Page 9 of 14 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast
Results 201 to 225 of 350

Thread: Kako prici curi???

  1. #201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    cetri : ta fora tajanstveni tipovi ne moze proc,barem ne ovdje sem ako samo prolazis u neko zesce auto i poglednes je ono jednom
    A sad, onako, iskreno, tebe bas zanimaju takve cure koje ce pasti na gore navedeno? Mene uopce ne. Stovise, takve obozavam provocirati dok ne popizde od bijesa.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  2. #202
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    a mogu li te ja ispravit molim te
    prvi dio : znaci li to da ides svaku noc od lokala do lokala , baris dvije i idemo drugi lokal? sto onda zavrsio bi pg za 20 dana
    A nisi valjda toliko ruzan da neces nista ufatit u medjuvremenu!?? :mrgreen:

    Licno mislim da ne treba da se poklanja neka prevelika paznja curama na pocetku. Kojoj god sam stavio do znanja da mi se bas svidja lose sam prolazio, isto tako ako neka cura 'trci' za mnom nije mi dugo interesantna...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #203
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oktopod: :thumbs_up: :mrgreen:

    acs: kako si ti jadan...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  4. #204
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post

    E, da, i jos nesto... cure ipak malo vise privlace samozatajni i tajanstveni tipovi, a ne bas oni koji su najglasniji u drustvu. Ti mogu biti zanimljivi samo teenagericama.
    Vecinu cura do 18-19 godina privlachi moc, i zato biraju takve mushkarce da bi se pored njih osjecale mocno (tu spadaju svakakvi shminkeri puni para i koji imaju ozloglasheno drushtvo)

    Posle 18-19 je vec druga pricha...

    E da, vecina njih pada na sitnice i romantiku
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  5. #205
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    400
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako prici curi
    Sa
    Novim Autom
    Novim Mobilnim Teleonom
    Novim Modernim Naocarama
    Novim Debelim Novcanikom

    i imas ljepih sigurnih 70% da uhvatis nesto, onih ostalih 30% puca im krc sto imas bitno im je kakav si kao licnost i takve cure su najbolje jer znas da je stobom zbog tebe kao licnosti a ne zbog tvojih materijalnih stvari i para i svega ostalog sto ide uz to

    zna se da su to uglavnom sponzoruse i stvarno ima njih sto vrh izgledaju al ruku na srce one glavnom nista drugo neznaju nego da se utegnu i srede da se vidi kakve su mackice a to sto su curke i glupace nema veze jer ce se nac jos veci curan koji ce ih sponzorisat i sjutra ozenit tj osakatit ce se i imace lutku pored sebe a ne zenu i domacicu. samo tada duplira svoje troskove umjesto da trazi medju onih 30% pravu zenu i domacicu i samim time usreci sebe.

    nije toliko bito
    kako prici curi
    nego
    kojoj curi prici
    svi parasi samo misle kako dobre pck imaju a ustvari kokoske imaju, nesrece jedne:ass:

    samo pametno, pozdrav svima:devil:

  6. #206
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,885
    Thanks Thanks Given 
    1,651
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    neki su me izgleda pogresno shvatili ovdje , tj. ne pricam ja o prilazenju svakoj curi vec o ODREDJENOM TIPU djevojke koja se moze nac u PG lokalima. a svi znamo koja je to
    takodje ne pada naravno na pamet vecini (uljucujuci i mene) prilazit takvim ufuranim ablecima nego sam ja kazo moje misljenje o tome kako one gledaju na odredjene momke i njihovo ponasanje,izgled itd itd...i sta njih privlaci kod momka.
    i naravno sto nekima ispadam jadan jer su zbog svojeg ocito raspalog izgleda ljute na muski rod to je druga stvar LOL.
    poz
    f6

  7. #207
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,885
    Thanks Thanks Given 
    1,651
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    A sad, onako, iskreno, tebe bas zanimaju takve cure koje ce pasti na gore navedeno? Mene uopce ne. Stovise, takve obozavam provocirati dok ne popizde od bijesa.
    napominjem , mene takve cure NE zanimaju niti sam sposoban novcano se bakcat sa njima,nego kazem sto NJIH zanima

    oket? ))
    f6

  8. #208
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    neki su me izgleda pogresno shvatili ovdje , tj. ne pricam ja o prilazenju svakoj curi vec o ODREDJENOM TIPU djevojke koja se moze nac u PG lokalima. a svi znamo koja je to
    takodje ne pada naravno na pamet vecini (uljucujuci i mene) prilazit takvim ufuranim ablecima nego sam ja kazo moje misljenje o tome kako one gledaju na odredjene momke i njihovo ponasanje,izgled itd itd...i sta njih privlaci kod momka.
    i naravno sto nekima ispadam jadan jer su zbog svojeg ocito raspalog izgleda ljute na muski rod to je druga stvar LOL.
    poz
    naravno da si skroz u krivu...

    da to shto si pisao izgleda jadno--fakat je...

    ne znam samo gdje ti to, covjeche, izlazish, i gdje nalazish takve freakove, sa poremechenim vrijednostima i pogledom na svijet :roll: ...

    a mushki rod obozhavam :mrgreen: ...
    valjda zato shto josh nisam naishla na takve kao shto si ti ...

    a to ko je na koga ljut i u koga razocharan, kristalno je jasno iz tvojih postova...

    pozdrav! :mrgreen:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  9. #209
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma kurve su zakon,platis,odradis i cao.Nema startovanja,nema odjebavanja i sl.



    Salim se,naravno
    THC=TNT for your brain

  10. #210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    naravno da si skroz u krivu...

    da to shto si pisao izgleda jadno--fakat je...

    ne znam samo gdje ti to, covjeche, izlazish, i gdje nalazish takve freakove, sa poremechenim vrijednostima i pogledom na svijet :roll: ...

    a mushki rod obozhavam :mrgreen: ...
    valjda zato shto josh nisam naishla na takve kao shto si ti ...

    a to ko je na koga ljut i u koga razocharan, kristalno je jasno iz tvojih postova...

    pozdrav! :mrgreen:

    ah mene sineeeeeeeeeeeeeeeeee

  11. #211
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko je odje momaka iskomplexirano.... A to je greota, ozbiljno. Toliko price o curama, tj. tipu cure koji ne biste voljeli da imate pored sebe. Nema nikakwe potrebe za tim.
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 10:16.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #212
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ja sam se vas iscomplexirao kad sam ti vidjeo ovaj novi avatar :mrgreen:
    She is only here to annoy herself!

  13. #213
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si se Stewo izkomplexirao onda kad ti se auto ugasilo, i svaka tvoja nada da ces za NG nesto ufatit dolje na primorje je pala u vodu... :mrgreen: :mrgreen:
    Treba samo biti samouvjeren, kao ti sto si bio. Optimista... Sto ce kome Audi, ako nema pricu, sarm, i ostalo... Ti si recimo posao tvojim autom, koje se ugasilo, ali gledaj to sa 2 strane. Mozda bi upoznao nekog snoba, koji bi pao na tvoju pricu o motorima. I kolima. Znaci, ima tu i pozitivnih stvari. Postedio si sebe 1 pitanja koje je sjutra dan moglo lako da ti padne na pamet, a to je *Sto ce meni ovo* Mozda je saljivo, ali je tako. Em si se mozda iznervirao, em nisi nista postigao. Zato lijepo, izadjes nedje u grad, na neko fino mjesto, budes kulturan u razgovoru, malo sarmiras (dobro, u tyvom slucaju... ne znam), pa ako vidis da cura nije zainteresovana, idemo dalje. Ako neka ima neku tupu pricu, i vidis da je ne zanimaju normalne neke stvari, onda nema potrebe da se trudis oko nje, jel?
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 10:40.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    te su boxerice moje [poklonio sam ih, ne njoj], a dupe koje slikano je njeno.


    Sto se tice cura, kako joj prici zavisi od dosta stvari. Gdje se nalazis, u kakvom si drustvu, u kakvom je ona drustvu, u kakvom si stanju [pijan/trijezan] ili u kakvom je ona stanju i tome slicno. Ima dosta faktora koji uticu na taj "prvi prilaz", jer moze da se stekne los utisak ma koliko ti zelio dobro da ispane.
    Last edited by Mugi; 09-09-06 at 11:23.

  15. #215
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u pravu si, ja imam 1 druga koji je bukvalno *Kralj svih neuspjelih prilaza* i uglavnom se sve zavrsavalo sa *sto sam ono htio da ti kazem... aj nista, vidimo se...* Stvarno treba to umjeti. Mada, mislim da je to bilo najvise zbog stidljivosti, koja je proizvela zbunjenost. Najgora moguca kombinacija.
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 11:10.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #216
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Sto ce kome Audi, ako nema pricu, sarm, i ostalo...
    Pa treba ti Audi (ja ga nemam da se odma zna,nazalost) jer kad stanes s njim ispred kafica one same ulaze,ne moras nista da radis,samo da odradis :twisted: ne treba ti ni sarm ni prica!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  17. #217
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne budi tako siguran. Moj momak ga ima pa mu nije mnogo pomogao. Barem kod mene. Za ostale ne znam.
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 12:24.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #218
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Ne budi tako siguran. Moj momak ga ima pa mu nije mnogo pomogao. Barem kod mene. Za ostale ne znam.
    I ti u tome ne vidis logicku zamku? Pitanje je kako cemo znati bi li ti bio momak i da nema audi? Poanta je upravo u tome sto to nikad necemo saznati.
    Osim da on dodje sad tebi i kaze: "pun mi je qratz ovog auta, idem ga prodati!".

    BTW, je li njegov ili cacin? :mrgreen:

    Zarucnik od moje trenutne prileznice ima Audija (hm, za razliku od mene) i neprestano kuka kako nikad nema para... sva mu lova ode na kredit i odrzavanje za to ******. :mrgreen:
    S druge strane, ja nemam Audija, ali zato za razliku od njega imam za male sitne zivotne radosti.
    Last edited by Argonaut; 09-09-06 at 12:37.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  19. #219
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    I ti u tome ne vidis logicku zamku? Pitanje je kako cemo znati bi li ti bio momak i da nema audi? Poanta je upravo u tome sto to nikad necemo saznati.
    Osim da on dodje sad tebi i kaze: "pun mi je qratz ovog auta, idem ga prodati!".

    BTW, je li njegov ili cacin? :mrgreen:

    Zarucnik od moje trenutke prileznice (ne pitajte me koja je to zajebana kombinacija) ima Audija (hm, za razliku od mene) i neprestano kuka kako nikad nema para... sva mu lova ode na kredit za to ******. :mrgreen:
    S druge strane, ja nenmam Audija, ali zato za razliku od njega imam za male sitne zivotne radosti.
    Argonaut, ja ne vidim zaista u tome nikakwu logicku zamku? Zaista. Mislim da ne shvatas, ali... Vi i ne treba da znate, vec on i ja. Inace, sve i da dodje i kaze mi to sto si ti naglasio, Auto nije razlog sto smo nas 2 bili par. ne vidim uopste kakwe weze ima auto u prici izmedju nas 2, ne vidim nikakwu povezanost izm. mene i toga auta, osim sto je prevozno sredstvo, i uvijek je sluzilo samo u tu svrhu. U istu svrhu bi mi sluzila i Zastava da je vozil, ili Yugo. saswim mi je svejedno. Mene ipak zanimaju neke 2 stvari kod muskarca.
    BTW, njegov je.
    Sljedece, taj tvoj iz *zajebane kombinacije* kako ti kazes... To je tip muskarca koji se u Pg moze naci na svakom koraku. Skupo auto je i skupo za odrzavanje. Tvoj prijatelj ima tog Audija, al mozda nema za gorivo. Mozda nema da ode sa nekim u bioskop, nebitno... E tu je poenta moje price. Medjutim, sve ovo sto si rekao poslije rijeci *S druge strane* iskreno me je prijatno iznenadilo, i dalo tvom odgovoru mozda i neku topliju boju. Tu smo isti.
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 12:46.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AisaJ, nemoj mom postu davati agresivnu konotaciju.

    Rekkla si da je tvoj imao Audi, pa mu to nije pomoglo... vidis, ja gledam malo dublje i odmah postavljam slijedece pitanje na koje je prakticki nemoguce dati odgovor: je li to zbilja tako, ili mu je taj Audi ipak dao malu komparativnu prednost u odnosu na nekog tko je imao iste kvalitete, ali je bio bez Audija?

    I nisi mi rekla je li bio njegov ili cacin. :mrgreen:
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  21. #221
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Agresivnu?? Ni u kom slucaju.
    Vrlo je moguce dati taj odgovor - stvarno je tako, ali ne znam kako bih odgovorila na to da li je imao prednost u odnosu na nekoga istih kvaliteta ali bez kola, samo iz razloga sto je Samo On tada bio, niko drugi. Do sada nisam birala izmedju dvojice. Da jesam, u tome slucaju izabrala bih onoga cija bi mi prica bila zanimljivija i opustenija.
    Rekla sam ti, njegov je, ali nisi dobro procitao moj odgovor.
    Last edited by kuglica; 09-09-06 at 13:30.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  22. #222
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ne prilazim curama,jednostavno trenutna situacija te dovede do njih.
    PostScriptum offtopic:nisam ruzan,imam 17 godina(u januar 2005 18),ne volim da izlazim u diskoteke i sl,smisao za humor mi je na zavidnom nivou,jos nisam imao djevojku u zivotu a kamoli poljubio(imao sam prilika,tipa neka beogradjanka me pozove da se kupamo,u vodi mi kaze:milose pa sta cekas dodji ovamo a ja nista ne uradim-nisam hteo da navaljujem da ne pomisli da sam napalj. debil)..jos nekih slicnih situacija ali fora je u tome sto nikad nisam preuzeo nista u vezi sa djevojkama,sad vi meni recite jel to nesto nije u redu ili jos uvjek ima nade za mene(vecini sam chudan,filozof za one koji ne gledaju dalje od svog nosa,ljut sam na sve zbog nekakve utrenirane lazne ljubaznosti i izvjestacenog osmjeha,dok je u stvari velika vecina gomila lazova,bezobranika koji bih ti samo napakostili i puni su nekakvih principa koje je ove zaostalo drustvo usvojilo,moje iskrenost je u stvari losa jer je niko ne cijeni itd itd zashao sam u veliki offtopic..i'll stop HERE (cak sam ostavio igranje pc igara da vidim kako ce to uticati na moj generalni socijalni zivot)..
    Last edited by SpellStealer; 09-09-06 at 16:09.

  23. #223
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stari zovete cura da podjes s njom u more i ti neces da ona ne pomisli da si napaljenik?jbt ona tebe zove ne mozes ti ispast napaljenik...svasta majke mi...da tebe mozda ne privlace muskarci?

  24. #224
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    nisi me shvatio.ja sam sa njom vec bio u vodi-znaci vec sam prihvatio poziv(kao trebali smo da se takmicimo ko bolje pliva ;p),ali sam se u odredjenom trenutku udaljio,pa je ona rekla to sto je rekla,pa ja pomislio da me zove da je poljubim or smth ;p,ali nisam nista uradio da ne bi ona pomislila da sam horny
    sve u svemu,kad sam vidio kako skace salto ;p usrao sam se,da ne pliva mozda bolje ali sreca imala je povredjenu ruku,pa nije mogla da pliva HAHAHA

  25. #225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    spellstealer jednog dana ce ti biti presmijesno kad budes citao sopstvene rijeci a do tad ne propustaj prilike, i ne razbijaj glavu oce li misliti jesi li ili nisi horny, muskarci su po defaultu horny uvijek
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 9 of 14 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  3. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •