Results 1 to 19 of 19

Thread: SaMa U QcI

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default SaMa U QcI

    "inspirisana" nemilim dogadjajima od prije nekih 20 minuta sinu mi "ideja" da to podijelim sa vama..
    u kuci bez muske ruke..
    evo sta se zapravo desilo oblacim se da idem do prodavnice ulazim u kupatilo paf puce sijalica..na spisak (sta kupiti) dodajem aha jos sijalica...oke idem dalje i primijetim da odredjene uticnice ne rade (zapisujem opet) aha osigurac..
    hm sve ja to lijepo oposlim ostavljam stvari u frizider krecem do sobe uuupsss osta kvaka u ruci hm zasarafiti je treba aha oke (bas nemam srece ovih dana)
    hm postavljam stube da mijenjam osigurac u potpunoj tami i tad dodjavola hm to je rijeseno...uzimam stube nosim u kupatilo oop eo i svjetlo je tu..
    kad smo to vec rijesili mogla bi stavit rucak hm 1supa onda ovo ostalo povce meso i sl gluposti stavljam ja to na sporet dodjavola plin zeza..hm sta sad prst na celo misli ba$o pogledam ja ono oke jedna se odsarafila (ploca) kuc kuck kooomsija imate li kakav srafciger da on meni tu krajnje smijesnu alatku i dovikuje KOOMSINICE treba li pomoc neka komsija znate i sami da umijem s alatom , pa nije mi prvi put(stetno i na kvarno receno, btw mrzim tog komsiju stari perverzni panjat i njegova debela zena..) sredi se i plin ...
    hm sta je sledece oo dodjavola konzervu pelata moram pod itno otvoriti ..dje je otvarac?? dobro pitanje hm u fijoci..povuci fijoku nece da se otvori hm tresni , prodrmaj nece ni da makne..(opet prst na celo dodjavola...) ALATA NEMA kao sto znate ova komsijska altaka mala i slabasna (kakv gazda takav alat). nadjem ja u drugoj fijoci ono ****** za ostrenje nozeva...zaglavim ja to kroz rucku(fala americkim filmovim) povuci potegni malo se ono rasklima..vidji vraga nece ovo ovako ni do sjutra (zavrcem rukave) i liepo upri nogom u vitrinu zaglavi ovo silo vuc jednom 2 3 4 a da ebe oca otvori se to nekako...
    noooo kakav bi to bio problem da se tu zavrsio ..nadjem ja otvarac (na njemu slicice Nk...grr) prisloni povuci potegni dodjavola rezac je iskrivljen (sav trud bjese uzalud???) ah ne predajem se ja tako lako malo otvaracem otvori malo nozem malo viljuskom pa rukom zavrni...dodjavola snaga kuce..ishcupam se ja nekako s tim sredim rucak..pomjeram sudje i TRAAAAS ooodeee casa u tirinte neka ide i onako je ta cas bio jedni trag necije muske ruke kako ona tako i muski...


    veruvali il ne..al ..koji q ce ..ma ..

    i da..
    tijana rucak ti je bio odlican (rekoh ja sebi onako ironicno)
    prijatno
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ti ga lako, ne.
    Vazhno je da si se ushtosala sa tim poslovima. Mozhesh lagano pochet da zaradjujesh kao zanatlija (svestrani i svemoguci).
    Never Complain, Never Explain

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Nije ti ga lako, ne.
    Vazhno je da si se ushtosala sa tim poslovima. Mozhesh lagano pochet da zaradjujesh kao zanatlija (svestrani i svemoguci).
    lako , meni haha nikad
    bas sad razmisljam da bi mogla silnu praxu prodavat bar u teoriji a kome treba sta slobodno da me zove dolazim na kucnu adresu nije nikakav problem

    /me majstor za sve
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Bogomi te sve razumijem!Kad mi dragi ode od kuce na koji dan,kad se vrati u kuci ga ceka vas dan posla!Obavezno roletna padne,bar pet sijalica "crkne",osigurac rikne...ko bi nabrajao.Svaka cast,trebala bik na casove kod tebe u Niksic!

    p.s.jednom mi je (u njegovom odsustvu, uz sve nabrojano sto obavezno pocrka) crkla masina za ves,sporet i termo pec a kompjuter jednostavno ka mrtac a ja mu nacina ne znam.Kao da neko odozgo gleda kad ce da me nagrdi

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Bogomi te sve razumijem!Kad mi dragi ode od kuce na koji dan,kad se vrati u kuci ga ceka vas dan posla!Obavezno roletna padne,bar pet sijalica "crkne",osigurac rikne...ko bi nabrajao.Svaka cast,trebala bik na casove kod tebe u Niksic!

    p.s.jednom mi je (u njegovom odsustvu, uz sve nabrojano sto obavezno pocrka) crkla masina za ves,sporet i termo pec a kompjuter jednostavno ka mrtac a ja mu nacina ne znam.Kao da neko odozgo gleda kad ce da me nagrdi
    hahaha sve ti aj popravjam i komp i muzicki i roletne i krpimo sve..
    u nk..e da je u nk za casove ces morat malooo vise da prodjes kmtara

    nema ja sam sad potpuno za ukidanje muske ruke..sta ce mi kad eo..vidite i sami

    a sto se malera tice ne znam je l ih vise bilo juce ili danas..
    sumnjam na jednu ciganq da me je ljeptos proklela...
    milica zna))da je tako
    heheh
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tijana, ne umisljaj! Kad si luda pa si se istripovala, zena garant svima prica isto, ali lose ti je ponijela sve pare sto si imala ma ludaco, nema od toga nista!!!

    inace, ja redovno cackam oko osiguraca, nekad me cak i struja malo dovati ali nije ostavilo trajnijih posljedica, (kao sto se vidi... naravno, ako se ne gledala moja frizura ) i redovno popravljam ves masinu ali ozbiljno! jer je raspad zivi, svaki put moram da je "sredjujem" makar po sata prije nego sto je ukljucim :hammer:

    i mijenjam sijalice!
    Kako Vaša bolest ?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hm kad smo vec kod popravki prije par mjeseci u kupatilu sam imala neki kratki spoj ..drmala me je struja iz ormarica sijalice i cesme od1om i dosao majstor cese se po glavi ne zna sto da cini i veli treba sijalica da se promijeni..ja se tu pomamim i velim ja njemu:covjece boziji kakav sijalica zadnji put si prespojio te zice i sad ta struja nema uzemljenje pa me trese kad otvaram vodu..on me gleda O.o veli meni majstor pa sto ti predlazes..reko imas li ti kakav celicni saraf on mene opet gleda O.o i veli imam sto ce ti..
    reko imas li zicu on opet O.o veli imam i zicu a sto ce ti..
    reko prcvrlji tu zicu za izvor ove siktajuce sruje i prikaci sve to za radijator a on 0.0 zasto za radijator(pita on mene ) i ja vec histericna govorim zato sto je on najblizi i zasigurno ima uzemljenje..

    majstor ucinje tako..i veli sta sad reko neka tako stoji dok ne dovedes majstora koji zna to da popravi..
    i vjerovali ili ne od kad je to metnuo vise me nije tresla struja iz cesme

    bravo ja
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auh... Ja imam fobiju od struje. Ne bih zhiva shto takla. Vesh mashinu ochima ne mogu vidjet` ni kad je ispravna, ne daj bozhe da joj shto prifali.
    A inache sam operisana i od zhenskih kucnih poslova, ne znam shto bi chinjela da sama zhivim, i josh da me muke snadju od mushkih. Kukuuu... Mnim da bi preselila kakvog (mladog i punog snage ) majstora kod mene da zhivi.
    Never Complain, Never Explain

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Ja sam upravo sama bushila po sobi da okachim ogledalo i neke 2 male slichice, a komshinica od 14 god. mi je asistirala sa usisivachem da prashina ne leti...
    Prije neki dan sam farbala ogradu na stepenishtu...

    Shto znam, kad mi neshto bash treba potrudim se sama, a kad me uhvati ona moja razmazhenost onda samo zovnem djeda koji zhivi 200m od mene i zakukam mu na tel. Kad sam doma kod mojih onda kukam bratu...
    Evo 4. godina da zhivim sama i josh mi se nisu deshavali neki veci kvarovi, mada stvarno sumnjam da bih znala da popravim mashinu za vesh/sudje ili neshto sl., vishe sam za popravke tipa tel., fen, daljinski, osigurachi.. tu sam majstor.
    E da.. shto se tiche chishcenja i ribanja, ako vam shto bude trebalo... /me najpedantnija osoba i najveci detaljista IKADA. :oops:



    Mademoiselle.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ja sam upravo sama bushila po sobi da okachim ogledalo i neke 2 male slichice, a komshinica od 14 god. mi je asistirala sa usisivachem da prashina ne leti...
    Prije neki dan sam farbala ogradu na stepenishtu...

    Shto znam, kad mi neshto bash treba potrudim se sama, a kad me uhvati ona moja razmazhenost onda samo zovnem djeda koji zhivi 200m od mene i zakukam mu na tel. Kad sam doma kod mojih onda kukam bratu...
    Evo 4. godina da zhivim sama i josh mi se nisu deshavali neki veci kvarovi, mada stvarno sumnjam da bih znala da popravim mashinu za vesh/sudje ili neshto sl., vishe sam za popravke tipa tel., fen, daljinski, osigurachi.. tu sam majstor.
    E da.. shto se tiche chishcenja i ribanja, ako vam shto bude trebalo... /me najpedantnija osoba i najveci detaljista IKADA. :oops:

    draga moja, (ovo se tetka saveta javila iz mene)
    mislim da ako nas 2 ikad dozivimo ono da zivimo sqpa..
    1.sobe po mogucnosti sto dalje
    2.ako se sto pokvari znaci nema majstor da se zove
    3.kad se cisti ti cisti plz
    i mislim da bi poludjela sa mnom kod mene boja prska na sve strane..i sl..
    no to znaci veca soba moja (manje smeca manje fleka)
    a i ja znam te male stvari tpia fen daljinski i sl..a masina kad se pokvari 1.se isciscafa filter i gleda jel sve uredu s onim "kruzicem" e ako se tu ne riojesi jos malo procakam i onda ajme kuku dje je majstor..
    da jednom smo zbog mastora bili bet frizidera 2 mjeseca (fala q da je bila zima pa smo na prozorima hranu drzalli)
    al od tada pevo majstorisem sama ako vidim da ne mogu zofem majstora i nikad gazdaricu
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja umijem i bor mashinu da koristim, da provjerim ulje u motor, a mozda bih chak umjela i gumu da promijenim.
    umijem i da krechim..nekako-po mogucnosti da se radi o zajebanciji, da cijepam drva, promijenim zicu u osigurach, popravljam daljinski, i tako.. znam dosta toga od tzv mushkih poslova.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve majstor do majstora. Ja prije nego dodjoh u BG nisam znala nista sem kafe da skuvam a ne da popravljam i mijenjam sijalise. MAlo po malo,svasta covjek nauci kad ga zivot natjera. Sve sama radim sem popravki masina i slicnih aparata, antitalenat sam za to.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    Ja prije nego dodjoh u BG nisam znala nista sem kafe da skuvam a ne da popravljam i mijenjam sijalise.
    Ista stvar...



    Mademoiselle.

  14. #14
    ciara Guest

    Default

    Kad sam kuci onda ne mijesam se u popravku, uglavnom to brat zavrsi, a u stanu posto vec neko vrijeme zivim sama, ja popravljam ono sto mogu. Mada do sad mi se nisu desavali neki veci kvarovi

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i tako danasnji rucak se zavrsio
    lomljenjem case o musku glavu koje nema..njoj o glavu
    mislim da ce mi to postati tradicija
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    nk-bg
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehehehe...zato sam ja nasla 2 cimerA
    I posle svega ja te cekam
    to me ubija polako
    moja jedina...

  17. #17
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    i tako danasnji rucak se zavrsio
    lomljenjem case o musku glavu koje nema..njoj o glavu
    mislim da ce mi to postati tradicija
    HAHAHA cula sam da je to dobar znak tako da je tebi super,svaki dan ti je najbolji!

    Ne,stvarno, ja sam utripovala (i to je dosad vazilo) da kada imas neki vazan dan (recimo ispit,sastanak bitan,)ako ti se dogodi neka sitna nezgodica da je to dobar znak a jos ako ti se dogodi 2-3 nezgodice shampion si!
    Prije par mjeseci sam ujutro cuknula auto,onda mi je pleh sa komplet pecenom musakom zavrsio na plocicama,i jos par slicnih sr... i tako nezadovoljna,indisponirana odoh na ,meni,poslovno vrlo vazno vece i...paf...neocekivana pobjeda!:dring:

  18. #18
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tiki, to za casu se ne brigaj- wrh je to:-) Rece li nedje da imas i ispitni rok, bice neka desetka tu:-) Moja sestra je jednom slomila veliko staklo na stolu kod babe kod koje je stanovala, ma samo 2 min prije nego je izasla iz stana. I prosla ispit extra:-) (dje ja ne slomih nesto sad u subotu, mamu mu...) :-)

    Sto s epopravki tice- sto to mogu muskarci kroz kucu sto mi ne mozemo?! Ja i sama volim ponesto cackat-najvise kompjuter. Jednom smo zvali majstora, misleci da su nam pasala grla na lusterima... On prchni tamo prchni ovamo- veli, sve radi, sve je u redu, samo sam uglavio malo bolje same sijalice. Poruka- moj cale ne umije ocito ni sijalice zamijenit!:-)

    Kad sam bila sama, popravljala sam sama. Prvi put nekoga ces mozda pitat za savjet, drugi put ces sama znat... Druga je stvar neki ogromni kvar.

    A tebi je taj stan nesto mnogo baksuzan, sve otkazuje:-) pazi se ti tamo:-) Ili...mijenjaj:-)
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    Tiki, to za casu se ne brigaj- wrh je to:-) Rece li nedje da imas i ispitni rok, bice neka desetka tu:-) Moja sestra je jednom slomila veliko staklo na stolu kod babe kod koje je stanovala, ma samo 2 min prije nego je izasla iz stana. I prosla ispit extra:-) (dje ja ne slomih nesto sad u subotu, mamu mu...)

    Sto s epopravki tice- sto to mogu muskarci kroz kucu sto mi ne mozemo?! Ja i sama volim ponesto cackat-najvise kompjuter. Jednom smo zvali majstora, misleci da su nam pasala grla na lusterima... On prchni tamo prchni ovamo- veli, sve radi, sve je u redu, samo sam uglavio malo bolje same sijalice. Poruka- moj cale ne umije ocito ni sijalice zamijenit!
    Kad sam bila sama, popravljala sam sama. Prvi put nekoga ces mozda pitat za savjet, drugi put ces sama znat... Druga je stvar neki ogromni kvar.

    A tebi je taj stan nesto mnogo baksuzan, sve otkazuje pazi se ti tamo Ili...mijenjaj:-)
    hahah stan cuuumezz
    ovo je cumez misija rupa ili ti jama...
    dosla danas koleginica s momkom (koji prvi put dolazi u moj stan)
    i covjek sjeda u kuhinu (chill zonu) i gleda i sve se smije a najvise se ismijao upozorenju koliko dugo SMIJE sijalica u kupatilu da gori hahahah
    ako vam je zivot mio ne drzi svijetlo upaljeno duze od 10 min
    (pa kad se nocu tusiras neko pod tus neko pred salter)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kritikujte moderatore
    By KRKNA in forum Sve i svašta
    Replies: 478
    Last Post: 12-01-08, 22:43
  2. Pitanja kojim ne znate odgovor i koja su sama chudna ?
    By precizno i tacno in forum Sve i svašta
    Replies: 528
    Last Post: 28-12-07, 08:34
  3. pomjeranje granica?
    By DUKSTER in forum Ljubav
    Replies: 91
    Last Post: 14-11-05, 16:33
  4. a jes smijesno!!!!
    By DUKSTER in forum Sex i erotika
    Replies: 39
    Last Post: 19-05-05, 13:52
  5. Replies: 5
    Last Post: 27-01-05, 22:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •