Page 23 of 119 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast
Results 551 to 575 of 2973

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #551
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Meni su 2-3 drugarice na vape prešle ,drug mi je jedan probao ali su ga previše kompleksi pucali pa se vratio na cigare.Nidje ja goreg naroda gledao nisam nego kod nas.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  2. #552
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja nema dana da ne moram nekome da objasnjavam kako to funkcionise, kako se puni, kako radi... uuuuuh

  3. #553
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,138
    Thanks Thanks Given 
    5,163
    Thanks Thanks Received 
    2,497
    Thanked in
    1,343 Posts

    Default

    Meni se fucka shto ce ko mislit.
    ...

  4. #554
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,569
    Thanks Thanks Given 
    2,872
    Thanks Thanks Received 
    4,823
    Thanked in
    2,537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Daleko smo mi od svijeta. Pitam se sprda li se neki Englez sa drugim Englezom sto nosi tu "smijesnu spravu"
    A e... krijuci pare da ih ko ne vidi od sramote... Pitam se koliko ce jos godina proc' dok pogledi kod nas ne budu ovako ostri ka' sto su 'danas'...

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Castro javi se, Castro javi se , prijem...
    Nisam ja pao, prodjoh nekako

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Meni su 2-3 drugarice na vape prešle ,drug mi je jedan probao ali su ga previše kompleksi pucali pa se vratio na cigare.Nidje ja goreg naroda gledao nisam nego kod nas.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Cudno je sto se ne cudim prici.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #555
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post



    Nisam ja pao, prodjoh nekako
    A dobro je, već sam se zabrinuo ... :P

  6. #556
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,569
    Thanks Thanks Given 
    2,872
    Thanks Thanks Received 
    4,823
    Thanked in
    2,537 Posts

    Default

    Ljudi, planiram da uzmem jos jedan mod.

    Za sad imam samo eVic VTwo Mini i radi posao.

    Ali je vec padao vise puta i ocu da imam 'backup' da se ne nadjem u skripcu ako rokne u skorije.

    Planirao sam da uzmem identican (mozda druga boja) ali sad razmisljam da ipak uzmem neki bolji (a da opet bude slican).

    Neke preporuke?

    Za sad razmisljam da uzmem Cuboid 150W jer mu je on najslicniji a rekao bih da je nesto bolji u svim segmentima. Baterija mi nije veliki problem ali definitivno moram da zamjenim bateriju jednom na dan pa vjerujem da sa Cuboid-om ne bi imao taj problem jer on koristi dvije baterije te bi sa njima lagano mogao cijeli dan da parim bez da razmisljam o zamjeni baterija... Konekcija je ista (510) pa bi mogao da koristim isti Doggy 2k16 koji koristim na eVic VTwo Mini...

    Cijena je vidim nekih 40-ak doloresa sto je ok i neznatno veca od ovog prethodnika koji imam trenutno.

    Misljenja?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #557
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Cuboid 150W kako sam cuo cesto ima problema sa vratim za bateriju. Bolje uzmi joyetech primo ili neki noviji njihov mod.

  8. #558
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,569
    Thanks Thanks Given 
    2,872
    Thanks Thanks Received 
    4,823
    Thanked in
    2,537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Cuboid 150W kako sam cuo cesto ima problema sa vratim za bateriju. Bolje uzmi joyetech primo ili neki noviji njihov mod.
    Gledao sam par review-a i citao jos vise i nigdje ne vidjeh da se pominje problem sa vratima za bateriju...

    Misljah da je Primo stariji od Vtwo-a ali izgleda nije...

    Ne bih da bude neki monstruozni mod po pitanju velicine/tezine.

    Od ovoga (eVic Vtwo Mini) tesko da moze manje ali ne bih ni one monstrume sa 3 baterije koji se jedva hvataju u ruke.. Cuboid izgleda malko visociji i malko deblji ali i dalje prihvatljivo...

    Koji su im to noviji koje bi preporucio?

    P.S. Jos jedan koji gledam da se dosta preporucuje a blizu tog cjenovnog ranga je Smoktech SMOK Alien 220W. I on je sa dvije baterije.. Nije Joytech pa bi mozda trebalo malo vremena da se naviknem ali je mozda bolji od pomenutih...
    Last edited by Fidel Castro; 12-03-18 at 20:21.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #559
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ima manjih i od Vtwo Ja imam Eleaf istick pico neuporedivo je manji. Noviji modovi od Joyetecha... Ima nekoliko modela Primo, Espion im je zanimljiv mod mada i masivan, imas i cubid tap, cuboid lite... Obrati paznju i na Smok modove ima modela sa 2 baterije koji su bas kompaktno spakovani. Ja inace ne volim nista gdje ide preko jedne baterije. Ima sad masu novijih modova u koje ide 20700 ili 21700 baterija ciji se kapaciteti krecu po 4000-5000mAh sto daje autonomiju kao mod sa 2 baterije. Meni se svidio eleaf pico sa tom baterijom, mali kompaktan...

  10. #560
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Joytech je kod mene na crnoj listi po pitanju tankova i atomizera. Većega smeća vampiri nisu gledali od Cubisa , sad vidim da se svi masovno žale na prskanje, pljuckanje, preplavljivanje , prije 10 min sam napunio usta sa acroleinom i to na malu snagu, jednostavno je atomizer ostao bez tečnosti a tank na 1/3 70:30vg. Srećom da nisam bio u DTL-u pa sam prvo povukao u usta. Pi kako se zajebah sa ovim govnetom, pi!
    Razmišljam o ovoj varijanti, pošto su se i atomizer a bogumi i glave od Kamrija pokazale kao TOP u odnosu na ovog Cubisa, da fino naručim za 23 ojra još jednu lulu pa da za lulu imam 2 baterije a jedan atomizer nakačim trajno na evic mini. To mi se čini kao dobitna kombinacija.
    Last edited by Tivatech; 12-03-18 at 20:50.

  11. #561
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Jbga kad ne citas sta se pise. Nemam iskustvo sa tim atomizerom, ali zato sa sigurnoscu tvrdim da za nekoga ko pocinje ne postoji bolji atomizer od joyetech ego one ili joyetech tron, isti su im grijaci ista konstrukcija, mogu fabricki grijaci, grijaci koji se premotavaju, moze dtl moze mtl...

  12. #562
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Evo ti poklanjam ovaj Cubis pa stekni iskustvo

  13. #563
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Mijenjaj to sa nekim za ego one mega ili tron

  14. #564
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Naručio sam ovo https://www.aliexpress.com/item/Elec...311.0.0.MerGCw. postNL je seller ship. method.
    Nemam ja zamjerki na mod, samo je ovaj atomizer promašaj.
    Ne mijenjam ništa, ako ga hoćeš poklanjam ti ga.

  15. #565
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Sto biste mi preporucili kao profesionalni "Vaperi" ? Mislio sam da uzmem nesto od ovoga E-joya jer ga ima kod nas ali nije konacno mozda i porucim nesto preko net-a, bitno mi je da dugo traje ta baterija i da mi se ne zavrti svijes' da uvucem dim a da izdahnem nista , znaci da imam osjecaj kao kod obicne cigarete sto se "dima" tice, a kod ukusa i kolicine nikotina to cu sam eksperimentisati pa cu vidjet sto mi odgovara ali definitivno planiram da predjem na ovo, treba mi preporuka za dobar uredjaj u odnosu cijena/kvalitet i neki uput u sve ovo - sto da gledam pri kupovini jer do sad sam imao priliku samo da vidim ljude kako koriste ovo a jos nisam probao... Bih da se okanim cigareta i koliko toliko okrenem "zdravijoj" soluciji kad ih vec ne mogu baciti... Svaki savjet je dobrodosao...

  16. #566
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Hvala, dacemo ga nekome kome je potreban ja trenutno imam preko 20 atomizera ne znam ni sto s njima da radim a ne jos da se smaram sa cubisom Ovo sto si narucio je odlican komad opreme i sigurno ces biti zadovoljan. Naruci jos pakovanje clr grijaca znatno bolji su od ovih cl sto dolaze sa njom, i to ti preporucujem da uzmes od 1 Ohm, manji im je protok vazduha i namijenjeni su za mtl.

  17. #567
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Sto biste mi preporucili kao profesionalni "Vaperi" ? Mislio sam da uzmem nesto od ovoga E-joya jer ga ima kod nas ali nije konacno mozda i porucim nesto preko net-a, bitno mi je da dugo traje ta baterija i da mi se ne zavrti svijes' da uvucem dim a da izdahnem nista , znaci da imam osjecaj kao kod obicne cigarete sto se "dima" tice, a kod ukusa i kolicine nikotina to cu sam eksperimentisati pa cu vidjet sto mi odgovara ali definitivno planiram da predjem na ovo, treba mi preporuka za dobar uredjaj u odnosu cijena/kvalitet i neki uput u sve ovo - sto da gledam pri kupovini jer do sad sam imao priliku samo da vidim ljude kako koriste ovo a jos nisam probao... Bih da se okanim cigareta i koliko toliko okrenem "zdravijoj" soluciji kad ih vec ne mogu baciti... Svaki savjet je dobrodosao...
    Evo ti na brzinu jedan jeftin a odlican pocetnicki komplet https://www.aliexpress.com/item/Orig...ceBeautifyAB=0

    Uz ovo uzmi i sledece https://www.fasttech.com/p/2332700
    i miran si

  18. #568
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Evo ti na brzinu jedan jeftin a odlican pocetnicki komplet https://www.aliexpress.com/item/Orig...ceBeautifyAB=0

    Uz ovo uzmi i sledece https://www.fasttech.com/p/2332700
    i miran si
    Hvala za odgovor! Cijenim svaki savjet, nov sam u ovome, vidim da je ovo "free shipping" za Montenegro a i nije skupo THX! Ako ima jos neko neki savjet shibajte slobodno ovdje ili na PM... Da se micem sa 2 paklice dnevno cigareta jer se nagrdih i sebe i sve oko sebe...
    Last edited by nemam ti kad; 14-03-18 at 19:06.

  19. #569
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Sa ovim nemas greske, a i ako se vratis cigarama nisi neke velike pare bacio

  20. #570
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Hvala, dacemo ga nekome kome je potreban ja trenutno imam preko 20 atomizera ne znam ni sto s njima da radim a ne jos da se smaram sa cubisom Ovo sto si narucio je odlican komad opreme i sigurno ces biti zadovoljan. Naruci jos pakovanje clr grijaca znatno bolji su od ovih cl sto dolaze sa njom, i to ti preporucujem da uzmes od 1 Ohm, manji im je protok vazduha i namijenjeni su za mtl.
    Ovo sam naručio samo za emergency situation u slučaju da izađem bez vapa da imam nešto u autu da ne dođem u iskušenje i zapalim smrdušu .
    Ove sam već naručio 5pcs/lot Original Joyetech CL Pure Cotton Head 0.5ohm/1.0 ohm replacement Coil for ego one v2/ego one mega v2

    Price:US $8.50 / lot od 1.oma. Jesam početnik ali nisam neiskusan kad je potrošni materijal u ptanju.
    Last edited by Tivatech; 12-03-18 at 21:45.

  21. #571
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Što sam primjetio, da se subomske glave na visokim snagama ponašaju prema nikotinu kao u cigaretama, jednostavno ga spale i unište, isto se događa i sa smrdušama , veći dio nikotina koji se nalazi u cigareti bukvalno sagori. Ali kad subomskoj glavi smanjiš snagu, 8mg te junački mlatne. Kome nije značajna ogromna količina pare ovo bi moglo da koristi u pripremi tečnosti.

  22. #572
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Ove sam već naručio 5pcs/lot Original Joyetech CL Pure Cotton Head 0.5ohm/1.0 ohm replacement Coil for ego one v2/ego one mega v2

    Price:US $8.50 / lot od 1.oma. Jesam početnik ali nisam neiskusan kad je potrošni materijal u ptanju.
    Ako ti vec nisu poslali otkazi i uzmi clr isto 1 Ohm

  23. #573
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,569
    Thanks Thanks Given 
    2,872
    Thanks Thanks Received 
    4,823
    Thanked in
    2,537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ima manjih i od Vtwo Ja imam Eleaf istick pico neuporedivo je manji. Noviji modovi od Joyetecha... Ima nekoliko modela Primo, Espion im je zanimljiv mod mada i masivan, imas i cubid tap, cuboid lite... Obrati paznju i na Smok modove ima modela sa 2 baterije koji su bas kompaktno spakovani. Ja inace ne volim nista gdje ide preko jedne baterije. Ima sad masu novijih modova u koje ide 20700 ili 21700 baterija ciji se kapaciteti krecu po 4000-5000mAh sto daje autonomiju kao mod sa 2 baterije. Meni se svidio eleaf pico sa tom baterijom, mali kompaktan...
    Pa znam da ima i manjih ali mi ova velicina nije problem, samo ne bih nesto znatno vece/teze.

    Kad pominjes Smok, sta kazes na ovaj sto sam ja pomenuo - Smoktech SMOK Alien 220W ?



    Ne bih dalje da mijesam baterije. Ostao bi na 18650 pa makar i koju vise koristio. Trenutno ih imam 4 komada (2x Samsung + 2x Sony VTC6) a nije mi problem nabavit' i jos jedan set od 2 ako zaFali...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #574
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ako ti vec nisu poslali otkazi i uzmi clr isto 1 Ohm
    jesu, ali nije neki nepodnošljiv trošak da ne naručim i CLR.

  25. #575
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pa na ovaj alien sam prije svega i mislio. Smok je odlicna firma, ja imam dva njihova moda, rade vrhunski. Jedini problem kod modova sa dvije baterije je sto onavezno muras imati externi punjac, na punjenje u modu zaboravi

Page 23 of 119 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •