Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 350

Thread: Kako prici curi???

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Prici joj sa "Alo mala! Alo!"
    She is only here to annoy herself!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako?
    krisom odpozadi...
    sledja je najsladje;p
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  3. #28
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    A sto ne sa onom starom forom:"Ja se tebi svidjam,a ti meni"
    Pali uvijek

  4. #29
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti: izvini, koliko je sati ?
    ona: tolko i tolko
    ti: mislim da je vrijeme da se upoznamo

  5. #30
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko veče stojim na vratima kafića, pijem piće kad gura me riba i pita "mogu li proć", ja rekoh
    " ti kod mene možeš, ne znam mogu li ja kod tebe " ona se nasmija i ode u wc. Kad se vratila dade mi papirić sa brojem tel.........
    Last edited by lacmanin; 30-07-06 at 22:33.
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    @lacmanin: e,ali za to treba imati m*da...sta mislis da je iza nje bila neka konjina od 2m i 150kg
    Inace,ovo je jedna od boljih tema na ovom forumu
    Last edited by smfilip; 31-07-06 at 00:25.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji klinac ces da napadas curu koja je sa momkom, ajde da je bez momka al sa momkom pfff
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #33
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip
    @lacmanin: e,ali za to treba imati m*da...sta mislis da je iza nje bio neka konjina od 2m i 150kg
    Inace,ovo je jedna od boljih tema na ovom forumu
    Dao bih mu batina !!!!!!!
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default


    ______________________

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip
    @lacmanin: e,ali za to treba imati m*da...sta mislis da je iza nje bila neka konjina od 2m i 150kg

    a zamisli da je naisao na neku uobrazenu koja bi mu odbrusila "ajde maLi maxe, oli..."

    hehehehhe




    Btw. Ne znam kako da pridjem curi tj. ne postoji nista univerzalno sto bih iskoristio odnosno rekao ... Uvijek sam se vodio prema situaciji i prilikama i skoro vazda sam nalazio neki "izgovor" da bi mi dala br.


    \\ Samo opusteno, i naravno ne dozvolite da cura vidi strah ili nesigurnost u vasim ocima


  11. #36
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    aj da ja dodam jos nesto...i sta posle,kad vam da broj?
    nikad mi nije bilo jasno sta raditi sa br telefona (smarati je porukama,cimanjem,dati br citavom gradu,sta?)
    poz

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako si joj interesantan, pricaj sto god oces, proces. Ako nisi-mrka kapa.
    Al dobro.

    Cutis, cutis, pustis je da prica s tvojim drustvom, ili sa svojim, i onda izvalis (jos bolje ako joj sapnes) nesto tipa "JA VOLIM PINGVINE". I cutis 10 minuta, pa opet takvo nesto. I posle 5 minuta pocnes normalnu pricu, kao da nista prije rekao nisi. Zaboravice sto su svi rekli prije 15 minuta ali ce znat sto si ti "saopstio". Sto znaci da si joj vec interesantniji od ostatka.

    Ili- Kad pricas, takni je po ruci polako. Jednom, dva puta, deset puta, recimo svakih minut tokom 10 minuta. I gledaj je u oci. I batali. Nemoj da je diras vise no samo pricaj. Ako ona posle jedno 5 minuta pocne tebe da dira, odma si joj interesantan.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip
    aj da ja dodam jos nesto...i sta posle,kad vam da broj?
    nikad mi nije bilo jasno sta raditi sa br telefona (smarati je porukama,cimanjem,dati br citavom gradu,sta?)
    poz
    Recimo odma ujutro poruka "oli u 5 popodne na kafu u BK" il tako nedje i nekad. Al fixno mjesto i vrijeme. Probace da promijeni makar za pola sata a ti je ne pushti (teke ako shto bude, da se zna ko je gazda).
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Jesam li ja....propushtio shto odje?
    Ima li ovo kakve veze sa sexom?
    Ne zovete dok `ebete
    Last edited by N-I-K-O; 31-07-06 at 02:26.

  15. #40
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    kako?
    krisom odpozadi...
    sledja je najsladje;p
    Jedan od omiljenih...:twisted:

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Smile

    Ovo je jedan od rijetkih topica koji nije zapao pod kritke svakjakih strucnjaka ii filozofa umnika i astronauta, tema je stvarno zaniimljiva i vrlo varljiva zato cu vam pruziti jedan definitive guide kako prici curi oo yeaa

    Prvo: Kako prici curi? Ovo mnogo ovisi od mnogih stvari; spoljnjih i unutarnjih faktora, pa idemo redom: 1) Mjesto gdje se nalazite, naime: da li ste na plazi, nekom shanku pri moru, nocnom klubu, na nekom javnom mjestu (chitaj: trgu), na ulazu u neki kafic, skijanju, chatu itd...To bi bilo sto se mjesta tiche...sad je onaj dio u kojem se ne slazem s vecinom...mnogi su rekli "mozes iizgledati kako oces, ako se ti njoj ne svidjas, dzabe sve..." Ne mogu se s ovim sloziti iz vise razloga, npr: sto ako je neka situacija (kao u filmove) da je cura sjebana, sjedi za shank i pije, ili je tek raskinula s momkom, ili nesto sto je dosta chesto a naivno se ne primjecuje npr. vidite 4-5 zgddnih zhenki kako za jedan sto djuskaju i uzivaju; sto mislite jesu li tu da sacekaju prvog tipa koji naleti na njih ili je grupa drugarica odlucila da izadje i provede se, a muzjake ostavila kuci ili su oni na druugi kraj kafica?

    Naravoucenije br.1: Ne napadajte jato zhena! Never!

    Zasto? Pridjete jednoj, dobacite nesto, padne par rechenica, vratite se do drugova, skroz hepi, eto riba...a u medjuvremenu njoj drugarice napune glavu sto ce ti ovaj, daj dosle smo ovdje zajedno a ti se muvas okolo, iiskuliraj...i sve padne u voddu. Jedan vrlo moguc scenario.

    U prilog ovome jos nesto: Morate jednostavno bitii svjesni da neke cure jednostavno nijesu izasle u grad da traze momka, jebga, al` je tako.

    Da se vratim temi, cilj je prici, znaci slomiti tu membranu uspostaviti taj prvi dialog, naci pravi trigger da dodje do komuniikacije, prevaliti najtezi dio puta. Kako? Dacu vam par macho savjeta vvjerujte mi probavao sam sve od najukusnijih nachina do najbanalnijih prilaza tipa: jeste li vii maloljetne, zasto nosis te cippele/patika, ko je od nas najljepsi, zasto vi gledate u nas, sto mislis kolko ja imam godina, itd...Pali i ovo ali od 10 slucajeva 0.5 ce se pozitvno zavrsiti.

    Jean hint nausput: pretpostavim da ste u kaficu, uviijek napadajte onamo dje su 2 eventualno 3 cure...to je prosto, 2 drugarce, eventualno tri idu da ssagledavaju muzjake. Sanse su vam tu najbolje, nije guzva, mozete da odrzavate balans da nikome nije dosadno.

    Pravilo br.2: Nikad ne dozvolte drugvima, sestrama, kumama, kumovima da vam 'nabacaju' cure. To ne voli niko, jos ce cura da pomisli da si mutav.

    Pretpostavimo da se radi o prilasku u kafic, velika je guzva, nemojte se plasiti niko vas ne gleda iako akcija prsne niko vam se nece smijati ... vidite 2 cure
    par sstolova od vas, ili neposredno blizu, uzmimo u obzir da su daleko pa da je potreban klasican prilazak, jer ako su u neposrednoj blizini it is just too easy...mozete da im predlozite da spojite stolove, da im kazete da su se previse rasirile, da zmoalite da stavite kod njih jaknu, pepeljaru, ...too easy, par stolova dalje... Poceli ste da blenete kao volovi u njih (prva greska, nikad ne blenete svi u njih!) ti snimas jednu curu, ona te ne zapaza igra, gleda naokolo, ali te ne zapaza....muka :P (ovddje upada josh jedan hint nikad nee prilazite ukocenim i zategnutim ribamaa...one su tu cisto inventar, vise vole prilaske tipa: kumova preporuka, kljuc od BMWa i separe...) vasa se cuura okrenula i zapazila vas kako blenete ko tele u sarena vrata, oh...postidjela se i okrenula glavu odma...ah, nadate se da ce pitati drugaricu da provjeri da li vi jos gledate, ali ne, ni to se ne ddesava...nista...vi ii dalje blenete...naime prolazi jos nekoliko minuta ona se opet okrene, ah, oh radosti, opet vas je pogledala, o jea...sto znaci da je zapazila da vi nju zapazate, sad se vec njoj pocinju javljati bubice u glavu, bi da vas odmjeri ali ne moze da bude toliko napadna, zato ce ovog puta zamoliti drugaricu....drugarica vas je pogledala? gejm over...nastavak je glupo pisati, sve zavisi od pojedinca i pojedinacnosti...od najsitnijih ddeddatalja ii okruzenja...ne plasite se, pridjite niko vas ne gleda niti ce vas uapsit ako pridjete, opushtite se priidjite i pokusajte da je nasmijete...

    nadam se da sam vam bio od koristi nego...ja odavno nemam ovih problema, cure me odavno startuju ne ja njih :twisted:
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  17. #42
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Random , chovjeche , koliko potroshenih slova na neshto toliko neodredjeno
    Quote Originally Posted by Random
    vasa se cuura okrenula i zapazila vas kako blenete ko tele u sarena vrata, oh...postidjela se i okrenula glavu odma...ah, nadate se da ce pitati drugaricu da provjeri da li vi jos gledate, ali ne, ni to se ne ddesava...nista...vi ii dalje blenete...naime prolazi jos nekoliko minuta ona se opet okrene, ah, oh radosti, opet vas je pogledala, o jea...sto znaci da je zapazila da vi nju zapazate, sad se vec njoj pocinju javljati bubice u glavu, bi da vas odmjeri ali ne moze da bude toliko napadna, zato ce ovog puta zamoliti drugaricu....drugarica vas je pogledala? gejm over...nastavak je glupo pisati, sve zavisi od pojedinca i pojedinacnosti...od najsitnijih ddeddatalja ii okruzenja...ne plasite se, pridjite niko vas ne gleda niti ce vas uapsit ako pridjete, opushtite se priidjite i pokusajte da je nasmijete...

    nadam se da sam vam bio od koristi nego...ja odavno nemam ovih problema, cure me odavno startuju ne ja njih :twisted:
    Mislim da je tema topica "Kako PRICI curi ???" Ti nama savjetujesh da curu treba dobro "osmotrit " prije nego shto joj pridjemo , a ko to inache ne radi ???
    A savjet za prilazenje ti je :" gejm over...nastavak je glupo pisati, sve zavisi od pojedinca i pojedinacnosti " ???
    Ali dobro , nije ni loshe kad je od nekog koga cure odavno startuju a ne on njih
    P.S.
    Volio bih da vidim kako Sasha Matic upraznjava tvoju "taktiku"
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brate, nemoj me pogresno shvatit, a nemoj mi ni za zlo uzet ali:

    Ludi jebe zbunjenoga.

    Dooslovce.
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Random
    Brate, nemoj me pogresno shvatit, a nemoj mi ni za zlo uzet ali:

    Ludi jebe zbunjenoga.

    Dooslovce.
    be well and prosper little one!

  20. #45
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja godinama ne prilazim curama one meni prilaze hehehehehe vrh tako da bi mi valjalo sad od vas shtogod nauchit nikad ne znam kad ce mi zatrebat
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #46
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Random
    Ovo je jedan od rijetkih topica koji nije zapao pod kritke svakjakih strucnjaka ii filozofa umnika i astronauta, tema je stvarno zaniimljiva i vrlo varljiva zato cu vam pruziti jedan definitive guide kako prici curi oo yeaa

    Prvo: Kako prici curi? Ovo mnogo ovisi od mnogih stvari; spoljnjih i unutarnjih faktora, pa idemo redom: 1) Mjesto gdje se nalazite, naime: da li ste na plazi, nekom shanku pri moru, nocnom klubu, na nekom javnom mjestu (chitaj: trgu), na ulazu u neki kafic, skijanju, chatu itd...To bi bilo sto se mjesta tiche...sad je onaj dio u kojem se ne slazem s vecinom...mnogi su rekli "mozes iizgledati kako oces, ako se ti njoj ne svidjas, dzabe sve..." Ne mogu se s ovim sloziti iz vise razloga, npr: sto ako je neka situacija (kao u filmove) da je cura sjebana, sjedi za shank i pije, ili je tek raskinula s momkom, ili nesto sto je dosta chesto a naivno se ne primjecuje npr. vidite 4-5 zgddnih zhenki kako za jedan sto djuskaju i uzivaju; sto mislite jesu li tu da sacekaju prvog tipa koji naleti na njih ili je grupa drugarica odlucila da izadje i provede se, a muzjake ostavila kuci ili su oni na druugi kraj kafica?

    Naravoucenije br.1: Ne napadajte jato zhena! Never!

    Zasto? Pridjete jednoj, dobacite nesto, padne par rechenica, vratite se do drugova, skroz hepi, eto riba...a u medjuvremenu njoj drugarice napune glavu sto ce ti ovaj, daj dosle smo ovdje zajedno a ti se muvas okolo, iiskuliraj...i sve padne u voddu. Jedan vrlo moguc scenario.

    U prilog ovome jos nesto: Morate jednostavno bitii svjesni da neke cure jednostavno nijesu izasle u grad da traze momka, jebga, al` je tako.

    Da se vratim temi, cilj je prici, znaci slomiti tu membranu uspostaviti taj prvi dialog, naci pravi trigger da dodje do komuniikacije, prevaliti najtezi dio puta. Kako? Dacu vam par macho savjeta vvjerujte mi probavao sam sve od najukusnijih nachina do najbanalnijih prilaza tipa: jeste li vii maloljetne, zasto nosis te cippele/patika, ko je od nas najljepsi, zasto vi gledate u nas, sto mislis kolko ja imam godina, itd...Pali i ovo ali od 10 slucajeva 0.5 ce se pozitvno zavrsiti.

    Jean hint nausput: pretpostavim da ste u kaficu, uviijek napadajte onamo dje su 2 eventualno 3 cure...to je prosto, 2 drugarce, eventualno tri idu da ssagledavaju muzjake. Sanse su vam tu najbolje, nije guzva, mozete da odrzavate balans da nikome nije dosadno.

    Pravilo br.2: Nikad ne dozvolte drugvima, sestrama, kumama, kumovima da vam 'nabacaju' cure. To ne voli niko, jos ce cura da pomisli da si mutav.

    Pretpostavimo da se radi o prilasku u kafic, velika je guzva, nemojte se plasiti niko vas ne gleda iako akcija prsne niko vam se nece smijati ... vidite 2 cure
    par sstolova od vas, ili neposredno blizu, uzmimo u obzir da su daleko pa da je potreban klasican prilazak, jer ako su u neposrednoj blizini it is just too easy...mozete da im predlozite da spojite stolove, da im kazete da su se previse rasirile, da zmoalite da stavite kod njih jaknu, pepeljaru, ...too easy, par stolova dalje... Poceli ste da blenete kao volovi u njih (prva greska, nikad ne blenete svi u njih!) ti snimas jednu curu, ona te ne zapaza igra, gleda naokolo, ali te ne zapaza....muka :P (ovddje upada josh jedan hint nikad nee prilazite ukocenim i zategnutim ribamaa...one su tu cisto inventar, vise vole prilaske tipa: kumova preporuka, kljuc od BMWa i separe...) vasa se cuura okrenula i zapazila vas kako blenete ko tele u sarena vrata, oh...postidjela se i okrenula glavu odma...ah, nadate se da ce pitati drugaricu da provjeri da li vi jos gledate, ali ne, ni to se ne ddesava...nista...vi ii dalje blenete...naime prolazi jos nekoliko minuta ona se opet okrene, ah, oh radosti, opet vas je pogledala, o jea...sto znaci da je zapazila da vi nju zapazate, sad se vec njoj pocinju javljati bubice u glavu, bi da vas odmjeri ali ne moze da bude toliko napadna, zato ce ovog puta zamoliti drugaricu....drugarica vas je pogledala? gejm over...nastavak je glupo pisati, sve zavisi od pojedinca i pojedinacnosti...od najsitnijih ddeddatalja ii okruzenja...ne plasite se, pridjite niko vas ne gleda niti ce vas uapsit ako pridjete, opushtite se priidjite i pokusajte da je nasmijete...

    nadam se da sam vam bio od koristi nego...ja odavno nemam ovih problema, cure me odavno startuju ne ja njih :twisted:
    kakav kralj poslije onakve prve recenice napise sve ovo...hehehhehehe
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

  22. #47
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko svaki crnogorac pridjes reces:
    Cao
    ona: Cao
    Ti: Velju djevojko ja se tebe svidjam, a ti meni?..
    __

    (evo tek sad vidjeh da je smfilip isto napis'o al nema veze)

    ima i ona: vjerujes li na ljubav na prvi pogled il da naletim opet..
    Last edited by The_B@fU$ ®; 31-07-06 at 10:56.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    kako?
    krisom odpozadi...
    sledja je najsladje;p
    kako ti sve znash!!! :mrgreen:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Random

    Naravoucenije br.1: Ne napadajte jato zhena! Never!
    Always!

    Meni se isplatilo nekoliko puta, mada (uglavnom )bile su malo plJane i onda po(h)valis onu koja je najmanje pjana da je jako fina sto ne pije puno i eto ti prolaz
    She is only here to annoy herself!

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako je tema "Kako prici curi?" onda vam je odgovor lak i prost samo treba da odsetas do nje ili ako si u invalidskim kolicima samo se odgurnes do nje:P

    prosto zar ne?

Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 17:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 12:42
  3. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 11:56
  4. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 12:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •