Page 56 of 57 FirstFirst ... 646525354555657 LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #1376
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,108
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Zaobiđi mene sa ovakvom pričom života ti. Etiketiranje i stavljanje riječi koje nisam pomenuo.. Nemoj. Nema potrebe.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  2. #1377
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,108
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    E jbg, smajliji nikad ne znam šta znače. U svakom slučaju, isto kao što ne biti član kavačkog klana nije nikakav karakterni plus za nekoga ko je član škaljarskog klana, tako ne biti bitanga iz dps-a nije nikakav karakterni plus za nekog ko je bitanga iz df-a.
    Počeo je da se provlači narativ kako škaljarski klan stoji iza DF-a dok su Kavčani iza DPS-a. Sve i da je tako, a nije, šta ćemo sa svim onim prije Kavčana i Škaljaraca? Možda Lazović i Veljović nisu stariji od njih? I uporđivati Mandića i posao sa KAPom i Office centar Radunovića sa Lazovićima, Veljovićima, Barovićima i braćom Đukanović je presmiješno. Ali presmiješno. Samo da izračunamo žrtve na jednu i drugu stranu i doći ćemo do laganog zaključka. Ako hoćemo.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  4. #1378
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,050
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,581
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Promašio si suštinu posta, koja je i eksplicitno navedena - df se ponaša kao dps svuda đe se pitaju. Treba li da dobiju sve poluge moći koje je držao dps da biste konačno priznali da su isti?

  5. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  6. #1379
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Zaobiđi mene sa ovakvom pričom života ti. Etiketiranje i stavljanje riječi koje nisam pomenuo.. Nemoj. Nema potrebe.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Okey onda ispočetka.U ovaj slučaj koji se desio i u ovu operaciju isključivo su glavni akteri ova dvojica.Ta jedinica ne djeluje prvi put pa u Crnoj Gori da je sad sve to novo.Dikić,onaj avetni Ristić i neki ljudi iz fronta su im bile korisne budale.Ima i onaj te je dobio azil u Rusiji Nikić.

    U prevodu ođe sam sigurna da je Kremlj glavni pokretač sve akcije ima u insajder naslov Kremlin Octopus (u djelovima) - How GRU used the Serbians for a coup in Montenegro ili The Kremlin Balkan Gambit.
    A tu je sve lijepo postavljeno od fotografija preko dokumenata i jedino težak ignorant (ovo ne mislim na tebe da ne pomisliš ka gore da ti podmećem i da te etiketiram) samo može da zatvori oči pred dokazima.







    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 22-11-23 at 14:29.
    No pasaran!

  7. #1380
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,108
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Nemam ja problem sa tim kakav je DF. Imam problem kad se upoređuju stvari koje nisu za upoređivanje. Kriminalna organizacija kakva je DPS koja ima na rukama ko zna koliko prolivene krvi i DF ovakav kakav je sad, a i ranije, nije takva kriminalna organizacija i ubijeđen sam da nisu sposobni za to. Prije svega intelektualno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  9. #1381
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,355
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,707
    Thanked in
    1,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Hoćeš da kažeš kako samo operativci GRU-a rade sranja po Crnoj Gori?
    Izvoli, imenuj druge. Jer za ovu dvojicu znamo i ko su i sto su i koji su zadatak imali. Ocekujem istu kolicinu podataka i za druge.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #1382
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    1,023
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    163 Posts

    Default

    Au contraire, sto bi rekao Del Boy,

    Sasvim pogresna strategija vas DPSovaca.
    Ne moze se oprati DPS izjednacavanjem sa DFom.
    Mene ne mozete u to ubijediti.

    DPS bi trebao da se ponaša kao DF trenutno , da igra na pomiriteljsku notu, npr da inicira uvodjenje trobojke kao narodne zastave, da predlozi kompromis oko himne na svačije zadovoljstvo,isporuči sa dokazima svakog kompromitovanog svog funkcionera...

    Da ste to sproveli odmah nakon 30 avg, danas bi DPS imao puno veci proj poslanika.

    Ovako, ovom sa vasom nadmenosti, niste pristali nigdje.

    A lovorike kupe drugi. Evo I danas primjera, 7 sudija ustavnog suda . Veliki plus.

  11. #1383
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,050
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,581
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nemam ja problem sa tim kakav je DF. Imam problem kad se upoređuju stvari koje nisu za upoređivanje. Kriminalna organizacija kakva je DPS koja ima na rukama ko zna koliko prolivene krvi i DF ovakav kakav je sad, a i ranije, nije takva kriminalna organizacija i ubijeđen sam da nisu sposobni za to. Prije svega intelektualno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Prvi put čujem da neko dps mafijaše smatra pametnim. A reći za pripadnike i poklonike sedmog bataljona i sličnih da nemaju krvi na rukama ili da nisu sposobni za to - u najboljem slučaju to je naivno i okretanje glave na drugu stranu zbog ideološke bliskosti. Da ponovim, đe god je df došao do kontrolnog paketa, ponaša se isto kao dps. Čak nisam ni pominjao neposrednu saradnju sa kriminalcima iz srpskog sveta tokom raznih "borbi" za ovu ili onu opštinu. Čak nisam ni pominjao integritet ljudi koji srču proliv iz čmara lika koji je javno rekao da su krivi za terorizam. Samo radi para.

    Eidt: a čuješ ovoga gore. Misli da će bjesomučnim ponavljanjem "vi iz dps" sebe oorati od df/sns aktivizma. Srećno s tim.
    Last edited by NHM; 22-11-23 at 14:45.

  12. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  13. #1384
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,866
    Thanks Thanks Given 
    3,621
    Thanks Thanks Received 
    8,758
    Thanked in
    4,724 Posts

    Default

    opet @NHM ispade dpsovac


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #1385
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,050
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,581
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Pa e, ko je protiv df taj je za dps. Malo zeza to što df ima 14.8% podrške a dpsovaca baš i nema 85.2%. Ali to je samo matematika.

  16. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:

    ASC

  17. #1386
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Ja ne znam ni kome se on obraća jer ne primjetih da ođe iko veliča DPS.No me ne iznenađuje kad mu je Viktor Orban često u citate ka vrh demokrata i inicijator mirovnih sporazuma.
    Pa da je DPS izgradio institucije ne bi one špijunčine ruske ođe imale i prostor pokušaja za pičvajz.I kako se onaj Sinđelić šetkao gore-dolje preko granice čak ni potjernicu za njim nisu raspisali.Kako neki poslanik (zamišljam tu situaciju recimo u Njemačkoj) da izjavi i prijeti kako će da otkopava oružje i zove ratne drugove a poslije nikome ništa.I taj isti da je sad predsjenik skupštine.
    Pa ko je kriv svemu tome ako ne neko ko je imao sve poluge vlasti 30 godina.Ne šalje se ova ruska jedinica u recimo jače države tipa Švedske no u Balkanske zabiti i jednu Bugarsku đe ništa bolje no ođe nije.
    No pasaran!

  18. #1387
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,355
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,707
    Thanked in
    1,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Promašio si suštinu posta, koja je i eksplicitno navedena - df se ponaša kao dps svuda đe se pitaju. Treba li da dobiju sve poluge moći koje je držao dps da biste konačno priznali da su isti?
    Znas li sta je najgore? Ne bi ni tad priznali. Sujeta je veoma ruzna stvar. A ljudi su ovdje uglavnom izuzetno sujetni. Zacementiraju se za neko misljenje i ne bi ga se odrekli ni da im zivot od toga zavisi, posebno ne ako im je neko rekao da grijese. Onda insistiraju na tome da ceraju inat.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #1388
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Ipak sam bila okrutna u postu prema Bugarima jer su oni najveće traume prošli od KGB propagande kad su ih isti iz štaba (Kremlja) optužili da su da bi se odvojili od njih (uslov) proširili HIV virus po bliskom istoku što su im Ameri dali.To sam potpuno smetnula sa uma koliko debila ima na ovoj planeti da su u to povjerovali.

    A i kad sam razmišljala o ovom slučaju đe sve očigledno za ova dva operativca Kremlja da ljudi đe imaju sve što bi uraši rekli crno na bijelo ne vjeruju da su to ta dva operativca zanemarujući činjenicu da ko zna u koji procenat stanovništva ne pali mašinu na crveno slovo recimo da ih neki jad zbog toga ne bi naša a ima i dobar procenat što vjeruje u storiju operacije Denver iz ugla KGB-a ka i da je korona izmišljeni virus i da je Rusija napala Ukrajinu zbog bio-laboratorija.Da nije tragedija bila bi češća parodija.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 22-11-23 at 18:00.
    No pasaran!

  20. #1389
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,108
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prvi put čujem da neko dps mafijaše smatra pametnim. A reći za pripadnike i poklonike sedmog bataljona i sličnih da nemaju krvi na rukama ili da nisu sposobni za to - u najboljem slučaju to je naivno i okretanje glave na drugu stranu zbog ideološke bliskosti. Da ponovim, đe god je df došao do kontrolnog paketa, ponaša se isto kao dps. Čak nisam ni pominjao neposrednu saradnju sa kriminalcima iz srpskog sveta tokom raznih "borbi" za ovu ili onu opštinu. Čak nisam ni pominjao integritet ljudi koji srču proliv iz čmara lika koji je javno rekao da su krivi za terorizam. Samo radi para.

    Eidt: a čuješ ovoga gore. Misli da će bjesomučnim ponavljanjem "vi iz dps" sebe oorati od df/sns aktivizma. Srećno s tim.
    Ajde da probam sad da odgovorim, mada sam izdušio za danas.
    Hoćeš da kažeš da su DPS mafijaši glupi toliko da su jahali 30 godina? Moguće. Ovi DF-ovi se evo ne mogu pohvatati ni dvije, a kamo li 30.
    Ustvari, očigledno se ne možemo složiti kad je ova stvar u pitanju. Navodili bi primjere i razloge u nedogled. A mislim da ni ti ni ja nismo baš toliko dokoni da "branimo" DPS i DF. Složićemo se da su ista govma po mnogo pitanja, ali kad je dno u pitanju, e tu su ga mnogi iz DPS-a dotakli i produbili, ovi iz DF-a treba još da rade na tome.

    @VanjaTheMan odjebi!

    @Bluemoon nećeš mi zamjeriti ali ne mogu noćas o ovim temama naširoko.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  21. #1390
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Viđi kako @extravaganca meni je onaj Zamak svaki živac urnisa sinoć na ovu temu a i dalje mi se obraćao u muškom rodu zamisli tebi da se neko obraća u ženskom rodu (kako ako ikako možeš) u kakav bi bio osjećaj.
    Nijedan se nije naša tu da veli kako je to baš ono jadno da jadnije biti ne može.

    Ja sam ođe iskrena.

    Sopstveni model iz RL sam prenijela na ovaj forum jer se ne foliram.I to mi je ođe izgleda najveća mana.

    Kako ćete vi i što rješavati ovaj slučaj oko dvojice KGB žbirova na ovu temu zabolje me ali ono baš ja sam direktno rekla o slučaju što sam imala i nemam više što na tu temu.


    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 22-11-23 at 21:29.
    No pasaran!

  22. #1391
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,355
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,707
    Thanked in
    1,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    kad je dno u pitanju, e tu su ga mnogi iz DPS-a dotakli i produbili, ovi iz DF-a treba još da rade na tome.
    Je li ti ozbiljno ne znas istorijat licnosti koje vode DF ili se pravis? Ti ljudi nisu mogli da dodju do vlasti jer nikad nisu napravili otklon od politike ranih 90-ih. Jer su propagirali rat, mrznju i bukvalni genocid. To je njihovo nasledje. A sad pokusavaju da nam prodaju pricu da su Evropejci. Hej! Pa stvarno nisam je*eno RETARDIRAN da u tu pricu povjerujem.

    Ali bitno je da nisu dno dotakli, jer im nije moglo biti da budu na vlasti da pokazu sta bi uradili.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @VanjaTheMan odjebi!
    Od takve osobe ovo dodje kao kompliment.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #1392
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    1,023
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    163 Posts

    Default

    Iako ponavljate DPS pricu( Vanja I ostali) od rijeci do rijeci zadnjih tri godine, iako ne osudiste nijedno nedjelo DPSa, osim ovlaš, uopsteno, milo mi je sto pravite otklon od istog pa makar kao anonimusi sakriveni iza nick-a sa foruma.
    Bice luckey-ja jos

    BTW, moji favoriti na danasnji dan su ES
    Naravno sklono promjeni cim naidju bolji.
    Nije to religija ili klub.

    Sto I vama želimo.

  24. #1393
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Iako ponavljate DPS pricu( Vanja I ostali) od rijeci do rijeci zadnjih tri godine, iako ne osudiste nijedno nedjelo DPSa, osim ovlaš, uopsteno, milo mi je sto pravite otklon od istog pa makar kao anonimusi sakriveni iza nick-a sa foruma.
    Bice luckey-ja jos

    BTW, moji favoriti na danasnji dan su ES
    Naravno sklono promjeni cim naidju bolji.
    Nije to religija ili klub.

    Sto I vama želimo.
    Jel realno da koristiš ovu temu za "promociju" neke partije?Užas ovo još nisam viđela da ima na svijet ali eto ima na Balkan.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. #1394
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,050
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,581
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Iako ponavljate DPS pricu( Vanja I ostali) od rijeci do rijeci zadnjih tri godine, iako ne osudiste nijedno nedjelo DPSa, osim ovlaš, uopsteno, milo mi je sto pravite otklon od istog pa makar kao anonimusi sakriveni iza nick-a sa foruma.
    Bice luckey-ja jos

    BTW, moji favoriti na danasnji dan su ES
    Naravno sklono promjeni cim naidju bolji.
    Nije to religija ili klub.

    Sto I vama želimo.
    Bukvalno postoji zasebna tema na forumu o dps nepočinstvima, da ne pominjem da se na skoro svakoj temi pričalo o svemu što su sjbali. Uostalom, eto ti foruma od 2004. pa listaj šta je ko i kako pričao. Istorija ne počinje onamo đe i vaše znanje ili sjećanje. To što biste i dalje dominantno da pričate o dps vlastima dok zanemarujete da se vlast promijenila prije tri i po godine i da su nove vlasti odgovorne za ono što se od tada dešava, što vam odgovara snsizacija načina komunikacije i razmišljanja i što vam ne smetaju dps prakse kad ih sprovode "vaši", to je slika i prilika vaših "razlika" u odnosu na dps.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  26. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  27. #1395
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,355
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,707
    Thanked in
    1,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Bukvalno postoji zasebna tema na forumu o dps nepočinstvima, da ne pominjem da se na skoro svakoj temi pričalo o svemu što su sjbali. Uostalom, eto ti foruma od 2004. pa listaj šta je ko i kako pričao. Istorija ne počinje onamo đe i vaše znanje ili sjećanje. To što biste i dalje dominantno da pričate o dps vlastima dok zanemarujete da se vlast promijenila prije tri i po godine i da su nove vlasti odgovorne za ono što se od tada dešava, što vam odgovara snsizacija načina komunikacije i razmišljanja i što vam ne smetaju dps prakse kad ih sprovode "vaši", to je slika i prilika vaših "razlika" u odnosu na dps.
    Ja necu vise ni da mu odgovaram. Lik je ocigledno ostrasceni navijac DF-a. A navijanje za bilo koju politicku partiju, po mom misljednju osobu cini prilicno bezumnim bicem koje samo trosi kiseonik.

    Zamisli toga jada da mozak ne moze da ti procesuira da kritika na racun jedne partije ili osobe ne znaci prihvatanje druge.

    Ja bih cak bio srecan da je jedini. Nazalost je dosta takvih bezumnika na forumu. Sjecam se kampanje za americke predsjednicke izbore 2015. godine, gdje je svaka kritika ociglednog psihopate Trampa (za kojeg vise niko, pa cak ni najveci idiot ne smije da kaze nesto lijepo) znacila da podrzavas Hilari. Naravno, vecina tih ljudi se kasnije vratila u obliku teoreticara zavjere u vezi vakcina. Komunikacija sa takvim ljudima je manje-vise nemoguca.
    Last edited by VanjaTheMan; 23-11-23 at 08:27.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  28. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  29. #1396
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Vanja imamo temu za Ameriku i ne skreći sa teme više
    She is only here to annoy herself!

  30. #1397
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Neka si se otkrio odlično si sve ispuca ka iz AK-47 što ga Ristić nosi oko vrata sa majicom Putina.Lol.Najjače da se ne znaju akteri cijele ove priče aka Ristića.Sam se eksponira.

    Ne znam što ti je teško da prihvatiš da ja jesam u ženski rod,očito imaš neki problem sa ženama ja sa muškarcima nemam osim kad ozbiljno lažinjaju tad sa muškarcima ozbiljan problem imam ka i sa ženama,uostalom.I smanji tu histeriju,a pravo da ti rečem ne bi ja toliko obratila pažnju da nisi napao na dva člana ovog foruma koji su uložili sebe i na ovu i na druge teme da iznose činjenice i nisu nečiji korisni idioti niti su skloni teorijama zavjere.Od njih se ima što pročitati.Na šta bi ličilo ovo mjesto da takvih ljudi nema ka što su Vanja i ASC.

    I da,ono jes lažni pasoš ruski špijuni imaju lažne pasoše jer su lažovčine kad kreću u akciju a ti nastavi da braniš ruske špijunčine odlično ti ide ka što rekoh.I dalje stoji da imaš dupli nalog na forumu na jednu temu javno to piše da abera imaš povuka bi se nakon toga.Jer ko je u stanju da pravi dupli nalog neđe ko zna,ko to zna da mu se prilika da vjerovatno bi ima i dupli pasoš.Tako to ide.
    Ne života mi, baš me nisi razumjela, potpuno bez ikakvog zakulisnog cilja sam pitao... jer em sam noviji ,em te mijesam sa još jednim, dvojicom odje koji piše slične stvari o objektivnosti sa izvorima iz krajnje krajnje krajnje zavisnih izvora. Stvarno nemam života da ti pričam priče koliko je takve izvore pogrešno koristiti u suceljavanju nekih ideja na potpuno nebitnom forumu...samu sebe degradiras a nema potrebe jer nismo na nekom diplomatskom panelu na kojem moramo da pazimo šta ideološki smijemo reci ili ne.

    Dakle na ovim nebitnim mjestima poput foruma, imaš potpunu slobodu da izadjes iz ideoloških okvira i iskoristis izvore po slobodi i tako nam pokažeš da si nešto više od običnog "Amerika/Rusija su good guys" incela.
    Iskreno vjerujem da možeš, pogotovo što si na strani koja ima potpunu masmedijsku dominaciju na planeti, pa je bilo šta što neki rusofil uzme kao izvor ,potpuno obesmisljeno dok vi na vašoj strani imate jednog Herša koji je već nagrađivan za slične poduhvate.

    Ali ne, ti si ladno došla i bacila pred nas bellingcat u nadi da si pokazala potpunu raskoš u obradi ove teme. Jedna od najboljih tehnika da sama uočis koliko je to kontraproduktivno je da saslušas istu takvu "raskoš" na suprotstavljenoj strani, pa ako ti krajnje jadno zazvuči ova rečenica ..."Rusi ce u Kijev , pobili su im već 700 000 ljudi do sad, evo pogledaj,to kaže Rybar"...automatski ćeš se sjetit svoje..."to kaže belingcat" i nikad više nećeš izgovoriti takvu sličnu konstrukciju.

    Greška, nemam ja ništa protiv Vanje ili Manje ali imam protiv "Krim će do Jula biti oslobođen"/"Putin će biti ubijen"/"Rusija ostala bez municije" koještarija koje snižavaju moždanu produktivnost čim ih pročitaš. Ko je smetao svim tim vedetama geopolitičkog promišljanja da zaključe da će Rusija gotovo sigurno pokušati da otvori drugi front(Hamas) koji će odvući Ameriku od Ukrajine i tako im oduvati i onu najmanju slamku za koju su se držali, da Ukrajina dobije rat nekom ogromnom, skoro nezamislivom slučajnošću(neki puč, unutrašnja revolucija ili smrt Putina od nekog karcinoma).
    Pa gospodo, djeluje da ćete se mnogo ranije susresti sa epilogom koji će ustvari pokazati da blage veze nije imalo to što ste pričali/prognozirali/analizirali. Ali ok, priznajem vam hrabrost da to napišete javno, stvarno treba ozbiljna hrabrost za takve poteze.
    A najgore u svemu će biti što ste time dozvolili da vas u toj ideološkoj biCi na forumu apsolutno ponize najgori rusofili sa dna kace, koji su svu svoju "analitiku" i prognozu bazirali na najpovrsinskijoj osnovi da "Rusija ne može izgubiti jer je čuva Bog" (karikiram).


    Što se tiče zadnjeg dijela tvog posta oko pasoša, nerazumljivo je, lažni pasoši za strane agente su nešto što bi trebalo biti lako razumljivo pa ti oko toga neću pomagati kao sa ovim iznad, snaći ćeš se sama.

    Eh da, pominjes neke duple naloge, ako kako mogu da dokažem, neka administracija kaže kako i ja sam spreman da to uradim i odma se samobanujem ako budu dupli nalozi,to je valjda fer i u znak izvinjenja za ono mijesanje da li si "muški/ženski pol" neće biti potrebe za tvojim izvinjenjem zbog lažnog etiketiranje oko duplih naloga.
    Last edited by HighCastle; 23-11-23 at 16:24.

  31. #1398
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    Nemam ja nikakve ideologije no lijepo ne okolišaj i odgovori jel jedinica GRU čiji su ova dva pripadnika u taj datum ođe htjela da napravi nered?Da ili ne.Jednostavno.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  32. #1399
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ipak sam bila okrutna u postu prema Bugarima jer su oni najveće traume prošli od KGB propagande kad su ih isti iz štaba (Kremlja) optužili da su da bi se odvojili od njih (uslov) proširili HIV virus po bliskom istoku što su im Ameri dali.To sam potpuno smetnula sa uma koliko debila ima na ovoj planeti da su u to povjerovali.

    A i kad sam razmišljala o ovom slučaju đe sve očigledno za ova dva operativca Kremlja da ljudi đe imaju sve što bi uraši rekli crno na bijelo ne vjeruju da su to ta dva operativca zanemarujući činjenicu da ko zna u koji procenat stanovništva ne pali mašinu na crveno slovo recimo da ih neki jad zbog toga ne bi naša a ima i dobar procenat što vjeruje u storiju operacije Denver iz ugla KGB-a ka i da je korona izmišljeni virus i da je Rusija napala Ukrajinu zbog bio-laboratorija.Da nije tragedija bila bi češća parodija.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    haha ko će joj otkriti da i sad u CG/Srb/Americi/Maliju/Njemačkoj/Nikaragvi, Jemenu, Francuskoj, Engleskoj ima daleko više od ta dva ruska špijuna, u svakom trenutku od ovih nekoliko decenija od završetka ww2.
    E zamisli, bila dva špijuna u neku državu. Čim ti bude jasnije da u CG i sad operiše daleko više od ta dva koja su po tebi ključni dokaz puča, biće ti jasno koliko kiksaš ali nisam zbog toga na ovom postu nego da iskoristim i ovdje da ti uputim izvinjenje za ovo mijesanje pola, stvarno nije bila nikakva zla namjera a kad sam kod toga, ako oces mogu ti i napisati zašto sam to uopšte i pomenuo inicijalno.


    Da ti skrenem pažnju da je Rusija IZMEDJU OSTALOG u Ukrajinu ušla bas i zbog tih labaratorija pa ti je potpuno outdated uključivati taj dio kad oces namjerno da ironises ili karikiras...jer ima ljudi koji o tome znaju barem level iznad tvog, pa će ti kao odgovor na tvoj nivo informisanja o ovoj temi sa lazovskih presova (za to služe,jer se obraćaju širokoj laickoj javnosti) poput ovog⬇️


    ...zalijepiti svjedocenje Nulandove pred organima ,pred kojim nema lagi lagi, jer se na osnovu tih svjedocenje i izlaganja donose zaključci i kreiraju strategije ⬇️



    Upravo o ovome sam ti pričao u onom postu na drugoj temi, prioritiziraj svoje izvore pa ih opet filtriraj jer si na jako lošem putu.

  33. #1400
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,563
    Thanks Thanks Given 
    15,410
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    2,782 Posts

    Default

    To sa miješanjem pola ima sa tvojom prirodom đe si u post napisa da sam znao da je žensko i to da se žensko razumije (tvoje viđenje suprotnog pola) samo u parafraziram šampone za kosu.I da, taj tvoj post zabilježen (kao dokaz)i kao odraz kako pripadnici muškog roda pojedini misle u šta bi "žensko" trebalo samo da zalazi i dokle "ženskoj" ide intelekt.A sad da pređemo na stvar jer si nekako i ti sam uspio da "prevaziđeš" sopstvenu prirodu (to oko dijaloga sa ženama na neke teme) i vratimo se na ovo oko bio-laboratorija.Pa to je stara sovjetska tehnika koju je KGB učio tada zove se "dezinformacija".Istu taktiku uče sadašnji pripadnici FSB-a.Rusija ima fabriku trolova.
    Za sve navedeno mogu solidno da postavim dokaz jer je javno dostupno ko oće da uloži zeru intelektualnog napora o vidi o čemu se radi.

    Nego,veliš Rusija ušla u Ukrajinu zbog bio-laboratorija to sve objašnjava oko tvog pisanja.I da te opet vratim na temu zašto je Kremlj poslao dva operativca GRU-a (onda) u Crnu Goru?



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 56 of 57 FirstFirst ... 646525354555657 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •