanovnici" park sume , sada glasaju opoziciju ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  8. #983
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Skupljih glasova bivalo nije. Na stranu pare, nego sto zbog tih glasova mora da se krsi osnovni postulat modernog drustva, a to je da je zakon isti za sve. Znaci, ako im oprostimo dugove, ovi ostali sto su placali komunalije su diskriminisani i ispadaju budale. Populizma nikad falit nece ali sa ovim treba biti jako pazljiv.

  9. #984
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Last edited by 17.posa; 16-05-18 at 15:25.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  10. #985
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Samo sto isti ti "polu-stanovnici" park sume , sada glasaju opoziciju ....
    Dobro i ?

    Kako ce glasati vlast kad ih je vlast koja ih je pustila tu da se nastane, dovela im infrastrukturu i obecala da ih nece maci - izdala?

    Kako da se ostavi na stotine porodica bez kuca ?

    Kada se prije deceniju i vise pricalo o ovome, opozicija se optuzila da su protiv naroda. Sada kada je kasno i steta napravljena opozicija je kriva sto zeli da sprijeci socijalnu katastrofu...

    Ne znam, nije mi jasan DPS glasac... Sve servirano smaze sa maslom pa cak i ono sto se ne jede

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #986
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Postoji jedna veoma zanimljiva stvar na ovim lokalnim izborima u PG.

    A to je da je amerčki NDI inicirao ideju i stoji iza uspostavljanja koalicije "Građanski savez za promjene", što služi za test nastup ovog bloka pred parlamentarne izbore.
    Još zanimljivije je da su uključeni i ljudi koji su formirali DOS sa ciljem rušenja Miloševića 2000.

    Takođe je očigledno, a pitanje je zašto to da dva glavna igrača, tj predsjednici ovih subjekata koalicije nijesu direktno uključeni u kampanju, makar za javnost.
    NDI je organizator brojnih obojenih revolucija po svijetu, zbog čega im je zabranjeno djelovanje u Rusiji.



  12. #987
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Prvi post i direkt insajderska informacija, ccc

  13. #988
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ima jedna fina riba u spotu, IMO.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #989
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dobro i ?

    Kako ce glasati vlast kad ih je vlast koja ih je pustila tu da se nastane, dovela im infrastrukturu i obecala da ih nece maci - izdala?

    Kako da se ostavi na stotine porodica bez kuca ?

    Kada se prije deceniju i vise pricalo o ovome, opozicija se optuzila da su protiv naroda. Sada kada je kasno i steta napravljena opozicija je kriva sto zeli da sprijeci socijalnu katastrofu...

    Ne znam, nije mi jasan DPS glasac... Sve servirano smaze sa maslom pa cak i ono sto se ne jede

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Zvanična formulacija krilatice "žrtva tranzicije" je svaki pojedinac koji nije neko državno dobro prisvojio a problem ovih ljudi je što se pokušavaju retroaktivno proglasit žrtvama !!!
    deuscroix

  15. #990
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dobro i ?

    Kako ce glasati vlast kad ih je vlast koja ih je pustila tu da se nastane, dovela im infrastrukturu i obecala da ih nece maci - izdala?

    Kako da se ostavi na stotine porodica bez kuca ?

    Kada se prije deceniju i vise pricalo o ovome, opozicija se optuzila da su protiv naroda. Sada kada je kasno i steta napravljena opozicija je kriva sto zeli da sprijeci socijalnu katastrofu...

    Ne znam, nije mi jasan DPS glasac... Sve servirano smaze sa maslom pa cak i ono sto se ne jede

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Bravo !!!

    Znaci kazes da su i opoziciji dobri kao potencijalni glasaci ... tj.dok se zavrse izbori, a onda ce ISTO KAO I DPS, da ih puste niz vodu .

    Zar ne biste VI,kao veliki legalisti, trebali tom narodu da kazete kako su se protivpravno naselili i kako ta zemlja MORA da se vrati vlasnicima.

    Koja je razlika izmedju tebe i jednog klasicnog DPS-"50 eura" glasaca?

    Mislim da smo to utvrdili ....samo je jos cifra u pitanju ...kao i onom vicu
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  16. #991
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Bravo !!!

    Znaci kazes da su i opoziciji dobri kao potencijalni glasaci ... tj.dok se zavrse izbori, a onda ce ISTO KAO I DPS, da ih puste niz vodu .

    Zar ne biste VI,kao veliki legalisti, trebali tom narodu da kazete kako su se protivpravno naselili i kako ta zemlja MORA da se vrati vlasnicima.

    Da ti pokusam objasniti jos jednom. Ne radi tebe nego radi ljudi koji ovo citaju.


    Prvi koji se naselio tamo, kuca je trebala da mu bude srusena pa se ne bi ni jedan jedini naselio. Mugi je po podgorici rusio ograde, kuce, cijele zgrade bez gradjevinskih dozvola, a opet je pustio stotine ljudi da se nasele. I uvjerio ih da ih niko nece raseliti.

    Potvrda tog uvjerenja je infrastruktura koju su im dovukli kako bi ih glasali. I onda od jednom im vise ne valjaju ? DAFAQ ?

    Placali smo pale garancije KAP-u raznim domacim i stranim strateskim investitorima, zbog cega sada da narod placa greske DPS-a ?


    Ovaj drugi dio necu komentarisati... Vidi se ko se prodao za joju
    One Ring to Rule them all...

  17. #992
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Isto bi se moglo reci i za Podgoricu:

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  18. #993
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Meni nije jasno kako ovi "građanski" ne razmišljaju čisto politički. Mogu da oslušnu na ulici i u komentarima po portalima kakva je klima oko te legalizacije...

    Dakle, tih koji prave nelegalno nije puno. Nije to neko veliko biračko tijelo + nije ni naročito obrazovano. Skloniji su da glasaju DPS spram obećanja lokalnih aktivista, nego ove "građane" spram njihovih rendera.

    Mnogo je više građana koji su gladni neke pravde i reda, i koje pizdi što neko drugi može preko reda i bez para da završi nešto za šta su njima odrali kožu s leđa.

    Zato bi mnogo bolji pristup bio "uzurpatori tuđe zemlje, i oni koji planiraju nelegalno da grade, neka nas slobodno ne glasaju. Mi ćemo se tu držati zakona, i nećemo dozvoliti da onaj ko je zaposjeo nečije zemljište prođe povoljnije od onoga ko je od usta odvajao da kupi plac ili stan". Kraj priče. To bi im donijelo mnogo više glasova nego ovo ulizivanje šačici mještana Zagoriča.
    Samo mi nije jasno kako nije sramota određenu gospodu iz Zagoriča koji su na TV-u javno rekli da neće da plate 1 cent za zemlju koju su uzurpirali. Pred svake izbore se mešetari ovim pitanjem a ništa se ne rješava a kad se završe izbori znaju da su mirni još 4 godine. Nisam za to da se ljudima ruše objekti i da se ostavljaju bez krova nad glavom već da im se to legalizuje i da plate do zadnjega eura i vlasnicima i državi.
    Onaj koji sve radi zakonski i sve dažbine plaća redovno ispada najveća budala.

    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  19. #994
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da ti pokusam objasniti jos jednom. Ne radi tebe nego radi ljudi koji ovo citaju.


    Prvi koji se naselio tamo, kuca je trebala da mu bude srusena pa se ne bi ni jedan jedini naselio. Mugi je po podgorici rusio ograde, kuce, cijele zgrade bez gradjevinskih dozvola, a opet je pustio stotine ljudi da se nasele. I uvjerio ih da ih niko nece raseliti.

    Potvrda tog uvjerenja je infrastruktura koju su im dovukli kako bi ih glasali. I onda od jednom im vise ne valjaju ? DAFAQ ?

    Placali smo pale garancije KAP-u raznim domacim i stranim strateskim investitorima, zbog cega sada da narod placa greske DPS-a ?


    Ovaj drugi dio necu komentarisati... Vidi se ko se prodao za joju
    Hvala na iscrpnom odvoru - ne

    Vjest pokusaj izbjegavanja odgovora - u vasem stilu

    Nego....ne rece nam sta cete vi kao opozicija da uradite .....evo zakljucili smo da je DPS to sve sHebao...ali,kako cete da iskoristite ovu situaciju i "kupite" glasace Park shume - a da se ne ogrijesite o zakon, tj. sta im obecavate ?

    Ali ne zaboravi i onu familiju cija je zemlja, i oni su glasaci
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  20. #995
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Hvala na iscrpnom odvoru - ne

    Vjest pokusaj izbjegavanja odgovora - u vasem stilu

    Nego....ne rece nam sta cete vi kao opozicija da uradite .....evo zakljucili smo da je DPS to sve sHebao...ali,kako cete da iskoristite ovu situaciju i "kupite" glasace Park shume - a da se ne ogrijesite o zakon, tj. sta im obecavate ?

    Ali ne zaboravi i onu familiju cija je zemlja, i oni su glasaci
    Ja licno bih kao opstina platio familijama za zemlju a onda na 15 godina od stanovnika park sume to naplacivao kroz mjesecne rate sa nekom kamatom 2-3%. Pa ko nece izvrsitelj uzme kucu, proda se na aukciju i fino se naplati opstina.

    I vuk sit i ovce na broju

    Poyy
    Last edited by Gandalf_White; 17-05-18 at 09:26.
    One Ring to Rule them all...

  21. #996
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ponuđeno je to njima i odma su odgovorili da im ne pada na pamet da plaćaju . Ako država ne može da riješi problem par stotina divljih kuća, iluzorno je očekivati da se trsi narkotika, šverca svega i svačega, krađe itd.

  22. #997
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ponuđeno je to njima i odma su odgovorili da im ne pada na pamet da plaćaju . Ako država ne može da riješi problem par stotina divljih kuća, iluzorno je očekivati da se trsi narkotika, šverca svega i svačega, krađe itd.
    Promaklo mi je ta oficijelna ponuda. Posto sam pricao sa tim ljudima kada su protestvovali i njima je ovo o cemu sam ja pricao bilo prihvatljivo.


    Nema on sta da odbija, hoces ili neces ? Neces, eto izvrsitelja sa armijom milicije pa se *****te
    One Ring to Rule them all...

  23. #998
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Promaklo mi je ta oficijelna ponuda. Posto sam pricao sa tim ljudima kada su protestvovali i njima je ovo o cemu sam ja pricao bilo prihvatljivo.


    Nema on sta da odbija, hoces ili neces ? Neces, eto izvrsitelja sa armijom milicije pa se *****te
    Sad trazih, najavljeno je bilo da će advokati Vučinića i Stamatovića dati ponudu za odlozeno plaćanje al nema niđe vijesti da je to i bilo.

  24. #999
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ponuđeno je to njima i odma su odgovorili da im ne pada na pamet da plaćaju . Ako država ne može da riješi problem par stotina divljih kuća, iluzorno je očekivati da se trsi narkotika, šverca svega i svačega, krađe itd.
    Kako su drski.
    Rušiti sve bez imalo sažalijevanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #1000
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,341
    Thanks Thanks Given 
    733
    Thanks Thanks Received 
    1,196
    Thanked in
    668 Posts

    Default

    Zasto rushiti? Isplatiti vlasnika zemlje, to nacionalizujea i das na koriscenje(ne trajno) socijali.

Page 40 of 71 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •