Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast
Results 251 to 275 of 350

Thread: Kako prici curi???

  1. #251
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na shta je spao mushki svijet, ccc... Dje su dzentlmeni zanemogli, za ime boga!
    Never Complain, Never Explain

  2. #252
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Na shta je spao mushki svijet, ccc... Dje su dzentlmeni zanemogli, za ime boga!
    ima dzentlmena ali nema para...
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    ima dzentlmena ali nema para...
    pa napravi pare

    dzabe sve svakom decku ako nije sposoban da zaradi,ne volim mamine i tatine sinove,al' muskarac da ne umije posao da nadje ili bilo sto da ima za provod i fatanje riba.....onda je "neobicno oskudnog uma"
    I lost my watch….now I’m lost in time

  4. #254
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    wild west
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    pa napravi pare

    dzabe sve svakom decku ako nije sposoban da zaradi,ne volim mamine i tatine sinove,al' muskarac da ne umije posao da nadje ili bilo sto da ima za provod i fatanje riba.....onda je "neobicno oskudnog uma"
    te dua shum

    p.s gledajte kako se bari riba :-D

  5. #255
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink
    to je vazda bilo. ako trchish za njom ona te necje a kad batalish i pochnesh da qlirash evo je polako...
    e pa nisu svi mazohisti..?

    Zapravo, treba tu problematiku (lol) pravilno shvatiti. Stvar je u tome da se bude opusten i neopterecen (tj. da "zracis dobrim vibrama"), a ne u tome dal' se trchi ili ne trchi. Ako si u grchu, lose ces da prodjes bilo da trcis ili "qlirash" a sve u napetom iscekivanju... :mrgreen:


    Quote Originally Posted by shrek
    Licno mislim da ne treba da se poklanja neka prevelika paznja curama na pocetku.
    A kad odlucis da je momenat da joj poklanjas paznju? Na kraju??!


    Quote Originally Posted by acs
    licno mislim da u pg samo pomaze ono pomamljeno ponasanje,bahatno,razbacivanje, javljanje svakome , ono konstantno mahanje konobaru i narucivanje pica... a tek kljucevi od audija
    jadna majko jadnijeh svatova ajojoj


    Quote Originally Posted by Argonaut
    A sad, onako, iskreno, tebe bas zanimaju takve cure koje ce pasti na gore navedeno? Mene uopce ne. Stovise, takve obozavam provocirati dok ne popizde od bijesa.
    hahaha
    da , takve se mozda mogu edukovati kroz zezanciju?
    Last edited by odli; 16-09-06 at 17:33.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''Kao prići curi???''
    Ja mislim da je najbolje frontalno, da bi te vidjela...

  7. #257
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S ledja!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  8. #258
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e to vec ne mora da znaci,mozda jeste nekada bilo,mozda jeste i dalje draz,al nova vremena nose nove stvari sa sobom i bash je extra kad se djevojka udvara momku , (kako glupo zvucim znam znma)
    hahahahaha...pa deshava se i to...ja lichno sam totalni protivnik zhenske inicijative...nekako mi je to prirodno vezano za dechke:PPPP ali priznajem...imam izuzetnih situacvija kada...jednostavno...hm...hm..:-D

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e to vec ne mora da znaci,mozda jeste nekada bilo,mozda jeste i dalje draz,al nova vremena nose nove stvari sa sobom i bash je extra kad se djevojka udvara momku , (kako glupo zvucim znam znma)
    Zensko se nema sto udvarati.
    Ako se muskom svidja, dovoljno ce biti da mu namigne i on je vec njen, pa makar samo za jednu noc.
    AJde, tko je ikad vidio muskog koji glumi nekog neuhvatljivog?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  10. #260
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ево да се и ја укључим.

    На основу једног значајног броја постова ја једино што могу да заључим је да су све лијепе ђевојке виша и узвишена брста у односу на мушкарце. ''Ако јој се свидим'' ''Испалиће ме'' ''Како ћу проћ код ње'' све то даје слику ако да је потпуно небитно каква је ђевојка све док је лијепа. Нема везе да ли је глупа, да ли је кретен, да ли је мутава... Не вјерујем да вам је све то небитно и да само гледате да ли је лијепа. Није ваљда да само ђевојке бирају. Ваљда је сврха упознавања да видиш каква је, да ли је отворена, да ли је забавно разговарати с њом а не само ја сам дошао добро ме погледај и реци ми могу ли како проћ. Па ваљда мушкарци требају да теже ка томе да буду што бољи заводници а не роба на излогу коју риба увијек може да има без обзира каква је све док је лијепа. Ваљда ако видите да је она ретардирана или да је тешка спонзоруша ваљда ћете ви отић и престати да губите вријеме са њом.

    Толико приче о парама и спонзорушама. Па јели Бог дао да постоје и да су у ПГ-у толико јасно уочљиве да лако можеш да знаш које су то ђевојке које не заслужују твоје вријеме и да се посветис онима које вриједе (за које се не слажем да их има мало напротив има их много)

    И наравно да је битно како се понашаш и да није тачна тврдња типа: Ако јој се свиђаш није битно што ћеш рећи или обрнуто ако јој се на старту и не свиђаш да је не можеш завести. Ако је тако онда завођење не би постојало и мушкарци би били само роба коју неко треба да одабере или не одабере.

  11. #261
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Evo da se i ja prikljucim temi. Vecina stvari koje ste iznijeli ovdje je gomila gluposti i moze da prodje kod cure do max 22 godine. Sa nekim stvarima cu i da se slozim kao sa onom da su cure izasle u provod i da ne zele da izadju sa tobom. Mozda si im OK tu noc da se provedu ako si interesantan ali to je to. Dalje nema i nema sta da se misli kako su te ispalile.

    Prica o kolima i slicnim stvarima je samo kompleks i nista vise, i ako imas taj stav svaka cura ce da ga provali poslije trece cetvrte recenice i da te odjebe iz momenta (bez ako to ne trazi, ali ako to nemas onda ni ne prilazi). Ne mogu prosto da vjerujem da sa tim socijalnim stavom uopste i pridjete curi. Mislim da cak ni momci koji sponzorisu te cure ne bi sa njom izasli da mu kaze "Ok ti si glup i neinteresantan, ali ti dobar auto pa aj da izadjemo"

    Prilaz sa drugom kojeg ti "provaljujes" je najveci idiotluk koji mozes da priustis jer to ne vodi nicemu osim podsmjehu, kao i prilaz u alkoholisanom stanju. Ako vam je to potrebno onda mi vas je zao, jer u takvom stanju uvijek se pravi ista greska-unosi se curi u lice, pipkas je i sl. i onda si gotov koliko god da si interesantan. Pa zar se ne moze sacuvati neka distanca da se ona osjeca ugodno, a ne da svaki minut skida tvoje ruke sa nje.

    Uglavnom treba biti kulturan (ako vam lakse vaspitan), i vec imate veliki plus kod te neke osobe. Pod ovim mislim na situaciju dvije drugarice su zanijete razgovorom a vi uletite sa nekom pricom. Koliko se vi osjecate zainteresovanim kad vam neko tako uleti. Pa boze moj moze se sacekati valjda 2 min da one zavrse razgovor.
    Last edited by Hell Raiser; 26-09-06 at 03:53.

  12. #262
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Evo jedne zanimljivosti koju cuh:

    "Da li te bole noge?"
    "Ne, sto?"
    "Zato jer mi cijelo vece setas po mislima..."
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #263
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Evo jedne zanimljivosti koju cuh:

    "Da li te bole noge?"
    "Ne, sto?"
    "Zato jer mi cijelo vece setas po mislima..."

    jes, prava beogradska seljacka fora bez uvrede

    nesto kontam kako bi reagovale vecina podgorickih cura kada bih ih to pitao....

  14. #264
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zar ima "sablon" za to????????? Ja mnim da to zavisi od situacije i zenske ,jerbo nekoj pase seljacka finta ka "mala ks ks oli da se zanimo ili ocemo pod Cipur da popusim pojednu",dok drugijem pase ostro i na prvu itd itd ! Oni koji ocijeni situaciju i kvalitet zenske ima najvecu sansu !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #265
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    jes, prava beogradska seljacka fora bez uvrede

    nesto kontam kako bi reagovale vecina podgorickih cura kada bih ih to pitao....

    hahahhahhhaha...aj probaj jednu notj pa ne blagovremeno obavijesti...hahahahhhahaahaha

  16. #266
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    jes, prava beogradska seljacka fora bez uvrede

    nesto kontam kako bi reagovale vecina podgorickih cura kada bih ih to pitao....
    Bilo bi :shock:, pa , i onda komentar tipa "Ufff, vidji ovoga (seljaka), daleko bilo..." Zatim bi uslijedilo demonstrativno napushtanje mjesta deshavanja, sa visoko dignutom glavom.
    Ili bukachka varijanta: "Nemoj da ti se po bubrezima proshetam!"
    Never Complain, Never Explain

  17. #267
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Слажем се са Hell Raiser-ом. И као сто већ рекох ''испалила ме'' и фразе сличне тој су тотална глупост. О каквом испаљивању причате. Као да су ђевојке роботи без емоција без људских особина па смо ми једини који могу бити испаљени одбијени повријеђени... У много већој предности је тип којег су ''испалиле'' рибе 100 пута него онај који никад није пришао риби. Знате ли ви колико је то искуства!!! После тога ако и мало мозга има може слободно бит као Казанова... Ако мушкарац учи из сваког искуства тог типа а не копа себи рупу понављајући исте грешке његов успјех са рибама може драстично да се побољша.

    Поента ове приче је да је сваки прилазак ђевојци за паметне људе само искуство из којег уче без обзира на исход а не некакав неуспјех или испаљивање. Једино ђе човјек може да испаљен и то од стране себе самог је ако понавља исте ствари за које му искуство каже да не могу да успију (еее....и онда је најлакше оптужит рибу да је спонзоруша).

    Прилажење у алкохолисаном стању... Из искуства ништа горе од тога нема. Па ваљда гледате кад приђете како реагује ђевојка на вашу причу, заводите је... Пјани ништа не примјећујете немате флексибилност већ само наваљујете и уносите се... Нема никакве вајде од тога. Алкохол служи онима који немају храбрости... Ваљда је једино тад фрка јер знаш да не можеш себе приказат у правом свијетлу и да си много гори у завођењу него иначе...

  18. #268
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    bogomi ste se u praznu pricu uvatili,ali neka,fino se nasmijah a znamo da smijeh produzava zivot!

    Svaka zena, narode, je drugacijeg senzibiliteta pa shodno tome,ne reaguje svaka isto na odredjeni nacin prilazenja.

    :oops: ja sam ,na primer,stidljiva,romanticna i prija me kad me muskarac bez prestanka gleda da mi je prosto neprijatno,i tada me zaintrigira.Ne mnogo price,par obicnih rijeci,koje uopste nemaju veze sa udvaranjem,i taman pomislim da ga ja zapravo ne interesujem a ono opet pogledi od kojih bi se onesvijestila!!!
    Posle je bitno da je vaspitan i niposto klisei,fore koje svako koristi,pogotovo prostote...ja sam kupljena i pala skroz!

    Naravno nije to jedini nacin ali recimo da me je najzesce uzdrmao
    Pokusajte sami da prokljuvite sta zeni odgovara kao i u seksu pa valjda ne pitas drugove dje su erogene zone,no istrazujes!!!

  19. #269
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    bogomi ste se u praznu pricu uvatili,ali neka,fino se nasmijah a znamo da smijeh produzava zivot!

    Svaka zena, narode, je drugacijeg senzibiliteta pa shodno tome,ne reaguje svaka isto na odredjeni nacin prilazenja.
    Moja prica je i bila vezana za ovo sto kazes. Ako sam te nasmijao, tvoj problem. Poenta nije bila u tome, nego samo postaviti greske koje momci uglavnom prave, jer cu se sloziti sa tobom da nema univerzalne recenice na koju svaka cura pada. Ako nemas hrabrosti da pridjes nikakav alkohol tu ne pomaze. Svaka cura vidi tvoju nervozu i rijetke su te koje ce da se osjecaju ugodno pored tebe takvog. Moje iskustvo je takvo da ni jedna cura u principu ne zeli da izigrava majku bilo kojem momku. Ali ako vise puta pridjes stices vise samopouzdanja.

    Pa boze moj i momku se desi da se upozna sa curom i da poslije 10 min kaze sebi da mu cura ne odgovara u bilo kom pogledu i ode. Sad ako ocekujes da ce cura spavati sa tobom poslije 10 min bilo kakve interesantne price, to je povod za razgovor ne ovdje, nego ima neka institucija, valjda koja se bavi tim.

  20. #270
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je ste gledali prijatelje danas?kako dzoi kaze treba prvo da ocjenis sebe od 1 do 10.pa ako si recimo 8 trazis cure koje su 8 i nize..sto je manj broj prije ce da upali.hhehehe
    bitno je da si siguran u sebe,da imas sasvim normalu pricu,simpaticnu,sa nekim forama..i da cekas situaciju.ako te ispali to je do nje vjeruj mi ,ne moj da sumljas u sebe..i bitno je da ako ne prodjes i posle toga da ostanes samouvjeren i da nastavis..nedje ce upaliti...

  21. #271
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popesku View Post
    je ste gledali prijatelje danas?kako dzoi kaze treba prvo da ocjenis sebe od 1 do 10.pa ako si recimo 8 trazis cure koje su 8 i nize..sto je manj broj prije ce da upali.hhehehe
    bitno je da si siguran u sebe,da imas sasvim normalu pricu,simpaticnu,sa nekim forama..i da cekas situaciju.ako te ispali to je do nje vjeruj mi ,ne moj da sumljas u sebe..i bitno je da ako ne prodjes i posle toga da ostanes samouvjeren i da nastavis..nedje ce upaliti...
    Da li ovo znaci da je muskarcima zapravo svejedno s kojim zenskim bicem konkretno jesu i da im je bitno samo to da je zenskog roda?
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #272
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default heheh

    zao mi je odli ako si se ponadala...
    naravno da nije,to je bila samo fora..ali ima tu i istine
    muskarcima je veoma bitno kako izgleda cura,pored toga fizickog koje prvo uocimo ,vazni su i psihicki kvaliteti

  23. #273
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod pdgorickih cura me strasno nervira to kad pocnu da ubacuju one ruzne dodatke recenici kao sto su: "Ufff, vidji ovoga (seljaka), daleko bilo..." shto bi Nikolina rekla,pa onda "Ne ja stvarno" ili "da te ne kunem"! Pa moze li bez ovoga dakelo bilo,stvarno i tih gluosti,mnogo ruzno zvuci?! Prvi utisak mi je odma negativan kada to cujem!
    Last edited by VincentLaMarca; 29-09-06 at 12:33.
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  24. #274
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Moja prica je i bila vezana za ovo sto kazes. Ako sam te nasmijao, tvoj problem. Poenta nije bila u tome, nego samo postaviti greske koje momci uglavnom prave, jer cu se sloziti sa tobom da nema univerzalne recenice na koju svaka cura pada. Ako nemas hrabrosti da pridjes nikakav alkohol tu ne pomaze. Svaka cura vidi tvoju nervozu i rijetke su te koje ce da se osjecaju ugodno pored tebe takvog. Moje iskustvo je takvo da ni jedna cura u principu ne zeli da izigrava majku bilo kojem momku. Ali ako vise puta pridjes stices vise samopouzdanja.

    Pa boze moj i momku se desi da se upozna sa curom i da poslije 10 min kaze sebi da mu cura ne odgovara u bilo kom pogledu i ode. Sad ako ocekujes da ce cura spavati sa tobom poslije 10 min bilo kakve interesantne price, to je povod za razgovor ne ovdje, nego ima neka institucija, valjda koja se bavi tim.
    Ti mi se ka naljuti??!! ne smijem se nijednom ozbiljnom postu nego samo duhovitim odgovorima i ovim forama koje momci koriste da pridju curi!:lolblue::lolblue::lolblue:Oprastas li mi??

  25. #275
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Нијеси једини. Ако је нешто одбојно и неженствено то је такво понашање и такав говор. И код мене је први утисак јако негативан кад то чујем. али што је ту је... Иначе генерално Подгоричанкама није женственост баш најјача страна (опет уз опаску да има много изузетака)...

Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  3. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •