Results 1 to 18 of 18

Thread: Berane

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Berane

    Cestitam Vasojevicima...probudio im se Crnogorski nerv napokon...svi ce i ovi SnP ovci ukoro sa nama....nadam se da cemo za 2,3 godine osvastavati prve hramove CPCa u Beranama.......takodje svaka cast g Jovancevicu i on je vec nas....vidi se....bravo Vasojevici raskrstili ste sa Garasaninom, Nikolajom V i ostalim trovachima i neprijateljima Crnogorstva!

    BERANE

    Relja čestitao Vuki

    Novoizabrani gradonačelnik Berana Vuka Golubović, koji je na prekjučerašnjim izborima za gardonačelnika, dobio povjerenje od 10.463 birača, izjavio je juče da je pobjedu očekivao. “Računam da se Berancima nije bilo teško opredijeliti jer sam predstavnik jedne ozbiljne koalicije koja u posljednjih deset godina bilježi rezultate, kako u ekonomskom, tako i u političkom i državnom projektu Crne Gore”, kazao je Golubović.
    Relja Jovančević, bivši predsjednik SO Berane, koji je osvojio 8.153 glasa na proteklim izborima, za svoj debakl “okrivio” je referendum.
    “Čestitam Goluboviću na pobjedi i želim da nastavi sve projekte koje sam započeo ja i doskoro vladajuća Koalicija SNP - NS - SNS. Nadam se da će Golubović udovoljiti mojoj molbi i dodatno uljepšati naše zajedničko Berane”, kazao je Jovančević.
    “Zadovoljni smo sa 18 odborničkih mjesta, mada smo očekivali još ubjedljiviju pobjedu i 19 odbornika. Posebno zadovoljstvo u našem Odboru došlo je juče kada je Relja Jovančević, gradonačelnik Berana u prethodnom mandatu, pozvao i čestitao našem kandidatu Goluboviću na pobjedi - kazao je Drago Čantrić, predsjednik OO DPS Berane.
    U kancelariji OO SNP Berana, ne želeći da im se saopštavaju imena, izborni poraz pravdaju pojavom Srpske liste i Pokreta za promjene koji su im oteli birače. Lideri Srpske liste saopštili su da su zadovoljni ishodom izbora na lokalnom nivou. Nosilac te izborne liste Radojica Živković izrazio je zadovoljstvo osvajanjem šest odborničkih mandata, ali i žaljenje što im je falilo svega desetak glasova za sedmo odborničko mjesto. R.L.

    NAZIV LISTE BROJ GLASOVA BROJ MANDATA

    Koalicija SNP-NS-DSS 4686 9
    Koalicija “Za evropsko
    Berane-Milo Đukanović”
    DPS-SDP 9415 18
    Srpska lista -
    Andrija Mandić 3521 6
    Pokret za promjene
    - Nebojša Medojević 1312 2


    PS. Rezultat u Andrijevici takodje vecgovori da su anticrnogorske snage i ideologija na izdisaju ....SVKA CAST JOS JEDNOM!
    Last edited by JUSTICE; 12-09-06 at 11:36.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo to zvuči sa strane, ali DPS nije dobio Berane na račun crnogorstva, nego ekonomije i igre sa sirotinjom. Berane nije dobio DPS, nego ga je izgubila iscrpljena sirotinja.

    Kako to lijepo reče juče neko iz OEBS, a prenose današnje Vijesti:

    "Medjunarodna posmatračka misija je na dan glasanja registrovala "u Beranama nekoliko sumnjivih aktivnosti koje mogu da upućuju na organizovanu kupovinu glasova od strane DPS-a".

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Lijepo to zvuči sa strane, ali DPS nije dobio Berane na račun crnogorstva, nego ekonomije i igre sa sirotinjom. Berane nije dobio DPS, nego ga je izgubila iscrpljena sirotinja.

    Kako to lijepo reče juče neko iz OEBS, a prenose današnje Vijesti:

    "Medjunarodna posmatračka misija je na dan glasanja registrovala "u Beranama nekoliko sumnjivih aktivnosti koje mogu da upućuju na organizovanu kupovinu glasova od strane DPS-a".
    ajd da uzmemo da je tako nesto istina....pa ako to bude vodilo konacnom osvjescenju...to je sasvim legitimno....to je za dobro tih ljudi ....bolje im je da im neko plati da budu ono sto jesu nego da bez para zive u zabljudi...zar ne?

    Od svega toga meni je bitno samo to sto su sad lokalna uprava i instutucije u tom gradu plodan teren za nas....to je jedino sto me zanima...to sto cemo neometano da sirimo istinu ....i sto ce vrata fasistima i asimilatorima biti zatvorena!!!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    ajd da uzmemo da je tako nesto istina....pa ako to bude vodilo konacnom osvjescenju...to je sasvim legitimno....to je za dobro tih ljudi ....bolje im je da im neko plati da budu ono sto jesu nego da bez para zive u zabljudi...zar ne?

    Od svega toga meni je bitno samo to sto su sad lokalna uprava i instutucije u tom gradu plodan teren za nas....to je jedino sto me zanima...to sto cemo neometano da sirimo istinu ....i sto ce vrata fasistima i asimilatorima biti zatvorena!!!
    Ja bih to rekao ovako:

    ajd da uzmemo da je tako nesto istina....pa ako to bude vodilo konacnom sljepilu...to je sasvim nelegitimno....to nije za dobro tih ljudi ....strašnije je kad im neko plati da budu ono sto nisu nego da bez para zive u svom uvjerenju...zar ne?

    Od svega toga meni je bitno samo to sto su sad lokalna uprava i instutucije u tom gradu plodan teren za vas....to je jedino sto me zanima i plaši...to sto cemo neometano da sirimo laži ....i sto ce vrata fasistima i asimilatorima biti širom otvorena!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Ja bih to rekao ovako:

    ajd da uzmemo da je tako nesto istina....pa ako to bude vodilo konacnom sljepilu...to je sasvim nelegitimno....to nije za dobro tih ljudi ....strašnije je kad im neko plati da budu ono sto nisu nego da bez para zive u svom uvjerenju...zar ne?

    Od svega toga meni je bitno samo to sto su sad lokalna uprava i instutucije u tom gradu plodan teren za vas....to je jedino sto me zanima i plaši...to sto cemo neometano da sirimo laži ....i sto ce vrata fasistima i asimilatorima biti širom otvorena!!!
    Nemas potrebe da se nerviras...ja te vec pozivam na osvastavanje novih objekata CPC u Beranama i povracaj nasih manastira nama.....svi su dobro dosli pa i vi koji ste jos u zabludama!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    JUSTICE,

    da ti objasnim kako tece to "crnogorsko nacionalno osvjescivanje" na primjeru mojih Pipera: Izgradio se put do Radovca, krenulo se s vodovodom... i od transparenta iz 1997 "Momo, Piperi su uz tebe" dodjosmo do "PIPERI" u prvom redu na velikom suvernisitickom mitingu u PG.

    Vecina ljudi je zla

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    PS. Rezultat u Andrijevici takodje vecgovori da su anticrnogorske snage i ideologija na izdisaju ....SVKA CAST JOS JEDNOM!
    Treba li ovo da shvatim da su svi oni koji nisu podrzali nezavisnost- anticrnogorski raspolozeni?
    Vecina ljudi je zla

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Od svega toga meni je bitno samo to sto su sad lokalna uprava i instutucije u tom gradu plodan teren za nas....to je jedino sto me zanima...to sto cemo neometano da sirimo istinu ....
    Covjece... ti zaista zvucis kao one utvare zbog kojih je LSCG osnovan...

    Znaci sad kad MI imamo vlast, sad cemo da radimo iste stvari koje su oni radili dok su imali vlast?
    Nikad! Nezavisna Crna Gora je trebala biti nesto drugacije. I to su vrijednosne razlike. Nista meni Crna Gora ne treba ako ce samo da se promijeni predznak ispred nesojluka- od srpskog do crnogorskog.
    Vecina ljudi je zla

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Covjece... ti zaista zvucis kao one utvare zbog kojih je LSCG osnovan...

    Znaci sad kad MI imamo vlast, sad cemo da radimo iste stvari koje su oni radili dok su imali vlast?
    Nikad! Nezavisna Crna Gora je trebala biti nesto drugacije. I to su vrijednosne razlike. Nista meni Crna Gora ne treba ako ce samo da se promijeni predznak ispred nesojluka- od srpskog do crnogorskog.
    Od trenutka od kad su Divlji Rasci popalili sve nase Dukljanske gradove oni vrse teror nad nasim nacionalnim bicem...to je istorijski fakat.....u 19 vijeku su ponovo pojacali te aktivnosti koje su kulminirale 1918.....i ponovo 1941 ....nedavno mi je jedan pomocnik Pavla Djurisica koji ima 97 godina i jos je ziv priznao da su bili u zabludi i da su se trebali samo boriti za CG ....tako nesto shvatio je bio i Andrije Radovic i mnogi drugi ....nego to sad nije bitno ...
    i sta sad ti meni kazes...da mi mora da njegujemo sve njihove falcifikate, da njihovu subkulturu zasnovanu na bajkama i izmisljotinama trena da mazimo...?

    Mi moramo da obnovimo sve ono sto su oni nagrdili ....kod nas su fakti, papiri...kodnjih su bajke....pa kao sto reche grad ...neka ljudi sami izabreru...

    Neki ljudi sjecam se 2000 su na forumu slicnom ovome se smijali kada je izasla knjiga Skrivana Strana IStorije sa 4 toma dokumenata u Raskim lazima....zamisli njih koji jos uvjek radje vjeruju pripitom guslaru nego DOKUMENTU.....
    jesi li ti medju takvijema?

    inace meni su piperi jako mili ..to su mi prve komsije....i nemoj da se brukas....

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Od trenutka od kad su Divlji Rasci popalili sve nase Dukljanske gradove oni vrse teror nad nasim nacionalnim bicem...to je istorijski fakat.....u 19 vijeku su ponovo pojacali te aktivnosti koje su kulminirale 1918.....i ponovo 1941 ....nedavno mi je jedan pomocnik Pavla Djurisica koji ima 97 godina i jos je ziv priznao da su bili u zabludi i da su se trebali samo boriti za CG ....tako nesto shvatio je bio i Andrije Radovic i mnogi drugi ....nego to sad nije bitno ...
    i sta sad ti meni kazes...da mi mora da njegujemo sve njihove falcifikate, da njihovu subkulturu zasnovanu na bajkama i izmisljotinama trena da mazimo...?

    Mi moramo da obnovimo sve ono sto su oni nagrdili ....kod nas su fakti, papiri...kodnjih su bajke....pa kao sto reche grad ...neka ljudi sami izabreru...
    Covjece... Pazi kad ne mogu da believe... Sto je sljedece? Crnogorci su gradili piramide ? Crnogorci stariji od sanskrita?

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Neki ljudi sjecam se 2000 su na forumu slicnom ovome se smijali kada je izasla knjiga Skrivana Strana IStorije sa 4 toma dokumenata u Raskim lazima....zamisli njih koji jos uvjek radje vjeruju pripitom guslaru nego DOKUMENTU.....
    jesi li ti medju takvijema?
    Molim te, nemoj da u tvoju pricu uvlacis jedan naucni rad jednog istaknutog naucnika. Sa ovakvom pricom, ti jednostavno iskrivljujes poentu toga sto je S. Rastoder uradio.

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    inace meni su piperi jako mili ..to su mi prve komsije....i nemoj da se brukas....
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    "Sacuva te Bog Gospodaru piperskog komsiluka"
    Vecina ljudi je zla

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto bi rekao sv.vladika Nikolaj Vellimirovic u *Pismima iz Dahaua*:"za sve je kriv gadni Žid i njegov otac Djavo" ....pa ti vidi....razmislite o svemu tome momci, a Pipere nemojte napadati...fino je to pleme..

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  12. #12
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nijesu to vasojevici. tamo je 40% muslimana. vecinom zive u Petnjicvi i okolnim selima ili su iz tog kraja. i oni su glasali DPS. a sjetimo se sta ih je dps sve lagao: opstina, jednini neasfaltirani regionalni put u evropi, pare iz luksemburga...
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  13. #13
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... Berane ne zaslužuju ove "istorijske" osvrte ... ni srpske ni crnogorske ... Beranci su se odlučili za bolje $utra ... i nek im je nazdravlje (ili alal, kako ko voli) ...

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Cestitam Vasojevicima...probudio im se Crnogorski nerv napokon...
    Nije krv voda.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    nijesu to vasojevici. tamo je 40% muslimana. vecinom zive u Petnjicvi i okolnim selima ili su iz tog kraja. i oni su glasali DPS. a sjetimo se sta ih je dps sve lagao: opstina, jednini neasfaltirani regionalni put u evropi, pare iz luksemburga...
    Pa nije ih slagao za Opštinu. Samo što su dobili Berane umjesto Petnjice.


    Kruži priča da će se sad promijeniti i registarske tablice za Berane.
    Umjesto BA, biće BL - Bihor na Limu

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Sto bi rekao sv.vladika Nikolaj Vellimirovic...
    Svetac i ratni zlocinac u jedno pakovanje. To moze samo SPC.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #17
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    nijesu to vasojevici. tamo je 40% muslimana. vecinom zive u Petnjicvi i okolnim selima ili su iz tog kraja. i oni su glasali DPS. a sjetimo se sta ih je dps sve lagao: opstina, jednini neasfaltirani regionalni put u evropi, pare iz luksemburga...
    E, u pravu si, bash nemaju pojma...mogli su lEpo za SrbIJANSKU listu i da ih Bog vidi..."procvetali" bi.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic View Post
    Svetac i ratni zlocinac u jedno pakovanje. To moze samo SPC.
    "Ajd' da ja ne kritikujem svoju crkvu, ali ima MNOGO istine u tome sto kazes....STO CU, ISTINA JE TESKA PONEKAD...a moja crkva bi se mogla malo reformisat, sa posebnim akcentom na kadrovsku politiku...pa da pojedine episkope sa nastranim sklonostime posalje u manastire, pojedine episkope ljubitelje teskog naoruzanja da posalja odmah za ovima prvima na *umnosrdacnu molitvu* i *sozercanje* NJIHOVIH GRDNIH ZABLUDA I GREHOVA PROTIV VJERE HRISTOVE....o drugima necu, jer sam i sam gresan, ali o ovima hocu, ZATO STO SU EPISKOPI I ZATO MORAJU BIT SKORO SAVRSENI....no ono gore je bila sala (ali tekst sa *zidom i njegovim ocem Djavolom* je original, naravno)...
    ali ovo je za drugi topik, pa se izvinjavam za relativno *trolovanje*(kako sada kazu )

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ocemo li avionom Beranci - ili sta ce nama autoput
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 29-08-05, 19:22
  2. Formiran pokret za evropsku Srbiju i Crnu Goru!
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 11-02-05, 23:26
  3. Sex, Berane i video trake
    By MonterO in forum Sex i erotika
    Replies: 43
    Last Post: 12-12-04, 20:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •