Results 1 to 2 of 2

Thread: Simon Vukcevic

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default Simon Vukcevic

    SIMON VUKČEVIĆ OČEKUJE POZIV FULAMA I ZNA ZA KOGA ĆE IGRATI
    Igraću za Crnu Goru


    Britanski mediji objavili su vijest da Fulam želi da angažuje Simona Vukčevića, člana ruskog Saturna i bivšeg vezistu Partizana. Prema informaciji, menadžer engleskog kluba Kris Kolman, pre izvjesnog vremena boravio je u Rusiji da bi se na djelu uverio u kvalitete 20-godišnjeg fudbalera.
    - Nijesam čuo za tu mogućnost, najiskrenije - bila je prva Vukčevićeva reakcija na pisanje Britanaca. - To bi svakako bio izazov za mene, ali ne znam koliko ima istine u tome.
    Ugovor sa Saturnom skopljen zimus važi još četiri i po godine. Da li bi se vaš klub tako brzo odrekao mladog igrača?
    - Sve je moguće i zavisi isključivo od eventualne ponude. Ako bi ona zadovoljila sve strane, posao bi bio sklopljen, sigurno.
    Za angažman u Engleskoj neophodno je dobiti radnu dozvolu koja podrazumeva igranje za nacionalni tim (šest utakmica u poslednjoj godini). Tako smo došli i do teme vezane za reprezentaciju - Srbija ili Crna Gora?
    - Tu sam se opredijelio odavno, od rođenja. Crnogorac sam i igraću za moju zemlju. Logično, zar ne? Da neće slučajno neki igrač iz Srbije da igra za Crnu Goru? Neće, sigurno. Tako i ja krećem od početka, sve novo. Uzgred, kako su se ponašali prema meni, nijesu mi davali šansu, nemam ni najmanju dilemu za koga ću da igram u budućnosti - zaključio je Vukčević.

    M.N.K

    Svaka cast Simone.
    Dokazao si da su mnogi veliki Crnogorci, odgajani u Beogradu, ostali vjerni svojoj domovini.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji topic "iz raznih novina"


    ps: simon nije odgajan u beogradu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Simon Wiesenthal (1908-2005)
    By Trinity from Zion in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 20-09-05, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •