Page 7 of 12 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 296

Thread: Rezultati izbora 10/9/2006 i sto dalje?

  1. #151
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    tako da ce bas pristalice PZP povuci NAJVECE NEGATIVNE KONSEKVENCE
    Izmedju ostalog rekao si sushtinu ove vlasti
    Zar je to drzava za koju se borimo i u kojoj zelimo biti...
    Da se neistomisljenici proganjaju i ceraju...Neka odgovara svako ko kaze
    neku kjlevetu ili laz ali zasto narod da ispasta i pati..Svjedok sam pocetka ''cistki'' sa poslova ljudi koji su podrzali PZP i to je dobro???

    p.s.i ja sam jedan od onih koji kazu da je va vlast imala dobrih poteza
    ali jednostavno mislim da moze josh bolje i da neke stvari koje koche ovu drzavu mogu da se srede...Prosto ne zelim da mi jedan centar ili vishe centara mocnika upravlja drzavom koju volim...
    TECHNO IS MUSIC FOR THE FUTURE OF THE HUMAN RACE. WITHOUT THIS MUSIC THERE WOULD BE NO PEACE.

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice meda, mogao i je i bolje proci da nije bilo onoga oko referenduma i sto mu se kampanja, skoro sva, svodila, na mrznju (sto rece IGI) prema dps i milu, jer to nije recept protiv dps-a pokusavao je pedja godinama to, pa nista

    i naravno da ne valja ovo, sto je apsolutna vecina, al kad nam je opozicija ovoliko pametna neka nam ga
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #153
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Jbt, od kad sam dobio pravo glasa uvijek sam glasao Liberale, i nikad nisu mogli prebacit 4%. Mozda je do mene
    Pola starih liberala je glasalo za PzP, pola za Liberale.
    Mrziteljeva frakcija je prisla PzP-u.
    Jasno kao dan.

  4. #154
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sto se tice meda, mogao i je i bolje proci da nije bilo onoga oko referenduma i sto mu se kampanja, skoro sva, svodila, na mrznju (sto rece IGI) prema dps i milu, jer to nije recept protiv dps-a pokusavao je pedja godinama to, pa nista

    i naravno da ne valja ovo, sto je apsolutna vecina, al kad nam je opozicija ovoliko pametna neka nam ga
    Tacno Didi-to sam ja gore samo dalje pojasnjavao!

    Pozdrav velikom administratoru!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #155
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,407
    Thanks Thanks Given 
    2,819
    Thanks Thanks Received 
    4,022
    Thanked in
    1,944 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sto se tice meda, mogao i je i bolje proci da nije bilo onoga oko referenduma i sto mu se kampanja, skoro sva, svodila, na mrznju (sto rece IGI) prema dps i milu, jer to nije recept protiv dps-a pokusavao je pedja godinama to, pa nista

    i naravno da ne valja ovo, sto je apsolutna vecina, al kad nam je opozicija ovoliko pametna neka nam ga
    Slozicu se naravno oko referenduma...
    jer da je bio za nezavisnu CG sad bi mozda bio u mogucnosti da pregovara oko neke koalicije sa DPS-SDP i imao bi bolji rezultat. Ali opet, i ovako imaju odlican rezultat prva ili druga opoziciona stranka za 50 dana postojanja. CG zemlja cuda
    Last edited by hercules; 11-09-06 at 01:26.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje saucesce.

  7. #157
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da bi bilo lijepo da nam neko od velikih simpatizera i fanova DPS-a, mozda Lady_Daytona, kaze, oce li se makar poze promijeniti sto se tice ovoga sexa koji ce biti nastavljen i u naredne 4 godine...? Meni malo dosadilo, ovako....

    E, jos i ovo, i ja sam se nocas prozlio po jadu, pa mi je puno srce radi govana HercegNovskih, kako im je tvrda srpska vjera, cetnici mrtvi....
    Nisam vjerovao da cu ovo napisati, ali mi nije zao sto je DPS tamo pobijedio i sto ce da nastane jahanje.... Neka, neka... Da se izmjeri dokle su srpske zemlje...
    Mislim da cu vas i ja pozdraviti mada nisam dosadio...
    Uzdravlje, a tesko ima zdravih, bar za ~50% sam siguran nocas, da zdravi nijesu...


    pzdrv
    alphamale

  8. #158
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Marco, dok god je nacionalistickih extremnih partija kao sto su ovi iz Srpske liste DPS ce imati vecinu, jer narod se boji da mijenja ista zbog njihovih prijetnji da ce biti novi referendum bla bla. Dakle kad na politickoj sceni ne bude nacionalstickih stranaka onda mozes ocekivati demokratsku smjenu vlasti!
    Ali pitanje drzavnosti je rijeseno jednom za vazda!!Nema vishe straha
    vrijeme je da se misli na druge stvari,stvari koje zivot znache...Dosta se zivjelo od podijela i na podijelama.Mislish da bi nacionalisti dobili glavnu rijech da se napravila expertska vlada u kojoj bi bili intelektualci delegirani iz svih opozicionih partija...PZP,GP,LP itd itd...Mislim da ne...

    I da,loshe je kad neko ima apsolutnu vlast,ali ko je kriv za to??
    Nego eto,proci ce i ove 4 god pa cemo se naci na ovom mjestu i svesti rezultate.Sad stvarno kraj od mene,budite pozdravljeni i naka nam je sa srecom!!
    TECHNO IS MUSIC FOR THE FUTURE OF THE HUMAN RACE. WITHOUT THIS MUSIC THERE WOULD BE NO PEACE.

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Slozicu se anravno oko referenduma...
    jer da je bio za nezavisnu CG sad bi mozda bio u mogucnosti da pregovara oko neke koalicije sa DPS-SDP i imao bi bolji rezultat. Ali opet, i ovako imaju odlican rezultat prva ili druga opoziciona stranka za 50 dana postojanja. CG zemlja cuda
    promasio si potpuno moju smisao
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #160
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    eo gledam sajt cemija. oni vele ovako:

    Na osnovu obrađenih 97.1.0 % obrađenog biračkog tijela sa biračkih mjesta na kojima se bira 76 poslanika rezultati su sljedeći:

    1. Koalicija za evropsku Crnu Goru - Milo Đukanović - DPS-SDP - 49,59 % - 153377 glasova - 39 mandata

    Na osnovu obrađenih 92.6 % obrađenog biračkog tijela sa biračkih mjesta na kojima se bira 5 poslanika rezultati su sljedeći:

    1. Koalicija za evropsku Crnu Goru - Milo Đukanović - DPS-SDP - 29,37 % - 4682 glasova - 1 mandat
    znachi 39 + 1 = 40 -> onda nema apsolutne vlasti...
    a vele 'na osnovu 97,1% birachkog tijela' (dakle, jel bi to trebalo da znachi da nije projekcija?)

  11. #161
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje cestitke svakom ko se od vas veceras osjeca pobjednikom.

    Za postove slicne ovom od Justice nadam se da ce biti brisani.

    Bone,
    tvoje analize su propaganda,
    prilicno zalosno

  12. #162
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,407
    Thanks Thanks Given 
    2,819
    Thanks Thanks Received 
    4,022
    Thanked in
    1,944 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    promasio si potpuno moju smisao
    Nijesam nijesam. Skapira sam te ja dobro no ti mene nijesi izgleda ali nebitno :-)

    P.S. Ocete li ti i Hari u Dubai sad kad ste izvojevali pobjedu
    Je li Vam placeno sve :mrgreen:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #163
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Marco View Post
    Ali pitanje drzavnosti je rijeseno jednom za vazda!!Nema vishe straha
    vrijeme je da se misli na druge stvari,stvari koje zivot znache...Dosta se zivjelo od podijela i na podijelama.Mislish da bi nacionalisti dobili glavnu rijech da se napravila expertska vlada u kojoj bi bili intelektualci delegirani iz svih opozicionih partija...PZP,GP,LP itd itd...Mislim da ne...

    I da,loshe je kad neko ima apsolutnu vlast,ali ko je kriv za to??
    Nego eto,proci ce i ove 4 god pa cemo se naci na ovom mjestu i svesti rezultate.Sad stvarno kraj od mene,budite pozdravljeni i naka nam je sa srecom!!
    Ali DPS-u odgovara da postoji takva grupacija stranaka da bi mogli i dalje da manipulisu. Kazem kad bi svi izasli sa svojim ekonomskim programima kojima teze da u Crnoj Gori bude bolje sigurno bi se vlast promjenila, ali cim imas ovakvu partiju kao sto su ovi iz Srpske liste tesko da ce se to ostvariti!

  14. #164
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Čestitke svima, to je samo politika. Izbori su protekli u odličnoj atmosferi, biće još izbora i kombinacija na političkoj sceni. Budite svi zdravo i dobro i čuvajte jedni druge. Idem malo na put i vidimo se za par dana, a onda analiza izbora i rezultata by ssin.

  15. #165
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja bas volim kad su izbori , vazda se nesto gradi uoci istih.

    Ovo mi je poslije referenduma palo ka da gledam Barsu na TVIN, opusteno potpuno :P.


    Vrh mi je ovo sto je SNP pukao. Sa druge strane krivo mi je sto je SL uzeo toliko uzela[ ipak su oni tvrdolinijasi ] . Ludilo za Pljevlja i Berane. U HN to i nije tako sjajno jer je SL uzela valjda nesto oko 3 a PZP i SNP po 2 hiljade , pa tih nesto vise od 5000 i nije tako ubjedljiva ,ako se uopste to moze smatrati pobjedom- ukratko HN ostaje HN.
    BTW kako je Medo prosao u PG , vidim da je katastrofa za PZP u BP i skoro svim sjevernim opstinama , pa se logicnim cini da su to peglali na jugu i u PG i NK. Ipak su mi MNOOOOGOOOO miliji od SNP/NS/DSS a tek od srpske liste [ mislim radikali ALOOO ] . Ocekivao sam preko 6% od LS-BS , al njih[sjetite se LSCG] vazda precjene u anketama.
    Apsolutnu vlast nisam ocekivao , mislio sam da ce biti koalicije sa LP, al stabilna vecina , KUPUJTE AKCIJE - bice skok u prosjeku oko 30% kao poslije referenduma :P
    CEDEM je poprilicno promasio ovog puta. Prognoza je bila 45,1 DPS-SDP 18,8 SNP sa privescima, 11,1 SL , 16,2 PZP i 6,2 LS-BS .

    Slusam onog Darmanovica nocas , ocekivani rezultati bla, bla i izlaznost je promasio za skoro 5 % .

  16. #166
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo za stranog placenika....
    Sta ce biti sad? Paaaaaa reci cu ti, tender/koncesije za autoput...3 godine, taman koliko treba, zaobilaznice ka moru da se ne ide kroz Golubovce, investicije u CG ...uvozicete radnike jer ih CG nece imati dovoljno, xxxxxxxxxxxxxxx investicija ce uci u CG, Beranski aerodrom.... put od Plava preko Albanije ka PG...Risan - Zabljak.. Verige, PG ce da blista, Trzni Centri, Pijace, kultura zivljenja, (uchite dobro voznju na rotondama bice ih puno po CG ), Sjever xxxxx investicija za sve i svasta, turizam na 1. mjestu, nove fabrike, BIO BRAND, Pasoshi za sve destinacije........ma temelji CG, USTAV....., da je bilo sta drugo prevagnulo, bilo ko iz opozicije, chekali bi godinama dok se upasulje gdje su, dok bi se nakupili, pozaposhljavali svoje, uzivali u privilegijama(i sami vam novi iz opozicije rekoshe da bi ste morali chekati 2 godine nizasta) vi cete biti civiizovana i mocna drzava, ljudi uzivajte, radite, uchite, slobodni ste .......
    bilo je dosta, ostalo cete vi pisati.

    Laku noc

  17. #167
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Onaj potparol SNP-a rece da su dozivjeli tezak poraz, da slijede promjene u stranci na svim nivoima , dakle da nema ko insajderske informacije sto se desava unutar samog SNP-a? Da nije P. Bulatovic konacno podnio ostavku ?

  18. #168
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    samo za stranog placenika....
    Sta ce biti sad? Paaaaaa reci cu ti, tender/koncesije za autoput...3 godine, taman koliko treba, zaobilaznice ka moru da se ne ide kroz Golubovce, investicije u CG ...uvozicete radnike jer ih CG nece imati dovoljno, xxxxxxxxxxxxxxx investicija ce uci u CG, Beranski aerodrom.... put od Plava preko Albanije ka PG...Risan - Zabljak.. Verige, PG ce da blista, Trzni Centri, Pijace, kultura zivljenja, (uchite dobro voznju na rotondama bice ih puno po CG ), Sjever xxxxx investicija za sve i svasta, turizam na 1. mjestu, nove fabrike, BIO BRAND, Pasoshi za sve destinacije........ma temelji CG, USTAV....., da je bilo sta drugo prevagnulo, bilo ko iz opozicije, chekali bi godinama dok se upasulje gdje su, dok bi se nakupili, pozaposhljavali svoje, uzivali u privilegijama(i sami vam novi iz opozicije rekoshe da bi ste morali chekati 2 godine nizasta) vi cete biti civiizovana i mocna drzava, ljudi uzivajte, radite, uchite, slobodni ste .......
    bilo je dosta, ostalo cete vi pisati.

    Laku noc
    Milo mi je zbog Mugija. Taj tip je preporodio Podgoricu. Svidjalo se to nekome ili ne. Znam da mu prigovaraju da daje tajkunima najbolje lokacije i da sibaju zgrade tamo gdje ih ne smije biti, ali cini mi se da i to radi sa stilom, tj. maksimalno se uklope u ambijent. E sad sto pomalo naruse UP, ni prvi ni poslednji. Ovaj trg je sjajno ispao, bulevari nicu svakog mjeseca, skverovi... Cini mi se, sto isplanira, to i ostvari. Bravo!

  19. #169
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Onaj potparol SNP-a rece da su dozivjeli tezak poraz, da slijede promjene u stranci na svim nivoima , dakle da nema ko insajderske informacije sto se desava unutar samog SNP-a? Da nije P. Bulatovic konacno podnio ostavku ?
    Uradio bi on to davno, no mu se ne ide na biro:mrgreen:

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Onaj potparol SNP-a rece da su dozivjeli tezak poraz, da slijede promjene u stranci na svim nivoima , dakle da nema ko insajderske informacije sto se desava unutar samog SNP-a? Da nije P. Bulatovic konacno podnio ostavku ?
    jedno je sigurno, pedja ostavku nece dat
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #171
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post

    Uradio bi on to davno, no mu se ne ide na biro:mrgreen:


    Moze da bude bivsi politicar i predsjednik SNP-a , kao i njegov predhodnik M. Bulatovic, i da pise memoare :P

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda priznaju referendum hahahahhaahha
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #173
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Moze da bude bivsi politicar i predsjednik SNP-a , kao i njegov predhodnik M. Bulatovic, i da pise memoare :P
    I da obrne biznis sa rakijom

  24. #174
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jedno je sigurno, pedja ostavku nece dat

    Obzirom da je nije podnio poslije onog gadjanja flasama i casama u stabu poslije referenduma od strane revoltiranih pristalica , tvoja konstatacija je vrlo vjerovatna . Sa druge strane vrlo je indikativno to sto je prvi press ispred SNP-a odrzao proslavljeni boxer i zavodnik Koprivica , a da se na drugom pojavio neki anonimus . Tako da je sve moguce, pa cak i to da P.B. podnese ostavku il makar prepusti lidersku poziciju u partiji nekom drugom a da se on povuce na poziciju obicnog poslanika .

  25. #175
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forumen View Post
    Milo mi je zbog Mugija. Taj tip je preporodio Podgoricu. Svidjalo se to nekome ili ne. Znam da mu prigovaraju da daje tajkunima najbolje lokacije i da sibaju zgrade tamo gdje ih ne smije biti, ali cini mi se da i to radi sa stilom, tj. maksimalno se uklope u ambijent. E sad sto pomalo naruse UP, ni prvi ni poslednji. Ovaj trg je sjajno ispao, bulevari nicu svakog mjeseca, skverovi... Cini mi se, sto isplanira, to i ostvari. Bravo!

    AGREE 100% Jos da napravi zaobilaznicu oko PG
    Last edited by kimmi; 11-09-06 at 02:31.

Page 7 of 12 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  3. CRNOGORCI U RUSKO-JAPANSKOM RATU
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 17
    Last Post: 04-12-09, 19:47
  4. Rezultati izbora u Budvi
    By Spider in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 24-05-05, 14:04
  5. rezultati popisa: Srbi vecina na 70% CG teritorije
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 38
    Last Post: 29-12-04, 09:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •