Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 85

Thread: Koji biznis poceti?

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    starachki domovi
    Ovo bi bilo OK, samo da prije svega edukujemo stanovnistvo da NIJE SRAMOTA ici u starachki dom.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je posao ODIVA CRNOGORSKIJA,
    da rechu MUZEVIMA, BRK U BRK,
    da ONE nece mijenjat pelene, SVEKRU I SVEKRVI,
    no neka on chisti hovna, ako nece u STARACHKI, brzo bi se promijenio MENTALITET.

    CHIM SU CRNOGORCI POCHELI PRAT SUDJE,
    ODMAH SU IZMISLILI MASHINU.

    Mazda izmisle mashinu za SVEKRA I SVEKRVU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #28
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forumen
    Reci mi, jesi li ti u CG ili van nje, i da li ovim nudis saradnju (shvatio sam da se ti bavis ovim poslom)?
    Moram ti reci da sam izvan CG, nisam crnogorac, ali da sam samo ponekad i vrlo rado na Vasem forumu. I da ti odgovorim odmah da ne uobicajem raditi posao s nepoznatim ljudima. Cisto radi gubitka ili prepokrivanja utrosenog vremena.

    Ako imas vise interesa za sve to .... najbolje je prvo otici negdje vani, raditi i ispeci zanat u jednom od takvih "pogona". Nauciti cake, a usput napraviti bakteriolosku analizu vode s kojom raspolazes u CG i isprobati ma pocetnom uzorku da li je kompatibilna s onim sto mislis uzgajati (racici). Dakle, nista na brzinu, osim lopovluka i sverca. A time se bavio nisam.

    Odgovor onom koji pita gdje je kg jegulja 1000 eura ... upozoravam da je rijec o mladuncadi jegulja (izgeledaju kao male gliste) izrazito jakog okusa, a u pakiranjima od 250 g po cijeni od 250 eura, slobodno se prosetaj bilo kojim prehrambenim odjelom El Corte Inglésa u Spanjolskoj pa provjeri cijene.

    Ja sam inace covjeku dao jedan ekstremni primjer samo da mu pokazem da ima stvari o kojima nikad ne razmisljas dok se ne osvrnes oko sebe, kao sto to kaze Milovan. A kad ti je moc zapazanja velika, onda ce ti to pomoci i u businessu da se odrzi iz dana u dan, jer konkurencija je strasna.

  4. #29
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona
    Koliko radnika se mogu zaposliti u tim vashim priv. biznisima?
    Covjek moze da hekla i da ima za sebe zaradu, ali koliko interesa moze imati drustvo od toga? Koliko su ti uspjeshni CT dileri automobila zaposlili radnika?
    Zaposle, zaposle.
    Jednoga ili dvojicu sto drezde na plac da prodaju kola, pa notnjega cuvara, i naravno :mad: pored svakoga placa imas auto servis dje se taj evropski otpad, krpi, popravlja, sminka, dok se ne uvali nekome nesrecniku koji je zadnje pare skupio da kupi neki jad da ne ide pjeske. I naravno, da ne zaboravim perionicu, da se baracina izglanca, namaze uljem, da lici na nesto, dok zamakne iza Belvedera ili Obzovice.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A posto je sad davanje casova iz matematike ?

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@ki
    Odgovor onom koji pita gdje je kg jegulja 1000 eura ... upozoravam da je rijec o mladuncadi jegulja (izgeledaju kao male gliste) izrazito jakog okusa, a u pakiranjima od 250 g po cijeni od 250 eura, slobodno se prosetaj bilo kojim prehrambenim odjelom El Corte Inglésa u Spanjolskoj pa provjeri cijene.
    Znam ja dobro kako izgledaju, ali u Spanjiji mogu oliko kostat, kod nas ne nikako :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    eo ja se necu pravit da sam struchnjak jer nijesam, al cu dat par komentara.
    prvo, za ove 'berzashe' i njihove ideje -> ako ti je cilj da zaradish neke pare a za malo vrijeme, igraj se s berzom. sushtinski, to ne doprinosi ukupnom bruto domacem proizvodu (gross domestic product). znachi, to nije maximalno korishcenje resursa, i kao takvo je nekorisno, ili chak shtetno. znachi, imajuci u vidu neki *patriotizam*, bilo bi bolje da se latish neke prozvodnje, a ne da svoj kapital koristish za spekulisanje na berzi (ili foreign exchange marketu).

    drugo, ekoloshki obizri (environmental concerns) bi trebali biti jedan od faktora u tvojoj odluci (ukoliko te za to briga). ukoliko razmishljash o stvarima kao shto su uzgajanje drveta, shkoljaka ili ribe (u moru), ili necheg treceg, please, napravi neku vrstu provjere da taj projekat ne ugrozi ekosistem u kojem se nalazi.

    inache, kad vec prichamo o environmental concerns; s obzirom na Manka i ostale ulagache, mislim da ce tu biti prostora za jednu ozbiljnu firmu koja bi se bavila procjenama vezanim za zashtitu zivotne sredine znachi, neka registrovana firma s par prepoznatih struchnjaka koji su detaljno upoznati sa situacijom na terenu.

    edit: ako ti se bavi uvozom pogledaj i ovo https://www.aerobin400.com/about.aspx (another green idea )
    Last edited by augustin; 11-08-06 at 12:46.

  8. #33
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    U putnu infrastrukturu ce se u narednih 10 godina uloziti minimum 2 milijarde eura. Trenutno u CG postoji ima samo par firmi koje se bave ili projektovanjem ili izgradnjom objekata niskogradnje, i pred njima je svijetla buducnost.
    Procjenjujem da ce "tehno-put" za 3 godine biti najprofitablinija firma.
    AKo ste kojim slucajem iz ove branse predlazem vam da se preusmjerite u ovu oblast a ako nijeste onda mozete kupiti akcije rudnika boksita ili neke druge firme koja se bavi ovom djelatnoscu.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet kazem, iako me brisete: bizniz je za luzere. Zanat je taj koji ce ti dati ljeb na sto i pruzit mogucnost da vidis svijet.

    Zanat, u smislu da radis ono sto umijes najbolje. berzanske spekulacije i ostali neproduktivni lopovluk ne smatram zanatom.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Pogrebno preduzece....svaki dan ima mushterija......
    Zaposliti:
    Lelekacha
    Tuzhbalicu
    Shofera
    i dvojicu za zatrpavanje,oni su jeftini..za bocu rakije obavljaju posao...
    Ovo ti nije losa ideja (bez zezanja), ili ona sidewinderova o balonu. Za te jegulje ne znam da li bi to bilo dovoljno sredstava a i kako bi plasirao robu jer CG nije trziste za to, a nemoj da pomisljas na casove matematike jer su skoro dzabe i mnogo duse vjeruj mi.
    She is only here to annoy herself!

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus
    U putnu infrastrukturu ce se u narednih 10 godina uloziti minimum 2 milijarde eura. Trenutno u CG postoji ima samo par firmi koje se bave ili projektovanjem ili izgradnjom objekata niskogradnje, i pred njima je svijetla buducnost.
    Procjenjujem da ce "tehno-put" za 3 godine biti najprofitablinija firma.
    Mogu ti rec kako su krenuli kamione i ostala vozila da uzimaju nije daleko od toga.
    She is only here to annoy herself!

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Augustine!?
    Moga li sacekat' sa tom idejom jos samo 10 dana?

  13. #38
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma eto mene opet .. nakon par dana. Da odgovorim svima da onaj tko se ogranici samo na CG trziste - jadna li mu majka. Citam bas u jednom poslovnom casopisu kako ovdje jedna firma iz Spanjolske radi SESIRE. Gotovo stopostotna proizvodnja je za izvoz. Nesto malo se proda jahackih sesira na jugu Spanjolske. Gotovo 50% proizvodnje izvoze na SAD trziste za zidovske skupine. Dakle rade po mjeri i vrhunske kvalitete. Nesto izvoze u Japan, a nesto dakako i u Izrael.

    Hocu reci ... nije bitno odakle je proizvod .. bitno je znati ga plasirati. A na CG trziste ces plasirati jako malo toga radi slabe kupovne moci.

    Odoh ja opet pa se cujemo za koji dan ili tjedan.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@ki
    Ma eto mene opet .. nakon par dana. Da odgovorim svima da onaj tko se ogranici samo na CG trziste - jadna li mu majka. Citam bas u jednom poslovnom casopisu kako ovdje jedna firma iz Spanjolske radi SESIRE. Gotovo stopostotna proizvodnja je za izvoz. Nesto malo se proda jahackih sesira na jugu Spanjolske. Gotovo 50% proizvodnje izvoze na SAD trziste za zidovske skupine. Dakle rade po mjeri i vrhunske kvalitete. Nesto izvoze u Japan, a nesto dakako i u Izrael.

    Hocu reci ... nije bitno odakle je proizvod .. bitno je znati ga plasirati. A na CG trziste ces plasirati jako malo toga radi slabe kupovne moci.

    Odoh ja opet pa se cujemo za koji dan ili tjedan.
    Potpuno si u pravu. Sto se proizvodnje tice, CG trziste je malo. A da bi se izvezlo, mora da ta roba bude kvalitetna i neki crnogorski specifikum, koje na drugim mjestima ima manje. Cesto pominjem kamen, vodu i drvo, kojih u CG ima napretek, vrlo kvalitetnih. Ali, malo se ulaze u to. Neki predmeti od kamena i drveta, mozda... Mada, i neke serijske proizvodnje koje se mogu svuda u svijetu raditi, nebitno u kojoj drzavi. Samo nabaviti masinu i radnu snagu. Ostalo je na drzavi koja formira poreze i dazbine visoke ili niske. Zasto se neki uredjaji ne bi sklapali u CG kao u desetinama drugih drzava? Mozda zato sto Crnogorci losije funkcionisu na proizvodnoj traci nego kao samostalni kreativci. No, primjeri pivare u NK i Rade i Rose u BP ipak govore da se i tu mozemo snaci ako se nagradi kako treba...

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uz sve ono sto prati turizam postoji mnogo "praznog mjesta" gdje bi neka mala privatna inicijativa mogla naci svoje mjesto. Nemamo malih privatnih pansiona u koje bi se na primjer preko neta moglo rezervisati smjestaj i izvan sezone, nemamo nikakvu ponudu i plasman suvenira, a tamo gdje imamo sve je ono klasicno sa razglednicama "pozdrav iz...." Na primjer na Zabljaku prema jezeru moze se sresti simpaticna djevojka koja prodaje med za 10 eura. Malo dalje je po 6 pa je njen optimizam bio i razlog za pitanju zasto bar ne nalijepi neku sliku Crnog jezera ili Durmitora jer tako izgleda kao i onaj iz Gornjeg Polja. Odgovor joj je bio da i na onaj iz Zete neko moze nalijepiti sliku Durmitora....
    U Niksicu (a gdje bi drugo, ako ne tamo) se moze naci vakum pakovanje sa naljepnicom crnogorski skorup i mada je skoro 50% skuplje nego kod onih na pijaci kupe svi oni koji ga se zazele, bar ljeti dodju kuci i htjeli bi ponijeti sa sobom. Malo je teze naci zapakovanu prsutu, sir.... sa nekim prepoznatljivim znakom. Na najvecem poljskom portalu prva preporuka gdje na odmor je upravo nasa Crna Gora http://wakacje.onet.pl/ Tekstovi puni odusevljenja prirodom, uslugom, ali mnogi privatno ukazuju na nedostatak turistickih mapa, info centara ili nemogucnosti da se sazna na primjer kakva je veza do Dubrovnika, gdje kupiti karte za feribot Bar-Bari....

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    To je posao ODIVA CRNOGORSKIJA,
    da rechu MUZEVIMA, BRK U BRK,
    da ONE nece mijenjat pelene, SVEKRU I SVEKRVI,
    no neka on chisti hovna, ako nece u STARACHKI, brzo bi se promijenio MENTALITET.

    CHIM SU CRNOGORCI POCHELI PRAT SUDJE,
    ODMAH SU IZMISLILI MASHINU.

    Mazda izmisle mashinu za SVEKRA I SVEKRVU.
    Krenuo da vodi Ciganin starog i onemocalog oca u sumu da ga tamo ostavi.
    Kako su se spremali pita ga sin gdje su to krenuli. Otc poce da mu objasnjava kako je deda star i kako nemoze vise da radi i da treba da ga vodi na jedno mjesto gdje se vode stari ljudi. Onda ga je sin pitao: "hocu li ja tebe tamo povesti kada ostaras".
    Te odive treba da se zamisle sto ce sa njima biti kada ostaraju.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  17. #42
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@ki
    Moram ti reci da sam izvan CG, nisam crnogorac, ali da sam samo ponekad i vrlo rado na Vasem forumu. I da ti odgovorim odmah da ne uobicajem raditi posao s nepoznatim ljudima. Cisto radi gubitka ili prepokrivanja utrosenog vremena.

    Ako imas vise interesa za sve to .... najbolje je prvo otici negdje vani, raditi i ispeci zanat u jednom od takvih "pogona". Nauciti cake, a usput napraviti bakteriolosku analizu vode s kojom raspolazes u CG i isprobati ma pocetnom uzorku da li je kompatibilna s onim sto mislis uzgajati (racici). Dakle, nista na brzinu, osim lopovluka i sverca. A time se bavio nisam.

    Odgovor onom koji pita gdje je kg jegulja 1000 eura ... upozoravam da je rijec o mladuncadi jegulja (izgeledaju kao male gliste) izrazito jakog okusa, a u pakiranjima od 250 g po cijeni od 250 eura, slobodno se prosetaj bilo kojim prehrambenim odjelom El Corte Inglésa u Spanjolskoj pa provjeri cijene.

    Ja sam inace covjeku dao jedan ekstremni primjer samo da mu pokazem da ima stvari o kojima nikad ne razmisljas dok se ne osvrnes oko sebe, kao sto to kaze Milovan. A kad ti je moc zapazanja velika, onda ce ti to pomoci i u businessu da se odrzi iz dana u dan, jer konkurencija je strasna.
    Zadovoljstvo mi je bilo da citam tvoje postove.

    Ne samo sto moja znanja ljepse definises nego sto bih ja, nego sto imas i jedan lijep dobonamjeran opsti stav, sto uvjek postujem.

    Bio ti nama senior member (ostao sa nama!)
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  18. #43
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos
    Krenuo da vodi Ciganin starog i onemocalog oca u sumu da ga tamo ostavi.
    Kako su se spremali pita ga sin gdje su to krenuli. Otc poce da mu objasnjava kako je deda star i kako nemoze vise da radi i da treba da ga vodi na jedno mjesto gdje se vode stari ljudi. Onda ga je sin pitao: "hocu li ja tebe tamo povesti kada ostaras".
    Te odive treba da se zamisle sto ce sa njima biti kada ostaraju.

    Odive su pochele da razmishljaju,
    nece ni jedna da muze dvije ili chetiri sise,
    ovo sa promjenom pelena SVEKRU i SVEKRVI,
    je sledeca tachka na DNEVNOM REDU.

    Ne vazi vishe ona parola,
    dugachka kosa a kratka pamet,
    kosa je sve kraca a pamet sve duza,
    pa neka GRADONACHELNICi, pochnu sa udaranjem TEMELJA STARACHKIM DOMOVIMA, ako su OZENJENI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #44
    Join Date
    May 2006
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne vidim koje je rjesenje iz tvoje dileme.

    dobro sad, nisi toliko star da vec moras o pelenama da razmisljas. nego ti kao pravi Danac nabavi sebi jednu pomocnicu od nekih 11-12 godina kad budes prispio za povijanje.

    ---

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene chekaju na hiljade izgradjenih STARACHKIH DOMOVA, shirom kraljevine Danske,
    dhjeca dolaze redovno kad bude stigla peMzija,
    da ih chastim,
    do sledece isplate, JA SE NE ZANOSIM,
    ZNAM DOBRO SHTO MENE CHEKA,
    tako sam ih VASPITA,
    da paze SEBE, dok im je dobro,
    da mene ZOVU kad su na MUCI, da ih izvuchem iz dugova i drugih zavrzlama,
    NE PRAVIM ROBOVE OD SVOG PORODA,
    NEGO SLOBODNE I NEZAVISNE POJEDINCE,
    KOJI MOGU I BEZ TATE I BEZ MAME,
    sve dok ne KIKSAJU, da ja vadim vruce koshtane iz zara, za svoju dhjecu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ruku na srce fino ce ti se oduzeti, ali kad si ti time zadovoljan i to je dobro.

  22. #47
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Mene chekaju na hiljade izgradjenih STARACHKIH DOMOVA, shirom kraljevine Danske,
    dhjeca dolaze redovno kad bude stigla peMzija,
    da ih chastim,
    do sledece isplate, JA SE NE ZANOSIM,
    ZNAM DOBRO SHTO MENE CHEKA,
    tako sam ih VASPITA,
    da paze SEBE, dok im je dobro,
    da mene ZOVU kad su na MUCI, da ih izvuchem iz dugova i drugih zavrzlama,
    NE PRAVIM ROBOVE OD SVOG PORODA,
    NEGO SLOBODNE I NEZAVISNE POJEDINCE,
    KOJI MOGU I BEZ TATE I BEZ MAME,
    sve dok ne KIKSAJU, da ja vadim vruce koshtane iz zara, za svoju dhjecu.
    Tako i treba-svaka cast!
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    ...
    Gledam ljude u okolini Cetinja koji su napravili lijepe pare od prodaje starih automobila. Jedan od njih je poceo, ostali objerucke prihvatili i to tako funkcionise. Moj komsija, inace dobar i pristojan momak, odlucio je da se okusa u tom poslu i poceo relativno kasno. Ono sto je uradio bilo je kopiranje onoga sto su njegovi prethodnici uradili - ni jednog trena se nije potrudio (koliko god to izgledalo nemoguce u tom poslu) da unese neke novitete, da osvjezi ponudu, da radi na marketingu, da potrazi savjet koju vrstu kola da kupuje, da li mozda da se posveti specijalizovanim vozilima... nista od toga.
    ...
    Sjetih se jednog razgovora od prosle godine.

    Vozio sam ka Budvi, i svratim na Ocinice da utocim malo goriva u auto. Pridje mi momak, obrijan do glave i pita moze li samnom do Budve. Rekoh da moze. On gledao neka auta na okolne placeve...
    Poce decko da me pita kakva su mi kola, koliko trose, koliko kostaju... To je moj teren, pa uplovismo u fin razgovor. Inace je sa Ocinica, domaci. Bavi se samo pomalo prsutima, inace je kao vecina cetinjskih momaka zgubidan i sezonac. Kaze:

    - I ja bih trebao da kupim neki auto, ali ne znam jos koji.
    Pitam:
    - A sto, treba ti za posao, putujes li dosta, cime se bavis?
    - Ma ne, kakav posao, no, sad cu da napunim 28 godina, treba se zenit. A bogomi, nijedna te nece ako nemas bar solidan auto...
    - Imas li neku ideju, koji tip bi ti valjao?
    - Ma, razmisljam se izmedju Golfa 4 i Audija.
    - Pa to su skupa i jaka kola. Imas li te pare?
    - Aokle, no nesto na kredit, mozda bih pozajmio za ucesce...
    - Hmm, eee, znas kako bi mogao?
    - Kako?
    - Pazi, vazno je da nekako curu ulovis i dovedes u kucu, je li tako?
    - Tako je brate!
    - E pazi, moras se nekako snaci za to ucesce i 2-3 rate.
    - OK!
    - Pa kad padne zenska na Golf 4, dovedi je, ozeni...
    - No sto!
    - A nakon par mjeseci reci joj: Ja sam bogomi mislio da si ti za Golfa, a ti nijesi ni za Jugo!
    - Hahahaha...
    - Pa onda prodas Golfa, vratis dugove, i eto zena u dom, a ti ostanes ono sto si i bio...
    - Hahahahahahahahahahahahahahahaha....
    - Hahahahahahahahahahahahahahahaha....
    - To brate, svaka ti je Njegoseva, da ebe oca, hahahahaha...
    - Hahahahahahaha, moras se snalazit u ovu nemastinu...
    - Hahahahahahaha....

    I u smijanju stigosmo do becicke raskrsnice dje on izadje smijuci se, a i ja produzih nasmijan ...
    Last edited by forumen; 17-08-06 at 17:23.

  24. #49
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahaaaa
    forumen, svaka chast

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona
    hahahahahaaaa
    forumen, svaka chast
    Lady,

    Hahahahahahahaha...
    Iskreno, razocarala si me, ocekivah od tebe ono:

    Ovija show-wow-a

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 12:42
  2. Replies: 20
    Last Post: 17-12-10, 19:35
  3. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 18:45
  4. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 18:52
  5. LJETOPIS POPA DUKLJANINA
    By GRAD in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-04, 13:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •