Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 57 of 57

Thread: Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.

  1. #51
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    ... btw, vrati mi se prijatelj sa ljetovanja, a bio je na Azurnoj obali (Kan+Nica) ... i grozno je razočaran ... veli, da nije moga ostat živ od Rumuna i Poljaka (sa frižiderima) po plažama i meduza po moru ... a tek pivo od 9,5 Eura ... iha ...
    Haha sprdas li se ti to? Jesi ti kad bio u Nici, Kanu, Monte Karlu(ja jesam)? Znas li koliko kosta espresso u Monte Karlu ? Ocigledno kad lupas ovakve gluposti da ne znas.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur View Post
    ... nijesi se kvalifikovao ... za koju godinu prag za dolazak u CG na ljetovanje biće više od 1000 Eura ... tako da ti svakako ostaje Turska (kurdistan) ili Grčka (ali samo sjeverni dio, za ostrva i jug Grčke takođe se nijesi kvalifikovao) ...
    Ma evo sve trcim da vam dam 1000 eura. Samo mi javi dal da ti posaljem postom ili preko banke

    To gde ja letujem ti to mozes da gledas samo na televiziji. Preskupo je to za vas paradajz turiste iz Crne Gore koji letujete ceo zivot kod strika, tetke, ujne, kuma i slicno.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156 View Post
    Haha sprdas li se ti to? Jesi ti kad bio u Nici, Kanu, Monte Karlu(ja jesam)? Znas li koliko kosta espresso u Monte Karlu ? Ocigledno kad lupas ovakve gluposti da ne znas.
    ... ne lupetaj, nego čitaj ... utiske iz Kana i Nice mi je prenio turista (ne paradjz) iz BG ... a zajedno s njim sam obišao više svijeta no što ćeš ti viđet u životu, nedonošče umišljeno ...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156 View Post
    Ma evo sve trcim da vam dam 1000 eura. Samo mi javi dal da ti posaljem postom ili preko banke

    To gde ja letujem ti to mozes da gledas samo na televiziji. Preskupo je to za vas paradajz turiste iz Crne Gore koji letujete ceo zivot kod strika, tetke, ujne, kuma i slicno.
    ... ne trčiš jer očito nemaš više od kvalifikacione norme od 500 ... a te tvoje destinacije samo i gledamo na TV ... Antalija, Kušadasi, Marmaris (kurdistan) ... Polihrono, Pefkohori, Hanioti ( požaristan) ...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Boban156 View Post
    To gde ja letujem ti to mozes da gledas samo na televiziji. Preskupo je to za vas paradajz turiste iz Crne Gore koji letujete ceo zivot kod strika, tetke, ujne, kuma i slicno.
    A dje ti to ljetujes? Bio sam ovo ljeto na LJETOVANJE na Maltu (iako sam iz Kotora) sa elitom serbijanskom koja sebi mogu da priuste tako nesto...

    Posto je bio pun aviona turista iz Srbije i u dolasku i u odlasku, dobro znam koliko su bili razocharani (ukljucujuci i mene) sa onim sto su vidjeli, a koliko su platili... Naravno, o prevarama koje su agencije radile da i ne pricham, ali Malta je i dalje nedosanjani san mnogih iz Srbije, koji to sebi ne mogu da priuste...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh, niko sretan, niko zadovoljan!

    Turisti su najosjetljivija fela ljudska i najrazocaribilnija.
    Maloprije mi jedan Zenicanin na jednoj popularnoj igrici na Internetu rece da je razocaran Dalmacijom i da tamo vise nikad nece ici. Pa se raspitivao kako je u Crnoj Gori, za sljedecu godinu. A ja mu kazem da su se neki Srbijanci zakleli da vise nikad nece u CG . Pa ipak...

    Po meni, poenta je da turist treba da mijenja svake godine destinacije (takav je bar moj odnos prema ljetovanju). Ako se moze ukalupiti u cijenu, zar nije bolje svakog ljeta druga lokacija svjetska, nego vazda ista plaza, hotel, parking, soba, sobarica (hm, ako je dobra, mozda nju vala ne bih mijenjao... ). A sto se tice razocarenja, imace ih na svakom cosku i u svim drzavama. Pa i ako se desi da je sva bilo potaman, bilo je slucajno tako, jer nekom drugom u istom hotelu nije nista valjalo, a ni tebi mozda sljedece godine. Stvar je to i licnog raspolozenja i osjecanja. Dosta je da ti se auto pokvari ili dozivis i najmanji udes pa da ti ljetovanje na nos iskoci. O bolestima clanova porodice da i ne pricam.

    Mi iz Crne Gore ljetujemo na nasem primorju, ili na nasim planinama. Rijetki odu nedje van CG. Ali recimo Srbijanci, ili Bosanci, Makedonci, oni treba da mijenjaju. Malo Grcka, malo Turska, malo Bugarska, malo Crna Gora, malo Dalmacija... Bez emocija i nekakvih gromoglasnih nipodastavanja ili euforije. Sve je slicno, dobicete svuda more, sunce i pijesak. Ostalo kako se ko snadje i koliko dubok dzep ima. A povremena razocaranja, stvar su slucajnih (mozda i zakonomjernih) dogadjaja, cista lutrija. Unaprijed ih ukalkulisite kao mogucnost... Aferim.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156 View Post
    Haha sprdas li se ti to? Jesi ti kad bio u Nici, Kanu, Monte Karlu(ja jesam)? Znas li koliko kosta espresso u Monte Karlu ? Ocigledno kad lupas ovakve gluposti da ne znas.
    Bila sam i ja isto,i takodje sam se jako razocarala.Ne pricam o turistima,jer nisam bila u jeku sezone.Monte Carlo i Monako nisu za komentarisanje jer su prekrasni.Sto se tice Nice i Kana,jedno veliko ******.Cijene su nenormalne,a ono sto dobijes za te pare je jedno veliko nista. Nije poenta da das sto vise para kad negdje ides i time se hvalis,vec da za pare koje imas dobijes sto vise. Mozes ti svukuda u svijetu da puknes 1000 eura za hotel,da ne mrdas iz njega jer tu sve imas i poslije da se hvalis kako si bio na ekskluzivnom ljetovanju.Koliko se ja razumijem u putovanja,njihova svrha je da ti sto vise obidjes,sto vise vidis,upoznas,dobro se provedes i odmoris,za sto manje pare. Hvala ti na tom ljetovanju gdje cu 15 dana provesti u hotelu,ma kakav god bio...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •