Page 5 of 33 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 818

Thread: Prva Crnogorska Liga - Sezona 2006/2007

  1. #101
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    eeee ovakva nam je i drzava.ima ljudi koji mogu da rade sto god oce i za tone odgovaraju.sad me zivo interesuje sto ce savicevic da uradi???da vidimo smije li izrec kaznu Zeti...ukoliko kazna izostane mogu da se pos*ru u ovo nase prvenstvo.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a naravno da ce da bude kaznjena, rajo je fukara obicna, sudija mihaljevic je i extra momak i dobar sudija, a to sto taj bravuljan tripuje je stvarno za razmatranje....

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    rajo bozovic ladno ugazi nekoga nakon utakmice i ladno izjavi "izbio sam ga zbog drugog...." i nikom nista.... ma na sto nama lici sport..... uh
    a pri tome ga nacelink moli, ali moli da udje u kola, bash bi nekog od nas policija molila no bi ka po pranju po nama, pix
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #104
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    In A Wordless Chamber
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njega da kazne? Jes, ka' sto cu ja da ga kaznim.

    2Nihil: Koliko se sjecam, Zeta je igrala bas na ovom ozloglasenom gradskom stadionu svoju evropsku utakmicu? Bas su se pokazali dobro u Evropi...izgleda da nije Rajo pushtio korijene do tamo jos...

    ***************
    Last edited by DIDI; 03-09-06 at 17:01. Reason: malo kulture nije na odmet
    Reality is overrated.

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a pri tome ga nacelink moli, ali moli da udje u kola, bash bi nekog od nas policija molila no bi ka po pranju po nama, pix
    ne bi me cudilo da su na pice posli kad je usao

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [neurosong] View Post
    Njega da kazne? Jes, ka' sto cu ja da ga kaznim.

    2Nihil: Koliko se sjecam, Zeta je igrala bas na ovom ozloglasenom gradskom stadionu svoju evropsku utakmicu? Bas su se pokazali dobro u Evropi...izgleda da nije Rajo pushtio korijene do tamo jos...

    ***************
    hahahaha tacno tako

  7. #107
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    A sto Zeti opstina ne gradi stadion? Buducnost godinama nema nikakve rezultate, a Zeta zadnje dvije godine ima odlicne. Ocigledno da je nekome u interesu da od Buducnosti napravi profitabilno sportsko preduzece, bez konkurencije u CG. ...

    Samo se ti drzi politickih tema i sve ce biti OK!

  8. #108
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rajo je zaprijetio da ce da istupe iz lige,pa neka mu je srecan put i nikad se ne vratio!

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno ih treba zestoko kaznit zbog ovoga...
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Rajo je zaprijetio da ce da istupe iz lige,pa neka mu je srecan put i nikad se ne vratio!
    Pa neka prijavi ekipu sledece godine na zetske igre
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rajo, ako se naljuti napravice svoju ligu pa ce Zeta biti i prva i druga i treca...

  12. #112
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A sampion lige ce ici direktno na Zetske Igre dok ce drugoplasirana razigravati za Zetske igre sa Botunom, Mahalom ili Ljesanskom Nahijom zavisno od zrijeba...

  13. #113
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    In A Wordless Chamber
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zvace se FK RAJO
    Reality is overrated.

  14. #114
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Taman ce Mogren u UEFA kup :devil:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  15. #115
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bi ih izbacio u drugu ligu sa -30 bodova :mrgreen:

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nihil molim te drzi se politike i ne ispadaj smijesan sa ovakvim komentarima, jer da i malo pratis fudbal u zadnje 2 3 godine, znao bi kako je zeta dosla do rezultata i ko je rajo u fudbalu, kakav mocnik!

    ps: i ne trudi se da mi odgovaras, dok ne budes imao argumenata!


    sto se tice tekme, zecani su se bas pokazali domacinski
    Oli ti probati reci nesto o tome zasto se ovi iz Zete bune protiv tacno odredjenog sudije i zasto im ekipa daje upravo tog sudiju? Mislis u Buducnosti nema mocnika koji muvaju, i to sa mnogo vecim parama nego Zeta, uz to se radi o opstinskim parama. Inace, kad govoris o argumentima onda ih napisi. I ne trudi se da mi odgovaras ako mislis da se svadjas ka i na politici.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    procitaj malo novine, pogledaj malo sportske emisije na tv-u, pa ces saznati da su jedino iz zete znali ko je sudija za danasnji mec, i to jos u utorak,
    a svi malo bolji poznavaoci fudbalskih desavanja su upoznati u tome sto rajo moze i sto radi sa sudijama!
    da ti nije malo apsurdno da internacionalni sudija smeta raju? i raspitaj se malo, kolike su plate igracima, premije, dal kasne i slicno, pa onda pricaj da l su opstinske ili slicno, posto da opstina daje toliko para koliko ti izmisljas, buducnost bi cvjetala, mogla bi da dovede koga hoce i slicno

    ps: zamolio sam te jednom da se batalis politike odje pa ako neces, ja cu nac nacin
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ometanje sportskih manifestacija i javnih skupova je kaznjivo pa bi Raja trebalo malo trebalo po slovu zakona ili policija samo tako tretira Varvare kad bacaju petarde? Osilio se Rajo previse i krajnje vrijeme je da osjeti reperkusije pravne drzave.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rajo je trenutno u aps, a zecani pred mup
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    procitaj malo novine, pogledaj malo sportske emisije na tv-u, pa ces saznati da su jedino iz zete znali ko je sudija za danasnji mec, i to jos u utorak,
    a svi malo bolji poznavaoci fudbalskih desavanja su upoznati u tome sto rajo moze i sto radi sa sudijama!
    da ti nije malo apsurdno da internacionalni sudija smeta raju? i raspitaj se malo, kolike su plate igracima, premije, dal kasne i slicno, pa onda pricaj da l su opstinske ili slicno, posto da opstina daje toliko para koliko ti izmisljas, buducnost bi cvjetala, mogla bi da dovede koga hoce i slicno

    ps: zamolio sam te jednom da se batalis politike odje pa ako neces, ja cu nac nacin
    Ajde navedi sta to pise u novinama i u kojim, navedi i sta se govori u emisijama i kojim, pa reci zasto se buni Zeta protiv sudije? Nisi napisao nikakav argument vec samo "citaj ovo, gledaj ono, pitaj ovog-onog" ... Napisi tacno zbog cega se Zeta buni protiv sudije. Da li se boji da ce izgubiti? Da li je potplatila sve sudije, pa onda trazi bilo kojeg drugog osim ovog? Zbog cega se to FK Zeta buni?
    Sto se tice politike, ja mislim da je ona glavni krivac sto se desavaju ove stvari u sportu. Mislis li ti da to sto se desava ima veze sa sportom?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ajde navedi sta to pise u novinama i u kojim, navedi i sta se govori u emisijama i kojim, pa reci zasto se buni Zeta protiv sudije? Nisi napisao nikakav argument vec samo "citaj ovo, gledaj ono, pitaj ovog-onog" ... Napisi tacno zbog cega se Zeta buni protiv sudije. Da li se boji da ce izgubiti? Da li je potplatila sve sudije, pa onda trazi bilo kojeg drugog osim ovog? Zbog cega se to FK Zeta buni?
    Sto se tice politike, ja mislim da je ona glavni krivac sto se desavaju ove stvari u sportu. Mislis li ti da to sto se desava ima veze sa sportom?
    zasto komentarises nesto sto ne pratis??? da ti ja prepricavam sto se desavalo evo 3 4 dana, kako da ne!
    i jes ovo su crnogorci protiv srba i dps protiv opozicije, zavrsio si prepisku na ovom topiku sa ovakvim pisanjem, ako hoces normalno pisati a ne pisati sto ti padne na pamet i teorije zavjere, slobodno, ako ne ....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    zasto komentarises nesto sto ne pratis??? da ti ja prepricavam sto se desavalo evo 3 4 dana, kako da ne!
    i jes ovo su crnogorci protiv srba i dps protiv opozicije, zavrsio si prepisku na ovom topiku sa ovakvim pisanjem, ako hoces normalno pisati a ne pisati sto ti padne na pamet i teorije zavjere, slobodno, ako ne ....
    Vidji, ja pratim koliko pratim, a da znam sve ne znam i ako ti znas nesto sto ja ne znam reci. To sto se prica svodi se na namjestanje utakmica, a stvar je kuliminirala valjda u onoj utakmici kada je Zeta dala go iz ocigledno opsajda, kada su igrali po onom glibavom terenu. Nakon toga je uprava Buducnosti pozvala igrace da na puste teren. Da li se sada radi o istoj stvari samo u obrnutom smjeru? Ako nije, ti reci sta je?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Vidji, ja pratim koliko pratim, a da znam sve ne znam i ako ti znas nesto sto ja ne znam reci. To sto se prica svodi se na namjestanje utakmica, a stvar je kuliminirala valjda u onoj utakmici kada je Zeta dala go iz ocigledno opsajda, kada su igrali po onom glibavom terenu. Nakon toga je uprava Buducnosti pozvala igrace da na puste teren. Da li se sada radi o istoj stvari samo u obrnutom smjeru? Ako nije, ti reci sta je?
    ne iz ofsajde nego rukom!! ne radi se nikako o obrnutoj stvari, buducnost igra najcisti fudbal (bez delegiranja sudija i namjestanja 3 za 3) zadnje 3, 4 god, e zamisli ti uprava zete sazna prije svih ko ce da sudi mech, a posto je to derbi cg, zeta - buduc, naravno da ce nashe najbolje sudije da ga sude, to je logichno, i treba da sudi internacionalni sudija, znaci sudija kojeg prate ne iz cg kuce fudbala nego iz evropske, i to raju ne odgovara, pa jel znas zasto? jer ne moze da ima uticaj na njega, i prethodnih godina je delegiran nas najbolji sudija, pa je dva puta odbijao da sudi, i to su razlozi bili presmijesni!
    e sad raju posto ima veoma podmladjenu ekipu ne odgovara da buducnost dobije, pa izmislja da buducnost ima dil sa sudijama, govori da dejan savicevic ima dil i da pomaze buducnosti, a sve to zbog toga sto se neko napokon sjetio da napravi reg prvenstvo, da nema sudjenja neregularnog i slicno
    eto ti za primjer prvo kolo, kom -zeta, sudija nije svirao ocigledan penal za kom, pa je sad maknut sa liste (ili ima suspenziju na nekoliko meceva)

    nekome ne odgovara regularno prvenstvo, pa se ponasa bahato, prijeti policiji da ako ga taknu svi ce metak da dobiju, i slicno, mora da neki zive i dalje u 90 god, kad se sve moglo na silu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nihile eno sam citirao najjaci Rajov argument da je sudija dobar ali nije svjestan koliko je vezan za Buducnost. Mislim da je super sto se ovo desilo jer ce Savicevic i novo rukovodstvo imati priliku da pokazu da li stvarno oce da ociste fudbal od Raja i njemu slicnih.

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    rajo je trenutno u aps, a zecani pred mup
    Il ce Rajo ubit nekog il ce bit obrnuto
    She is only here to annoy herself!

Page 5 of 33 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 74
    Last Post: 08-12-10, 08:48
  2. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  3. CNP ~ Sezona 2006/2007 ili neka od sledecih
    By JungleBoy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 6
    Last Post: 26-11-06, 16:05
  4. Thms
    By kIkICa in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 25
    Last Post: 15-04-05, 11:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •