Results 1 to 6 of 6

Thread: Problem sa nekim internet cg sajtovima!!!

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    611
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Angry Problem sa nekim internet cg sajtovima!!!

    Imam jedan vrlo ozbiljan problem. Taj problem je sto neke pute nece da se ucitajuu neke strane kao sto su www.cafemontenegro.com i https://forum.cdm.me kao ni www.cg.yu i http://www.bujinkanmontenegro.org. Koristim isdn i mozillu.
    Jednostavno mi pretrazivac kaze da strane nemogu bit nadjene. Neko mi je reko da je problem u vezi ali bili mi onda neko objasnio kako to mogu da gledam sve ostale sajtove samo ovih par domacih nemogu? Da bude zlo gore taj lik je bez problema otvorio te strane. O cemu se ovdje radi? Ovo nije prvi slucaj. Isto mi se desilo prije mozda jedno 15 dana kad sam ove strane mogo ucitat svaki 2-3 dan. Dali je problem u tome sto ljudi koji rade u internet cg su nesposobni da odrze sistem jer koliko ja vidim moj komp je sasvimu u redu.:mad:
    Dali je ovo jos jedan primjer omalovazavanja bokelja i macehinskog ponasanja od strane interneta cg prema bokeljima kao naravno cijele cg vlasti?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sigurno je to poslednje, ICG vs Boka.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    .....Dali je ovo jos jedan primjer omalovazavanja bokelja i macehinskog ponasanja od strane interneta cg prema bokeljima kao naravno cijele cg vlasti?
    E ova ti je na mjestu!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rapsod View Post
    Imam jedan vrlo ozbiljan problem. Taj problem je sto neke pute nece da se ucitajuu neke strane kao sto su www.cafemontenegro.com i https://forum.cdm.me kao ni www.cg.yu i http://www.bujinkanmontenegro.org. Koristim isdn i mozillu.
    Jednostavno mi pretrazivac kaze da strane nemogu bit nadjene. Neko mi je reko da je problem u vezi ali bili mi onda neko objasnio kako to mogu da gledam sve ostale sajtove samo ovih par domacih nemogu? Da bude zlo gore taj lik je bez problema otvorio te strane. O cemu se ovdje radi? Ovo nije prvi slucaj. Isto mi se desilo prije mozda jedno 15 dana kad sam ove strane mogo ucitat svaki 2-3 dan. Dali je problem u tome sto ljudi koji rade u internet cg su nesposobni da odrze sistem jer koliko ja vidim moj komp je sasvimu u redu.:mad:
    Dali je ovo jos jedan primjer omalovazavanja bokelja i macehinskog ponasanja od strane interneta cg prema bokeljima kao naravno cijele cg vlasti?
    Vrlo moguce da imas problem sa dns (serverom) jer vidim da im bas i ne radi najsjajnije.. unesi rucno u tcp/ip dns servere pa onda probaj, mozes da koristis i neki drugi dns...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi me zacudilo da su ti Bokelji za to krivi

  6. #6
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ce ti DNS!? ja pamtim IP adrese, lakse je i nikad nemam problema.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Novi internet provajder
    By KazablankA in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 03-02-11, 11:46
  3. Novi internet paket za dial-up korisnike!
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 73
    Last Post: 28-03-06, 06:39
  4. Internet prevare-veliki telefonski racuni
    By Djetic in forum Internet
    Replies: 46
    Last Post: 12-07-05, 17:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •