Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 59 of 59

Thread: Svinjsko meso

  1. #51
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatno vi bilo. Što da vam kažem drugo. ZOP!
    Last edited by Mabus; 07-09-06 at 12:34.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I nista nam ne objasni, a toliko pitanja bilo. Nije valjda da si sve ono iskopira pa ne znas odgovore.

  3. #53
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Mabuse, nemas pojma kako osjecaj je divan... Mozes probat, oprostice ti Bog.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. #54
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    I nista nam ne objasni, a toliko pitanja bilo. Nije valjda da si sve ono iskopira pa ne znas odgovore.
    Naravno da jesam i sve je tačno. Funestis me podsjeća na prepravljače Biblije. Ponešto izostave, nešto promijene, nešto dodaju i nešto izostave i sve to sklope. Jedino što nije izostavio je da svinja posjeduje sve navedene vrste zaraze za razliku od ostalih životinja koje posjeduju samo pojedine. I onda na kraju kontrira samom sebi jer kaže:
    Svinja prenosi dosta parazitskih bolesti ali nije ništa značajnija od ostalih vrsta domaćih životinja. Xa xa xa!

    Koliko sam puta pročitao u našim novinama kako ljudi obolješe od svinje, i vidio preko tv-a, a neviđoh ni jednu drugu životinju da je uzrok bolesti kao krme.
    Last edited by Mabus; 07-09-06 at 17:39.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ono mlijeko nam nijesi objasnio, a mozda bi bilo interesantno.

  6. #56
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    JNA
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ptichiji grip?Jesu li za to svinje krive sad?Aoo pushti me,nemam nishta stvarno protiv muslimana ali ako si mislio da cesh postici nesto ovim nisi sigurno uspio...
    Pada kisha,ja se klizam,vozim biciklo,volish li me ukopala majku

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Svinja prenosi dosta parazitskih bolesti ali nije ništa značajnija od ostalih vrsta domaćih životinja.
    ovo si ti reko

    Quote Originally Posted by funestis
    Svinja prenosi dosta parazitskih bolesti ali nije ništa značajnija od ostalih vrsta domaćih životinja. Čak se smatra da su ovce mnogo opasniji vektori zaraze od svinja.

    ovo sam ja rekao. Molim te ne mijenjaj kontekst quotirajući me na ovakav način (polovično).

    Zna se tačno što sam mislio.



    I da jes, smatram ovce opasnijima od svinja, a to sam i napisao te kao što vidiš ne kontriram samom sebi.


    Quote Originally Posted by Mabus
    Naravno da jesam i sve je tačno. Funestis me podsjeća na prepravljače Biblije. Ponešto izostave, nešto promijene, nešto dodaju i nešto izostave i sve to sklope. Jedino što nije izostavio je da svinja posjeduje sve navedene vrste zaraze za razliku od ostalih životinja koje posjeduju samo pojedine.
    Sve bolesti koje si napomenuo napadaju svinje i pojedine druge životinje. To je tačno

    Ali da navedemo još dosta bolesti koje napadaju recimo krave pa onda da kažemo.

    Sve bolesti koje si napomenuo napadaju krave i pojedine druge životinje.

    Ovo govorim radi toga što ima dosta bolesti koje napadaju kravu i čovijeka ali ne i svinje ili ovcu i čovijeka ali ne i svinje.

    Sve sagledavaš iz dogme da su svinje nečiste pa i ne razmišljaš o tome da to važi u stvari za svaog stvora na ovoj planeti.

    Jes Mabuse postoje bolesti od kojih oboljevaju krave i ljudi ali ne i svinje, zamisli.

    Jes ima i toga.

    Da rezimiram svinje smatram zivotinjama ništa opasnijim od ostalih domaćih životinja i za to imam dosta dokaza (koje sada neću navoditi). Ništa gore nisu od recimo kokoške ili domaći zečevi, krave itd. Oboljevaju i ugibaju kao svaki drugi živi organizam na ovoj planeti.

    Nekad prenose bolesti na nas kao i ponekad mi na njih, ali to važi i za sve ostale domaće životinje i krave i ovce i koze itd.
    Last edited by funestis; 07-09-06 at 18:12. Reason: napisan dodatak

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Inače inponira mi kada me ljudi citiraju kao Bibliju ili Kuran izvlačeći iz mojih tekstova ono što im treba, a zaboravljajući na kontekst i značenje onoga što sam napisao, te ga mijenjajući po svojoj potrebi.

    Mabuse bio bi dobar novinar.


    :joint: :joint: :joint:
    :devil: :devil: :devil:

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na zadnjem chasu engleskog jezika morali smo sami da organizujemo feshtu i svako je morao da donese jelo iz svoje zemlje (vishe od pola je bilo internacionalaca) i sada tako ja i moj brat donesemo cevape i par bureka koji smo kupili kod McDonaca. mi to postavili i navalishe neke djevojke iz maroka i turske pa nam je bilo zao da im rechemo da ima i svinjskog mesa. a ja sam se poshteno oljutio sa kineskom i indijskom hranom mada mi se njemachka i juzno africhka najvishe svidjela

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dijete....
    By rain_wind_storm in forum Gastronomija
    Replies: 60
    Last Post: 17-11-14, 01:26
  2. Da li bog postoji???
    By Cazas_plavooki in forum Religija i filozofija
    Replies: 414
    Last Post: 22-08-07, 15:41
  3. salatice....
    By rain_wind_storm in forum Gastronomija
    Replies: 51
    Last Post: 26-03-07, 19:30
  4. Meso ... ili kosti ...
    By La_bambola in forum Sex i erotika
    Replies: 28
    Last Post: 11-05-05, 15:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •