Page 2 of 33 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 818

Thread: Prva Crnogorska Liga - Sezona 2006/2007

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kako sta ograniceni ljudi...kad bi ukapirali da nije rijec samo o ta 2 eura....


    kompletna uprava sutjeske ne radi za dobro kluba no za njihovo dobro....prosle sezone su bili 1 u 2-oj ligi i taman kad je borba za 1 mjesto bila na vrhuncu uprava je odlucila da otkaze nekim igracima na sta se kompletan tim pobunio i sutjeska je do kraja seozne igrala u kombinovanom sastavu (pioniri petilici) i sa 1-pg pala na neko 5,6 mjesto cini mi se.....uglavnom sve je bilo po novinama i na kraju su svi prvotimci nasli druge angazmane..... (ka' Harcester)
    ...

  2. #27
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smijesno je to sto se ovdje pojavljuju nekakvi kvazi-znalci, koji uzgred nijesu tri puta bili na stadionu, a koji su odmah opalili po ovoj nasoj, novoj Prvoj ligi...
    Svjesni smo svi mi da nikada necemo imati Bundesligu, stavise, da ce i grcki sampionat biti 'domaci zadatak' za to nase prvenstvo, no, kakvo je da je - nase je... A, da je lose, ili pak, losije nego proslogodisnja Meridian Superliga, to nikako ne moze stojati... A ovima, koji zale za tom 'ultra-jakom' ligom, toplo savjetujem da, prvo pogledaju rezultate Partizana, ili mozda pak Mladosti iz Apatina iz prvog kola, pa da se i sami uvjere da je ova 'suplja' crnogorska liga, ipak, korak naprijed ka ozdravljenju naseg fudbala... Uostalom, posjete u prvom kolu su sve rekle - imali smo bolji prosjek od Albanije, Bosne i Hercegovine, a Hrvati i Srbi su imali prosjek publike po mecu jaci od naseg za 100-ak gledalaca...
    Vjerujem da cete se i vi jednog dana dozvati pameti i da cete odrasti... Da ce doci dan kada cete i vi reci - 'ipak je to moj tim, dacu ta 2 eura'...

    http://crnagora.forumer.com

    Cheers!

  3. #28
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TartanArmy
    Smijesno je to sto se ovdje pojavljuju nekakvi kvazi-znalci, koji uzgred nijesu tri puta bili na stadionu, a koji su odmah opalili po ovoj nasoj, novoj Prvoj ligi...
    Svjesni smo svi mi da nikada necemo imati Bundesligu, stavise, da ce i grcki sampionat biti 'domaci zadatak' za to nase prvenstvo, no, kakvo je da je - nase je... A, da je lose, ili pak, losije nego proslogodisnja Meridian Superliga, to nikako ne moze stojati... A ovima, koji zale za tom 'ultra-jakom' ligom, toplo savjetujem da, prvo pogledaju rezultate Partizana, ili mozda pak Mladosti iz Apatina iz prvog kola, pa da se i sami uvjere da je ova 'suplja' crnogorska liga, ipak, korak naprijed ka ozdravljenju naseg fudbala... Uostalom, posjete u prvom kolu su sve rekle - imali smo bolji prosjek od Albanije, Bosne i Hercegovine, a Hrvati i Srbi su imali prosjek publike po mecu jaci od naseg za 100-ak gledalaca...
    Vjerujem da cete se i vi jednog dana dozvati pameti i da cete odrasti... Da ce doci dan kada cete i vi reci - 'ipak je to moj tim, dacu ta 2 eura'...

    http://crnagora.forumer.com

    Cheers!
    Apsolutno podrzawam...!!!!!
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TartanArmy
    Smijesno je to sto se ovdje pojavljuju nekakvi kvazi-znalci, koji uzgred nijesu tri puta bili na stadionu, a koji su odmah opalili po ovoj nasoj, novoj Prvoj ligi...
    Svjesni smo svi mi da nikada necemo imati Bundesligu, stavise, da ce i grcki sampionat biti 'domaci zadatak' za to nase prvenstvo, no, kakvo je da je - nase je... A, da je lose, ili pak, losije nego proslogodisnja Meridian Superliga, to nikako ne moze stojati... A ovima, koji zale za tom 'ultra-jakom' ligom, toplo savjetujem da, prvo pogledaju rezultate Partizana, ili mozda pak Mladosti iz Apatina iz prvog kola, pa da se i sami uvjere da je ova 'suplja' crnogorska liga, ipak, korak naprijed ka ozdravljenju naseg fudbala... Uostalom, posjete u prvom kolu su sve rekle - imali smo bolji prosjek od Albanije, Bosne i Hercegovine, a Hrvati i Srbi su imali prosjek publike po mecu jaci od naseg za 100-ak gledalaca...
    Vjerujem da cete se i vi jednog dana dozvati pameti i da cete odrasti... Da ce doci dan kada cete i vi reci - 'ipak je to moj tim, dacu ta 2 eura'...

    http://crnagora.forumer.com

    Cheers!

    ja nijesam uporedjivao kvalitet crnogorske lige (ako se o kvalitetu uopste moze i govoriti) sa meridijan ligom.....

    da nije puno losija nije,ni tu meridijan ligu nijesam pratio( bez ono sto sam procitao u novinama-tipa namjestena ova utakmica namjestena ona utakmica...)

    mislim da sam u mojem predhodnom postu naveo dosta razloga sto necu ici da pratim te utakmice.....
    ...

  5. #30
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ima neko logo FSCG zahvalan bi bio kad bi ga okachi neko odjenake!
    Ljakse

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

  7. #32
    lulo Guest

    Default

    Quote Originally Posted by majonez
    pfffff....zato i ne moze da nam uspije nista sto radimo...

    a sta to ti radis svega ti..?

    a ne radi se o 2 eura nego se radi o tome da to sto gledamo ne vrijedi ni 5 para i necu da placam da gledam amaterski fudbal, mogu da odem na neki poligon pa da gledam.. ne moramo imati stadion tipa nou camp i dresove i 50 000 navijaca ali mozemo imati bar profesionalne igrace i fer sudije. ja cu dati ribama u kladionicu da kupe burek a ti daj nekom lupezu koji ce uzeti pare od karata i nece kupiti burek nego ce otici nedje na rucak.. i naravno da cu navijati za tim iz mog grada!

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Opet plitka naklapanja :roll:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #34
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TartanArmy
    Smijesno je to sto se ovdje pojavljuju nekakvi kvazi-znalci, koji uzgred nijesu tri puta bili na stadionu, a koji su odmah opalili po ovoj nasoj, novoj Prvoj ligi...
    Svjesni smo svi mi da nikada necemo imati Bundesligu, stavise, da ce i grcki sampionat biti 'domaci zadatak' za to nase prvenstvo, no, kakvo je da je - nase je... A, da je lose, ili pak, losije nego proslogodisnja Meridian Superliga, to nikako ne moze stojati... A ovima, koji zale za tom 'ultra-jakom' ligom, toplo savjetujem da, prvo pogledaju rezultate Partizana, ili mozda pak Mladosti iz Apatina iz prvog kola, pa da se i sami uvjere da je ova 'suplja' crnogorska liga, ipak, korak naprijed ka ozdravljenju naseg fudbala... Uostalom, posjete u prvom kolu su sve rekle - imali smo bolji prosjek od Albanije, Bosne i Hercegovine, a Hrvati i Srbi su imali prosjek publike po mecu jaci od naseg za 100-ak gledalaca...
    Vjerujem da cete se i vi jednog dana dozvati pameti i da cete odrasti... Da ce doci dan kada cete i vi reci - 'ipak je to moj tim, dacu ta 2 eura'...

    http://crnagora.forumer.com

    Cheers!
    svaka tebi chast za ovo brate, potpuno se slazhem s tobom.

    * Srbija - kuća na promaji.

  10. #35
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lulo
    a sta to ti radis svega ti..?

    a ne radi se o 2 eura nego se radi o tome da to sto gledamo ne vrijedi ni 5 para i necu da placam da gledam amaterski fudbal, mogu da odem na neki poligon pa da gledam.. ne moramo imati stadion tipa nou camp i dresove i 50 000 navijaca ali mozemo imati bar profesionalne igrace i fer sudije. ja cu dati ribama u kladionicu da kupe burek a ti daj nekom lupezu koji ce uzeti pare od karata i nece kupiti burek nego ce otici nedje na rucak.. i naravno da cu navijati za tim iz mog grada!
    Nisam mislio na sebe,da ja radim nesto powodom situacije u neasem fudbalu,wec sta rade ljudi koji su zaduzeni za nas fudbal...Widi se (ko hoce da widi) mnogo pomaka na bolje i kopletna situacija je u expanziji...A sto se tice sudija i tu je primijetan pomak,ne neki drastican ali ja pomak...A da se i dalje muti sa sudijama,muti se...U prwom kolu dwojica sudija su dobili negatiwne ocjene,samo se nadam da im to nece biti jedina kazna,jer nema smisla da ekipa zbog necijeg hira gubi 3 bitna boda...

    A to da liga i neprofesionalni fudbaleri ne wrijede ni pet para,pokazuje broj posjetilaca na utakmicama wec par godina unazad tako da mi je ta prica nekako...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majonez
    A to da liga i neprofesionalni fudbaleri ne wrijede ni pet para,pokazuje broj posjetilaca na utakmicama wec par godina unazad tako da mi je ta prica nekako...

    mozda je prethodnih sezona bilo gledalaca na stadionu ali samo zete i buducnosti.....ostale timove (kao sto su ova moja Sutjeska i Celik) su pratile sacice entuzijasta.....
    ...

  12. #37
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce vam fudbal ici nizbrdo u nezavisnoj Crnoj Gori. Zasto?

    Pa zato sto vam je liga smesna - na gorem nivou od engleske Divizon 4 lige . Svako ko je iole talentovan zna da ne moze da se izgradi kao fudbaler igrajuci "derbi meceve" Celik-Zeta , pa ce zato posto poto pokusati vec sa 16-17 godina da ode u bilo koju jacu ligu.

    Time gledaoci nece zeleti da dolaze na stadione i to znaci da fudbal nece imati za koga da se igra.

    Vrzino kolo.

    Jaka liga je najbitnija stvar za izgradnju i napredak fudbalera. Bez toga nema nicega. Pa setite se samo koliko je kvalitetnih fudbalera na svetskom i evropskom nivou proizvela nekadasnja SFRJ fudbalska prva liga , a kako je sada.

    Tako da ne predvidjam bas svetlu buducnost toj vasoj ligi.
    Last edited by Boban156; 15-08-06 at 19:54.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ako nista drugo, nadam se da ce Dejo ispunit obecanje i da ce bit regularna, tj cista, sto se za Srbijansku nece moc rec jos narednih 10 godina. I aj poslom svojim da te zamolim, gledaj svoj posa'.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Mislim da ce vam fudbal ici nizbrdo u nezavisnoj Crnoj Gori. Zasto?

    Pa zato sto vam je liga smesna - na gorem nivou od engleske Divizon 4 lige . Svako ko je iole talentovan zna da ne moze da se izgradi kao fudbaler igrajuci "derbi meceve" Celik-Zeta , pa ce zato posto poto pokusati vec sa 16-17 godina da ode u bilo koju jacu ligu.

    Time gledaoci nece zeleti da dolaze na stadione i to znaci da fudbal nece imati za koga da se igra.

    Vrzino kolo.

    Jaka liga je najbitnija stvar za izgradnju i napredak fudbalera. Bez toga nema nicega. Pa setite se samo koliko je kvalitetnih fudbalera na svetskom i evropskom nivou proizvela nekadasnja SFRJ fudbalska prva liga , a kako je sada.

    Tako da ne predvidjam bas svetlu buducnost toj vasoj ligi.
    pffff....ne klapi leba ti....
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Sasvim na nivou Vase bez CZ i Partizana.
    She is only here to annoy herself!

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Jaka liga je najbitnija stvar za izgradnju i napredak fudbalera. Bez toga nema nicega. Pa setite se samo koliko je kvalitetnih fudbalera na svetskom i evropskom nivou proizvela nekadasnja SFRJ fudbalska prva liga , a kako je sada.
    Poredjenje ti i nije bas neko jer u toj ligi nije igralo bas mnogo klubova iz Crne Gore, a bilo je itekako dosta dobrih fudbalera. Na primjer jedan mali klub koji se zvao OFK Titograd vise je dao dobrih fudbalera nego sto Mladost iz Apatina ima navijaca, a to je vas prvoligas, ako se ne varam.

  17. #42
    lulo Guest

    Default

    e pa sa politikom usraste svaki topic..

  18. #43
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Poredjenje ti i nije bas neko jer u toj ligi nije igralo bas mnogo klubova iz Crne Gore, a bilo je itekako dosta dobrih fudbalera. Na primjer jedan mali klub koji se zvao OFK Titograd vise je dao dobrih fudbalera nego sto Mladost iz Apatina ima navijaca, a to je vas prvoligas, ako se ne varam.
    Verovatno nije igralo jer nisu imali kvalitet da igraju u istoj.

    Navescu samo neke igrace koje je proizvela ta nekadasnja SFRJ liga - Boban, Suker, Mijatovic, Savicevic, Prosinecki, Pancev, Jugovic, Stojkovic, Binic, i jos mnogi drugi .

    Tadasnji sampioni SFRJ su igrali u minimum cevrt finalu kupa evropskih sampiona, Crvena Zvezda ga je i osvojila tada - a ovi danasnji klubovi sa prostora ex. SFRJ ne mogu da prodju ni kvalifikacije danas. Sve je to rezultat slabih liga , za koje ne postoji interesovanje, slabo interesovanje prouzrokuje nedostatak novca za igrace , a igraci koji igraju takvu slabu ligu ne napreduju onoliko koliko bi stvarno mogli.

    U svakom poslu i sportu postoje talenti a da bi ti talenti dosli do izrazaja i stekli i pokazali kvalitet potrebni su im odgovarajuci uslovi za razvoj i napredak.



    Mislim da svako ko je vise od tri puta bio na stadionu moze da buide siguran da ti uslovi ne mogu da se porede sa onima koje nudi crnogorska prva fudbalska liga.

    No ko zna mozda ja gresim pa Zeta osvoji Ligu sampiona :lolblue:
    Last edited by Boban156; 15-08-06 at 22:40.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kralju topic je 'Prva Crnogorska Liga - Sezona 2006' tako da si promasio mjesto za jugo-nostalgiju i nabrajanje igraca iz tog wremena...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvezda rodjaci! Ja znam da se kad je Rudar igrao u prvoj ligi citave sezone mastalo o tekmi sa Zvezdom...

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nakon kaznjavanja sudija evo malo prica :-)
    FK ZETA REAGOVAO NAKON KAŽNJAVANJA SUDIJE IGORA JANKOVIĆA

    Hajka na Zetu u režiji Budućnosti

    Nakon što je komisija za analizu suđenja i selekciju sudija dala negativnu ocjenu sudiji Igoru Jankoviću, koji je dijelio pravdu u meču Kom -Zeta (0:1), i najavila dužu suspenziju arbitra iz Rijeke Crnojevića, javnosti se saopštenjem obratio Fudbalski klub Zeta. U saopštenju se kaže:
    “Ono što smo u FK Zeta pretpostavili prije početka takmičenja u Prvoj crnogorskoj ligi - da će svaki sudija koji bude objektivno sudio Zeti biti unaprijed proglašen za sudiju FK Zeta - pokazalo se kao tačno već u prvom kolu. Naime, utakmica na Zlatici Kom - Zeta još nije ni počela, a sudija Janković je već bio osuđen da dobije slabu ocjenu od svih struktura u sudijskoj organizaciji. Razlozi su providni i poznati - spriječiti FK Zeta da na kraju prvenstva bude prvak Crne Gore, a omogućiti drugim klubovima da u interesu jednog kluba lakše ostvare interes tog kluba, interes FK Budućnost. FK Zeta neće dozvoliti da pojedinci u sudijskoj organizaciji daju sebi za pravo da sudije smatraju kao robote i da je svaka greška namjerna, ako je uopšte greška, a ne da smatraju da je sudija prije svega čovjek koji ima pravo na nenamjernu grešku. Napominjemo da je i Strugar bio sudija i da je mnogo puta pogriješio nenamjerno.
    Ne želimo da branimo nikog pa ni sudiju Jankovića, ali smo sve više ubijeđeni da sudijsku organizaciju vode nestručni ljudi, a u ovom slučaju mislimo na komesara Strugara koji je bio na ivici da bude istjeran iz sudijske organizacije. Ako se ovakve ili slične stvari budu dešavale Zeti, bićemo primorani da se obratimo FS Crne Gore i njenom predsjedniku i tražimo zaštitu. Ako ni tu ne nađemo zaštitu, normalno, Zeta kao veliki crnogorski klub natjeraće Savez da promijeni komesara jer smatramo da je svaki klub važniji nego jedan komesar.
    Ako je savez mogao na inicijativu Budućnosti da maltene dekretom istjera sudiju Markovića i skine ga sa liste za ovu godinu, mi uvjeravamo fudbalsku javnost da će Zeta imati isto toliko snage i tražiti od ostalih klubova da podrže smjenu, odnosno, traže ostavku komesara za suđenje.
    Ne traži FK Zeta da joj niko ništa poklanja, niti ono što joj ne pripada, već traži ono što zaslužuje, a to će braniti svim fudbalskim i sportskim sredstvima i argumentima. Sve nas ovo podsjeća na jedno prošlo vrijeme kada je FK Zeta namjerno "gušena", kada joj nije dozvoljavano da izbori viši plasman, iako je sva fudbalska javnost vidjela i znala da je Zeta najbolja u okvirima Crne Gore. Mislili smo da je to vrijeme prošlo!?
    I na kraju, skrećemo pažnju još jedanput da su strukture u Komu pa i FK Budućnost, koji su bili prisutni utakmici Kom - Zeta 0:1, odnosno zvanična lica FK Kom i FK Budućnost, koji su jedna ekipa, po njihovim reakcijama prije i za vrijeme utakmice osudili sudiju Jankovića unaprijed.
    Tražimo od organa FS Crne Gore da povedu Disciplinski postupak i primjerno kazne, posebno trenera FK Kom kao glavnog inicijatora nereda u 78. minutu i fizičkog napada na sudiju Jankovića. Isto tako tražimo da se pokrene disciplinski postupak i protiv delegata utakmice Kom - Zeta, koji je dozvolio da u restriktivnom prostoru budu i sjede lica koja na to nemaju pravo, a među njima je bio i predsjednik FK Budućnost”, kaže se u saopštenju koje je potpisao predsjednik Skupštine FK Zeta Miodrag Raičković.



    DANAS ODGOVOR BUDUĆNOSTI

    Na pitanje “Vijesti” da prokomentariše navode u saopštenju FK Zeta, predsjednik UO Budućnosti Vladan Vučelić kazao je da će zvaničan stav po tom pitanju njegov klub saopštiti danas.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #47
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakve ironije! ostali klubovi bi trebali da traze zastitu od predsjednika Zete i njegovih prljavih radnji.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ja se nadam samo da ce Dejo uspjet da odrzi ligu cistom. Evo vec kaznjavaju sudije. Izgleda ga nijesu ozbiljno shvatali.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #49
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dejo GENIJE,Dejo Genije........................!!!!!!
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Gejo Denije

Page 2 of 33 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 74
    Last Post: 08-12-10, 08:48
  2. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  3. CNP ~ Sezona 2006/2007 ili neka od sledecih
    By JungleBoy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 6
    Last Post: 26-11-06, 16:05
  4. Thms
    By kIkICa in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 25
    Last Post: 15-04-05, 11:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •