Results 1 to 9 of 9

Thread: Montenegrin eXtremes

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Montenegrin eXtremes

    Sramota me sto ljudi predju pola svijeta da bi uzivali u extremnim sportovima i rekreativnim aktivnostima u Crnoj Gori, a mi odje ne znamo nista od toga, a jos ih manje praktikujemo..

    Zanimaju me vasa iskustva sa extremnim sportovima u nasoj zemlji, tj. sto ste od njih praktikovali, dje, i kakvi su utisci. Multimedija je uvjek dobrodosla, slike ili filmovi, svejedno

    I ono najvaznije, kako ste dosli do organizatora tih aktivnosti? Sa tim ljudima je veoma tesko stupiti u kontakt jer se takva drustva ne reklamiraju, vec ljudi kod njih dolaze "po preporuci"..

    Prednost imaju sledeci sportovi/aktivnosti, a sve ostale nisu na odmet:

    Paraglajding
    Padobranstvo
    Rafting
    Kanjoning
    Ronjenje (sve vrste)
    - just make me want it -

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mene je sramota da ti kao Crnogorac ne znas da svi ovi sportovi koje si naveo postoje u Crnoj Gori. Nego, najlakse je kritikovati.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Mene je sramota da ti kao Crnogorac ne znas da svi ovi sportovi koje si naveo postoje u Crnoj Gori. Nego, najlakse je kritikovati.
    a reci ti meni Crnogorce, kad vec znas, koji je to klub u CG koji se bavi padobranstvom? Molim te samo nemoj mi pricat o Spiru Mugosi jer nemam zivaca da ih uopste pominjem a kamoli da ozbiljno odgovaram na njihov pomen.
    Tesko da bi nas nekolicina prelazilo 600/700 km da bi dosli do Zrenjanina ili Kikinde, dje ima provjereno dobar padobranski klub, i tamo skakali umjesto u nase mjesto?
    Vjeruj mi junace, u CG nema pouzdanog padobranskog kluba, a sto se ostalih sportova tice, koji su organizovani, jedino taj rafting dolazi u obzir.
    Jedno vrijeme je nasa ekipa isla na free climbing, paintball, ali se i to raspalo vremenom... nazalost bio je 1 tragican slucaj, ne nasom krivicom, i poslije toga smo skalali malo sa aktivnostima.
    No da ne duzime precerano - u CG od pomenutih X sportova imas:
    Bungee, kyte surfing, paraglajding, rafting, ronjenje.
    Ako te zanima sto vise pitaj slobodno
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  4. #4
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima sve sto je navedeno, prema tome moj argument stoji. A argument da odje mi ne znamo nista od toga i da jos manje praktikujemo je apsurdan. A ti si svakako svojim postom doprinio mojoj tvrdnji.

    Tako da, Crnogorce, nemoj se uzbudjivati, a ja da me zanima pitao bih, nego zanima onog iznad.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde Katunjanin, prosveti nas.

    @ice
    Ronjenje me posebno zanima, pa bi malo vise informacija dobro doslo..

    I paraglajd takodje, znam za one sto skacu sa Brajica, ali kako doc` do njih?
    - just make me want it -

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Tesko da me ove stvari uzbudjuju, odje se vodi normalna diskusija.
    Kako moze da ima sve sto je navedeno kad Spiro M. ne radi sa novim padobrancima vec 10 godina. Jedini koji skacu su stari padobranci koji se ogrebu s vremena na vrijeme kad je kakva manifestacija pa skoce koji put.
    Znaci klub na papiru postoji, a bil se ko usrecio s njima da se usudi da skace...
    Dodju stranci, vide reklamu za CG sta sve nudi, i bas se odluce za padobranstvo... i sto se onda desava? Ja samo o tome pricam... neozbiljno su se prihvatili svi te tematike da reklamiraju a vrlo malo nude ozbiljnog programa.
    inace ja i rekoh onome iznad tebe no ne navedoh ime..

    Vibes, imam drugare koji se bave ronjenjem odavno, mogu ti nabavit i opremu, odrzat casove i odves` te na par zarona da vidis kako to izgleda.
    Sto se paraglajdinga tice, mi smo jedno vrijeme isli gore na Brajice i dolazila je ekipa iz BP i ok su momci bili, ali ni njih nema vec odavno cini mi se.. pa sad jedino sto ti preostaje je da skoknes do Brajica, popnes se gore na onaj brijeg(skrenes desno sa magistrale i samo pravo gore) i cekas da neko od letaca naleti.. a cini mi se da svaki dan polijecu sad dok je sezona tako da ih mos` navatat. prije je let bio oko 30 eura koliko se sjecam, sad stvarno ne znam.
    good luck in any case
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    pa sad jedino sto ti preostaje je da skoknes do Brajica, popnes se gore na onaj brijeg(skrenes desno sa magistrale i samo pravo gore) i cekas da neko od letaca naleti.. a cini mi se da svaki dan polijecu sad dok je sezona tako da ih mos` navatat.
    Ovo mi je zadnja solucija, nisam znao i da je jedina :? Je li moguce da su tako neorganizovani? Ili se samo amaterski bave time, pa ih ne zanima oce li klijenti biti zadovoljni ili ne..
    - just make me want it -

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas punkt nedje po sredini becicke plaze, cini mi se paraglajding kluba "Orao", dje se mozes bolje raspitati o skokovima. Cijena double skoka (sa instruktorom) je oko 70eura cini mi se... Evo ti link pa procesljaj malo bolje ili barem kontaktiraj tel. brojeve sa njega pa da ako dodjes do cilja...

    http://www.montenegroextreme.cg.yu/extreme.html

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Thx za link. Korisno..
    - just make me want it -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 66
    Last Post: 28-05-08, 01:29
  2. Wikipedia
    By wilco in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 22-05-07, 01:39
  3. Liturgija u Cetinjskom manastiru
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 443
    Last Post: 10-05-07, 15:14
  4. Religion in Montenegro
    By Leonidas in forum English only
    Replies: 1
    Last Post: 23-04-07, 11:50
  5. Montenegrin Prime Minister Djukanovic Announces Retirement
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 20-07-04, 17:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •