Page 31 of 96 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast
Results 751 to 775 of 2384

Thread: Bitcoin i ostale kriptovalute

  1. #751
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Trenutno je nepovoljno vrijeme za ulazak u ovu priču i ako je neko bio uspješan do sada, ne garantuje da će i dalje biti uspješan.
    Nije pametno tražiti savjet, oslanjati se ili povjeriti novac ljudima koji su u prednosti - u odnosu na vas.

    Dalje, ima tu još dosta toga, uglavnom...prodajte to što imate.

  2. #752
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Trenutno je nepovoljno vrijeme za ulazak u ovu priču i ako je neko bio uspješan do sada, ne garantuje da će i dalje biti uspješan.
    Nije pametno tražiti savjet, oslanjati se ili povjeriti novac ljudima koji su u prednosti - u odnosu na vas.

    Dalje, ima tu još dosta toga, uglavnom...prodajte to što imate.
    Vrlo pametan savjet, kao i svaki koji dolazi sa tvoje strane... Stvarno bi ti nekad bilo pametnije da nista ne kazes.

    Ne stavljam te na ignore jer sam moderator, eto cisto ovako direktno da znas.

    Inace okvirno... moze da se zaradi visetruko para od ulozenog a moze se izgubit' sve. Kao i u bilo kojoj drugoj trgovini akcijama...

    Inace da potvrdim da su povucene pare legle za manje od 12h preko cex.io pa da znate.

    Vjerujem da je 'isplativije' direktno prodat' nekome bez provizije ali kad sam ja u pitanju prije cu platit' minimalnu proviziju i sve radit' sam nego se petljat' sa nekim i upustat' u (meni) nepotrebnu pricu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Trenutno je nepovoljno vrijeme za ulazak u ovu priču i ako je neko bio uspješan do sada, ne garantuje da će i dalje biti uspješan.
    Nije pametno tražiti savjet, oslanjati se ili povjeriti novac ljudima koji su u prednosti - u odnosu na vas.

    Dalje, ima tu još dosta toga, uglavnom...prodajte to što imate.
    Trenutno je vrlo povoljno ulagati jer imas ceste male skokove na kojima mozes da zaradis.

    Nije povoljno ulagati sa stanovista "sad cu da kupim 5btc i da ih prodam kad bude 50k eur jedan" .

    @Incognito

    ;P


  4. #754
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Precizni podaci nisu ni trazeni. Apsolutno ne razumijem zasto neko ko bi eventualno investirao u kriptovalute, ne može da dobije od iskusnih igraca informaciju o ocekivanom povracaju investicije. Ne otkrivas nista o svojim finansijama i licnom trgovanju ako napises da si za X ulozenog vremena zaradio Y% od svog pocetnog uloga.
    na ovoj temi, kao i svakom forumu za kriptovalute ces naci puno misljenja. tema je aktivna od juna, pa mozemo to da uzmemo kao pocetnu tacku. ko je tad kupovao bitcoin u plusu je 6x, ETH 2x, monero ili litecoin jos vise.

    Po meni je najbolja taktika kupovina i drzanje na dugi rok, kao sto napisah gore, to je odlican prinos.

    naravno, moguca je kupovina raznih perspektivnih ICOova ili dnevna trgovina i ima clanova foruma koji su tu majstori (neki se nazalost vise ovdje ne ukljucuju), ali to nosi puno vise rizika, tako da svako moze da procijeni koji stil mu odgovara.

  5. #755
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vrlo pametan savjet, kao i svaki koji dolazi sa tvoje strane... Stvarno bi ti nekad bilo pametnije da nista ne kazes.

    Ne stavljam te na ignore jer sam moderator, eto cisto ovako direktno da znas.
    Meni je strašno žao što sam sebi dozvolio da me moderator ovako javno ponizi i sad se loše osjećam ali ipak smatram da je junački čin moderatora ispamovati temu o bitcoinima potpunim off topic-om i direktnim obraćanjem običnom članu. Stoga, pošto me je sve ovo pogodilo, spreman sam platiti cifru od 0.6e (60 centi) ili 0.0000000000000000000000007 bitcoin-a...da se ovi naši odnosi izglade i da me ti, kao moderator...na ignore listi ne držiš, ali, iz nekih drugih razloga.



    Nego, što se teme tiče, po čemu se razlikuje moje mišljenje koje ne vidi pesperktivu u bitcoinu...u odnosu na mišljenje drugih ljudi koji prognoziraju rast 2x, 4x, 10x...?


    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Trenutno je vrlo povoljno ulagati jer imas ceste male skokove na kojima mozes da zaradis.

    Nije povoljno ulagati sa stanovista "sad cu da kupim 5btc i da ih prodam kad bude 50k eur jedan" .
    Ja mislim da je mnogo povoljnija situacija bila prije nekih pola godine i da sve ima svoj rok trajanja.
    Naravno da neću da iznosim sve ono što znam, jednostavno sam iznio sopstveno mišljenje i mini savjet. Ne pada mi na pamet da ulazim u bilo kakvu raspravu jer u samom startu znam da neću iznijeti 1% informacija.

  6. #756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Znaci glavu ti je napunio vjerovatno neki ekonomista koji je o kriptovalutama procitao par novinskih naslova i to je to?


  7. #757
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Prije ce bit' da je on sam procitao par novinskih naslova...

    Vazda se moze uc'. Nije BTC jedini 'coin' koji postoji.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #758
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Novakb14, STOP! Gusis temu! Mozda ce zvucati grubo, al pozeljno je da ovdje pisu:

    1) oni koji trejduju i zele da razmjene informacije sa svojim "kolegama"
    2) oni koji razmatraju mogucnost da dio svoje ustedjevine uloze u ovu vrstu finansijskih instrumenata i imaju da postave konkretna pitanja na temu

    Sve ovo kazem jer sam primjetila da tzv. teoreticari tjeraju sa ove teme forumase koji su pisali korisne informacije, i koji zbog toga pronalaze druga sredstva za komunikaciju, a to definitivno ne doprinosi kvalitetu ovog dijela foruma.

    Zbog toga ce se svaki dalji spam, poput Novakovog, brisati i kaznjavati!
    Last edited by AltaMarea88; 14-12-17 at 19:51.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  9. #759
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nsparks View Post
    Po meni je najbolja taktika kupovina i drzanje na dugi rok, kao sto napisah gore, to je odlican prinos.
    Zasto na duzi rok kada kriptovalute nisu "safe haven", poput npr. zlata? Zar ne bi bilo logicno da nesto sto ti daje visoke prinose u relativno kratkom roku i ima izrazenu varijabilnost, iskoristis da zaradis i prodas / kupis novi kripto kada po tvom misljenju dosegne svoj maksimum, a ne da cekas dugorocno i posmatras tu investiciju kao investiciju u zlato?
    Last edited by AltaMarea88; 14-12-17 at 20:08.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  10. #760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Zato sto on prica o holderima, a ti o trejderima. Holderi igraju na kartu da ce necem imaginarnom da poraste vrijednost nekad pa da skupo prodaju.

    Trejder rade na berzi 24/7/365 i prave pare na spajkovima.

    Holder moze da bude bilo ko sa 100€.

    Za iole ozbiljniji trejd alt valutama treba parem x50. BTC trejd zaboravite ako nemate barem 50-100k eur..


  11. #761
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Na duzi rok, pa bas zato sto mislim da kriptovalute idu ka tome da postanu safe heaven, poput zlata. Tek treba da postanu mainstream investicija, tj da razni investicioni, penzioni fondovi dio svojih ulaganja stave u njih. Dalje, mladji ljudi (u koju ubrajamo sve nas na forumu ne razmisljaju o zlatu kao store of value, nego mozda bas o kriptovalutama. Tako, da njihovo vrijeme tek dolazi, otud dugi rok.

    Sto se tice prodaje i kupovine novih valuta, to je igra u kojoj su se mnogi opekli, a zbog relativno malih prometa, moguce su razne pump and dump varijante, za koje kao pojedinacni kupac nemas dovoljno informacija da bi se okoristio.

  12. #762
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih se usudio da sada ulazem u kriptovalute jer mislim da je mogucnost vece korekcije kao btc u 2013 realna. Sve je uglavnom 2 do cak 10 puta skuplje nego pre samo mesec dana. Takav rast nije odrziv a ni realan.

  13. #763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Zasto na duzi rok kada kriptovalute nisu "safe haven", poput npr. zlata? Zar ne bi bilo logicno da nesto sto ti daje visoke prinose u relativno kratkom roku i ima izrazenu varijabilnost, iskoristis da zaradis i prodas / kupis novi kripto kada po tvom misljenju dosegne svoj maksimum, a ne da cekas dugorocno i posmatras tu investiciju kao investiciju u zlato?
    Zato sto preko noci moze sve da ode dodjavola... Imamo primjere o kreshovanju internet marketa i prije dovoljan je primjer Dot com kresha dje su desetine hiljada ljudi ostali bez centa a hiljade kompanija nestale preko noci.

    Ja cu ti reci iz mog primjera :

    Ljetos sam kupio 100eth. Coina za 11 dolara po komadu. Prodao sam ih za 348 dolara prosli mjesec. Pola novca sam zadrzao za sebe a pola ulozio u IOTU po cijeni od 0.76 centi. Cijena trenutna IOTE je izmedju 3.5 i 4.5 dolara na dnevnom nivou.


    Kapovao sam da se sve proda na 6.99 ako ne izadje ta cijena do sredine januara prodacu po 2-3-4 dolara nije bitno. I tu se moja exkurzija u kriptovalute zavrsava.

    Ja licno vjerujem da je krash neminovan i da se moze destiti svakog trenutka. Tako da ne bih ulazio sa ozbiljnijim sredstvima. Volio bih da grijesim, ali ne znam previse o kriptovalutama a i ne zanima me. Kockao sam se i dobro sam prosao, nema potrebe da se pretvaram da sam strucnjak, posto ne vjerujem da postoji neko ko moze kao na berzi da primjeni pravila i na osnovu toga zaradjuje. Nego je sve kako te okrene i kako trzisite krene.


    Najprostiji ekonomski model i regulacija trzista tj. Odnos ponude/traznje se djelimicno moze primijeniti na KV. Vecina ovih jeftinih kriptovaluta ce ici gore kratkorocno jer su skuplje valute postale nepristupacne malim investitorima. A tu je cak i najveci rizik ulagati jer ce mali prvo da se izbrisu. Jer bukvalno svako moze kupiti KV, zamislite sad razvijenije zemlje gdje nije kao kod nas da je 1-2k velika para. Svi hoce da budu investitori.

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #764
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gandalfe ti bas ne trebas da pises na ovu temu, ikad vise.

    Najavio si pad eterijuma za 30% POUZDANO ZNAM, IDE PAD, VADITE JA SAM IZVADIO SVE.

    ETERIJUM JE SKOCIO DUPLO PAR DANA POSLE DO DANAS.

    Lok.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  15. #765
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by satrapus View Post
    Ne bih se usudio da sada ulazem u kriptovalute jer mislim da je mogucnost vece korekcije kao btc u 2013 realna. Sve je uglavnom 2 do cak 10 puta skuplje nego pre samo mesec dana. Takav rast nije odrziv a ni realan.

    E to su bila srecna vremena...

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Zasto na duzi rok kada kriptovalute nisu "safe haven", poput npr. zlata? Zar ne bi bilo logicno da nesto sto ti daje visoke prinose u relativno kratkom roku i ima izrazenu varijabilnost, iskoristis da zaradis i prodas / kupis novi kripto kada po tvom misljenju dosegne svoj maksimum, a ne da cekas dugorocno i posmatras tu investiciju kao investiciju u zlato?
    Zato sto niko sa sigurnoscu ne moze da kaze, e KV su zbog toga i toga tu gdje jesu i bice to i to pa da onda svijet moze da se time upravlja.
    Drugo, zasto je zlato sigurno? Zasto se u zlato ulaze? Da li zlatom mozes da kupis kafu, sok, platis rucak? Ne mozes tek tako da povuces paralelu. Sta uopste mozes da uradis sad trenutno sa polugom ako izuzmemo prodaju? Sta je to sto zlatu daje na znacaju konkretno?



    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Prije ce bit' da je on sam procitao par novinskih naslova...

    Evo jedan hint da moze sa ekonomistom da malo procaska pa da mozda i zaradi nesto do subote....

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot 2017-12-15 01.07.44.jpg 
Views:	129 
Size:	10.9 KB 
ID:	154292


  16. #766
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Gandalfe ti bas ne trebas da pises na ovu temu, ikad vise.

    Najavio si pad eterijuma za 30% POUZDANO ZNAM, IDE PAD, VADITE JA SAM IZVADIO SVE.

    ETERIJUM JE SKOCIO DUPLO PAR DANA POSLE DO DANAS.

    Lok.
    Nijesam napamet najavio ni izmislio nista i nijesam govorio nikom da vadi vec sam pitao u sta bi ulozili ljudi sa cifrom kojm raspolazem. Sa nekih foruma gdje se prati je panika nastala bila ja sam se povukao i to je to. Ne vidim sta je problem ? izvukao sam se i dalje za sebe napravio finu cifru. Jesam li mogao umjesto 35 puta uzeti 70 puta vise ? Jesam, ali sam na kraju sa 1000eur napravio skoro 100k(ako prodam iotu danas) sto necu

    I kao sto rekoh ne smatram da sam strucnjak vec me sreca posluzila. I iznio sam svoje misljenje, i cvrsto vjerujem da ce sve da podje po djavolu jer nema pravila, ovo je sve divljak, ko je citao Cezarove postove skontace o cemu pricam.

    Svakako ne bih se previse pruzao u ovom trenutku.

    Sto se mene tice da izadje ova Iota na 7 sledece mjesec pa da sam dobar cisto 100k samo na nju i to bi to bilo sto se mene tice. Ako nastavi padati prodacu je na 2.5 ( https://www.cryptocoinsnews.com/iota...r-participant/
    )

    A ja ni ne znam sto pisem na temu iskreno, Nego evo Alta pitala pa da joj odgovorim licnim iskustvom sto je i trazila
    Last edited by Gandalf_White; 15-12-17 at 06:19.
    One Ring to Rule them all...

  17. #767
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nijesam napamet najavio ni izmislio nista i nijesam govorio nikom da vadi vec sam pitao u sta bi ulozili ljudi sa cifrom kojm raspolazem. Sa nekih foruma gdje se prati je panika nastala bila ja sam se povukao i to je to. Ne vidim sta je problem ? izvukao sam se i dalje za sebe napravio finu cifru. Jesam li mogao umjesto 35 puta uzeti 70 puta vise ? Jesam, ali sam na kraju sa 1000eur napravio skoro 100k(ako prodam iotu danas) sto necu

    I kao sto rekoh ne smatram da sam strucnjak vec me sreca posluzila. I iznio sam svoje misljenje, i cvrsto vjerujem da ce sve da podje po djavolu jer nema pravila, ovo je sve divljak, ko je citao Cezarove postove skontace o cemu pricam.

    Svakako ne bih se previse pruzao u ovom trenutku.

    Sto se mene tice da izadje ova Iota na 7 sledece mjesec pa da sam dobar cisto 100k samo na nju i to bi to bilo sto se mene tice. Ako nastavi padati prodacu je na 2.5 ( https://www.cryptocoinsnews.com/iota...r-participant/
    )

    A ja ni ne znam sto pisem na temu iskreno, Nego evo Alta pitala pa da joj odgovorim licnim iskustvom sto je i trazila
    mene zanima kako ces da je prodas ?

  18. #768
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene interesuje mining.

    Ako je neko u toj igri, zahvalan bih bio za savjete.

    Elem, struja i brz internet 24/7/365 nisu problem.

    Ovo je desktop computer:
    Link 1
    Link 2

    Ono sto bih da uradim je da na ovom kompjuteru majnujem - odnosno - stavim da se majnuje i zaboravim na njega 2-3 godine.

    Kako se majnuje uopste?

    Koje valute bi preporucili da majnujem?

    Znam da kompjuter nije haj tek, al takav je kakav je, neka ga neka djelje malo po malo, pa sto izrudari izrudari, bolje ista nego nista, zar ne?
    Globetrotting

  19. #769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Zaboravi.

    Ili farma kartica ili majnera. Samo zavisi sta planiras da kopas.


  20. #770
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    647
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Pogledaj whattomine.com tu se vidi isplativost i koji coin je trenutno najbolje majnovati. Sa tim hardverom nema vajde, mora nešto jače.

  21. #771
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Mene interesuje mining.

    Ako je neko u toj igri, zahvalan bih bio za savjete.

    Elem, struja i brz internet 24/7/365 nisu problem.

    Ovo je desktop computer:
    Link 1
    Link 2

    Ono sto bih da uradim je da na ovom kompjuteru majnujem - odnosno - stavim da se majnuje i zaboravim na njega 2-3 godine.

    Kako se majnuje uopste?

    Koje valute bi preporucili da majnujem?

    Znam da kompjuter nije haj tek, al takav je kakav je, neka ga neka djelje malo po malo, pa sto izrudari izrudari, bolje ista nego nista, zar ne?
    Ne mozes sa tom grafikom da majnujes. Mora tu da se ulozi da bi se isplatilo. Jedno 6 grafika RX5*** plus maticna, napajanja itd... Mozes da probas monero da majnujes sa CPU-om ali vrlo malo ces zaradit. AKo placas nema zarade.
    Last edited by zola.mne; 15-12-17 at 18:02.

  22. #772
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Isplativost majnovanja je dovedena u pitanje cak i sa sistemima predvidjenim za to.. a ovakvi kao tvoj je obicno samo gubljenje vremena.

    Ne kazem ja... ako imas dzabe net i dzabe struju (bice solarni paneli, aha) onda neces u minus bit' ali po nekoj mojoj GRUBOJ procjeni sa takvim kompom ces bit' u plusu nekih 20-30 centi dnevno... Ako imas i najmanjih troskova automatski si u minisu, samo zavisi kolikom.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #773
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav Forumaši.novi sam i nisam baš verziran.može li mala pomoć u smislu kako po pitanju provizija kupiti btc za 3k?može li se iz cg.na bitfinex npr?da li prvo otvorim kod njih račun pa da im se prebaci novac ili se prvo kupi pa se onda prebaci novac?zahvaljujem unaprijed na odgovoru.

  24. #774
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Isplativost majnovanja je dovedena u pitanje cak i sa sistemima predvidjenim za to.. a ovakvi kao tvoj je obicno samo gubljenje vremena.

    Ne kazem ja... ako imas dzabe net i dzabe struju (bice solarni paneli, aha) onda neces u minus bit' ali po nekoj mojoj GRUBOJ procjeni sa takvim kompom ces bit' u plusu nekih 20-30 centi dnevno... Ako imas i najmanjih troskova automatski si u minisu, samo zavisi kolikom.
    Da, besplatna struja i brz i stabilan internet 24/7/365.

    To onda dodje 100 eura godisnje, ali tih 100 eura moze bit / vrijedjet mnogo vise ako vrijednost kriptovalute bude rasla?

    Znam da je kompjuter ocajan, al kako se ne koristi uopste, bolje da ga uposlim, i zaboravim narednih 2-3 god neka rudari

    E sad, kako se rudari ostaje pitanje
    Globetrotting

  25. #775
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    E sad, kako se rudari ostaje pitanje
    Ne bih opsirno... Google-aj i naces sve info.. nije uopste visa filozofija..

    Prvo procjeni sto ti je najisplativije u trenutku a onda Google-aj ccminer i pustis ga da sljaka na nekom opterecenju dje ti temperatura nece skakat' toliko da ti graficka rikne poslije dan-dva.

    U medjuvremenu napravis 'waller' za tu valutu koju kopas i tu ti ide to sto si iskopao.

    Nema tu nista komplikovano kad je takav 'obican komp' u pitanju...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 31 of 96 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bitcoin-e
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 44
    Last Post: 03-07-17, 09:50
  2. Kupujem Bitcoin
    By kvarni in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 21-03-16, 13:36
  3. Kupujem Bitcoin
    By djolee in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 13-12-15, 01:16
  4. Bitcoin kolaps
    By funestis in forum Ekonomija
    Replies: 23
    Last Post: 19-05-15, 19:23
  5. Kupujem Bitcoin
    By Dinarac in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-12-14, 13:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •